jaką farbą na zakrycie rudości!?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 16:26   #1
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60

jaką farbą na zakrycie rudości!?!


pare dni temu byłam u fryzjera i robiłam rozjaśnianie i rudą farbą, niestety kolor wyszedł jak marchewka, i w dodatku miałam spaloną skórę głowy. Skórę już prawie wyleczyłam zostały strupki, i jak najszybciej chce się pozbyć koloru marchewki!!
Chce kolor brązowy, trwała najlepsza farba, gdyż chce już wrócić do naturalnego koloru, a był nim ciemny brąz.
Podoba mi się farba z Garnier Colors Naturals 4Brąz, i 3Ciemny brąz.
Nie wiem czy są to godne polecenia farby?
Nie chce aby się sprały i prześwitywał rudy.

Proszę o pomoc!! żeby nie znisczyła włosów i była trwała!

z góry dziękuje
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:30   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Fryzjerka spaliła ci skóre? Czemu niczego z tym nie zrobiłaś. Takie poparzenia chemiczne są równie poważne jak słoneczne. Dziwie się, że nie poszłaś z reklamacją i że nie odwiedziłaś lekarza. Równie dobrze mogłabyś ją zaskarzyć o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu..

Taka rada na przyszłość: jeśli samodzielnie farbujesz włosy to rób próbę uczuleniową, a jesli idziesz do salonu to do jakiegos sprawdzonego. I bierz zawsze paragon.

Kolory brąz i ciemny brąz wychodzą zazwyczaj ciemno, na początku nawet na czarno. I większość brązów wymywa sie na rudo
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:48   #3
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
Fryzjerka spaliła ci skóre? Czemu niczego z tym nie zrobiłaś. Takie poparzenia chemiczne są równie poważne jak słoneczne. Dziwie się, że nie poszłaś z reklamacją i że nie odwiedziłaś lekarza. Równie dobrze mogłabyś ją zaskarzyć o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu..

Taka rada na przyszłość: jeśli samodzielnie farbujesz włosy to rób próbę uczuleniową, a jesli idziesz do salonu to do jakiegos sprawdzonego. I bierz zawsze paragon.

Kolory brąz i ciemny brąz wychodzą zazwyczaj ciemno, na początku nawet na czarno. I większość brązów wymywa sie na rudo
byłam u niej i powiedziała że nigdy się jej takie coś nie zdarzyło, że była sobota to poszłam do apteki po jakieś kremy, i smarowałam, i to pomogło, jak nie to bym poszła do lekarza na 100%.

Tylko teraz mam problem bo mam na głowie marchewke i muszę to przefarbować na brązowo...

martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:24   #4
goska022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Tylko pamiętaj że kolor wychodzi przeważnie ciemniejszy niż na opakowaniu i jeśli chcesz żeby wyszedł Ci brąz to kup sobie ciemny blond np z Garniera bo nie niszcza tak włosów Jeśli ktoś może mi poradzić to bardzo prosze o pomoc. Bo u mnie sprawa wygląda tak ze farubje od pół roku włosy na czerwono (garnier płomienna purpura farba trwała)
a teraz chciałabym zejśc na jakiś nie za ciemny brąz. I tutaj moje pytanie czy farba właśnie z garniera ciemny blond(która wychodzi ciemno) pokryje moje czerwone włosy? Dodam ze farba jest do 28myć aa moj naturalny kolor to brąz.
goska022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:31   #5
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

hm, trudne pytanie, nie wiem czy nie trzabyło by rozjaśniać. bo to jednak inny ton jasności jest...
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:35   #6
goska022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

A może jakiś średni brąz z garniera tylko ze tym razem kupiłabym farbe trwała a nie na 28myć? Co myślisz o tym? Strasznie nie chciałabym rozjasniac bo wiadomo jakie sa tego skutki ;/

Teraz mam taki oto kolor : http://www.google.pl/imgres?q=kolor+...429,r:13,s:117 zdjecie modelki

Edytowane przez goska022
Czas edycji: 2012-03-26 o 20:38
goska022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:42   #7
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

ja właśnie chce brązowy na ten rudy zrobić za jakieś 2 tygodnie jak mi się wszystko wyleczy.
też się boję

a tobie bez rozjaśniacza nie wiem czy chwyci. naprawdę...
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 14:26   #8
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Powiem tak czerwonego pigmentu bardzo ciężko sie pozbyć. Jesli chcesz uzyskać ciemny brąz farbuj ciemnym blondem lub jasnym brązem, chociaż jak położysz na to farbe to i tak ta czerwień przebije prędzej czy później, może nie będą rude ale będzie to brąz/blond z czerwona poświatą. Wiem bo sama sie z tym męczyłam, nawet pasemkami schodziłam z rudego ale nic nie dało, nadal prześwituje teraz sie juz nie męcze, zostawiłam jak jest i daje im odrosnąć do naturalnych. Czasami jak wkurza mnie ta marchewa to robiesobie włosy szamponetką
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:42   #9
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Powiem tak czerwonego pigmentu bardzo ciężko sie pozbyć. Jesli chcesz uzyskać ciemny brąz farbuj ciemnym blondem lub jasnym brązem, chociaż jak położysz na to farbe to i tak ta czerwień przebije prędzej czy później, może nie będą rude ale będzie to brąz/blond z czerwona poświatą. Wiem bo sama sie z tym męczyłam, nawet pasemkami schodziłam z rudego ale nic nie dało, nadal prześwituje teraz sie juz nie męcze, zostawiłam jak jest i daje im odrosnąć do naturalnych. Czasami jak wkurza mnie ta marchewa to robiesobie włosy szamponetką
ale ty mnie rozumiesz ja właśnie też, chce pofarbować na ten brąz, obciąć na krótko, tylko tak żeby szło kucyk zrobić, i czekać na odrosty i aż mi całe naturalne odrosną!

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

co myślicie o JOANNA - Orzechowy brąz ?
bedzie dobra na tą marchewke ?
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 15:11   #10
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Cytat:
Napisane przez martapolska Pokaż wiadomość
ale ty mnie rozumiesz ja właśnie też, chce pofarbować na ten brąz, obciąć na krótko, tylko tak żeby szło kucyk zrobić, i czekać na odrosty i aż mi całe naturalne odrosną!

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

co myślicie o JOANNA - Orzechowy brąz ?
bedzie dobra na tą marchewke ?

ja robiłam orzechowym brazem i stonował marchewkę
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:02   #11
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

co do konkretnych firm, to ja z całego serca mogę polecić L'oreal Preference... to są chyba farby, które najmniej niszczą włosy...
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 20:59   #12
goska022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

To ja jednak spróbuję ten ciemny blond zrobić ale za tydzien dopiero. I zdjecia moze wstawie przed i po
goska022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:44   #13
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Ja się pozbywałam u siebie rudego. Wybierz jakąś farbę popielatą (nawet ciemną, jak czarną, żeby w nazwie miała ten popielaty - nie pamiętam jaki to numerek jest 6? 7?). Rudy będzie Ci się pojawiał niestety, każdy kolor się będzie wypłukiwał i do tego rudego będzie to wracać po czasie, potrzeba czasu i kilku farbowań - przynajmniej u mnie trzeba było koło 3, żeby to jakoś wyglądało, a teraz po pół roku ciągle mam rudawe końcówki.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:30   #14
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Kazda farba polozony na rudy predzej czy pozniej zejdzie bo masz pod spodem rozjasniacz i kazda farba procz czarnej bedzie sie plukac, chyba,ze sie bedziesz czesto farbowac, ale jeszcze gorzej zniszczysz wlosy. Ale kolory rude i czerwienie najszybciej schodza wiec przeczekaj i odswiez sobie wtedy ten rozjasniacz gdy kolor juz bedzie slaby, teraz zostaje Ci tylko wybor albo blad albo czern
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:14   #15
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

właśnie tego się boję, ale czytałam pozytywne opinie o JOANNA ORZECHOWY BRĄZ. muszę się pozbyć marchewki, obetnę włosy na krótko , tylko tak żeby szło zrobić kucyk, odżywie je, chce moje naturalne już! z rok poczekam sobie ...
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:32   #16
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

a jakby na rudy położyć blond garniera ,nie wyszedłby taki neutralny brązik?

tutaj dziewczynie fajnie wyszedł tylko nie kładziony na rudy
http://www.youtube.com/watch?v=Tx6xjCvqQHQ
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:04   #17
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

nie wiem czemu nowy wątek jak w tamtym tez był poruszony Twój problem no ale ok
orzechowe to ciepłe czyli nie polecam, w sumie trudno powiedziec bo nie znam numeracji farby i tylko sami producenci mogą sie wypowiedziec o tym kolorze.
ja bym nałozył na rudy farbe joanna gołebi popiel, bo ona stonuje rudośc tyle ile sie da a na to kładź ciemny blond najlepiej pigmentację zrób, zeby kolor był trwały.pokażesz zdjęcie naturalnego koloru jak wygląda? bo w ślepo nie chce rzucać farbami a potem źle wyjdzie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:14   #18
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01804.jpg (159,0 KB, 396 załadowań)
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:14   #19
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

właśnie dziś kupiłam orzechowy brąz od joanny.
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:21   #20
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

a to naturalny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0795.jpg (88,0 KB, 449 załadowań)
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:44   #21
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

boooże śliczny masz rudy! a naturalny kolor to masz ciemny blond moja droga więc teraz to juz totalnie jestem w głeboki szoku! jakim prawem fryzjerka nakładała Ci rozjaśniacz?! skoro możesz taki rudy uzyskać samą farbą rudą!

jedna farba Ci starcza na całe włosy?

kup dwa wellatony 7/0 średni blond oraz jedno 6/73 mleczna czekolada tez z welli i zrób następująco:
nakładasz na włosy sam krem koloryzujący z tubki , samą farbe, nie mieszasz jej z tym płynem, mozesz dolać odrobinę, ale na prawdę odrobinę wody z kranu w celu rozrzedzenia jej bo farba jest gęsta. jak nałozysz na całe włosy te dwie tubki 7/0 to czekasz 20 min po czym (nie spłukując tego) nakładasz normalnie wymieszaną już 6/73 i na całe wlosy na tą farbę bez utleniacza wczesniejszą, normalnie i trzymasz czas okreslony na opakowaniu. powinien wyjść ładny kolor taki jaki masz, i trwały bo ten zabieg sprawi ze nie będzie sie tak spierać niz gdybyś kładła po prostu normalnie sama farbę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:03   #22
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

ej dziwnie strasznie ;o te farbowanie ; ooo boję się tak zaeksperymentować

zależy, czasem potrzebuje 2 farby bo mam gęste włosy ;p



i właśnie z tym rudym to tak, że teraz mi się trochę z tego rozjaśniacza spiera i połowe mam rudych idealnie, a połowe mam takie pasma blond już haha więc nooo! ;p

Edytowane przez martapolska
Czas edycji: 2012-03-28 o 22:16
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 23:08   #23
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

tak więc zrob pigmentację jak mówię 3 wellatony odcienie: 7/o , 7/0, 6/73

i na 20 min dajesz sam krem z tubek 7/0 ale polecam rozrzedzić z woda bo jest gęsta... a po 20 min na to jak jest walnąć normalnie 6/73 wymieszaną tak jak w instrukcji. jezeli nie chcesz tak robic a trudne to nie jest ani skomplikowane, to zrob jak uważasz sama, ale tą metoda uzyskasz brąz który będzie trwalszy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:11   #24
Mariola165
Raczkowanie
 
Avatar Mariola165
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: lubelskie k/Lublina
Wiadomości: 139
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Hejo,mam pytanie mam włosy rozjaśniane pasemkami,jakiś miesiąc tamu robiłam pasemka farbą na odrosty,ale chciałabym teraz żeby były jaśniejsze czy mogę pójść do fryzjerki i poprosić o położenie pasemek z farby na całość ,jakiś jasny blond??
Mariola165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:47   #25
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Cytat:
Napisane przez Mariola165 Pokaż wiadomość
Hejo,mam pytanie mam włosy rozjaśniane pasemkami,jakiś miesiąc tamu robiłam pasemka farbą na odrosty,ale chciałabym teraz żeby były jaśniejsze czy mogę pójść do fryzjerki i poprosić o położenie pasemek z farby na całość ,jakiś jasny blond??
no jasne że możesz pójść ... ; )[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:39   #26
edziakaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Witam ja mam do sprzedania farbe lecher ciemny blond wycisnełam tylko 5 ml z tej całej wielkiej tuby dla próby czy kolor wyjdzie na moich włosach w odcieniu średni blond niestety nie wyszedł ale zniwelował ładnie rudą poświate z włosów która utworzyła sie po wielokrotnym rozjaśnianiu z czarnego. http://allegro.pl/show_item.php?item=2241867738 sprzedaje za 15 zł
edziakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:07   #27
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale na rude włosy NIE polecam orzechowego brązu joanny. Sama farbowałam nią po spaniu się czarnej farby z włosów i kolor wyszedł czerwony na ciemno-blond odrostach i kasztanowy (dodam że bardzo ładny) na całości. Więc na pewno nie zniwelujesz rudości. Jeśli chcesz ciemny brąz to polecam odcien Palona Kawa z Joanny - uzyskałam na prawdę głęboki ciemny brąz na czerwonych włosach i nie miał w sobie rudości. Pozdrawiam
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 11:30   #28
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak więc zrob pigmentację jak mówię 3 wellatony odcienie: 7/o , 7/0, 6/73

i na 20 min dajesz sam krem z tubek 7/0 ale polecam rozrzedzić z woda bo jest gęsta... a po 20 min na to jak jest walnąć normalnie 6/73 wymieszaną tak jak w instrukcji. jezeli nie chcesz tak robic a trudne to nie jest ani skomplikowane, to zrob jak uważasz sama, ale tą metoda uzyskasz brąz który będzie trwalszy.
Tak więc zrobię tak jak Ty mi radzisz. pigmentacja, dziś zamówię te wellatony. 2x 7/0 i 1x 6/73 A nie uważasz że ta 6/73 mleczna czekolada , będzie za jasna na moje włosy ? może dam Ci jeszcze pare fotek mojego naturalnego koloru i się zastanów jeszcze raz dobrze ? ;>

1 zdjęcie aparatem z lampą, 2 zdjęcia w naturalnym świetle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04871.jpg (119,3 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04457.jpg (168,4 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04610.jpg (153,9 KB, 141 załadowań)
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 11:58   #29
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

nie będzie za jasna, ale pamiętaj że nie możesz oczekiwac koloru jak Twój naturalny tez, farbami jest to bardzo trudne do zrobienia i zwykle nie opiera sie na jednym kolorze a mieszaniu, refleksach itp. kolor powinnac uzyskać podobny. farby sklepowe malo kiedy dają naturalnie wyglądający efekt ale staram się doradzać jak najlepiej a uwazam ze wellaton w tym przypadku najlepszy będzie. szczerze powiedziawszy nie powiem Ci jak wyjdzie, czy będzie ciemniej od naturalnego czy jasniej, ja podejrzewam ze jasny brązik wyjdzie ale ze sklepowymi farbkami tak jest ze trudno jest w 100% przewidzieć efekt
nie bój się
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:19   #30
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Dot.: jaką farbą na zakrycie rudości!?!

jesteś kochany! dzięki wielkieee!
to zamówie dzisiaj te co mi powiedziałeś, do 5 dni powinny przyjść, czyli w przyszły weekend powinnam te włosy zrobić tak jak kazałeś, i odrazu wrzucam fotki!
najważniejsze żeby pokryło moje włosy i żeby się nie zmywała, więc ok )
martapolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-02 12:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.