Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 11:50   #1
dzella09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Question

Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ?


Witam, jestem tu nowa, mam na imię Angelika i mam 16 lat.
Bardzo prosiłabym o pomoc, ponieważ jak każda mam swoje kompleksy, m.in. duży nos i małe ciemnozielone oczy, mogę powiedzieć, że wpada tam trochę żółtego i szarego. (nie wiem jak to napisać) Jestem "okrągła". Mam wąskie czoło i chyba wysokie czoło i większe policzki. Jeżeli chodzi o brwi to włoski są dość długie, ale "od wewnątrz jest ich mało" (śmiesznie to brzmi).Włosy mam z natury ciemne brązowe, w tej chwili mam rozjaśnione końcówki.
Jeśli chodzi o piegi to mam i trochę, ale nie stanowi to dla mnie problemu.
Nie potrafię za bardzo określić koloru cery, wydaje mi się że należy ona do bladych. W lecie opalam się na czerwono w przeciągu kilku dni opalenizna brązowieje. Mogę jeszcze dodać, że w strefie "T" moja skóra jest tłusta, a na policzkach strasznie sucha...
Proszę o wszelkie rady. Nie wiem do końca jakie kolory do mnie pasują.
Z góry bardzo dziękuję. Jeśli opis jest nie pełny, odpowiem na pytania. Pozdrawiam
dzella09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:33   #2
Katarzyna2122
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ?

Mam prośbę do was abyście ocenili moje piersi

http://fotka221.☠☠☠☠☠☠/


A i przy okazji nogi , proszę was i z góry dziękuje

http://fotka221.☠☠☠☠☠☠/

W komentarzach oceniać

oceniajcie !

Katarzyna2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 15:54   #3
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Dot.: Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ?

Cytat:
Napisane przez dzella09 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa, mam na imię Angelika i mam 16 lat.
Bardzo prosiłabym o pomoc, ponieważ jak każda mam swoje kompleksy, m.in. duży nos i małe ciemnozielone oczy, mogę powiedzieć, że wpada tam trochę żółtego i szarego. (nie wiem jak to napisać) Jestem "okrągła". Mam wąskie czoło i chyba wysokie czoło i większe policzki. Jeżeli chodzi o brwi to włoski są dość długie, ale "od wewnątrz jest ich mało" (śmiesznie to brzmi).Włosy mam z natury ciemne brązowe, w tej chwili mam rozjaśnione końcówki.
Jeśli chodzi o piegi to mam i trochę, ale nie stanowi to dla mnie problemu.
Nie potrafię za bardzo określić koloru cery, wydaje mi się że należy ona do bladych. W lecie opalam się na czerwono w przeciągu kilku dni opalenizna brązowieje. Mogę jeszcze dodać, że w strefie "T" moja skóra jest tłusta, a na policzkach strasznie sucha...
Proszę o wszelkie rady. Nie wiem do końca jakie kolory do mnie pasują.
Z góry bardzo dziękuję. Jeśli opis jest nie pełny, odpowiem na pytania. Pozdrawiam
Im pozniej zaczniesz ''tuszowac'' swoje niedoskonalosci np . makijazem , tym lepiej wiem ze swojego doswiadczenia. Jestes jeszcze mloda, dojrzewasz wiec twoje proporcje moga sie jeszcze zmienic. jesli masz male oczy to podkresl je tuszem , najlepiej brązowym bedzie wygladal bardziej na turalnie , jesli chcesz uzywac podkladu to najlepiej wybierz krem BB teraz jest ich duzo na rynku . Mowisz ze masz wysokie czolo , moze bedzie ci dobrze w grzywce? na prawdę trudno cos doradzic bez zdjecia :/Jeszcze jedno jesli masz male oczy to unikaj ciemnego makijazu oczu , czarnych kredek itp - optycznie je pomniejszaja. stosuj biala kredke na linię wodna.
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851

Edytowane przez madziula240295
Czas edycji: 2013-05-02 o 15:56
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:04   #4
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ?

Hej. Z tego co napisałaś wynika że jesteś panią Zimą. Typ zimy charakteryzuje się że mają jasną,porcelanową i chłodną,sprawiającą wrażenie przezroczystej cerę,tęczówka może mieć odcień zimnej zieleni,włosy ciemnobrązowe. Do takiego typu pasują takie kolory jak chłodny róż,szafir,jodłowa zieleń,śnieżna biel i czerwień. Z opisu twojej cery jasno wynika że jest ona mieszana. Musisz unikać kontaktu z wodą i mydłem bo podrażnisz cerę i będzie zaczerwieniona. Musisz uważać z kosmetykami i używać takich specjalnych do cery mieszanej. Do cery mieszanej najlepsze są produkty niezawierające tłuszczów,w postaci sprasowanej czyli podkład w kamieniu. Szukaj podkładów oznaczonych matte, oil-free i pore-minimising. Do pielęgnacji cery mieszanej musisz używać kosmetyków które jednocześnie mają właściwości matujące jak i nawilżające. Szukaj kosmetyków z wyciągiem z limonki,limonka niweluje błyszczenie cery i ją rozjaśnia. Co do fryzury masz twarz kwadratową którą cechuje węższe i szerokie czoło,wyraźne kości policzkowe i szpiczasta broda. Pasowałaby ci dłuższe włosy z pasmami wycieniowanymi przy twarzy,loki i fale opadające na boki policzków a także ukośna,postrzępiona grzywka. Unikaj prostej długiej grzywki i przylizanych fryzur. Tyle ode mnie
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:01   #5
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Jaki makijaż do mojej urody pasuje, co i jak mogę podkreślać, a co kamuflować ?

Wydaje mi się że w tym wieku nie powinnaś zbytnio przywiązywać wagi do makijażu bo to jeszcze troszkę za wcześnie choć wiem że w tym wieku najwięcej nastolatek się "maluje". Jasną sprawą jest to że możesz stosować delikatne podkłady ,jakiś błyszczyk na usta czy też tusz, ale twoja skóra jeszcze dojrzewa wiec nie nie katuj jej od razu chemią.
Uwierz mi masz jeszcze dużo czasu na makijaż
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.