Farba Schwarzkopf Milion Color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 05:28   #1
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446

Farba Schwarzkopf Milion Color


Hej dziewczyny!
Farba Milion Color jest to farba która jest wysoko napigmentowana. Dzięki pudrowym pigmentom ma zapewnić że kolor się ładnie wchłonie we włosy i się długo utrzyma.. Farba ogólnie zapowiada się super, ale jest strasznie droga ( około 7 Euro)
Nie wiem czy ta Farba jest już w Polsce ale w Niemczech właśnie wyszła na półki.. Zastanawiam się czy któraś już z was jej używała, kusi mnie czerwień..

Tutaj info o farbie http://www.millioncolor.schwarzkopf....chnologie.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Newsroom_KV_Schwarzkopf_million_color_310301_web_606W.jpg (37,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg home_stage_2_960x480.jpg (83,9 KB, 50 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:25   #2
mimossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Farba Schwarzkopf Milion Color

No wlasnie tez na nia wczoraj patrzylam, ale boje sie sprobowac. Wolalabym, zeby tos inny na niej poeksperymentowal, bo ja dopiero swoim wlosom zafundowalam dekolor i farbe. Nastepnego nieudanego eksperymentu moje wlosy moga nie przezyc
Ale baaardzo jestem ciekawa. Moze ktos sie odzwie
__________________
Nie mam polskich czcionek, a na literke 'e' wylal mi sie sok i nie zawsze owa literka da sie wcisnac Z gory wszystkich przepraszam za dyskomfort w czytaniu
mimossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:04   #3
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Farba Schwarzkopf Milion Color

u nas w drogeriach nie widziałam, ale ten kolorek 7-77 piękny jest
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:20   #4
kundziaczek2409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Farba Schwarzkopf Milion Color

Skusiłam się będąc w Niemczech i kupiłam ją, kolor wyszedł cudowny, taki jak na opakowaniu, piękna intensywna czerwień. Farbowałam kolorem Cashmere Rot 6-88 i w końcu trafiłam na kolor idealny inne farby spłukiwały mi się do rudego po kilku myciach, narazie drugi tydzień i kolor bez zmian
kundziaczek2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:48   #5
xandrass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Farba Schwarzkopf Milion Color

Trochę późno piszę w tym temacie, ale może pomogę innym użytkowniczkom forum. Farbuję włosy colorem 5-0 reines braun i jest to mój numer 1 wśród farb. Kolor jest bardzo trwały, tak naprawdę całość włosów farbowałam tylko raz, teraz farbuję tylko odrosty. Dodam, że przed farbowaniem tą farbą miałam bardzo jasne włosy blond, mega zniszczone! Chciałam wrócić do naturalnych, czyli jasny brąz. Pierwsza farba którą nałożyłam, nie pamiętam jakiej firmy, zeszła po 3 myciach i pozostawiła zielony odcień. Pozostałe próby przywrócenia koloru, kończyły się tym samym. Już miała iść do profesjonalnego salonu, aby uratować resztę włosów, ale jeszcze skusiłam się na milion color. Efekt był powalający!!! Dziś już nie mam problemu z kolorem, tylko włosy jeszcze troszkę zniszczone, ale to już tylko wina rozjaśniania. Polecam gorąco!!!
xandrass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 18:36   #6
loriain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 58
Dot.: Farba Schwarzkopf Milion Color

Hej Pozno pisze, ale sama bylam ciekawa czy sa tu jakies opinie na jej temat. Farbuje kolorem 7-77, miedz i jestem zachwycona ta farba. Kolor dlugotrwaly, intensywny. Wlosy pieknie sie blyszcza i nie wypadaja wcale wiecej Aplikacja przyjemna, gesty krem z blyszcacym proszkiem. Nic nie szczypie i nie smierdzi. Polecam kazdej z was, ktora bedzie miala okazje kupic ten produkt!
__________________
Brak polskich znakow w telefonie
loriain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 19:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.