Drogie kosmetyki, które warto kupić - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 14:26   #31
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

[QUOTE=KujawiankA;43494400]skąd to info?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------
...
od blogerek urodowych,były juz pokazy przedwstępne dla nich.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 14:59   #32
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Uważam że wątek jest jak najbardziej na miejscu, wśród drogich kosmetyków można znaleźć prawdziwe perełki, podobnie jak w przypadku tych tańszych. Zebranie tego jakoś do kupy jest całkiem logicznym posunięciem

Ze swojej stony mogę śmiało polecić:

Kolorówka

- podkład Clarins skin illusion - ciężko zliczyć ile buteleczek zużyłam, jak dla mnie podkład idealny, daje efekt delikatnie rozświetlonej wypoczętej twarzy

- Benefit Hoola - nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, matowy bronzer, rewelacyjny przy modelowaniu twarzy czy podkreślaniu kości policzkowych

- TheBalm cabana boy - przepiękny odcień różu, który trwałością i intensywnością bije na głowę róże Benefitu

- lakiery do paznokci Essie - u mnie nie do zdarcia

- top coat Essie good to go - zdretronizował mojego wcześniejszego ulubieńca seche vite, dwie warstwy wysusza w minuty i nadaje piękny połysk

- MUFE aqua brow w kolorze #35 taupe - idealny docień chłodnego ciemnego brązu

- pędzle stippling brush i blush brush z Real Techniques

- paletki Naked z Urban Decay ()

- baza pod cienie TooFaced shadow insurance - moim zdaniem sprawuje się lepiej niż słynna baza z UD

Pielęgnacja twarzy i ciała

- Avene rich compensating creme oraz hydrance opitmale legere

- masła do ciała z The Body Shop

- krem do rąk TBS hemp hand protector

- Sanctuary 5 min thermal detox mask

- Sanctuary brightening facial skin exfoliator
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 16:17   #33
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

to i ja napiszę co polecam przetestowałam dużo mazideł, w tym wiele uwielbianych i zachwalanych produktów z MACa, Pat&Rub czy BeneFit, ale szału ni mo

za to bardzo lubię:
* chanel levresy- genialnie nawilżają, mają piękne kolory i niezłą trwałość
* lancome fever gloss- za świetną konsystencję, cudowny zapach, wspaniałą pielęgnację i także za trwałość
*kolorówka TheBalm- póki co większość rzeczy świetna, zwłaszcza rozświetlacz Mary Lou Manizer i róż Down Boy
* Bobbi Brown shimmer brick- mój ulubiony to pink, typowy rozświetlacz
* pojedyncze cienie smashboxa
* smashbox rozświetlacz z kolekcji masquerade
* róże NARSa oraz rozświetlacz albatross
* zapomniałam! jeszcze wspaniałe instant lip perfector z Clarins!

póki co narazie tyle obecnie testuje podkład EL double wear light, ale kupiłam też revlona colorstay bo odcień potrzebuję już jaśniejszy.

Muszę jednak przyznać, że wśród średniej półki cenowe znajduje się też masa perełek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2013-10-31 o 10:55
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 08:29   #34
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy kosmetyk ma dobry zastępnik, tak więc wcale nie trzeba wydawać majątku po to, aby znaleźć coś solidnego. Po prostu trzeba szukać, testować i czytać porady innych na wizażu ;-)
większość ma, ale nie wszystkie a szukając takich zastępników nie raz wyda się więcej niż gdyby kupiło się taki droższy kosmetyk, bo tu 10zł, tu 10zł i szybko się uzbiera zresztą każdy wydaje swoje pieniądze na co ma ochotę
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 09:38   #35
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
większość ma, ale nie wszystkie a szukając takich zastępników nie raz wyda się więcej niż gdyby kupiło się taki droższy kosmetyk, bo tu 10zł, tu 10zł i szybko się uzbiera zresztą każdy wydaje swoje pieniądze na co ma ochotę
...
też tak myśle...nie znalazłam NIGDZIE odpowiednika np DW Light,albo cieni z RBR,czy korektorów z Guerlaina,....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 10:30   #36
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

- tusze do rzęs Heleny Rubinstein,
- błyszczyki do ust Chanel i Lancome,
- pudry Creme de la Mer (a konkretnie, jeden - sypki)
- róże Chanel, NARS i Guerlain,
- cienie do powiek Rouge Bunny Rouge i Giorgio Armani,
- pudry prasowane Givenchy (sypkie też ),
- pielęgnacja ciała i twarzy Le Prairie, Sisley, Thalgo, Kiehl`s
- pielęgnacja włosów Kerastase, Fekkai.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:29   #37
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Nie do podrobienia sa :
- meteoryty guelraina ( prasowane)
- la mer ,creme de la mer
- podklady : DW od estee lauder, extreme od guelraina z którym sie ostatnio przeprosilam, lancome idol i teint miracle.
- bobbi Brown shimmer brick.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 19:33   #38
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy kosmetyk ma dobry zastępnik, tak więc wcale nie trzeba wydawać majątku po to, aby znaleźć coś solidnego. Po prostu trzeba szukać, testować i czytać porady innych na wizażu ;-)
Nie znalazłam jeszcze podkładu tańszego niż kilkadziesiąt złotych, który wytrzymałby na mojej cerze. Co do pielęgnacji - niektóre składniki nie są tanie, piszę tu o składnikach aktywnych, a większość tanich kosmetyków ma sporo składników, którymi mogę sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Niekoniecznie lubię testować nowe rzeczy, bo obawiam się właśnie podrażnień - a te się leczą na wrażliwej cerze bardzo długo.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Krok 1 to w sumie zwykłe mycie twarzy. Według mnie nic specjalnego.

Toniku (krok 2) nie używam codziennie - boję się, że będzie przesuszał, bo jest na prawdę mocny. Piekący, o alkoholowym zapachu. Cudów nie zdziała, ale dobrze oczyszcza.

Jak chodzi o krok 3 to lotion był dla mnie beznadziejny (choć właśnie lotion marka dla mnie polecała :P). Za ciężki, zbyt treściwy, przetłuszczający cerę. Żel wydawał się przyzwoitym nawilżaczem, ale nie kupiłam ponownie (szukam czegoś lepszego) :P
Właśnie mnie najbardziej interesuje ten tonik, eksfoliator. Zastanawiam się po prostu, na co przejść po zakończeniu toniku kwasowego. Miałam próbkę, ale czym jest próbka wobec dłuższego użytkowania. Do jakiego typu cery masz? Ja wybrałabym raczej ten do cery mieszanej w kierunku suchej, mimo że mam mieszaną w kierunku tłustej - jednak wrażliwiec jestem straszny.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Może miałaś źle dobrany zestaw ?

Wg mnie warto w te kosmetyki zainwestować tylko należy dobrze dobrać zestaw i tak ja osoba z cerą mieszaną w kierunku tłustej używałam zestawu nr 2.
Mydełko super wg mnie oczyszcza i siłę oczyszczenia mogę porównać jedynie do żelu Avene (Avene mnie zbyt mocno wysusza skórę ). Tonik jakby zwężał pory, nie wiem jak to możliwe. Lotion bardzo fajny na noc.
Mam mydelniczkę i czekam na promocję by sobie sprawić na gwiazdkę zestaw nr 2
Dzięki za opinię. Muszę porównać ceny, teraz szykują mi się dwa wyjazdy, porównam ceny i zobaczę, może gdzieś się bardziej opłaci.

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

Dzięki Ci Dobra Kobieto.
Nie mam nic czasu wolnego ostatnio i przeglądanie wizażu zaniedbałam do granic przyzwoitości. Nie miałam pojęcia, że wprowadzili sprzedaż przez internet ))
Cieszę się, że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie do podrobienia sa :
- meteoryty guelraina ( prasowane)
- la mer ,creme de la mer
- podklady : DW od estee lauder, extreme od guelraina z którym sie ostatnio przeprosilam, lancome idol i teint miracle.
- bobbi Brown shimmer brick.
Czaję się na nie od początku odkrycia Wizażu i coś kupić nie mogę Ale jestem pewna, że prędzej czy później wpadną w moje sidła
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 08:59   #39
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Ja ze swojej strony w 100% mogę polecić krem Hydra Life Diora. Zarówno serum(na lato), jaki i wersja z filtrem (na zimę) to najlepsze kosmetyki nawilżające z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia.
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:53   #40
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Moim zdaniem warte uwagi są korektory, podkłady, pudry i kamuflarze z firmy Kryolan, bardzo dobre krycie czerwonych i różnych innych plam na skórze.
Kółko Ultrafoundation Kryolan ma 40ml. a kosztuje teraz 95zł. ale warta takiej kwoty, bo poszukując przez pół życia idealnego korektora dla siebie wydawałam większe kwoty niż 100zł, a odkrycie firmy Kryolan było dla mojej cery wybawieniem, i kosmetyki te są bardzo wydajne bo są mocno napigmentowane.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:33   #41
kosmetyk_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy kosmetyk ma dobry zastępnik, tak więc wcale nie trzeba wydawać majątku po to, aby znaleźć coś solidnego. Po prostu trzeba szukać, testować i czytać porady innych na wizażu ;-)
Dokładnie, kupując kosmetyki znanych światowych marek płacimy za ich reklamę, modelkę itp. a nie koniecznie za jakość. Jest wiele kosmetyków z niższej półki, gdzie taki Dior się chowa
kosmetyk_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 18:17   #42
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warte uwagi są korektory, podkłady, pudry i kamuflarze z firmy Kryolan, bardzo dobre krycie czerwonych i różnych innych plam na skórze.
Kółko Ultrafoundation Kryolan ma 40ml. a kosztuje teraz 95zł. ale warta takiej kwoty, bo poszukując przez pół życia idealnego korektora dla siebie wydawałam większe kwoty niż 100zł, a odkrycie firmy Kryolan było dla mojej cery wybawieniem, i kosmetyki te są bardzo wydajne bo są mocno napigmentowane.
Od lat używam kryolana. Już więcej go nie kupie. Wykorzystuje tylko jeden kolor (swoją drogą na kilka lat mi wystarcza) a reszta wyląduje w koszu.
Idelnym zamiennikiem jest kamuflaż Catrice za około 11zł )))
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:43   #43
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

ja zakochałam się w czyścikach do twarzy z Lusha - chyba kończy mi się faza totalnego zaślepienia ich kosmetykami, wypróbowałam sporo i wiele z nich to też przeciętniaki, ale czyściki (Angels on Bare Skin i Herbalism) są moim zdaniem świetne

poza tym szminka Plumful z MACa - cudo

lakiery Essie, OPI i China Glaze mają świetne kolory, ale na moich paznokciach się kiepsko trzymają, ale i tak nadal kupuję, bo odcienie są rewelacyjne

jeśli The Body Shop kwalifikuje się do droższych kosmetyków to zdecydowanie Hemp Hand Protector, najlepszy krem do rąk jakiego w życiu używałam, zaleczył mi wysuszone przez AZSopodobne-coś dłonie dosłownie w jeden wieczór
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 05:21   #44
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dior show iconic
Ja także lubię ten tusz. Rewelacyjne mascary ma Helena Rubenstein (z całego serca polecam Lash Queen). Poza tym warto przyjrzeć się kolorówce YSL (świetne róże i pomadki Rouge Volupte). Niezawodny podkład Estee Lauder Double Wear również jest wart swojej ceny. Do tego baza brązująca Chanel i moje ukochane lakiery OPI

Edytowane przez Alejandro
Czas edycji: 2013-11-08 o 06:18
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 00:28   #45
girlfrommonday
Przyczajenie
 
Avatar girlfrommonday
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
ja zakochałam się w czyścikach do twarzy z Lusha - chyba kończy mi się faza totalnego zaślepienia ich kosmetykami, wypróbowałam sporo i wiele z nich to też przeciętniaki, ale czyściki (Angels on Bare Skin i Herbalism) są moim zdaniem świetne
również kocham miłością bezgraniczną Angels on Bare Skin
...ale czy on jest drogi?? zawsze go kupuję z myślą że to taka rozsądna cena - poniżej 50 złotych (oczywiście dla kogoś tak, dla kogoś nie). to już nie wiem czy wszyscy wpisują wszystko czy to co obiektywnie uważają za dość drogie ale warte ceny. ale może się niepotrzebnie mądrzę - kiedyś na własny użytek stworzyłam zasadę że kosmetyk poniżej 50 zł to nie wydatek
girlfrommonday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 13:15   #46
smoczycaMagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Witam ja miałam powazny problem z cerą, nadczynność tarczycy, palenie tytoniu zrobiły swoje...moja szaro-bura twarz wyglądała jak siedem nieszczęść...włosy również mimo najlepszych płukanek maseczek nie wyglądały najlepiej...co gorsza po operacji usunięcia tarczycy...było jeszcze gorzej ...czasami miałam wrażenie że łysieję..uratowała mnie koleżanka z pracy poleciła mi produkty, do których trudno było mi się przekonać tym bardziej ,że nie były to produkty z niższej połki.
xxx odżywka do włosów i krem do twarzy to kosmetyki ,ktore pozwoliły mi zapomnieć o mojej szarej cerze i połamanych suchych włosach.

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2013-11-18 o 21:28 Powód: reklama na wizażu jest płatna
smoczycaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 20:43   #47
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Dziewczyny, podobno firma MAC wchodzi do Douglas'a, co oznacza, że będą na ich produkty rabaty, takie jak w perfumerii

Przypomniał mi się jeszcze jeden drogi produkt - krem L'occitane z masłem shea do rąk, 150 ml za 90 zł. Uwielbiam jego efekt, po niczym innym nie miałam tak nawilżonych dłoni.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:52   #48
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Poważnie, MAC w Douglasie?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:52   #49
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Poważnie, MAC w Douglasie?
Nie mam 100% pewności, bo ktoś mi gdzieś napisał na Wizażu, ale wg tej osoby to pewne Może jak będę przechodziła to się zapytam pod koniec tygodnia.
Znalazłam informację: na początku Zielona Góra i Łódź do końca tego roku, później kolejne miasta. Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie Warszawa, choć Łódź to też już coś. Ciekawe, jaki będzie asortyment.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-11-18 o 23:00
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 14:04   #50
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Douglas na fb podał takie info https://www.facebook.com/media/set/?...5237419&type=1
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 15:04   #51
Tomasz444
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

[ciach - spam]

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-11-23 o 18:39
Tomasz444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 15:16   #52
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez Tomasz444 Pokaż wiadomość
...
.....
brzmi jak SPAM
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-11-23 o 18:41 Powód: Usunięcie treści cytowanej wiadomości stanowiącej spam
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 19:40   #53
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Mac wejdzie tylko do wybranych ,większych!!! perfumerii Douglas. Na razie jest to owiane tajemnicą. W grudniu ma być w następnej perfumerii w Galerii Łódzkiej. Reszty dowiemy się dopiero po nowym roku.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:07   #54
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Ja polecam korektor w złotym pisaku z pędzelkiem z Clarinsa - żaden inny nie nadaje się pod moje oczy a przetestowałam ich sporo, tylko ten daje radę; do tego wydajny bo niedawno mi się skończył jeden po ponad roku codziennego używania
z pielęgnacji raczej aptecznej - maść do bardzo suchych wymagających dłoni - Cutis Help z konopii - tubka ok 35 zł ale tylko ten u mnie się sprawdza i nie budzę się w nocy z suchymi dłońmi, przy tym bardzo naturalny bo nie wypachniany perfumami ani nie koloryzowany: sama natura
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:51   #55
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

drogie to pojecie wględne ale :

Podkłady :
# Chanel ( Vitalumiereaqua, Perfection Lumiere, ) ale zależy jaką masz cere i co lubisz ja generalnie stawiam na lekkie podkłady nawilżające
# Guerlain ( Parure Aqua już niestety wycofany i jego nastepca Parure de Lumiere )

Tusze :
# Helena Rubinstein ( miałam większość od helenki i polecam praktyczni wszystkie)
# Dior Overcurl ( świetny efekt ale ciut za szybko wysycha)
#Benefit They're Real
# Lancome

Róże
#Clinique Blushing Blush
#MAC głównie mineralne
#Bobbi Brown

Pomadki
#MAC !!! ubóstwiam !
#Bobbi Brown

cienie
#tylko MAC z tańszych Inglot
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:28   #56
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Hej,

Czy Wy te droższe kosmetyki kupujecie zawsze w sklepach stacjonarnych? Wiem, że na allegro można dostać dużo taniej rzeczy chanel, clarins itd. itp. tylko sie zastanawiam czy temu można ufać? Czy to podróbki czy też dobra, uczciwa jakość ale taniej bo nie w Sephorze na przykład... ?
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 06:26   #57
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Hej,

Czy Wy te droższe kosmetyki kupujecie zawsze w sklepach stacjonarnych? Wiem, że na allegro można dostać dużo taniej rzeczy chanel, clarins itd. itp. tylko sie zastanawiam czy temu można ufać? Czy to podróbki czy też dobra, uczciwa jakość ale taniej bo nie w Sephorze na przykład... ?
W drogeriach stacjonarnych kupuje zawsze kolorowke( jesli kupuje cos pierwszy raz), przez internet kupuje ale tylko w sprawdzonych drogeriach.
Miałam jedna wtope na Allegro.
Jesli zapłacę 200 zł zamiast 300 a trafię na bubel to nie oszczędność bo jestem 200 stowy w plecy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 15:15   #58
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
drogie to pojecie wględne ale :

Podkłady :
# Chanel ( Vitalumiereaqua, Perfection Lumiere, ) ale zależy jaką masz cere i co lubisz ja generalnie stawiam na lekkie podkłady nawilżające
# Guerlain ( Parure Aqua już niestety wycofany i jego nastepca Parure de Lumiere )
akurat jeśli chodzi o vitalumiere od chanel - zdecydowanie odradzam, w tej kategorii dużo lepiej sprawdza się znacznie tańszy healthy Mix od Bourjois
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:36   #59
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Hej,

Czy Wy te droższe kosmetyki kupujecie zawsze w sklepach stacjonarnych? Wiem, że na allegro można dostać dużo taniej rzeczy chanel, clarins itd. itp. tylko sie zastanawiam czy temu można ufać? Czy to podróbki czy też dobra, uczciwa jakość ale taniej bo nie w Sephorze na przykład... ?
Ja przez internet wszystko, w tych popularnych i sprawdzonych sklepach, w znanych przez wizażanki, nigdy nie kupuję na allegro właśnie przez to że są po zakupie wątpliwości co do oryginalności produktów, i zawsze płacę za pobraniem bo tak wolę, nawet z przesyłką wychodzi taniej niż w sklepach stacjonarnych.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:44   #60
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

ja kupuję w Sephorze, ale zawsze mam min. 20% rabatu, więc wychodzi podobnie niż okazyjnie przez neta, a już nie martwię się o autentyczność
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 14:00:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.