Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-10, 09:05   #31
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez mikeneko Pokaż wiadomość
Co zadecydowało o zapuszczaniu odrostu w Twoim przypadku? Jaki masz kolor wlosow, naturalny i ten farbowany? Opowiedz nam cos o sobie
Pisałam pod koniec V już. Co zadecydowało? Z pewnością naturalny kolor włosów.Farbuję od roku (na szczęście dopiero rok) Miałam na głowie głównie brązy. Używałam color&soin 5b. Później stwierdziłam,że ciemny kolor nie pasuje do mnie. Zrobiłam się na blondynkę. Oksy 12% u fryzjera mnie osłabił. No i na głowie mam blond, ale odnoszę wrażenie, że to nie jest moja bajka. Włosy nie wyglądają na zniszczone, to pewnie przez ponad roczne włosomaniactwo. Jedynie po rozjaśnianiu włosy są podatne strasznie na puszenie.Gdybym dbała tak o moje naturalki, to założę się, że byłyby naprawdę piękne. Swoją kondycją robiłyby już furorę. Na pewno naturalne przy obecnym dbaniu wyglądałyby nieziemsko. Nie rozumiem, czemu zafarbowałam. Patrząc na zdjęcia nie mogę powiedzieć,że ten kolor był brzydki. Dlatego to jest kolejny powód,dla którego chcę wróćić, był to kolor,który pasował do mnie i nie wymagał korekty w postaci nakładanie farby co 2-3miesiące. Ostatnio wydaje mi się, że moje naturalne w 100% do mnie pasowały,gdzie przy farbach mocno mam wątpliwości co do tego. Załączam zdjęcia. Pierwsze, aktualne, reszta sprzed 3lat, ostatnie z lampką.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1382895141
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1377792978 - ten chyba najbardziej oddaje mój kolor.

Edit: chciałam więcej zdj wstawić,ale nie chcą mi się załączniki wgrać..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3571.jpg (43,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3631.jpg (36,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (19,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00258 - Adrian.jpg (118,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00304.jpg (73,6 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-11-10 o 09:57
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 15:01   #32
kassia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 133
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ja schodzę z rudości. nie widzę u ciebie problemu, zafarbuj włosy na brąz tak jak masz naturalny, i chuchaj na odrost. brąz się spłucze, włosy będą miały delikatnie rudy połysk, który w miarę olejowania i stosowania gencjany ochłodzi się i przyciemni
Mam pytanie. Też schodzę z rudych. to już 3 miesiące bez farbowania. Szampon przeciwłupieżowy używam codziennie jednak kolor niezbyt się spiera. Czy gencjana coś dała w Twoim przypadku? ochłodziła rudość? a co myślicie o płukankach? srebrnej lub niebieskiej? albo szamponem do platynowych włosów z joanny? dało by to coś?
kassia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:14   #33
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja też schodzę z rudości właśnie )) Pozdrawiam więc tych w podobnej sytuacji
Ja w ogóle nie przejmowałam się moimi włosami dawniej - uwierzcie mi, że zaczęłam od:
*balejażu (2008r)
* brąz (również 2008r, sama, pierwszy raz farbowałam żeby usunąć pozostałości po balejażu ale wyszło jak wyszło na górze był brąz a na dole pasemka hahaha)
* ciemny brąz który wyszedł....czarny (2010r)
* brąz (który był efektem spłukania się czarnego koloru) na który nałożyłam blond farbę i wyszedł rudy (2011r)
* rozjaśniacz i blond włosy (2011r)
* ciemny brąz (farba Wellaton spłukała mi się do rudości po 2 myciach!) (2012r)
*rozjaśnianie i blond włosy na 18-stkę (2012r, a zdjęcie w dowodzie z odrostami....)
* czerń (2012r)
* brąz (efekt spłukania się koloru) (2013r)
* czerń...(2013r)
* dekoloryzacja i rudość (2013r)
* MARZENIE - naturalny kolor włosów (2014? (( )
Tak, tak, możecie mi pogratulować głupoty....To wszystko jeszcze doprawiało prostowanie po każdym myciu włosów.
Jeśli chodzi o suszarkę - rzadko jej używam, raczej czekam aż włosy same mi wyschną.
Może dzięki genom, albo odżywkom - wciąż mam grube włosy :O i nawet się trzymają.

Teraz pytanie do "Animale" - myślisz że z "miedzianego rudego" udałoby mi się zafarbować włosy na naturalny "mysi brąz"? Mi np. na rude włosy poprzednio troszkę jaśniejsza od nat. koloru farba nie pokryła włosów

Od 2 tygodni nie prostuję włosów! A to za sprawą wkroczenia w świat "Włosomaniactwa" i ...."Boże, oddaj mi naturalny kolor!"
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:45   #34
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

kassia, ja moją rudość (fryzjerka z rudości zrobiła mi czerwień, nałożyła dekoloryzator i na to perfidną pomarańczkę...) przykryłam ciemnym blondem, który złapał na ciemny brąz. kolor długo się trzymał, poświatę ochładzałam gencjaną i przyciemniającymi płukankami. teraz już moje włosy nie są tak napigmentowane. na końcu tematu V są moje zdjęcia aktualizacji.

Strysia nie ma szans, kolor będzie ciepły, a mysi jest chłodny. poza tym dobry mysi jest tylko naturalny
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:48   #35
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ktos by pomogl z doborem koloru? ;-)
To by mnie strasznie podbudowalo, jakby byl podobny do naturalnego, to nawet nie myslalabym o tym,zeby kolejny raz zafarbowac. No i tak naturalki by sobie spokojnie rosly.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-11-10 o 16:50
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:50   #36
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

"Animale " - Masz więc jakiś pomysł? Może "czekoladowy brąz" ? Miałam się wybrać niedługo do fryzjerki, może coś poradzi

Edytowane przez Strysia
Czas edycji: 2013-11-10 o 16:51
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 17:24   #37
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
kassia, ja moją rudość (fryzjerka z rudości zrobiła mi czerwień, nałożyła dekoloryzator i na to perfidną pomarańczkę...) przykryłam ciemnym blondem, który złapał na ciemny brąz. kolor długo się trzymał, poświatę ochładzałam gencjaną i przyciemniającymi płukankami. teraz już moje włosy nie są tak napigmentowane. na końcu tematu V są moje zdjęcia aktualizacji.

Strysia nie ma szans, kolor będzie ciepły, a mysi jest chłodny. poza tym dobry mysi jest tylko naturalny
wlasnie dlatego chcialam isc do fryzjerki zafarbowac sie na ciemny blond zeby kolor nie wyszedl za ciemny. tylko zastanawiam sie czy nie bedzie chciala mi zrobic dekoloryzacji zeby pozbyc sie czerwonego pigmentu
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja sie bardzo boje wrocic do naturalnego koloru wiem ze to glupie ale jakos obawaiam sie chodzenia z odrostem w sensie ze bede sie czula taka zaniedbana . u kogos odrost mi nie przeszkadza ale jesli chodzi o mnie wszysko musi byc idealnie i tu jes probelm.. pozatm boje sie ze bede sie czula zle w swoim naturalnym kolorze tak szaro..

wybaczcie mi za glupie narzekanie ale musialam sie wygadac
znalazlam swoje zdjecie w naturalnych i farbowanych wstawie jesli mozna) myslicie ze bedzie tak zle w nauralnych ? mam strasznie blada twarz i to jes problem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5310 (1).jpg (135,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54_500x640.jpg (49,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5274.jpg (158,8 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2013-11-10 o 17:38
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 17:43   #38
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ładnie Ci w naturalnych, dodają Ci takiego uroku ))
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 18:24   #39
mikeneko
Przyczajenie
 
Avatar mikeneko
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Strysia Pokaż wiadomość
Ładnie Ci w naturalnych, dodają Ci takiego uroku ))
Zgadzam się
Zauważyłam, ze w naturalnych włosach wyglądamy bardziej niewinne i tak lekko.
mikeneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 18:59   #40
kassia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 133
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

sophisticated moim skromnym zdaniem lepiej Ci w naturalnych.
Ja właśnie chodzę z brzydkim odrostem. ma 3-4 cm... Czuję się zaniedbana, a w dodatku mam krotkie włosy, że nawet związać ich nie mogę, żeby to jakoś zatuszować. Ale mam nadzieję, że do marca zapuszcze na tyle, że będę mogła ściąć farbowańce.
animale a jakie płukanki przyciemniające polecasz?
kassia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 19:53   #41
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

sophisticated bardzo ładnie wyglądasz w swoim naturalnym kolorze I mamy taki sam kolor włosów
Co do odrostów to ja się swoimi w ogóle przestałam przejmować, i sama nie wiem kiedy urosły już do tej długości co mam teraz. Nie myślałam jak oceniają mnie inni i tyle
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-11-10 o 19:55
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 21:14   #42
Jagodowa_8
Raczkowanie
 
Avatar Jagodowa_8
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Ja na swoj blond nakladam czekoladowe cieple brazy - rozne balasamy koloryzujace. Efekt taki, ze mam miedziano/mahoniowy niuans, ktory jest sporo ciemniejszy od tego blondu. Odrosty mam na 5/6 cm, wlosy postopniowane, takie z grzywka i baczkami. Calosc dosc mocno roztrzepuje, daje nieco wosk czy pianki, by nie bylo widac roznicy w kolorach i by sie wszystko przelewalo. Skutkuje .
A co jaki czas nakładasz te balsamy jeśli można wiedzieć? Czuję że to może być ratunek dla mnie i moich nieszczęsnych odrostów
Jagodowa_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:38   #43
bluevelvet89
Przyczajenie
 
Avatar bluevelvet89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

hej Dziewczyny!

Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, ale potrzebuję wsparcia! Podobne próby podejmowałam już kilka razy, niestety nie wytrwałam. W grupie jednak raźniej.

Pozdrawiam wszystkie walczące
bluevelvet89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:02   #44
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez bluevelvet89 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny!

Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, ale potrzebuję wsparcia! Podobne próby podejmowałam już kilka razy, niestety nie wytrwałam. W grupie jednak raźniej.

Pozdrawiam wszystkie walczące
Ja wpadłam tu przypadkiem, jakieś 1.5 roku temu miałam naturalki, ale mi odbiło i przefarbowałam się. Teraz walczę z odrostami i sianem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:49   #45
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego chcialam isc do fryzjerki zafarbowac sie na ciemny blond zeby kolor nie wyszedl za ciemny. tylko zastanawiam sie czy nie bedzie chciala mi zrobic dekoloryzacji zeby pozbyc sie czerwonego pigmentu
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja sie bardzo boje wrocic do naturalnego koloru wiem ze to glupie ale jakos obawaiam sie chodzenia z odrostem w sensie ze bede sie czula taka zaniedbana . u kogos odrost mi nie przeszkadza ale jesli chodzi o mnie wszysko musi byc idealnie i tu jes probelm.. pozatm boje sie ze bede sie czula zle w swoim naturalnym kolorze tak szaro..

wybaczcie mi za glupie narzekanie ale musialam sie wygadac
znalazlam swoje zdjecie w naturalnych i farbowanych wstawie jesli mozna) myslicie ze bedzie tak zle w nauralnych ? mam strasznie blada twarz i to jes problem
Dużo ładniej jest Ci w naturalnym kolorze. Zapuszczaj !

Cytat:
hej Dziewczyny!

Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, ale potrzebuję wsparcia! Podobne próby podejmowałam już kilka razy, niestety nie wytrwałam. W grupie jednak raźniej.

Pozdrawiam wszystkie walczące
Prawda, w grupie łatwiej, mam nadzieję, że uda mi się,chociaż już korci mnie zafarbować .
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 17:03   #46
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez bluevelvet89 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny!

Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów, ale potrzebuję wsparcia! Podobne próby podejmowałam już kilka razy, niestety nie wytrwałam. W grupie jednak raźniej.

Pozdrawiam wszystkie walczące
Witamy
Trzymam kciuki, żeby się udało

Jaki masz naturalny kolor włosów, a jaki farbowany?
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 17:26   #47
bluevelvet89
Przyczajenie
 
Avatar bluevelvet89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Witamy
Trzymam kciuki, żeby się udało

Jaki masz naturalny kolor włosów, a jaki farbowany?
Naturalnie mam ciemny blond (na poziomie 6) ze złotymi refleksami. Teraz mam blond na poziomie 8, ale moje włosy wiele przeszły. Farbuję od liceum, miałam kiedyś też ciemne, a od około 4 lat blond. Z podziwem patrzę na naturalne kolory włosów dziewczyn. Gdybym mogła cofnąć czas to nigdy nie sięgnęłabym po farbę, ale cóż... młodzieńcze eksperymenty



Dzięki Ja trzymam za Ciebie

Edytowane przez bluevelvet89
Czas edycji: 2013-11-11 o 17:27
bluevelvet89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:34   #48
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Mam bombowego newsa- czytałam w gazecie o odsiwiaczu. Nie pamiętam o co chodzi ani jak to działa niestety
Odsiwiacz? Hmm. Hmm hmmm... brzmi świetnie, tylko że chyba coś takiego nie istnieje? Jedyne środki, które znalazłam, działają poprzez koloryzację, jak farby. To ja nie po to zapuszczam naturalki, żeby je zaraz znów zniszczyć. Chyba, że ktoś ma namiar na tego typu preparat, albo patent na pierwsze siwe włosy?
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:20   #49
kassia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 133
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Czy jak schodzę z rudych włosów to mogę użyć płukanki srebrnej na przykład, aby trochę ochłodzić tę rudość? Próbowała któraś?
__________________
Nie farbuję od 14.08.2013
kassia9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 14:34   #50
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

delikatnie podciete
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tmp_IMG_20131112_1339541761520341.jpg (47,6 KB, 76 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:36   #51
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kassia9 Pokaż wiadomość
Czy jak schodzę z rudych włosów to mogę użyć płukanki srebrnej na przykład, aby trochę ochłodzić tę rudość? Próbowała któraś?
probowalam,ale roznicy nie zauwazylam
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:36   #52
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Odsiwiacz? Hmm. Hmm hmmm... brzmi świetnie, tylko że chyba coś takiego nie istnieje? Jedyne środki, które znalazłam, działają poprzez koloryzację, jak farby. To ja nie po to zapuszczam naturalki, żeby je zaraz znów zniszczyć. Chyba, że ktoś ma namiar na tego typu preparat, albo patent na pierwsze siwe włosy?
Doczytałam, działa na zasadzie odbudowy pigmentu. Nie sprawdza się na czarnych włosach

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
delikatnie podciete
Jakie zdrowe!!!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:37   #53
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja w pewnym momencie miałam rudawe włosy, nie całe rude, ale sporo rudych refleksów i u mnie płukanki ani trochę ich nie ruszyły niestety.
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:03   #54
kassia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 133
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

ach to szkoda. miałam nadzieję, że płukanki może coś zdziałają. No trudno. Póki co poczekam, aż trochę odrosną i je zafarbuję. I tutaj mam kolejne pytanie. Jak zafarbować włosy tak, zeby nie farbować odrostów? Można farbować jak pasemka i zawijać je w folię?
__________________
Nie farbuję od 14.08.2013
kassia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 17:01   #55
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kassia9 Pokaż wiadomość
Czy jak schodzę z rudych włosów to mogę użyć płukanki srebrnej na przykład, aby trochę ochłodzić tę rudość? Próbowała któraś?
O, to już nowa część, ale jestem spóźniona :p.
Ja ochładzam moje rudo-brązowe farbowańce płukanką z gencjany, działa. Próbowałam tych płukanek z drogerii ale zero efektu.

Załączam zdjęcia mojego 4-miesięcznego odrostu (na zdjęciu bez żadnych płukanek, w rzeczywistości jest gorzej). Przez ostatni miesiąc wcierałam Jantar, nie przyspieszył porostu, teraz piję przepyszne drożdże. Szału nie ma a w dodatku przestaje mi się podobać mój naturalny kolor. Na zdjęciu jest w miarę ciemny ale w rzeczywistości z miesiąca na miesiąc jaśnieje- wkurza mnie to, nie chcę mieć jaśniejszych włosów. Będzie trzeba kombinować z naturalnymi płukankami przyciemniającymi niestety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4mce.jpg (58,3 KB, 178 załadowań)
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:14   #56
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Włosy zafarbowane na podobny, teraz czekać na naturalne !
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:17   #57
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewczyny, słuchajcie. Mam na głowie różne odcienie brązu - bardzo ciemny na grzywce, ciemny na końcówkach i zaczyna mi się robić odrost - mój naturalny kolor to taki średni, zwyczajny - ani ciemny ani bardzo jasny brąz. Jednak mam już dość farbowania włosów na tak ciemno, chciałabym wrócić do naturalnego, ewentualnie pofarbować je na kolor do niego zbliżony, nadać im poświatę.
Czy dekoloryzator Renee Blanche załatwi sprawę tak, że gdy nałożę go na całe włosy to wypierze mi równomiernie "sztuczny" kolor a naturalnego nie ruszy i będzie wszystko cacy, kolor jak w dzieciństwie za 40 zł?
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 15:41   #58
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Amiszonowa, wydaje mi się, że raczej nie bo ja byłam w podobnej sytuacji (tyle że dekoloryzacja u fryzjera była) i zeszło mi na miedziany rudy. Fryzjerka powiedziała, że niemożliwe jest za pomocą żadnej farby powrót do naturalnego ( ja mam "mysi brąz" nat.) i zaproponowała mi albo pozostawienie tego rudego albo czekoladę.
Musiałabyś albo zapuszczać odrost albo ściąć ze mną włosy na krótko i wyjechać do Afryki na 3 lata
Może któraś jednak ma dla Ciebie jeszcze inną propozycje jednak
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:46   #59
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Witajcie kiedyś trochę się udzieliłam na tym wątku ale niestety nie udało mi się wytrzymać i pofarbowałam włosy...
od kilku dni znowu o tym myślę, męczą mnie moje włosy.
Jestem tym gorszym przypadkiem bo włosy zawsze rozjaśniałam a moje naturalki ciemny blond. Aktualnie nie farbowałam 2 miesiące aż. Trudno mi gdy widzę np. na ulicy dziewczynę z pięknymi blond rozjaśnianymi włosami wtedy dopada mnie myśl o farbowaniu. Boje się, że nie uda mi się wytrwać bo odrost rzuca się w oczy więc plan jest taki:
idę do fryzjerki postopniuje włosy by trochę pozbyć się malowańców.
poproszę o pomalowanie włosów w zbliżonym kolorze do naturalek i żeby zostawiła mi blond końcówki bo podoba mi się ombre.
Bardzo potrzebuje jakiejś zmiany a ciągłe ich rozjaśnianie sprawia, że nie jestem zadowolona z efektu.

tak moje włosy wyglądały kiedyś najpierw naturalne potem rozjaśniane długie włosy przez wiele lat (zaraz wstawie foto aktualnych odrościków)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00491.jpg (21,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2184.jpg (80,1 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez Swarovska
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:47
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:53   #60
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

odrost 2 miesięczny stan aktualny

co radzicie?? iść do fryzjera przyciemnić i zrobić ombre??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02248.jpg (79,8 KB, 133 załadowań)

Edytowane przez Swarovska
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:54
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.