Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 15:32   #1
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912

Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm


Witajcie.
Mam kilka pytań do posiadaczek tego kremu; jakie są Wasze wrażenia, czy jest wart zakupu? Chciałabym się także dowiedzieć gdzie go kupujecie, jacyś sprawdzeni sprzedawcy np. na ebay? Właśnie rozważam zakup, słyszałam że dostosowuje się do koloru cery i daje ładny efekt. Boję się kupić podróbki, szczególnie, że jest dość duża różnica cenowa (60-150zł). Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:33   #2
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Kupiłam i ogólnie polecam, ale jeszcze nie jestem pewna, czy to on mnie nie zapchał (co prawda były to 1-2 krosteczki i nie wiem, czy to wina BB czy okresu, czy czegoś jeszcze innego, ale jest taka szansa).

Świetnie się dopasowuje do koloru skóry, nie widać, że go mam na twarzy, ale wyglądam dużo lepiej No i przede wszystkim jest matowy. Moim zdaniem idealny dla skóry mieszanej i tłustej, ale nie polecam dla suchej, bo mi podkreślił suche skórki na nosie (a nawet nie wiedziałam, że je mam).

Ja najpierw zamówiłam 3 próbki azjatyckich kremów BB na stronce azjatyckibazar.com. Nie wiem, czy nadal ta opcja jest dostępna, ale to świetne sprawdzenie, czy krem się dla Ciebie nadaje. Bo jednak to moim zdaniem dość droga inwestycja. Na azjatyckimbazarze cena pełnego opakowania to coś ok. 140zł (już z przesyłką).
Pełną wersję dostałam od siostry, więc nie wiem, gdzie kupowała.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:22   #3
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Ja kupuję u tego sprzedawcy: http://www.ebay.pl/usr/newcre8tive jest wersja jaśniejsza super light i druga, standardowa, trochę ciemniejsza.
btw. zdecydowanie nie polecam kupowania na azjatyckim bazarze, to zwykłe przepłacanie i to grubo. na ebay kupisz taniej i bez kosztów przesyłki. Krem kosztuje około 60 zł, a starcza spokojnie na jakieś 4 miesiące. (edit. własnie sprawdziłam cene na bazarze - 150 zł?! JEZUS MARIA, ta laska chyba oszalała, przecież to o 90 zł więcej niż na ebayu!!!!!! aż strach pomyśleć, że ludzie sie na to łapią i kupują )
krem jest naprawdę super, najlepszy bb jaki dotąd stosowałam, a przed jego zakupem wypróbowałam mnóstwo próbek innych azjatyckich kremów bb, więc wiem co mówię. świetnie kryje, daje naturalny efekt, mimo, że jestem strasznym bladziochem, a kupowałam dotąd ten trochę ciemniejszy odcień, bo nie zdawałam sobie sprawy, że jest też jaśnieszy. aktualnie przymierzam się do kupna jaśniejszego odcienia. w pierwszym tygodniu jego stosowania wyskoczyła mi jedna czy dwie gulki, ale możliwe, że to dlatego, że zbliżał mi się okres. po tym (a stosuje go już od co najmniej 8 miesiecy) nie miałam żadnych tego typu problemów. ba, stan mojej cery nawet uległ zdecydowanej poprawie od kiedy przestałam katować go Revlonem i przerzuciłam się na ten bb.

jeszcze jedno - wyczytałam ostatnio, że zmienił się trochę skład tych kremów (na lepsze, bardziej naturalne) i szata graficzna opakowania, ale z tego co widzę na ebay nie ma jeszcze tej nowszej wersji.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2014-03-19 o 19:48
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:49   #4
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Mam podobne zdanie, że na Bazarze trochę się przepłaca, ale z drugiej strony jest pewność, że są oryginalne.

izajasz nie zauważyłaś niczego podejrzanego w swoim kremie? Może przesadzam, ale jestem teraz trochę ostrożniejsza odkąd kupiłam podrobionego pomidora tony moly za 30zł, gdzie normalnie są po ok.80. Niby niedużo, ale jednak pieniądze wyrzucone w błoto
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:07   #5
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

tez kupilam probke na azjatyckimbazarze. teraz ta opcja nie jest juz dostepna. piszecie ze sa dwa kolory- na azjatyckim jest tylko jeden... a wlasnie z kolorem mialam problem. to czego pierwsza warstwa nie pokryla chcialam pokryc kolejna, niestety przy drugiej warstwie kolor sie odcina i robi sie pomaranczowa plama :/ nie wiem czy to kwestia koloru- moze na azjatyckim jest ten ciemniejszy.. ? ogolnie krem jest bardzo fajny. twarz jest rozswietlona itd. moja cera zmienia sie jak w kalejdospokopie, wiec moze teraz ten krem sprawdzilby sie na mojej cerze musze tylko blizej przyjrzec sie tym odcieniom, o ktorych mowicie.. ja znalazlam polska strone urbancupid i tam tez sa dostepne kremy w przystepnych cenach.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:20   #6
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
tez kupilam probke na azjatyckimbazarze. teraz ta opcja nie jest juz dostepna. piszecie ze sa dwa kolory- na azjatyckim jest tylko jeden... a wlasnie z kolorem mialam problem. to czego pierwsza warstwa nie pokryla chcialam pokryc kolejna, niestety przy drugiej warstwie kolor sie odcina i robi sie pomaranczowa plama :/ nie wiem czy to kwestia koloru- moze na azjatyckim jest ten ciemniejszy.. ? ogolnie krem jest bardzo fajny. twarz jest rozswietlona itd. moja cera zmienia sie jak w kalejdospokopie, wiec moze teraz ten krem sprawdzilby sie na mojej cerze musze tylko blizej przyjrzec sie tym odcieniom, o ktorych mowicie.. ja znalazlam polska strone urbancupid i tam tez sa dostepne kremy w przystepnych cenach.

właśnie wczoraj dowiedziałam się o tej stronie, ale tam na razie jest niedostępny. A drugi kolor to jest inna wersja -"Dr. G super light". Podobno nieco jaśniejsza. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:34   #7
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

hej,
jestem na 100% pewna, że ten krem, który zamawiałam na ebay to oryginał. ten sprzedawca ma same dobre opinie i jest polecany na polskich blogach. poza tym naprawdę wszystko z nim w porządku, ja jestem bardzo wybredna, więc gdyby coś z nim było nie tak, od razu bym zauważyła.
nie dziwę się, że się martwisz po trafieniu na podróbke i chuchasz na zimne ale mogę Cię zapewnić, że akurat w tym przypadku się nie zawiedziesz. ja już dwa razy zamawiałam u tej osoby, a teraz zamawiam po raz trzeci. zdecyduję się na jaśniejszy odcień z tego względu, że przy ciemniejszym trzeba bylo, własnie tak jak mowi adri_, uważać przy nakładaniu i generalnie nie nakładać za dużo.
po lecie kiedy moja cera byla trochę ciemniejsza, nie było tego problemu, ale teraz muszę uważniej go nakładać plus nakładać troszkę pudru brązującego na szyje. ale ogólnie on nie jest jakoś bardzo ciemny, bo azjatyckie kremy bb mają to do siebie, że większość z nich stapia się ze skórą i dostosowuje, to chyba działa jakoś tak, że po kilku minutach od nałożenia składniki w kremie się utleniają i skóra uzyskuje naturalny odcień. na bazarze jest chyba właśnie ten ciemniejszy, ten który dotąd zamawiałam, wnioskuje to z braku napisu super light na miniaturce opakowania.
ja jestem naprawdę blada, a jednak jestem usatysfakcjonowana kolorem jaki nabiera moja twarz po nałożeniu tego ciemniejszego, bo wręcz ożywia cerę. wcześniej używałam revlona 150, a ten odcien jest mniej wiecej na jego poziomie, może odrobinkę ciemniejszy.
uznałam jednak, że wypróbuje w końcu ten jaśniejszy, powinien przyjść za jakieś 2 tygodnie, wtedy dam znać jaki efekt.
powodzenia.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2014-03-19 o 20:39
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 18:28   #8
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

ja też aktualnie używam revlon colorstay, ale kolor mam 110 ivory i zastanawiam się na zakupem wersji super light
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:52   #9
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

a moze ktoras z was powiedziec cos wiecej o kupowaniu przez eBay? tzn. jak z przesylka? nigdy nie kupowalam i nie wiem do konca jak to dziala. widze ze mozna wybrac economy i jest za darmo, ale czeka sie 7-15 dni albo standard za 2,50$ ale czeka sie 6-14 dni. jak wy polecacie? chyba ten kolor superlight powinien sie sprawdzic...
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:01   #10
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
ja też aktualnie używam revlon colorstay, ale kolor mam 110 ivory i zastanawiam się na zakupem wersji super light
ja jestem coś między 150 buff a 180, z tym, że 180 jest zbyt ciemny i zbyt pomarańczowy, a 150 trochę za jasny, aż nienaturalny i najczęściej mieszam oba. Boję się, że Dr. G będzie mimo wszystko mi się trochę odznaczał, ale nie przekonam się jak nie spróbuje. Chyba kliknę
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 23:33   #11
Juliietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Witam czy aby kupowac na ebayu musze miec specjalne konto ? Mysle nad zamowieniem tego bb kremu bo mam probki i jest swietny natomiast nie wiem jak z wysylka i czy wtystarczy wplaacic pieniadzew na konto bankowe?
Pozdrawiam
Juliietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 10:23   #12
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

musisz mieć konto na ebay i paypal. Na paypal wpłacasz pieniądze w zł ze swojego konta bankowego i samo przelicza się na $ czy inną walutę. Musisz połączyć konto paypal z kontem ebay. Nie jest to bardzo skomplikowane, zakładałam konto w tamtym roku więc już dokładnie nie pamiętam jak to było i nie wiem czy się czasem coś nie zmieniło
a wysyłka na ogół jest darmowa, ewentualnie 2,50$ wtedy teoretycznie idzie szybciej i można śledzić.
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-04-13 o 10:24
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 15:51   #13
la_mania7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Ja mam tą wersję Super Light. Uważam, że dla bladziochów będzie za ciemna. Ja jestem dosyć blada, 150 Buff z Revlona jest dla mnie za ciemny, a ten BB ładnie się wtapia ale nie określiłabym, że jest idealny. Jest jednak ciut za ciemny. Pomimo tego używam go codziennie. Czasem użyję samoopalacza albo bronzera na szyję, żeby BB lepiej pasował. Sam krem BB jest śwetny. Daje efekt zdrowo wyglądającej skóry, jest raczej satynowy niż matowy, w przypadku mojej mieszanej skóry wymaga przypudrowania, bo inaczej kończy się to katastrofą. Co do trwałości to nie powiedziałabym, że cały dzień wygląda idealnie jak to niektórzy piszą. Jest ok, ale po około 8 godzinach wygląda już średnio. Mimo tej jednej wady, bardzo polecam

Ogólnie polecam, ja zamierzam go używać cały czas i na pewno będę kupować kolejne tubki jak obecna mi się skończy.
la_mania7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 08:42   #14
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

i ja ciągle waham się nad kupnem tego bb. Możecie polecić zaufanych sprzedawców z ebay? newcreative ma wysoką cenę, ponad 80zł. Wiem, że był jeszcze jeden polecany na literkę L ale nie pamiętam całej nazwy.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 22:18   #15
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

80zl? mi jeszcze parę dni temu udało się kupić za ok. 60zł. Zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=729463 bardzo fajny wątek. Dziewczyny piszą m.in. o kremach bb, swatche, opinie, info o sprzedawcach również znajdziesz.
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:13   #16
moonia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Specjalnie żeby ocenić ten produkt utworzyłam konto na wizażu

Zakupiłam go ponieważ od lat (10) walczę z cerą trądzikową a krem ten ma właściwości lecznicze. Ponadto bardzo lubię testować nowe kosmetyki.

Krem kupiłam na stronie <reklama> Kosztuje na niej 100 zł. na azjatyckim bazarze 150. Krem na 100% jest oryginalny. Co do samej strony: wysyłka błyskawiczna kontakt super

ale nie o tym mowa :P Dr. G Gowoonsesang to istne cudo
Cera wygląda obłędnie- dodam, że mam skórę tłustą, trądzikową i dosyć bladą (revlon color stay - 180 ) stan cery baaardzo mi się poprawił. Pewnie jest wiele przyczyn tej poprawy ale krem z pewnością mi w tym pomógł.
Może napisze podkłady jakie stosowałam najczęściej i jakie były do zaakceptowania: revlon color stay, estee lauder- double wear oraz doublewear light, la roche posay- toleriane taint, dior-diorskin forever. i powiem szczerzę krem bb dr g. jest the best najlepszy z najlepszych
* super kryje jako jedyny krem bb jaki testowałam ( testowałam kilka między innymi skin79).
* działa leczniczo na cerę trądzikową
* matuję go zawsze paese pudrem ryżowym lub bambusowym (matuje go po ok 5 godzinach bibułkami matującymi i jest super)
* utrzymuje się na twarzy bez zmian spokojnie do 12 godzin wystarczy w połowie dnia go zmatowić bibułkami.
* nie wchodzi w zmarszczki
* nie daje efektu maski i ciasta
* wygląda bardzo naturalnie mimo super krycia

- minus jaki widzę to cena.

Jest to pierwszy produkt do twarzy, który wykorzystałam do samego końca. W związku z tym, że na stronie urbancupid był niestety niedostępny a na azjatyckim bazarze kosztuje 150 zł postanowiłam wrócić do "normalnego" podkładu. Zakupiłam loreal true match i to był dla mnie szok. Podkład, który do tej pory był spoko okazał się masakrą. Za bardzo chyba przyzwyczaiłam się do tego jak dr g. wygląda na skórze i już nic innego mnie nie zadowoli. Kilka dni temu była dostawa kremów i już czekam na paczuszkę loreal oddałam siostrze
Jedyne co mnie niepokoi to nowy skład kremu, może być jeszcze lepszy ale jak okaże się, że coś skiepścili to się zdenerwuję :P : Teraz ponad 30% kremu, to hydrolat z wąkrotki azjatyckiej, któremu przypisuje się właściwości odmładzające. Hydrolat ten posiada silne działanie kojące, zmniejsza zaczerwienienia skóry, działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, przyspiesza gojenie się ran i zmian skórnych, wpływa także na syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia elastyczność skóry.
Krem chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego i idealnie zakrywa jej niedoskonałości, polecany jest również osobom z cerą trądzikową i skłonnością do wyprysków, chroni skórę przed promieniowaniem UV, a także delikatnie ja rozjaśnia. Tak jak poprzednią wersję, krem cechuje doskonała wytrzymałość, ma nam zapewnić nawet 12 godzin idealnego wyglądu.
W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, w składzie nowej nie ma parabenów, jest za to więcej ekstraktów roślinnych.

przesyłam link <reklama>
Krem polecam ludziom z problemami skórnymi: naczynka, trądzik. ze względu na super krycie, naturalny wygląd i właściwości lecznicze
UWIELBIAM

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-05 o 10:30 Powód: linki
moonia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:51   #17
Juliietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Dzieki za linka, niestety ma tylko jeden kolor w sprzedazy i jest to ten ciemny;(((
Juliietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:38   #18
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

gdzie moge dostac probke tego kremu? chcialabym go najpierw wyprobowac przed zakupem , a nie moge znalezc sprzedawcy ktory ma w swojej ofercie sample dr g. ( chodzi mi o ebay,najlepiej uk)
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:43   #19
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Aaaach, pierwszy raz usłyszałam o tym kremie w filmiku nissiax83 i od tamtego czasu jestem nim zaintrygowana, lecz jakoś do tej pory nie zdecydowałam się go przetestować - jednak opinia jednej osoby to trochę mało jak dla mnie, potrzebowałam szerszego porównania no ale teraz, po tym co tu przeczytałam, muszę koniecznie przetestować! Już upatrzyłam tubkę 5g na allegro Revlon był ok w zimie - byłam nim niemalże oczarowana - ale od jakiegoś czasu zauważyłam, że jest za suchy dla mojej cery i już mi się tak nie podoba efekt, jaki daje. Co mnie jeszcze powstrzymywało przed spróbowaniem koreańskiego bb - kolor. Jest więcej niż pewne, że ten 'normalny' odcień będzie dla mnie za ciemny... ale myślę, że jasniejszy będzie w sam raz
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 22:04   #20
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

napaliłam się na ten krem strasznie, nie mogłam dostać nigdzie próbek ani minitubki i zaryzykowałam (kupiłam jednak gdy na ebay nie był jeszcze taki drogi!) jednak kolor jest dla mnie zbyt szary...odcina się od szyi Ja jestem jednak typowo żółta
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:31   #21
umarloczek
Przyczajenie
 
Avatar umarloczek
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
napaliłam się na ten krem strasznie, nie mogłam dostać nigdzie próbek ani minitubki i zaryzykowałam (kupiłam jednak gdy na ebay nie był jeszcze taki drogi!) jednak kolor jest dla mnie zbyt szary...odcina się od szyi Ja jestem jednak typowo żółta
Nie chcesz może odsprzedać próbki? Chciałabym przed zakupem pełnowymiarowego opakowania przetestować ten krem.
umarloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:02   #22
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Hej hej
Późno, bo późno, ale wracam tu z wiadomością, że próbka do mnie dotarła, kolor pasuje idealnie (Super Light) <3 a sam krem ma bardzo dobre krycie, przyjemnie się nosi ii mam ochotę na pełnowymiarowe opakowanie póki co były to dosyć skromne testy, więc nie moge nic więcej o nim powiedzieć, ale wrażenie pozytywne
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:11   #23
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
a moze ktoras z was powiedziec cos wiecej o kupowaniu przez eBay? tzn. jak z przesylka? nigdy nie kupowalam i nie wiem do konca jak to dziala. widze ze mozna wybrac economy i jest za darmo, ale czeka sie 7-15 dni albo standard za 2,50$ ale czeka sie 6-14 dni. jak wy polecacie? chyba ten kolor superlight powinien sie sprawdzic...
To bardzo proste. Zakladasz konto na ebay i na paypal.
Ja dla moich zamówień zwykle wybieram opcję przesyłki ekonomicznej, jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś nie dotarło. Jeżeli robię większe zamówienie, to na wszelki wypadek biorę opcję standardowej przesyłki.

Czeka się różnie, kupując od mojego ulubionego sprzedawcy (Cosmeticmarket2012) czekam do 2 tygodni.
Cosmeticmarket2012 ma też swój własny sklep, poza e-bayem. Ceny produktów są super urocze, ale ceny przesyłki porażają...myślę, że może ewentualnie opłacać się przy większych zamówieniach.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 16:51   #24
lin_roe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez Teanetante Pokaż wiadomość
Hej hej
Późno, bo późno, ale wracam tu z wiadomością, że próbka do mnie dotarła, kolor pasuje idealnie (Super Light) <3 a sam krem ma bardzo dobre krycie, przyjemnie się nosi ii mam ochotę na pełnowymiarowe opakowanie póki co były to dosyć skromne testy, więc nie moge nic więcej o nim powiedzieć, ale wrażenie pozytywne
Heej, skąd zamawiałaś próbki, jeśli można wiedzieć?
Mam podobny problem jak martuunia - zwykły krem jest dla mnie zbyt szary i troche ciemnawy
lin_roe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 12:23   #25
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez lin_roe Pokaż wiadomość
Heej, skąd zamawiałaś próbki, jeśli można wiedzieć?
Mam podobny problem jak martuunia - zwykły krem jest dla mnie zbyt szary i troche ciemnawy
ja z tym już sobie poradziłam, dodaję trochę innego mazidła o żółtawym kolorze i mi pasuje (chociaż to trochę odbiega od idei kremu BB). Teraz kremy zmieniły formułę więc popatrz na nowe swatche
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:38   #26
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

ja mieszam go z 2 kremem bb , chyba nawet tym samym ktory pokazywala nissiax83 i jest ok , po kilku minutach dopasowuje sie do odcienia mojej skory...
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:47   #27
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Cytat:
Napisane przez lin_roe Pokaż wiadomość
Heej, skąd zamawiałaś próbki, jeśli można wiedzieć?
Mam podobny problem jak martuunia - zwykły krem jest dla mnie zbyt szary i troche ciemnawy
Próbkę zamówiłam na allegro, myślę, że tam dostaniesz ją bez problemu Wersja light jest odpowiednia dla bladych osób i posiada różowe tony.
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:28   #28
be_giraffe
Raczkowanie
 
Avatar be_giraffe
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 169
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Witam, mam do sprzedania Brightening Balm, użyłam kilka razy ale okazał się zbyt ciemny
__________________
Matura 2014!
be_giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:54   #29
malinowa84
Przyczajenie
 
Avatar malinowa84
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

ten najjasniejszy ci sie okazqał za ciemny? masz go jeszcze?
malinowa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-23 11:54:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.