Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 20:34   #1
Helena_1989
Przyczajenie
 
Avatar Helena_1989
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ze wsi, chociaż podobno nie wyglądam ;P
Wiadomości: 6

Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!


bardzo proszę Was o pomoc - poszukuję dobrze nawilżającego kremu na noc do cery tłustej. Bardzo ważne jest dla mnie, by nie zapychał. No i cena - ostatnio mam nieco ograniczone fundusze, także nie pogardzę propozycjami w rozsądnych cenach
Helena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:07   #2
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Ja mam cere tłustą skłonną do zapychania, używam całej serii Bioliq na noc też i jestem zadowolona, nie wiem w jakim wieku jesteś ja używam tej serii 35+ różowej
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:23   #3
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Polecam Clinique anti blemish-krem nawilzajacy do skory mieszanej-tlutej,tylko troche drogi
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 13:34   #4
Jolkatoja
Przyczajenie
 
Avatar Jolkatoja
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Polecam tonizowanie skóry srebrem koloidalnym (ja używam rano i wieczorem), a następnie użycie kremu tołpy, który matowi skórę - to świetny duet i moja bardzo tłusta skóra poddaje mu się bez bicia
Jolkatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 16:32   #5
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Wg mnie w nocy powinno się skórę tłustą nawilżać a za dnia matowić. Ja tak robię i skóra nie jest tak bardzo tłusta jak to kiedyś miałam. Jednak trzeba na początku doprowadzić skórę do w miarę przyzwoitego matu (matując dzień i noc), a następnie używać czegoś nawilżającego na noc. Stan w miarę skóry się utrzyma, ale ten stan to np. świecenie się po 4-6 h od nałożenia makijażu/kremu, bo przy tłustej cerze uzyskać lepszy wynik to cud.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 18:13   #6
Helena_1989
Przyczajenie
 
Avatar Helena_1989
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ze wsi, chociaż podobno nie wyglądam ;P
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Wiem, że nie mozna matować skóry dzień i noc, bo osiągnie się w ten sposób odwrotny efekt, dlatego pytam o nawilżający krem do cery tłustej na noc. Sama nie mam pojęcia jaki wybrać - zastanawiałam się nad sylveco, fitomedem, ale ze względu na ich słabą dostępność w grę wchodzi także krem Bielendy z tej nowej serii Skin Clinic Professional MEZO Terapia Korygująca, Ziaja Liście Manuka z kwasem ( ale ten nie codziennie, bo na bank mnie wysuszy), a dalej nie wiem....
Helena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 18:42   #7
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Myślę, że Brawa Siarkowa nawilżający krem. Sama mam zamiar go kupić bo ma dużo dobrych opinii. Też polecałabym Ci wybór jakiś kremów z Under20. Ja póki co kupiłam z under20 krem BB i dwa żele do mycia twarzy. Z bb jestem średnio zadowolona, ale żele mają bardzo przyzwoite. Jak skończą mi się moje kremy na noc to kupię jakiś z under20 albo z Brawy właśnie.

Ja póki co używałam z nawilżających na noc:
AA Krem nawilżający na pierwsze zmarszczki - po ok. 1.5 miesiąca zaczął mnie lekko zapychać, ale nawilżał dobrze i wchłaniał się do matu, co jest rzadkie w kremach nawilżających
Pharmaceris krem nawilżający z serni N (naczynka) - bardzo dobry krem. Po nocy budziłam się z tłustą twarzą, ale po umyciu żelem czułam że skóra jest miła w dotyku
Bielenda Laser eXtreme 40+ na noc - było miło, ale mnie zapycha
Melisa przeciwzmarszczkowy krem na noc - całkiem spoko, bo jest neutralny. Nie zapycha. W sumie nie robi nic oprócz nawilżania. Ciut brzydko pachnie, ale lepiej to wytrzymać niż mieć zapychaną skórę

Jeszcze używałam jakiegoś kremu Eveline na noc do cery mieszanej, ale to był pierwszy krem po którym dostałam uczulenia i suche, czerwone placki na twarzy więc teraz omijam tą firmę.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 21:47   #8
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Podobno z ziaji są dobre z liściem manuka, wszyscy polecają no i jest stosunkowo tani
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 19:02   #9
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Podobno z ziaji są dobre z liściem manuka, wszyscy polecają no i jest stosunkowo tani
Miałam ten, o którym piszesz - no krem jak krem, szału nie ma ....
Mnie akurat służy Dermedic Normacne - w ogóle z tej linii j oprócz kremu na noc są również inne kosmetyki właśnie do cery tłustej i trądzikowej.
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:20   #10
Anna8148
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Z mojej strony mogę polecic krem Niszcz Pryszcz(Kosmetyki DLA), super pielęgnuje tłustą cerę, skóra jest doskonale nawilżona, a jednocześnie zmatowiona, nie zatyka porów, nie uczula. Cena bardzo fajna bo ok.20zł. Jeśli chodzi o wady ,to jedynie zapach nie jest cudowny, ale można się przyzwyczaic.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-04-04 o 18:46 Powód: link
Anna8148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:02   #11
Jessk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry krem do cery tłustej na noc - pomocyyy!!

Przyłączam się do polecenia Kosmetyków Dla, oprócz tego możesz wypróbwać bardzo dobry a tani Fitomed, albo Sylveco. Czarszka ostatnio plecała także fluid nawilżający Mythos. A może jakieś półprodukty - na przykład frakcja sojowa - wiele osób z tłustą skórą jest z niej niezwykle zadowolonych.
__________________
<ciach_reklama>
Jessk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 14:02:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.