Zbyt odważna na taki krok... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 10:03   #1
xxxzwyklaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxzwyklaxxx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 491

Zbyt odważna na taki krok...


Witajcie dziewczyny, tak jak w tytule "zbyt odwazna na taki krok" a mianowicie chodzi mi o to, ze poraz pierwszy odwazylam się pokazac Wam bez makijażu... wiem ze wyglądam dość staro, ostatnio dawalyscie mi ok 40lat... niestety (prawda boli ;( ) Tym razem pokazuje się bez maikjazu i w... w zasadzie w dwóch makijażach.. Proszę ocencie czy dalej popełniam tak radykalne bledy czy jest odrobine lepiej... niełatwo było mi wstawić zdj bz makijażu ale chciałam zebyscie miały jakiej porównanie. Przepraszam za jakość zdjęć ale sa robione telefonem... aaa i jeszcze jedno, fryzura się nie sugerujcie, bo nie jest ulozona.


Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie i rady, dużo mi one daja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160111_101217.jpg (86,9 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160111_104014.jpg (111,3 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160111_104040.jpg (97,7 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160111_104045.jpg (100,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160111_104053.jpg (102,0 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_154131.jpg (73,5 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_154305.jpg (75,4 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_154117.jpg (69,4 KB, 534 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_154211.jpg (107,9 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_154254.jpg (118,0 KB, 284 załadowań)
xxxzwyklaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:28   #2
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Jeśli mogę coś doradzić to pierwsze co zmieniłabym kształt brwi i przestałabym malować je na czarno. Na jakiś czas przestań je wyrywać, zapuść i idź do dobrej(!) kosmetyczki na hennę z regulacją. Wydaje mi się, że używasz czarnej kredki do brwi? Jeśli tak to wyrzuć ją do śmieci. Masz dość wyrazistą urodę, którą podkreśliłabym matowymi albo lekko świetlistymi cieniami do powiek, perłowe zdecydowanie nie pasują. Za to oko jest bardzo ładnie pomalowane (pomijam kolory). Pomadka jest okropna... Nie lepszy byłby delikatny błyszczyk? Niektórzy po prostu nie powinni wyostrzać na siłę swojej urody, a raczej ją stonować. Niestety na zdjęciach nie bardzo widać Twoją ogólną, naturalną kolorystykę. Polecam przed zakupami kosmetyków udać się do stoiska Inglot albo Douglas gdzie wizażystki doradzą co do odcieni, które pasują do Twojej urody.
Aha, w życiu bym nie powiedziała, że masz 40 lat. Najwyżej 26 ;-)
Pozdrawiam!
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 19:33   #3
Ladynancy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Zgadzam się z poprzedniczką, zdecydowanie zadbaj o brwi Moim zdaniem masz chłodny typ urody i uważam, że twój czarny kolor włosów wygląda w zestawieniu z twoją cerą bardzo ładnie
Na twoim miejscu zrezygnowałabym z podkreślania oka cieniami (ze względu na opadającą powiekę). Choć muszę przyznać, że zaprezentowany makijaż ładnie wyciąga w górę kąciki oka. Polecam skupienie się na rzęsach, a na powieki polecam jasne beżowe cienie (jeśli chodzi o makijaż dzienny).
Usta. Masz dość niesymetryczne usta :O (jak większość kobiet). Zaprzyjaźnij się z konturówką! Poprawisz nią lekko górą wargę a dolną nieco zmniejsz (aby zatrzeć różnicę między ich wielkością).
I ostatnia tak ważna rzecz przy okrągłej twarzy: konturowanie Spróbuj bo naprawdę warto.

Co do fryzury może zapuść włoski? dobrze wygadałabyś w lobie z grzywką na skos (który lekko przysłoni policzki i optycznie wysmukli twarz)

A tu moja próba pokazania jak wyglądałabyś w (moim zdaniem) dobrych brwiach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doprzerobienia.jpg (583,9 KB, 350 załadowań)
Ladynancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 20:18   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

zakladasz chyba już 3 wątek ale nadal nic się imho nie zmienia, fakt balansujesz pomiędzy różnymi odcieniami włosów, ale sama fryzura, brwi, makijaż. no nic się nie zmieniło.
Tyle już zostało napisane w poprzednich wątkach na temat tego, że jeśli chcesz wyglądać młodziej to musisz zrezygnować z tak ostrego makijażu i krótkich włosów. Nic nie pomogło, od prawie 2 lat masz to wałkowane na forum i nic to nie dało.
Nie wiem co Ci jeszcez napisać? Załączam zdjęcia może wizualizacja pomoże lepiej zrozumieć tekst:
brwi - zapuść nad nosem i nie depiluj ich wg szerokości dolnej części nosa. niektore dziewczyny musiałyby skrócić łuki o połowę, bo tak mają szerokie dołem nosy, a nie o to przecież chodzi! to przestarzała i glupia metoda. zapuść po prostu te brwi w końcu. na zdjęciu masz podane numery, teraz masz brwi na szerokości 2 a powinny zaczynać się od 1. Brwi niemogą być u Ciebie tak ciemne, koniec kropka, nawet mi się nie chce już tłumaczyć dlaczego.

włosy - im dłuższe tym lepiej. powinnaś dbać o tworzenie wokół twarzy łągodnych, opływowych linii, a nie geometrycznych, ostrych, krótkich cięć. wyostrzają i tak już bardzo ostre rysy i postarzają, a w połączeniu z ciemnym kolorem dają efekt bardzo mocno postarzający. Widze Cię, tak ja pisałam dawno temu w jaśniejszym brązie, ktory dobrze komponowałby się z typem urody.

Usta - akurat Tobie malowanie ich na wyraziste kolory nie służy. Usta to jeden z mankamentów Twoje urody i nie ma sensu ich podkreślać, górna warga jest bardzo wąska, dodatkowe podkreślanie tego wyostrza rysy twarzy i sprawia wrażenie jakby zaciętego wyrazu twarzy. Ust nie podkreślaj wogole, skup się na delikatnym makijażu oczu.

Jeśli mimo tego nadal uważasz ze lepiej Ci w ciemnych włosach to chociaż je zapuść.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (90,7 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wsk.jpg (240,7 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3333 wlossyyy.jpg (49,6 KB, 503 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:42   #5
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Na tym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1452506593
nie widać aby cienie były dobrze nałożone. Wyszła po prostu plama powinnaś wyciągnąć cienie bardziej ku górze i je dokładnie rozetrzeć.


A tak w ogóle to ile masz lat? Bo trudno mi uwierzyć, że ktoś dawał Ci 40 :O
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:55   #6
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez xxxzwyklaxxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, tak jak w tytule "zbyt odwazna na taki krok" a mianowicie chodzi mi o to, ze poraz pierwszy odwazylam się pokazac Wam bez makijażu... wiem ze wyglądam dość staro, ostatnio dawalyscie mi ok 40lat... niestety (prawda boli ;( ) Tym razem pokazuje się bez maikjazu i w... w zasadzie w dwóch makijażach.. Proszę ocencie czy dalej popełniam tak radykalne bledy czy jest odrobine lepiej... niełatwo było mi wstawić zdj bz makijażu ale chciałam zebyscie miały jakiej porównanie. Przepraszam za jakość zdjęć ale sa robione telefonem... aaa i jeszcze jedno, fryzura się nie sugerujcie, bo nie jest ulozona.


Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie i rady, dużo mi one daja
Ja bym zmienila ksztalt brwi, bez makijazu wygladasz ładnie-nie wierze, że ktoś mógłby Ci dać 40 lat! Masz młodą buzie.
Ja nie jestem fanką makijazu więc poecilabym Ci : zmiane kształtu brwi i odcień w troszkę jaśniejszej tonacji(nie czarne), do tego możesz sobie zrobić rzęsy 1:1, delikatnie podkreslić usta i byłoby idealnie.
Po co się męczyć z cieniami, pudrami? Ja tego nigdy nie uzywam na codzien, szkoda niszczyć cerę. Jakieś wesele czy coś to rozumiem ale nie na codzień.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 10:45   #7
xxxzwyklaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxzwyklaxxx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 491
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

zmiana koloru wlosow. co sadzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160113_112901.jpg (100,3 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160113_112921.jpg (103,7 KB, 270 załadowań)
xxxzwyklaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 17:14   #8
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez xxxzwyklaxxx Pokaż wiadomość
zmiana koloru wlosow. co sadzicie ?
Bardzo ładny kolor, wyglądasz korzystnie i młodo, zmiana fryzury zdecydowanie na plus.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 11:27   #9
teolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

pięknie!
teolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:00   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Uważam, że jest lepiej, rozjaśniła włosy w kierunku brązu i już widać, że twarz wysubtelniała, zdjęcia słabe, więc nie widze kształtu tej fryzury.
Oczy pomalowałaś ładnie, teraz zapuść troche te brwi nad nosem i pokaż nam się znowu, to pomyślimy co dalej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:13   #11
xxxzwyklaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxzwyklaxxx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 491
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

bardzo delikatny makijaż...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3099.jpg (68,4 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3102.jpg (83,0 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3128.jpg (77,7 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3136.jpg (69,0 KB, 344 załadowań)
xxxzwyklaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 10:29   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Jezu, ja już ci to pisałam - przestań używać PERŁOWYCH szminek!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:15   #13
xxxzwyklaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxzwyklaxxx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 491
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

perłowych nie, byszczykow nie, rozu czerwieni oraz kolorow nude również nie. To w takim razie jakich ?
xxxzwyklaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 12:48   #14
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez xxxzwyklaxxx Pokaż wiadomość
perłowych nie, byszczykow nie, rozu czerwieni oraz kolorow nude również nie. To w takim razie jakich ?
Matów? Satyn? Kolorów dopasowanych do twojego typu urody (zdjęcia są koszmarne - na jednych wyglądasz na chłodną, na innych na bardzo ciepłą, więc ciężko coś doradzić), pomiędzy mocnymi kolorami a nude masz pełną rozpiętość łososi, brązów, brzoskwiń (choć osobiście bardziej skupiłabym się na wykończeniu, bo te perłowe są szalenie babciowe).
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 22:21   #15
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Dla mnie najlepiej wyglądasz na ostatnim zdjęciu z pierwszego postu. Krótkie włosy, fryzura z pazurem. No wiesz Cienie neutralne, może jasny bez. U góry kreska, może być czarna albo zielona ciemna butelka. Wytuszowane rzęsy. Usta hm... Pomadka różowo blado, nie pamiętam nazwy z rimell.

Masz ładna buzię, wyrazista,makijaż u Ciebie podkreśli urodę.
Cera tez ładna

Tyło fotki fatalnej jakości

Kto Ci napisał, że wyglądasz na 40???? dałabym Ci 24.
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 11:33   #16
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

W pierwszej kolejności robiłabym tak:

1. weź znajdź w domu białe prześcieradło.
2. Znajdź w domu jakieś kolorowe kartki (blok z kolorowymi kartkami od biedy wystarczy lub jeśli masz apaszki (gładkie) mogą być kolorowe tkaniny gładkie jeśli masz.
2. owiń się prześcieradłem, tak by zakryć włosy, zostaw gołe ramiona, możesz sobie zrobić coś na zasadzie gorsetu.

3. Stań tak by się widzieć, najlepiej na białej gładkiej ścianie (jeśli takiej nie masz przyklej brystol do ściany) - wykorzystaj lustro lub poproś koleżankę o pstryknięcie fotek - jeśli lustra nie możesz przenieść.
4. Dokładając kartki do swojej buzi obserwuj jak zmienia się twoja buzia. Tak robi się analizę kolorystyczną i dopasowuje kolory pod siebie.


Musisz odpowiedzieć sobie co ci się w tobie nie podoba, wsłuchaj się w siebie co lubisz. Perłowe kolory i cienie dodają lat Przede wszystkim poczytałabym o dobrze dobranym fluidzie - twój jest za ciemny, więc dodatkowo dodaje ci ok 10 lat więcej. Moim zdaniem jesteś chyba zimą... i nie potrzebnie farbujesz włosy w kolory ciepłe bo jedne z drugimi się wykluczają. Ale analizy nie da się zrobić przez widoczne zdjęcie z kompa (inne kolory). Powodzenia! A i czy nie masz przypadkiem kręconych naturalnych włosów? Bardzo mi przypominasz Jennifer Greay z fimu dirty dancing... a i naucz się modelować buzię wyszczuplisz ją lekko.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2016-01-29 o 11:39
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 14:47   #17
_Lawendowo_
Raczkowanie
 
Avatar _Lawendowo_
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Zgadzam się, perłowe szminki dodatkowo sprawiają, że zęby wydają się żółte
_Lawendowo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:02   #18
LaDameScandale
Przyczajenie
 
Avatar LaDameScandale
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Na pewno zmień kolor włosów,pójdź w jakiś brąz. To ten czarny Cię postarza. Kiedyś sporo kombinowałam z włosami,blondynką byłam z 10 razy,średnio co miesiąc inny kolor włosów,ale zawsze wracałam do czarnego. Z biegiem czasu widzę,że ten czarny dodawał mi lat. Polecam dobrego fryzjera,który wyprowadzi Ci włosy do jakiegoś ładnego brązu z refleksami,które nie za bardzo będą rzucać się w oczy. Na pewno będzie to na duży plus jeśli chodzi o Twój wygląd. Koniecznie zrezygnuj z perłowych szminek i błyszczyków,bo wygląda to kiczowato,poza tym jak wspomniała któraś z Wizażanek - wizualnie zęby wydają się bardziej żółte. Poza tym jeśli chodzi o makijaż,to chyba jednak postawiłabym na delikatny bronzer,ciut rozświetlacza i cienie do powiek w naturalnych odcieniach,podkreśliła oko delikatną,naprawdę delikatną i cieniutką kreską i skupiła się na rzęsach. Poza tym broń boże te brwi na czarno...
LaDameScandale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:54   #19
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 880
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jezu, ja już ci to pisałam - przestań używać PERŁOWYCH szminek!
Miałam napisać to samo.
Perłowe szminki postarzają.
Ovathena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 09:34   #20
kinga901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

No jak dziewczyny piszą.. Zmień brwi. Troszkę jaśniejsze. Nie czarne. Może poszukaj jakiegoś fajnego brązy na nie. Ni i włosy to wiadomo. Jakąś fikuśną fryzurkę A i nie bardzo mi się widzi ten jasny kolor na powiece ;/
kinga901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:00   #21
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

zgadzam się, wyglądają duzo lepiej. Ja wgl nie rozumiem tej mody na takie ostre malowanie brwi.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 14:57   #22
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Kolejny raz naturalny look znacznie lepiej się prezentuje, niż mocne "upiększanie" a nie chciałaś nigdy zapuścić włosów?
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:33   #23
paweljo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Ktoś dał Ci 40 lat? Chyba przez babską złośliwość. Mnie nie podobają się Twoje brwi i miny, które strzelasz, ale wyglądasz jak młoda kobieta, nie jak czterdziestolatka.
paweljo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 21:01   #24
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Moim zdaniem jest już całkiem nieźle. Zmiany zdecydowanie z korzyścią.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:46   #25
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

A może zamiast kombinować z kolorami postaw po prostu na dobrze wytuszowane rzęsy? To teraz hit. Dobrze dobrany podkład i ładnie wykonturowana twarz, do tego piękne gęste rzęsy i usta zaznaczone jakąś matową szminką?
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 18:37   #26
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Fajnie, że pokazałaś się bez makijażu. Niewiele dziewczyn miało by na to odwagę. Kategorycznie powinnaś wyrzucić wszystkie perłowe szminki. Na Twoim miejscu kupiłabym zwykłą bezbarwną albo lekko różową pomadkę, która nawilży usta i sprawi, że będą wydawały się ,,soczyste". Brwi i włosy, to tak jak moje poprzedniczki radziły. Makijaż lekki, wymodelowana twarz, jasny cień nude na powieki, może cienka kreska eyelinerem i wyraziste rzęsy. Tusze Maybelline bardzo dobrze sobie radzą z takimi zadaniami. Ah no i na niektórych poprzednich zdjęciach kolor podkładu bardzo mocno Ci się odcina od szyi - dobierz właściwy odcień.
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 14:52   #27
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Masz jakiś specjalny tusz do rzęs na myśli? Ostatnio tusze to mój konik. Kupuję większość która wpadnie mi w ręce i testuję co się da! Piękne rzęsy to podstawa dobrego wyglądu i makijażu.
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 10:22   #28
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez xxxzwyklaxxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, tak jak w tytule "zbyt odwazna na taki krok" a mianowicie chodzi mi o to, ze poraz pierwszy odwazylam się pokazac Wam bez makijażu... wiem ze wyglądam dość staro, ostatnio dawalyscie mi ok 40lat... niestety (prawda boli ;( ) Tym razem pokazuje się bez maikjazu i w... w zasadzie w dwóch makijażach.. Proszę ocencie czy dalej popełniam tak radykalne bledy czy jest odrobine lepiej... niełatwo było mi wstawić zdj bz makijażu ale chciałam zebyscie miały jakiej porównanie. Przepraszam za jakość zdjęć ale sa robione telefonem... aaa i jeszcze jedno, fryzura się nie sugerujcie, bo nie jest ulozona.


Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie i rady, dużo mi one daja
szczerze móiąc w ogóle Cie nie widać, jesteś mało wyraźna. Oczy znikają , usta podobnie. Wrecz przeciwnie co do intencji makijażu uwydatniasz wady. Zbyt intesywnie, zgadzam się z dziewczynami,że natural look u Ciebie będzie super





Cytat:
Napisane przez Nieanna90 Pokaż wiadomość
A może zamiast kombinować z kolorami postaw po prostu na dobrze wytuszowane rzęsy? To teraz hit. Dobrze dobrany podkład i ładnie wykonturowana twarz, do tego piękne gęste rzęsy i usta zaznaczone jakąś matową szminką?
o zgadzam sie również . Wachlarz rzęs byłby idealny, ale oczywiście nie plastiki!!
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:21   #29
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez Nieanna90 Pokaż wiadomość
Masz jakiś specjalny tusz do rzęs na myśli? Ostatnio tusze to mój konik. Kupuję większość która wpadnie mi w ręce i testuję co się da! Piękne rzęsy to podstawa dobrego wyglądu i makijażu.
Hmm no ja teraz używam na przykład Falsies Push Up Drama i on daje efekt takich mocno wytuszowanych rzęs.
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 19:59   #30
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Ten tusz znam też mi przypadł do gustu
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-21 19:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.