nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest szansa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 10:54   #31
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

A ja sie caly czas waham i zastanawiam czy szukac usuwania w Warszawie, czy fatygowac sie do tego polecanego w Szczecinie. Brwi mam juz czerwone.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 11:16   #32
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
A ja sie caly czas waham i zastanawiam czy szukac usuwania w Warszawie, czy fatygowac sie do tego polecanego w Szczecinie. Brwi mam juz czerwone.
Z tego co wiem im jaśniejsze tym trudniej usunąć. A czemu w Wawie nie chcesz usuwać?
MarzenkaKwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 08:04   #33
UlaMik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Uważaj tylko na salony kosmetyczne, które wybierasz, bo czasami może się okazać, że to zła decyzja. Jak dla mnie Warszawa to miasto gdzie możemy spodziewać się o wiele lepszych efektów w usuwaniu makijażu aniżeli w innych miastach. Patrzcie już na same opinie- jak wiele ich jest i jak wiele możemy się dowiedzieć. Ja usuwałam jak koleżanka w [reklama] w Wawie na Rudzkiej i jestem zadowolona. Nigdy więcej nie zrobię sobie krzywdy w postaci trwałych makijaży.... o zgrozo !! dziewczyny warto się zastanowić zanim zrobimy coś głupiego.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2015-02-24 o 17:32 Powód: reklama
UlaMik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:35   #34
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Chocby dlatego, ze opinie o wspominanym w tym watku lekarzu ze Szczecina sa dla mnie bardziej wiarygodne niz takie wlasnie reklamy salonu w Warszawie przez nowo zarejestrowane uzytkowniczki.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:31   #35
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Chocby dlatego, ze opinie o wspominanym w tym watku lekarzu ze Szczecina sa dla mnie bardziej wiarygodne niz takie wlasnie reklamy salonu w Warszawie przez nowo zarejestrowane uzytkowniczki.
Powodzenia w Szczecinie zatem
MarzenkaKwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:52   #36
niniak
Przyczajenie
 
Avatar niniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Z makijażem permanentnym należy uważać, bo nie dość, że można sobie zrobić krzywdę, nabawić się blizn, to na dodatek zdarzają się takie niefajne, lecz trwałe efekty jak i u ciebie.
Lepiej wybierać sprawdzonych specjalistów. Ja swój makijaż permanentny robiłam u Panie Magdaleny Bąk w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Nie widziałam też nigdzie, żadnej złej o niej opinii.
Myślę, że jakbyś się do niej wybrała, to prawdopodobnie by Ci pomogła zrobić coś z tymi brwiami.
__________________
happy in love since 15.02.2010

Edytowane przez niniak
Czas edycji: 2017-05-10 o 14:53
niniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 23:17   #37
saga18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

Hej haniap! Czy usunelas w calosci ten makijaz brwi i czy wlosy w koncu odrosly?
saga18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 19:02   #38
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: nielubiany makijaż permanentny, usunięcie makijażu permanentnego - czy jest sza

ja miałam usuwane bezboleśnie w Poznaniu w Madame Art. Kilka sesji laserem , bezbolesnych i potem mi korektę zrobili. zAdowolona jestem bardzo z efektu
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-27 20:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.