Pomocy!!! Solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 22:20   #1
Majewjas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1

Pomocy!!! Solarium


Dzieczyny dzis wybrałam sie drugi raz na solarium na 8min, za pierwszym byłam 6min. Cały tył spaliło mi niemiłosiernie, WSZYTSKO czerwone!! Ale mam jeden problem spowodowany moja głupota a mianowicie zapomniałam związać wlosow! Gdy przyszłam do domu w lustrze zobaczyłam ze mam na połowie pleców odbite kosmyki wlosow, wyglada to mniej więcej tak ze całe plecy czerwone i u gory prawie białe z kosmykami odbitymi!!!! Nie wiem co mam teraz zrobic? Czy wyrówna sie to? Dzieczyny bardzo proszę o pomoc
Majewjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:10   #2
bef3000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Pomocy!!! Solarium

Ja co prawda nie chodze na solarium, ale przy opalaniu na sloncu tez nie raz miałam rózne przeboje i koloryt po jakims czasie sie wyrownywal po solarium tez chyba tak bedzie jak razi Cie to w oczy, to moze jakims samoopalaczem przelec ten kawalek plecow?
bef3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 16:11   #3
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Pomocy!!! Solarium

o kurcze, ja na pierwszy raz poszlam na mocna lampe na 10 minut i lekko mnie zbrazowilo no trudno, teraz juz nic nie zrobisz. jak zejdzie ci zaczerwienienie to przejdz sie na solarium na moze 5 minut? zeby wyrownac plecy. albo wystaw sie delikatniie na slonce
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 16:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.