Problemy z cera 30-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 20:42   #1
monaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Exclamation

Problemy z cera 30-latki


POMÓZCIE
mam cere mieszana i kupowanie kosmetyków do pielegnacji buzi to dla mnie prawdziwy horror. Mam problemy z krostkami, przebarwieniami jak równiez pierwszymi zmarszczkami (szczególnie jedna charakterystyczna na czole . Naprawde próbowalam juz róznych kremów począwszy od tych skutecznie opróżniających kieszenie jak Vichy poprzez dermike, garnier, nivea, eris. Ostatnio znalazlam strone wizaz z ocena kosmetykow i postanowilam kupic krem DAX cosmetics Cera mieszana i tez na nic -dostalam czerwonych plamek . Moze ktos ma tez takie problemy z cera jak ja i natknal sie na kosmetyki ktore by odpowiadaly buzi zarowno mieszanej jak i bardzo wrazliwej.
monaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:23   #2
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Problemy z cera 30-latki

Jak się dokładnie wczytasz w forum to znajdziesz mnówstwo ciekawych informacji na temat właściwej pielęgnacji każdego typu cery. Bardzo pomocne dla mnie są recenzje wizażanek na KWC. Zanim kupię jakikolwiek nowy kosmetyk to najpierw go "sprawdzam" właśnie tam. Polecam ci też wątki o kwasach. Można naprawdę dużo zrobić dla swojej trudnej cery w domu. Ja biegałam po dermatologach jak dziecko we mgle, bez skutku. Poczytałam duuużo na forum, oraz na biochemii urody i moja cera zaczyna już wyglądać normalnie. Poświęcam jej dużo uwagi w domu, zaopatrzyłam się w nowe preparaty i walczę. Ale jest o niebo lepiej niż po jakimkolwiek dermatologu.
Powodzenia i miłej lektury!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:47   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Problemy z cera 30-latki

To zależy, jak duże są Twoje krostki i skąd się biorą. Jeśli to efekt zatykania porów, zwracaj uwagę na skład kremów i unikaj tych z "zatykaczami" (poczytaj tu na forum o składnikach komodogennych). Jeśli masz cerę wrażliwą, to może powinnaś sięgnąć po kosmetyki apteczne, hypoalergiczne.
Jeśli krostki masz długo i nie wiadomo, od czego, to może przejdź się do dermatologa, żeby wykluczyć jakiś stan zapalny.
Na wypryski i pierwsze zmarszczki może pomóc Diacneal, który ma w składzie oprócz kwasów także retinol, ale zacznij od próbek, bo dziewczyny często skarżą się, że szczypie i wysusza. Ja nie mam z nim większych problemów, na rozszerzone pory i zaskórniki jest świetny, no ale moja cera jest w sumie średnio wrażliwa.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.