pomóżcie mi dobrać fryzurkę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 16:07   #1
Aiedail666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10

pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)


Witam
Goszczę na tym forum od niedawna, ale od pierwszego wejścia bardzo mi się spodobało Szczególnie zainteresował mnie dział Metamorfozy, ponieważ sama od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany fryzurki, niestety kompletnie nie wiem na jaką się zdecydować, nie wiem jaka by do mnie pasowała. Wiele razy widziałam jak Wizażanki pomagały takim niezdecydowanym osobom jak ja i liczę, że i mnie uda się coś dobrać.
Jeśli chodzi o moje włosy, to tak jak widać na załączonym zdjęciu mają skłonność do kręcenia się. Niechciałabym za bardzo ich skracać, ale po prostu coś odświeżyć, a fryzjerki z mojego miasta raczej nie potrafią mi w tej kwestii pomóc... Zwracam się więc z gorącą prośbą o pomoc w dobraniu mi odpowiedniej, pasującej mi fryzurki.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_41471.jpg (68,0 KB, 207 załadowań)
Aiedail666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:24   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

[quote=Aiedail666;11994802]Witam
Goszczę na tym forum od niedawna, ale od pierwszego wejścia bardzo mi się spodobało Szczególnie zainteresował mnie dział Metamorfozy, ponieważ sama od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany fryzurki, niestety kompletnie nie wiem na jaką się zdecydować, nie wiem jaka by do mnie pasowała. Wiele razy widziałam jak Wizażanki pomagały takim niezdecydowanym osobom jak ja i liczę, że i mnie uda się coś dobrać.
Jeśli chodzi o moje włosy, to tak jak widać na załączonym zdjęciu mają skłonność do kręcenia się. Niechciałabym za bardzo ich skracać, ale po prostu coś odświeżyć, a fryzjerki z mojego miasta raczej nie potrafią mi w tej kwestii pomóc... Zwracam się więc z gorącą prośbą o pomoc w dobraniu mi odpowiedniej, pasującej mi fryzurki.
Pozdrawiam
masz takie piękne długie włosy,że aż Ci zazdroszczę napewno bym ich nie ścinała może zmieniłabym kolor na jakiś inny
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:39   #3
Aiedail666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

Kolor był przed farbowaniem, dlatego może się wydawać mało intensywny ja też nie chcę jakoś radykalnie ścinać włosów, ewentualnie jakoś urozmaicić fryzurkę
Aiedail666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:23   #4
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

A jaki masz obecnie kolor włosów? Bo piszesz, że na zdjęciu masz kolor przed farbowaniem.
Ja widzę Cię w kolorze jasnobrązowym, może czekoladowym, bo pewnie ciężko byłoby Ci zejśc do jaśniejszego koloru. Raczej w niczym, co spiera się do odcienia rudego lub bordowego. Z długości nie rezygnuj, zainwestuj tylko w jakieś kosmetyki do włosów kręconych, aby skręt był ładniejszy.
I, nie obraź się, ale wyreguluj nieco brwi. Wiem, że prosiłaś jedynie o poradę w sprawie włosów, ale mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że zwróciłam Ci na to uwagę.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 22:20   #5
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

Masz fajne wlosy, ja bym ich nie scinala, tylko odswiezyla kolorkiem.

Po drugie - to mi sie bardzo rzuca w oczy - masz za mocny makijaz oczu ktory Ci nie pasuje, i dodaje twarzy 'ciezkiego' wygladu.Z tego co widze to masz ladne zielone oczy, najlepiej podkreslac je kredka w kolorze grafitowym.Plus jakies fajne cienie, najlepiej jasno zielone, bardzo ladie podkresla oko.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:14   #6
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

mnie podobałabyś się i w burzy loków i w prostych włosach:- ) zdecydowanie bez grzywki: masz bardzo ładną buzię, prześliczne oczy - i nie wysokie czoło, w związku z czym grzywka przykrywałaby niepotrzebnie to, co ładne:- )
kolor ze zdjęcia wygląda dosyć sztucznie. mnie nie przekonuje bo widzę tam jakiś czerwonawy/wiśniowy poblask, a moim zdaniem, takie odcienie pasują mało komu. ja na Twoim miejscu postawiłabym na naturalny, głęboki, ciemny, zimny brąz.
co do fryzury - proste (w sensie: niecieniowane, niepstrokate, nie udziwnione) włosy są bardzo sexy, są dziewczęce i kobiece jednocześnie. korzystaj z tego, że jesteś młoda - i noś, noś, noś długie włosy... ;- ) polecam jedwab do włosów i odżywki z naftą kosmetyczną. włosy będą gładsze:- )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:25   #7
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

1. za mocny make-up dla oczu, nie używaj czarnej kredki, zmień ją na brązową tak samo jak tusz, podkreślą twoje zielone oczy
2. podkład masz za ciemny robisz się pomarańczowa- chyba że to wada aparatu, ale na pewno jest za ciemny bo widać różnicę między szyją a twarzą...
3. wydepiluj pożądnie brwi tak żeby nabrały równości wyglądają na postrzępione
4. włosy masz raczej farbowane- więc może zmiana koloru, a nie fryzury... pasowałby ci piękny ciepły blond z rudawymi pasemkami, i może wycieniować je troche żeby nabrały lekkości, wystarczy cieniowanie od policzek w dół
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:34   #8
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

Długie włosy są piękne i efektowne ale niestety trzeba o nie BARDZO dbać (jeśli nie mamy takiego cuda na głowie z natury). Nie wiem jakie masz włosy "na żywo" ale na tym zdjęciu wcale nie wyglądają pięknie Pewnie mnie zaraz wszyscy zlinczują ale takie jest moje zdanie. Wyglądają na wysuszone, nie ma ładnego skrętu - raczej tzw. siano. Najpierw zacznij je dobrze odżywiać, nawilżać itd. Radze tez podciąć końcówki albo najlepiej trochę włosy wycieniować. Po za tym na Twoim miejscu bym je trochę rozjaśniła - jakiś brąz najlepiej.

I na marginesie - makijaż oczu (jak już ktoś zauważył) wcale Ci nie dodaje uroku.Dół oka jest zbyt ciężki. I podkład masz źle dobrany - szyja za bardzo odróżnia się od buzi.

Mam nadzieje że nie byłam zbyt niemiła ale to takie moje spostrzeżenia a nie będę owijać w bawełnę bo to forum nie ma tego na celu.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:37   #9
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

moim zdaniem masz za ciemny kolor włosów, ślicznie byłoby Ci w kasztanowym albo rudościach
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:41   #10
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

to tak:
rozjaśnić włoski- np. kolor taki karmelowy byłby cudny
oczy- usunąć kreske na dole! podkreślać tylko górną powieke i ewentalnie zewnętrzne kąciki oka.
ust- delikatny błyszczyk
włosy- wycieniowane (będom się bardziej kręcić, a fale są modne ) + delikatna grzywka np. na bok
Dołączam kilka fotek, które mogą się stać Twoją inspiracją
buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Imbirowy%20mus_4816cc3291cc0.jpg (21,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Waniliowy%20wir_4816cb76dd4d2.jpg (26,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_49df066fc7a1b.jpg (25,5 KB, 7 załadowań)
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:32   #11
Aiedail666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: pomóżcie mi dobrać fryzurkę :)

dzięki ielkie za wszytskie sugestie, kreska na dolnej powiece była potrzebna, że tak powiem na rzeby zdjęć" mój chłopak zresztą już były tak sobie wymyślił, w najbliższym, czasie mam w planach udać się do kosmetyczki na regulację brwi, chce zeby zrobił mi to ktos kto się tym zajmuje profesjonalnie. Co do koloru włosów i i ch kondycji to kolor mam teraz M1 Caracas z palety L'oreala no i w tej chwili włosy już są ładniejsze, kupiłam dobrą odżywkę, nie są takie suche
Aiedail666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.