Ciągle niezadowolona ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 19:07   #1
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698

Ciągle niezadowolona ...


Witam dziewczyny

Niedługo zaczynam pracę w poważnym miejscu i chciałabym stosownie (naturalnie, schludnie) wyglądać.
Mój pierwszy problem polega na tym, że nie potrafię obiektywnie na siebie spojrzeć. Podejrzewam, że jestem typem wiosny, ale nie potrafię się przekonać do kolorów, które „niby do mnie pasują”. Najchętniej ubieram się w czerń i biel (o odcieniu kości słoniowej). Ciuchy w pozostałych kolorach lądują na dnie szafy. Ewentualnie skuszę się czasami na ciemny granat, fiolet, ciepłą czerwień lub koralowy róż. Nie lubię się w żółciach, w kremowym wyglądam mdło, a w śnieżnobiałym – dziwnie. Poniżej dołączyłam odpowiedzi do analizy kolorystycznej – może któraś z Was się pokusi i odgadnie czym ja właściwie jestem
Drugi problem wynika z pierwszego – nie potrafię znaleźć swojego koloru włosów. Skutkiem tego jest farbowanie włosów co 2-3 tyg. na inny odcień blond. Uprzedzając ewentualne pytania – miałam na głowie brąz, jednak aby jakoś wyglądać musiałabym nieustannie dbać o ciemniejszy odcień skóry – inaczej wyglądam trupio blado Lubię się w kolorze „Kwiat Wanilii”(zdj. 1, 2, 3 i 4), który ma w swojej ofercie Safira, ale tylko przez pierwszy tydzień po farbowaniu. Pod wpływem prostownicy niektóre pasma nabierają brzydkiego żółtego odcienia i znów jestem niezadowolona … Kilka razy próbowałam zniwelować ten efekt płukanką do włosów blond, ale moje włosy zszarzały, ściemniały i w trybie natychmiastowym ponownie je farbowałam. Obecnie mam na głowie „Szampański blond” Natural&Easy (zdj. 5, 6, 7 i 8), ale … nadal to nie to, czego szukam. Nie wiem, naprawdę nie wiem, co ze sobą zrobić Jakieś sugestie?
Kwestia fryzury to już w ogóle kosmos Naturalnie mam bardzo kręcone włosy, których bardzo nie lubię … Są także podatne na prostowanie, wystarczy, że zrobię na noc kucyka, podepnę wsuwkami i mam proste do brody, a pozostałe kręcone. Jakiś czas temu codziennie je prostowałam przez co je zniszczyłam i byłam zmuszona sporo obciąć. Obecnie podoba mi się fryzura, którą ma dziewczyna na ostatnim zdjęciu – do takiej dążę i zapuszczam dzielnie włosy, bo aktualnie są zbyt krótkie i wyglądam wypisz wymaluj jak dziewczynka, która idzie do pierwszej komunii Będzie mi pasowała taka fryzurka? Nie ukrywam, że ucieszyłabym, gdybyście pokombinowały w photoshopie …
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie

1. Jak się opalasz – Opalam się szybko na ciepły brąz.
2. Kolor oczu – Moje oczy są szarozielone z żółtawymi plamkami w środku. Oprawa oczu jest ciemna.
3. Piegi – Piegi pojawiają się tylko pod wpływem słońca. Jakieś takie brązowe.
4. Cera – To bardzo ciężkie pytanie, nie potrafię spojrzeć obiektywnie, wciąż kupuję raz zbyt jasne, raz zbyt ciemne podkłady Chyba brzoskwiniowa …
5. Naturalny kolor włosów – Naturalny kolor włosów na przedostatnim zdjęciu. Chyba średni blond.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) Zdecydowanie ciepła mocna czerwień. Nie lubię ich.
7. W jakich kolorach Opisałam w pierwszej części postu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proste wanilia.jpg (25,0 KB, 486 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rogówka.jpg (22,1 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trl.jpg (43,8 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg impreza.jpeg (3,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ob2.jpg (72,4 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ob3.jpg (94,0 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obencie.jpg (71,0 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecne.jpg (12,2 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15lat.JPG (3,9 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faktura.jpg (37,5 KB, 585 załadowań)
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:23   #2
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (78,5 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6a667f8f1c75dd0cce071a2bdfc220a9_68319777.jpg (73,6 KB, 78 załadowań)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:55   #3
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

jedyne co mogę powiedzieć, to że w kolorze na pierwszych zdjęciach jest Ci bardzo ładnie i przy takim bym została.
radziłabym nie katować włosów prostownica i polubić swoje loczki.
co do fryzury na ostatnim zdjęciu nie wiem jakoś nie jestem przekonana.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:07   #4
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Dziękuje za opinię
Jak widać ciągle się kręcę wokół podobnych blondów, jasnych ... Mam wielką ochotę na bursztynowy lub miodowy blond, ale po przejściach z brązem boję się, że będę wyglądała anemicznie i ogólnie okropnie
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:03   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Dla mnie jesteś wiosną

dla Ciebie najlepsze kolorki to:

- brąz, szary, błękity, kremy, złoto, beże, zieleń (jaśniejsza), żywa czerwień

- makijaż: łosoś, ciepły róż, morela, kakao

Nie prostuj włosów !! Są piękne jak się kręcą

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Nie mogę edytować... więc to oczywiście najlepsze kolory dla Cibie, ale tylko teoretycznie Praktycznie, masz się czuć dobrze, w tym co nosisz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

I nie katuj tak włosów farbami !! wykończysz je i będziesz miała siano
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 07:07   #6
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Dodaję jeszcze jedno zdjęcie w naturalnej wersji kolorystycznej. Tu widać na jaki kolor się opalam. I jako gratis - moja kotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg ja.jpeg (3,9 KB, 500 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixel.jpg (35,3 KB, 286 załadowań)
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:12   #7
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

sorki ze tak na szybko ale sie szykuje do pracy
moim zdaniem blad jest poprostu w twoim stylu , nie mowie zlosliwie, poprostu chcesz sie troszke wyrozniac mnie sie podob akurat taki ala kroliczkowy styl :P mam nadzieje ze sie nie pogniewasz

a ja ci dobralam jeden blad z lokami a drugi kolorek to taki miodowy , na prostyc wlosach zapozyczony od Jennifer Lopez, myslalam jeszcze od Aniston ale nie znalazlam na szybko nic podobnego, masz podobnie pociagla twarz, milego ogladania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmaiana 1.jpg (94,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiaana2.jpg (94,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:46   #8
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Moja zabawa

I jeszcze kilka

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (85,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązowe.jpg (75,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krecone.jpg (90,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste.jpg (84,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spiete.jpg (75,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz ładne.jpg (74,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozwiane.jpg (72,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karmel.jpg (84,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lopez.jpg (89,7 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-02 o 22:39 Powód: post pod postem i prosze nie wysylac pustych postöw z emotkä
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:55   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

ja bym zrobiła boba i odżywiła włosy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:44   #10
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła boba i odżywiła włosy
Ale ja mam kręcone włosy ... bob odpada, zresztą źle się czuuję w krótkich włosach

Bardzo podoba mi się kolor włosów ze zdjęcia. Ciekawe, czy jakąś farba drogeryjną osiągnę taki efekt, jakieś podpowiedzi?

Zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo304.jpg (30,7 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-09 o 21:29 Powód: post pod postem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:18   #11
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Może jeszcze któraś z Was się pokusi o podpowiedź, co by tu ze mną zrobić
Dodam, że zostałam ostatecznie przy kolorze "Kwiat Wanili" z pierwszych zdjęć.

Obecnie zapuszczam włosy, więc noszę ciągle kucyka żeby ich nie modelować, ale czuję się nijako Jakie spięcie pasuje do mojej buzi?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 08:55   #12
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Witam Moim skromnym zdaniem taki jasny blond jak nosisz w ogóle Ci nie pasuje proponuje kolorek bardziej żywy, jakiś ciemniejszy blond, nie znam się na farbach, ale jakiś taki blond lekko w brąz wpadający myslę że byłby idealny, i lepiej Ci w kręconych mym zdaniem nie obcinaj włosów, długie sa piękne i kobiece, więcej naturalności a będzie dobrze
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:38   #13
ewelinusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

skoro masz krecone włosy to czemu w takich nie chodzisz ? rozumiem że podobaja Ci się proste ale gdybyś ograniczyła prostowanie postawiła na nawilżanie włosków miałabyś piekne loki masz ładny skręt i geste włosy a prostownica na specialne okazje
ewelinusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:19   #14
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Masz przepiękne loki ( na tych naturalnych zdjęciach) . I śliczne , sarnie oczy
Gdybyś podkreślała Swoje loki ( zazdraszczam ) , to jako fryzura byłyby jak najbardziej na miejscu w każdej pracy . Tak naprawdę do poważnego miejsca pracy to na stroju ( kilka dobrych gatunkowo spódnic , bluzek , jakieś spodnie ewentualnie , no i żakiety - tylko żadnych poliestrów itp. sztuczności ) i dodatkach musiałabyś się skupić ( odpowiednie pantofle , torebka , biżuteria ) .
A , jeszcze jedno , według mnie bardzo ładnie Ci pasowały nie tylko Twoje loczki ale i kolor włosów , ale rozumiem , że można się czuć lepiej jako blondynka . Może warto byłoby przejść na balejaże dwu- lub trójkolorowe ?
Powodzenia
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:23   #15
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Smile

Moim zdaniem - postaw na naturalność w kolorze. Ten odcień, który masz aktualnie jakoś mi do Ciebie nie pasuje, zdecydowanie widzę Cię w ciepłym, średnim blondzie z domieszką odcienia miodowego...Zdecydowanie zyskałabyś na naturalności

fotki kolorków
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:34 Powód: post pod postem
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 12:31   #16
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Cytat:
Napisane przez eloi Pokaż wiadomość
Masz przepiękne loki ( na tych naturalnych zdjęciach) . I śliczne , sarnie oczy
Gdybyś podkreślała Swoje loki ( zazdraszczam ) , to jako fryzura byłyby jak najbardziej na miejscu w każdej pracy . Tak naprawdę do poważnego miejsca pracy to na stroju ( kilka dobrych gatunkowo spódnic , bluzek , jakieś spodnie ewentualnie , no i żakiety - tylko żadnych poliestrów itp. sztuczności ) i dodatkach musiałabyś się skupić ( odpowiednie pantofle , torebka , biżuteria ) .
A , jeszcze jedno , według mnie bardzo ładnie Ci pasowały nie tylko Twoje loczki ale i kolor włosów , ale rozumiem , że można się czuć lepiej jako blondynka . Może warto byłoby przejść na balejaże dwu- lub trójkolorowe ?
Powodzenia
Ze strojem nie mam akurat problemów, bo jak pisałam wcześniej, lubuję się w kolorach czarnym oraz białym, a dodatkowo preferuję elegancki styl: marynarka, obcasy i te sprawy Problemem jest w tym punkcie to, że ponoć jestem wiosną i czarny oraz biel są zdecydowanie nie wskazane

Mówisz o naturalnym kolorze włosów... właśnie bardzo mnie kusi, a szczególnie miodowy blond, myślałam już bardzo intensywnie o nowym miodowym blondzie z L`Oreala, ale ... mój TŻ bardzo jest za moim obecnym piaskowym blondem, uważa, że wyglądam w nim najlepiej, a widział mnie już w wielu odcieniach blondu.
Boję się, że ten miodowy blond L`Oreala wyjdzie b. ciemno, a nikt się jeszcze nie pokusił na wrzucenie efektu farbowania tym kolorem

Aha, dorzucam swoje stare foto w kolorze czekolady. Dla porównania

O, wygrzebałam coś jednak Tu jest pokazany efekt "po" miodowym blondzie L`Oreala. Pasowałaby mi taki kolor? :prosi"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-09 o 21:30 Powód: post pod postem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:15   #17
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Kolor na 1 zdjęciu jest identyczny z moim ,a kolor z 2 zdjęcia to moje marzenie obecne
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:38   #18
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Dodaję jeszcze kilka zdjęć. Tak zazwyczaj spinam włosy do pracy. I jeszcze jedno w prostych włosach
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:45   #19
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Doradźcie coś jeszcze
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 19:58   #20
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Niedługo zaczynam pracę w poważnym miejscu i chciałabym stosownie (naturalnie, schludnie) wyglądać.
Mój pierwszy problem polega na tym, że nie potrafię obiektywnie na siebie spojrzeć. Podejrzewam, że jestem typem wiosny, ale nie potrafię się przekonać do kolorów, które „niby do mnie pasują”. Najchętniej ubieram się w czerń i biel (o odcieniu kości słoniowej). Ciuchy w pozostałych kolorach lądują na dnie szafy. Ewentualnie skuszę się czasami na ciemny granat, fiolet, ciepłą czerwień lub koralowy róż. Nie lubię się w żółciach, w kremowym wyglądam mdło, a w śnieżnobiałym – dziwnie. Poniżej dołączyłam odpowiedzi do analizy kolorystycznej – może któraś z Was się pokusi i odgadnie czym ja właściwie jestem
Drugi problem wynika z pierwszego – nie potrafię znaleźć swojego koloru włosów. Skutkiem tego jest farbowanie włosów co 2-3 tyg. na inny odcień blond. Uprzedzając ewentualne pytania – miałam na głowie brąz, jednak aby jakoś wyglądać musiałabym nieustannie dbać o ciemniejszy odcień skóry – inaczej wyglądam trupio blado Lubię się w kolorze „Kwiat Wanilii”(zdj. 1, 2, 3 i 4), który ma w swojej ofercie Safira, ale tylko przez pierwszy tydzień po farbowaniu. Pod wpływem prostownicy niektóre pasma nabierają brzydkiego żółtego odcienia i znów jestem niezadowolona … Kilka razy próbowałam zniwelować ten efekt płukanką do włosów blond, ale moje włosy zszarzały, ściemniały i w trybie natychmiastowym ponownie je farbowałam. Obecnie mam na głowie „Szampański blond” Natural&Easy (zdj. 5, 6, 7 i 8), ale … nadal to nie to, czego szukam. Nie wiem, naprawdę nie wiem, co ze sobą zrobić Jakieś sugestie?
Kwestia fryzury to już w ogóle kosmos Naturalnie mam bardzo kręcone włosy, których bardzo nie lubię … Są także podatne na prostowanie, wystarczy, że zrobię na noc kucyka, podepnę wsuwkami i mam proste do brody, a pozostałe kręcone. Jakiś czas temu codziennie je prostowałam przez co je zniszczyłam i byłam zmuszona sporo obciąć. Obecnie podoba mi się fryzura, którą ma dziewczyna na ostatnim zdjęciu – do takiej dążę i zapuszczam dzielnie włosy, bo aktualnie są zbyt krótkie i wyglądam wypisz wymaluj jak dziewczynka, która idzie do pierwszej komunii Będzie mi pasowała taka fryzurka? Nie ukrywam, że ucieszyłabym, gdybyście pokombinowały w photoshopie …
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie

1. Jak się opalasz – Opalam się szybko na ciepły brąz.
2. Kolor oczu – Moje oczy są szarozielone z żółtawymi plamkami w środku. Oprawa oczu jest ciemna.
3. Piegi – Piegi pojawiają się tylko pod wpływem słońca. Jakieś takie brązowe.
4. Cera – To bardzo ciężkie pytanie, nie potrafię spojrzeć obiektywnie, wciąż kupuję raz zbyt jasne, raz zbyt ciemne podkłady Chyba brzoskwiniowa …
5. Naturalny kolor włosów – Naturalny kolor włosów na przedostatnim zdjęciu. Chyba średni blond.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) Zdecydowanie ciepła mocna czerwień. Nie lubię ich.
7. W jakich kolorach Opisałam w pierwszej części postu.
Moim zdaniem powinnaś przyciemnić ten blond. Moja propozycja koloru jest taka- klik! Jeśli chodzi o fryzurkę to powinnaś lekko kręcić sobie te włoski(może tak jak tu?-klik! )
W kręconych włoskach troszkę mi Shakirę przypominasz.... Nie myślałaś o tym, żeby wrócić do kręconych włosów i osiągnąc np. taki efekt-klik! ?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:39   #21
maslanka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Zdecydowanie najlepszą opcją będą dla Ciebie kręcone bądź falowane włosy gdyż masz dość ostre rysy twarzy-gdy prostujesz włosy wydają się one jeszcze bardziej wyraziste-loki i fale je złagodzą
maslanka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:19   #22
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Dzięki za komentarze Nie noszę kręconych, ponieważ bardzo je zniszczyłam i obecnie regeneruje i zapuszczam. Chyba faktycznie skuszę się na troszkę ciemniejszy odcień (TŻ będzie niepocieszony). Obecnie mam problem z upięciem włosów do pracy, bo naturalne rozpuszczone nie nadają się jeszcze do ludzi. Nawet nie wiem, na którą stronę przedziałek układać, co robić z tą moją niby grzywką, podejrzewam, że jestem włosową abnegatką
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:48   #23
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Ciągle niezadowolona ...

Podnoszę
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.