Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 18:34   #31
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

<ciuchutko bąkła pod noskiem>
Veela, taaaaaak!
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:00   #32
luna x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Dzięki serdeczne Luka na taką radę właśnie liczyłam , jesteś naprawdę równa babka . Nie można kogoś potępiać za to że chce spróbować pobawić się własnymi paznokciami . Popieram w 100% dziewczyny , które wysyłają na kurs kogoś kto chce zrobić sobie z tego nowy zawód i brać od ludzi kasę . Ale sama dla siebie to zupełnie inna bajka. Dużo dobrego czytałam o firmie Gabrielle , a także o Dobrejradzie . Mają porządny sprzęt za nie wygórowaną cenę. Zastanawiam się nad żelem silikonowym wprawdzie też trzeba go utwardzać w lampie ale wzmacnia paznokcie przez co mają szansę same urosnąć z czasem . I podobno można go zmyć odpowiednim zmywaczem ? Wydaje mi się że to łatwiejsza technika na początek ??? A teraz zabieram się do czytania forum Golden Nails i Beautica . Pozdrawiam
luna x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:59   #33
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Anicku, to, że nie mam kursu to nie znaczy, że nie uważam, że powinno sie od niego zaczynać.


Nazwałabym to "nauką innych na własnych błędach".
dobreee

ale nie zrozumialas byli. mi chodzi o inny aspekt tej sytuacji.
nie mowie o umiejetnosciach veeli, nie widzialam nawet jej prac.
mowie o hipokryzji wynikajacej z tego, ze sama nie ma kursu.
dalej go nie zrobila.
wiec skoro tak sobie swietnie radzi, to po co odsylac kogos na kurs..

i tyle.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:34   #34
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Dlatego właśnie An chciała bym bardzo żeby wszystkie dziewczyny które radzą innym, a zwłaszcza już te które namiętnie siedzą w wątku o pseudo i tam komentują paznokcie, założyły własne galerie. Nawiązuję to do pewnej użytkowniczki o której obydwie wiemy, że jak wiadomo wiedza nie idzie niestety w parze z umiejętnościami
Twoje umiejętności znam, ale nie pogardziła bym małą galeryjką Ku pokrzepieniu serc

Luna jak mniemam większość wizażanek ma IQ wyższe niż legwan i nie trudno się domyśleć że Luna x z 10 postami i Luka_ z 1 postem, prowadzą monolog. Ale rozumiem, nie znalazł się nikt kto by pogłaskał po głowie to się samemu odpowiada z innego konta. I dobrze. W życiu sobie trza radzić.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:17   #35
luna x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Żal mi cie Byliczka , jesteś po prostu żałosna ! Nie mieści ci się w glowie że bywają ludzie życzliwi , uczynni i mili . Nie mam pojęcia jakie masz problemy dziewczyno ale proszę cię nie wyżywaj się na innych . Od tej goryczy dostaniesz tylko wrzodów . A na skrzywionej twarzy zmarszczek . Trochę uśmiechu i radości czyni życie lepszym i szczęśliwym.
luna x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 06:59   #36
Luka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Co do Dobrejrady to buszując po różnych stronach dużo osób się wypowiadało bardzo pozytywnie, sama niestety Ci nie powiem jak jest ponieważ nie używałam . Nie polecam tych z AllePaznokcie, chłam straszny <prztestowane z konieczności> Jeżeli chcesz swoje naturalne pazurki wzmocnić to spróbuj kupić sobie ten żel do naturalków ale lepszej firmy jakiejś, jeżeli robisz dla siebie to przynajmniej będziesz miała pewnośc że nic ci się nie stanie. Z żelami to jak z lakierami trochę, albo kupisz taki za 2 zł i nie masz pewności czy ci nic się nie stanie z pazurkami, albo ten za 14 zł....
Luka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 08:23   #37
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Luna spokojnie, bez emocji! To tylko ZNPM, mnie to minie za parę dni, a Tobie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:06   #38
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Byli, żałosna istoto.
Z krzywą buzią.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:21   #39
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Matko, jestem w szoku że w avie aż tak widać moje niesymetryczne, chomikowate policzki.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:34   #40
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie An chciała bym bardzo żeby wszystkie dziewczyny które radzą innym, a zwłaszcza już te które namiętnie siedzą w wątku o pseudo i tam komentują paznokcie, założyły własne galerie. Nawiązuję to do pewnej użytkowniczki o której obydwie wiemy, że jak wiadomo wiedza nie idzie niestety w parze z umiejętnościami
Twoje umiejętności znam, ale nie pogardziła bym małą galeryjką Ku pokrzepieniu serc
ooo.. co racja to racja. Ta pani to najlepszy przyklad, ze 10 tysiecy kursow oraz szkoly plastyczne nie pomoga jak sie nie ma drygu i talentu.
a co do galeryjki nie wiem czy jest sens.. na razie rezygnuje z pazurowania w salonie, bo zaczelam pisac prace naukowa i praca zawodowo- hobbystyczna poszla w odstawke:/

Cytat:
Napisane przez luna x Pokaż wiadomość
Żal mi cie Byliczka , jesteś po prostu żałosna ! Nie mieści ci się w glowie że bywają ludzie życzliwi , uczynni i mili . Nie mam pojęcia jakie masz problemy dziewczyno ale proszę cię nie wyżywaj się na innych . Od tej goryczy dostaniesz tylko wrzodów . A na skrzywionej twarzy zmarszczek . Trochę uśmiechu i radości czyni życie lepszym i szczęśliwym.
to bylo absolutnie nie potrzebne! absolutnie!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 01:14   #41
yooankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ah.. Która to już dziewczyna z tygodniowym stażem na forum wpada i ocenia wszystkich do okoła, ale przecież "co złego to nie ja". Zanim zaczniesz wytykać wady innym, najpierw zauważ je w sobie.
Tyle w temacie.
EOT
Ja też jestem tu nowa, akurat natrafiłam przypadkiem na ten temat... forum jest po to, aby móc się poradzic i uzyskac odpowiedz, albo by prowadzic dyskusje, ale widze, że są osoby, które tak się tu zadmowiły, że czują się tu jak panie i władczynie...
Jeśli dziewczyna pyta czy zestaw jest godny uwagi itp. to po cholere jej odpisywac, mądrzyc się, skoro chce kupic zestaw dla siebie (jak napisala "dla zabawy"), to niech jej bedzie, poradzcie tylko czy dobra marka czy nie... co was to obchodzi komu bedzie tak naprawde pazury robila? boli was to? boicie się konkurencji?

Pink, a Twoja ironia jest chamska
yooankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 09:05   #42
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

yooanko nie bądź śmieszna. Konkurencja? A co przyjedzie do mojej miejscowości i będzie dzownic do moich stałych klientek żeby nie szły do mnie bo ona ma żele z allegro? Proszę Cię Bądźmy poważni.
Co do powielającego się czepiania o chasmskośc i brak zrozumienia, założony temat jest tematem BEZ SEN SO WNYM z jednego prostego powodu. Istnieje temat rzeka pt. Zestaw startowy oraz dziesiątki podobnych. Rozumiem że kolejny jest niezbędny aby forum nadal funkcjonowało. A co.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 14:12   #43
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez yooankaa Pokaż wiadomość

Pink, a Twoja ironia jest chamska
Nikt Ci nie obiecywał, że nie zetkniesz się w życiu z chamstwem.

Nie, nie boimy się konkurencji.
Tak, obchodzi komu będzie te paznokcie robiła (bo potem trafiają takie do fachowych stylistek z płaczem że jakaś pseudo zniszczyła im płytki i stylistki muszą się męczyć z poobrywanymi i zakrwawionymi paznokciami).
Czy nas boli? Nie. Ale ją mogą potem boleć paznokcie.

Ja jestem bez kursu, paznokcie robie tylko sobie. Nie wyobrażałam sobie kupić gotowca za marne grosze który musiałabym wyrzucić do kosza. Bo co? Na sobie mam trenować? Swoje płytki mam zajechać i zniszczyć? Przecież one są dla mnie najważniejsze gdy robie paznokcie tylko u siebie! Więc jak na ten moment, samej sobie, dla zabawy kupiłabym produkty po których paznokcie będą ładne i zdrowe. Bo jak je zniszcze to wcale tak zabawnie by nie było.

Po co cokolwiek polecać? Na forum wszystko jest!
Czy dany zestaw startowy jest dobry? Osoba która zna podstawy potrzebne do przedłużania paznokci SAMA będzie potrafiła to ocenić.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:14
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:34   #44
yooankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie obiecywał, że nie zetkniesz się w życiu z chamstwem.

Nie, nie boimy się konkurencji.
Tak, obchodzi komu będzie te paznokcie robiła (bo potem trafiają takie do fachowych stylistek z płaczem że jakaś pseudo zniszczyła im płytki i stylistki muszą się męczyć z poobrywanymi i zakrwawionymi paznokciami).
Czy nas boli? Nie. Ale ją mogą potem boleć paznokcie.

Ja jestem bez kursu, paznokcie robie tylko sobie. Nie wyobrażałam sobie kupić gotowca za marne grosze który musiałabym wyrzucić do kosza. Bo co? Na sobie mam trenować? Swoje płytki mam zajechać i zniszczyć? Przecież one są dla mnie najważniejsze gdy robie paznokcie tylko u siebie! Więc jak na ten moment, samej sobie, dla zabawy kupiłabym produkty po których paznokcie będą ładne i zdrowe. Bo jak je zniszcze to wcale tak zabawnie by nie było.
ależ Ty sama sobie zaprzeczasz dziewczyno ... najpierw piszesz, że nie jest to ublizanie, tylko ironia.. a teraz, że nikt nie obiecywał, że w życiu nie można zetknąc się z chamstwem...
no ale pomijam juz ten temat, bo i tak Pink jest najmądrzejsza i ma tu najlepszych adwokatów.

a tak w ogóle, to co obchodzi cię to, czy ona zniszczy paznokcie sobie.. jej paznokcie i moze sobie z nimi robic co chce, zresztą zawsze może kupic sobie rękę lub palca do cwiczen i tak się podszkalac, zawsze to lepsze niz własne dłonie...

a jesli chodzi o same produkty, to co za różnica czy są dobre czy gówniane i tanie jesli ktoś nie robil paznokci jeszcze nigdy?
jesli bedzie miala zniszczyc swoje paznokcie np. złe przygotowanie płytki itd, to chocby kupiła sobie zel za 100 zł i lampe za 1500 zamiast calego zestawu za 200 to i tak nie pomoze to jej paznokciom...
zresztą jak się zaczyna paznokcie, to z doswiadczenia wiem (zresztą z opowiesci 90% dziewczyn, ktore robią paznokcie), że jak się w koncu ma lampę i cały sprzet, to paznokcie robi się sobie co kilka dni... a wtedy to juz poniszczenie płytki gwarantowane, więc nie sądze,by cena oraz jakosc kosmetykow do paznokci miała na poczatku jakiekolwiek znaczenie...
no chyba, ze ktoś jest po kursie, orientuje się już co i jak robic, jest fachowo oczytany i nie zamierza robic paznokci tylko sobie, wie jak zrobic to profesjonalnie, to wtedy mozna a nawet powinno sie zainwestowac w produkty, ktore są dobrej jakości, bo tak naprawdę te pieniądze się zwrócą.
yooankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:13   #45
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Cytat:
Napisane przez yooankaa Pokaż wiadomość

a tak w ogóle, to co obchodzi cię to, czy ona zniszczy paznokcie sobie.. jej paznokcie i moze sobie z nimi robic co chce, zresztą zawsze może kupic sobie rękę lub palca do cwiczen i tak się podszkalac, zawsze to lepsze niz własne dłonie...

a jesli chodzi o same produkty, to co za różnica czy są dobre czy gówniane i tanie jesli ktoś nie robil paznokci jeszcze nigdy?
jesli bedzie miala zniszczyc swoje paznokcie np. złe przygotowanie płytki itd, to chocby kupiła sobie zel za 100 zł i lampe za 1500 zamiast calego zestawu za 200 to i tak nie pomoze to jej paznokciom...
zresztą jak się zaczyna paznokcie, to z doswiadczenia wiem (zresztą z opowiesci 90% dziewczyn, ktore robią paznokcie), że jak się w koncu ma lampę i cały sprzet, to paznokcie robi się sobie co kilka dni... a wtedy to juz poniszczenie płytki gwarantowane, więc nie sądze,by cena oraz jakosc kosmetykow do paznokci miała na poczatku jakiekolwiek znaczenie...
no chyba, ze ktoś jest po kursie, orientuje się już co i jak robic, jest fachowo oczytany i nie zamierza robic paznokci tylko sobie, wie jak zrobic to profesjonalnie, to wtedy mozna a nawet powinno sie zainwestowac w produkty, ktore są dobrej jakości, bo tak naprawdę te pieniądze się zwrócą.
No i kółko się zamyka No to po h niektóre osoby pytaja się czy taki zestaw będzie dobry. Skoro chcą rady, to muszą się liczyć i ze szczerością.
A takie osoby co to ledwie kupią zestaw zazyczaj od razu chwalą się, że robią paznocie, biorą za to kasę i powiększają grono pseudo. No a potem czytamy, jak to tipsy strasznie niszczą paznokcie. Albo jak wygladają mega nienaturalnie lub odpadają na drugi dzień
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:39   #46
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Tak właśnie. jestem najmądrzejsza.

Więc skoro Twoim zdaniem mamy się nie przejmować paznokciami innych to na forum mamy polecać wszystko co najgorsze? W końcu to nie nasza sprawa co się stanie z paznokciami innych.

Idę stąd bo zaraz mnie zbanują jeszcze jak się zdenerwuję i przestanę nad sobą panować.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:20   #47
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Dziewczyny dajcie spokój. Niecgh sobie kupują żelusie dla "siebie" i robią te tipsiki. Przynajmniej watek o pseudo nie pozostanie bez odpowiedzi
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 23:13   #48
Nelsonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

luna x Ja używam żeli simply nails i one też są w zestawie na allegro Są bardzo dobre, nie żółkną, nie rozlewają się podczas tworzenia krzywej c, nie zapowietrzają się i są (kolorystycznie) takie jakie powinny w zestawie są najpotrzebniejsze rzeczy dla początkujących Paznokcie trzymają się rewelacyjnie, żadnych odprysków itp Ja jestem zadowolona i stwierdzam, że jednak nie wszystko na allegro to śmieci Pozdrawiam
Nelsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.