zmiana bardzo pilnie potrzebna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 13:32   #1
holll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3

zmiana bardzo pilnie potrzebna


Witam
Wyglądam dość kiepsko i chciałabym to zmienić. Już powoli tracę nadzieję, że da się z tym coś zrobić, ale może jednak...
Moja twarz jest taka... męska. Wszystko jest na niej za duże, poza oczami (które akurat mogłyby być widoczne). Brwi to jakiś koszmar, odwiedzałam już pełno kosmetyczek i wszystkie były bezradne :/ Reszta niewiele lepsza... Próbowałam robić coś z włosami, ale póki co żadna fryzura nie dała fajnego efektu. Zawsze marzyłam o takich długich długich włosach (do pasa na przykład), ale nie wiem czy to dla mnie dobry pomysł?... Poza tym, mam taki szarobury, nijaki naturalny kolor włosów (na zdjęciu nr 3), a po eksperymentach z farbami włosy mi się robią takie zużyte...
Błagam, poradźcie mi coś w sprawie fryzury i makijażu! Bo już na siebie patrzeć nie mogę...
holll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:52   #2
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

Nie masz męskiej twarzy! Wydaje mi się, że Twoja fryzura jest zbyt... "grzeczna". Spróbuj asymetrycznej grzywki, ogólnie-asymetryczne cięcia, lub chociażby przedziałek z jednaj strony (nie po środku głowy). A tak na marginesie- Masz bardzo ładne, zadbane włosy.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:57   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

Chyba jesteś za bardzo krytyczna w stosunku do siebie, ale ja też tak mam czasami Więc po pierwsze nie gadaj o swoim wyglądzie takich głupot W ogóle nie masz męskiej twarzy, a oczy mają wg mnie fajny kształt, pomimo tego że są trochę głeboko osadzone. Prześlicznie wyglądasz na drugim zdjęciu, tak dziewczęco Cudny uśmiech!
Co do koloru włosów: jesteś młoda, więc radziłabym trochę wycofać się z tego ciągłego eksperymentowania z farbami. Ten rudy z pierwszego zdjęcia niezbyt mi do Ciebie pasuje, ten mahoniowo-rubinowy (czy jaki to tam jest ) z 2 fotki jest już lepszy, ale ja jednak ciągle byłabym za zrobieniem czegoś bardziej naturalnego. Może jednak warto wrócić do naturalnego koloru włosów? Albo narazie przynajmniej pofarbować na odcień podobny do Twoich naturalnych? Twoje włoski wcale nie są szarobure, wyglądają raczej na taki złoty odcień ciemnego blondu.
Grzywka Ci pasuje, ale lepsza jest ta z drugiego zdjęcia- czyli nie prosta jak od linijki, ale taka już trochę "odrośnięta" Albo lekko wystrzępiona po prostu A nie lubisz włosów upinać do góry? Jak się czujesz z odsłoniętym czołem?
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:38   #4
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

Mi się bardzo podoba drugie zdjęcie Włosy do pasa to nie myślę, że dobry pomysł W tej grzywce Ci ekstra
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:24   #5
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

mi się bardzo podoba kolor z 1 fotki ładnie Ci w nim masz roświetlona twarzyczkę grzywka na wprost do zapuszczenia!!!! ja bym ścięła Ci włosy i mocno wycieniowała ku górze, z grzywka na całe czoło,ale wycieniowana i na bok koniecznie

http://e-fryzurki.pl/galeria_fryzur_...ch_wlosow.html odpada z tej strony fryzura z grzywka na wprost,jesli chodzi o cienie maluj nad okiem tuz pod powieka wtedy optycznie otworzysz oko,które opada ku dołowi

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

sorka maluj nad powieka miało być
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:12   #6
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

również odradzałabym dłuuuuuugie włosy pokombinowałabym raczej z cięciem, jakimś bardziej szalonym i pocieniowałabym grzywkę aby lżejsza się wydawała, a poza tym masz oryginalne rysy twarzy, które są twoim atutem
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:53   #7
holll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

Dzięki Wam wszystkim za porady

Jeśli chodzi o asymetryczne, "szalone" cięcie, to trochę mam uraz. Miałam już parę lat temu taki pomysł, nawet zainwestowałam w dobrą fryzjerkę, i efekt był taki, że następnego dnia w szkole powitał mnie zbiorowy wybuch śmiechu. Ot, taka trauma z przeszłości^^ Teraz kusi mnie bardzo, żeby coś zmienić, ściąć może bardziej, ale tym razem chciałabym żeby efekty były lepsze :P

Co do grzywki - pozbyłabym się jej już dawno, gdyby nie to, że zakrywa mi brwi, którymi nie bardzo chcę się chwalić :P uwielbiam upięte wysoko koki itp.

Obecnie zastanawiam się nad ścięciem do ramion lub nieco za ramiona, grzywka na bok (nie lubię jej podpinać). Ale dalej nie wiem - mocno pocieniowane, lekko, wcale?... Kolor to już w ogóle wielka niewiadoma. Help!:P

Pozdrawiam
holll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 20:20   #8
pysiaczek48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków ^^
Wiadomości: 26
GG do pysiaczek48
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

Ja bym pocieniowała ale nie tak baaardzo, tylko trochę, a kolor? Hmm, wg mnie acz nie wiem czy to nie za duża zmiana ale taki miodowo-popielaty blond chociaż nie wiem czy nie będziesz wyglądała trochę nijako, ew jasny brąz
pysiaczek48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:49   #9
holll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

podbijam,

dręczy mnie potrzeba zrobienia czegoś z włosami i twarzą, pomóżcie!...
holll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 16:23   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

a moglabys wkleic zdjęcie z zaczesaną grzywką, twarzą na wprost aparatu?
nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi brwiami, że żadna kosmetyczka sobie nie poradzila - przede wszystkim są do regulacji i odnoszę wrażenie, że ich kolor bardzo kłóci się z kolorem włosów. wklej zdjęcie postaram się doradzić.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

no i grzywka Ci nie pasuje-a przynajmniej taka prosta
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 20:25   #11
Izmaa
Raczkowanie
 
Avatar Izmaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. Podlaskie
Wiadomości: 150
Dot.: zmiana bardzo pilnie potrzebna

na drugim zdjęciu widać, że masz śliczny kolor oczu. ja osobiście widzę Cie w brązie, jasne koloru bardzo podkreślają rysy twarzy. i tak jak większość sądzi, grzywka nie ścięta na prosto, ale na skos lub postrzępiona. a z brwiami można sobie dobrze poradzić przez regulacje...
__________________
Jeśli się boisz utyć, wypij przed jedzeniem setkę. To usunie uczucie strachu
Izmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.