Czy warto kupic depilator? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 20:59   #1
algmars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5

Czy warto kupic depilator?


Zastanawiam się nad kupnem depilatora ale obawiam się wrastających włosków, po goleniu tez mi wrastają, zastanawiam się czy po depilatorze będzie gorzej ?
algmars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:15   #2
niezlysztruks
Raczkowanie
 
Avatar niezlysztruks
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 40
Dot.: Czy warto kupic depilator?

ja zazwyczaj robię sobie najpierw peeling przed depilacją i jest w porządku, jednak mój depilator pomija niektóre włoski i muszę się troszkę namęczyć. Może jakiś słaby
niezlysztruks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 13:05   #3
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Czy warto kupic depilator?

Cytat:
Napisane przez algmars Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem depilatora ale obawiam się wrastających włosków, po goleniu tez mi wrastają, zastanawiam się czy po depilatorze będzie gorzej ?
Po depilatorze będzie gorzej, bo on BARDZO osłabia włoski (przynajmniej mi) i one potem kompletnie nie dają rady przebić się przez skórę ;/ stany zapalne, ranki a potem blizny. Ja mówię depilatorowi NIE
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:29   #4
iwona_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Dot.: Czy warto kupic depilator?

Ja mam od jakiś 5 lat, kosztował kupę kasy i... leży w szafie. Depilacja zajmowała mi dużo czasu poza tym zawsze coś na nogach zostawało. Niedawno mojej kuzynce mąż chciał kupić depilator, odradzałam mu że to strata pieniędzy, kupił... i też leży w szafie
iwona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:40   #5
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Czy warto kupic depilator?

Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że zarówno dla mnie i większości kobiet, które znam depilator nie sprawdził się. Nie mówię tu absolutnie o stronie technicznej, bo ja posiadałam depilator Braun-a, ale o przyzwyczajeniu do takiego zabiegu. Jak dla mnie przy pierwszym użyciu, ból był tak duży i na tyle nieprzyjemny, że już nigdy go nie użyłam. Próbowałam się wiele razy przekonać, wiedząc doskonale, że pierwszy raz jest najgorszy i warto pokonać strach przed tą nieprzyjemnością, ale niestety do dziś nie użyłam go ponownie. Wylądował na strychu
U kosmetyczki na woskowaniu również byłam tylko raz i powiedziałam stanowcze dość. Widocznie nie jest to metoda depilacji dla mnie, wole tradycyjną maszynkę ( używam Venus Embrance i jestem bardzo zadowolona).
Moja mama i parę moich koleżanek również nie chciało słyszeć o depilatorze, ale rzecz jasna znam kobiety, które tylko w ten sposób pozbywają się zbędnego owłosienia ( z każdej partii ciała, co dla mnie jest nie do pomyślenia) i wszystkie zgodnie twierdzą, że pierwszy raz jest najgorszy i później jest tylko lepiej...

Najkorzystniej by było wypróbować u kogoś depilator (może jakaś przyjaciółka zgodziła by się na jednorazową krótką próbę, choć wszystkie wiemy, że to nie higieniczne) i wtedy zaobserwować jak nasza skóra po takim zabiegu się ma - choć na początku oczywiście pojawia się zaczerwienienie i pieczenie. No i najważniejsze, czy jesteśmy w stanie przekroczyć ten próg bólu, który np u mnie jest dość niski.
Depilatory z wyższej półki to dość spory wydatek, dlatego szkoda by było, gdyby tak jak u mnie leżał na strychu.
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:51   #6
algmars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy warto kupic depilator?

Komentarze o depilatorach są rak różne ze naprawdę ciężko się zdecydować :/chyba musiałabym po prostu kupić i zobaczyć jak się sprawdzi ale naprawdę szkoda mi wyrzucić tyle kasy
algmars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:52   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Czy warto kupic depilator?

Ja kupiłam jakiś czas temu ten : http://m2.agitomedia.pl/image/700x70...y.197917.2.jpg użyłam go kilka razy i teraz lezy w szafie, a kasa została wyrzucona w błoto. Raz nie łapie za pierwszym raze wsyztstkich włosków i trzena się trochę namachać zeby w oglole cokolwiek z tego wyszło i dwa boli jak nie wiem. Wole juz meczyc się z jednorazówką niż przeżywać takie katusze
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 20:03   #8
algmars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy warto kupic depilator?

a wiecie może czy depilatory z dyskami są bardziej bolą od tych z pęsetami?

Edytowane przez algmars
Czas edycji: 2012-04-02 o 20:13
algmars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.