Nowa w Nowy Rok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 22:12   #1
dorotau20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17

Nowa w Nowy Rok


Witam wszystkie Wizażystki. Mam zamiar radykalnie zmienić swój wygląd tylko nie wiem jak to zrobić. Mam nadzieję, że doradzicie mi co nieco.
Dodam również, że zamierzam przybrać parę kilo (w brew pozorom nie jest to takie łatwe), więc jeśli macie i doświadczenie i w tej dziedzinie chętnie poczytam kilka dobrych rad.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0331.jpg (135,5 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0554.jpg (102,4 KB, 239 załadowań)
dorotau20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 12:57   #2
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Nowa w Nowy Rok

Hej Zacznę może od makijażu:
1) zrezygnowałabym na Twoim miejscu z czarnej kreski na dolnej powiece - to powoduje, że oko wygląda na zmęczone, dodatkowo masz zasiniony obszar pod oczami. Zamieniłabym to na kreskę na górnej powiece - np. brązową.
2) na te zasinienia proponuję delikatny korektor - słyszałam, że dobry jest z GOSHa, a sama używam z Maybelline, ten mineralny (ważne żeby go delikatnie wklepywać, nie rozcierać)
3) włosy trzeba przede wszystkim odżywić i nawilżyć, wyglądają na zniszczone - tutaj proponuję poczytać blogi włosomaniaczek, tam jet mnóstwo informacji, któr na 100% Ci pomogą (mnie pomogły ) Co do koloru to się nie wypowiadam (się nie znam ), ale zrezygnowałabym z blondu i tych pasemek.
4) od miesiąca stosuję żel wybielający do zębów Biała Perła i szczerze polecam uśmiech (szczególnie przy czerwonej szmince) jest zjawiskowy - jak z reklamy!
5) Brwi - fajnie byłoby nadać im ciekawszy kształt i trochę je podkreślić (jeżeli nie wiesz do końca jak to polecam filmiki na youtube)
6) Cera - jest bardzo ziemista, szara. Doraźnie proponuję podkład o żółtym zabarwieniu. Natomiast, jeżeli palisz, powinnaś rzucić, zacząć jeść więcej warzyw i owoców (jeżeli jesz za mało) oraz stosowanie maseczek rozjaśniających - np. algowych czy z miodem, mogą być domowej roboty.
Masz to szczęście, że jesteś szczuplutka. Nie wiem czy jest sens w przybieraniu na wadze - za to polecam Ci siłownię. Lepiej żeby ewentualnie przybyło Ci masy mięśniowej

Pozdrawiam!
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 11:54   #3
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Nowa w Nowy Rok

Myślę, że Milena_12 już wyczerpała temat, ja mogę się tylko pod tym wszystkim podpisać
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:26   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa w Nowy Rok

przede wszystkim nie maluj oka na dolnej powiece, bo to jeszcze bardziej optycznie ciągnie je ku dołowi. najlepsza będzie kreska na górnej powiece, korygująca jej kształt, bo widzę, że oczy są lekko niesymetryczne.

brwi, najlepiej gdybyś zapuściła od nowa, o ile zechcą odrosnąć i przestała je wyrywać na całej ich długości, a jedynie podregulowała od zewnętrznych stron, żeby usunąć wloski rosnące wyraźnie poza linią łuku.

włosy na pewno długie, bo dodają Ci dużo elegancji, w takim kolorze jak na 1 zdjęciu są OK! Jestem na nie, jeśli chodzi o blond pasemka z 2 fotki.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 11:38   #5
damirra
Raczkowanie
 
Avatar damirra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Nowa w Nowy Rok

Nie wiem, czy dziewczyny mają podobne wrażenie, ale jesteś podobna do Anny Przybylskiej . Stosuj maseczki odżywiające skórę twarzy, nawilżaj ją, jedz dużo witam, ogólnie dobrze się odżywiaj, wyglądasz na zmęczoną - może to przez brak ruchu? To, że chcesz przybrać na wadze nie znaczy, że nie powinnaś się ruszać . Makijaż rzeczywiście - bez dolnej kreski, może jakieś kolorki, delikatne, może wystarczy jasno fioletowa kredka na górnej powiece? Podkład, puder, konturowanie twarzy, błyszczyk na usta, no i podpatruj Annę Przybylską
damirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:41   #6
dorotau20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa w Nowy Rok

Dzięki wszystkim za rady na pewno wezmę je pod uwagę
dorotau20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.