Proszę o porady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 21:55   #1
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9

Proszę o porady :)


Cześć!
Bardzo proszę o porady dot mojego wyglądu.

Jaka fryzura by mi pasowała, co powinnam zmienić?
Jaki makijaż dla mnie proponujecie?


Dodaję moje zdjęcia bez żadnych 'ulepszaczy'.
Sama potrafię doradzić innym, ale wobec siebie jestem bezradna, głowa pusta..
Powiem tylko, że zależy mi, aby wyglądać jak najbardziej naturalnie jak jest to w moim przypadku możliwe.

liczę na Waszą pomoc!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 140115-224547.jpg (33,9 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140115-224720.jpg (37,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140115-224907.jpg (31,1 KB, 131 załadowań)
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:14   #2
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Proszę o porady :)

Twarz masz bardzo ładną, a szczególnie oczy. Moim zdaniem wystarczył by Ci podstawowy makijaż tj. podkład, puder, tusz do rzęs, róż lub brązer i błyszczyk na usta (wierz mi te kosmetyki działają cuda) . Jesteś młoda dlatego nie musisz się zamalowywać kosmetykami jakoś bardzo.
Co do włosów to tu może być ciężej
Z tego co widze masz mocno falowane włosy. Co możeesz zrobić? Myśle, możesz je skrócić i troszeczke wycieniować aby nie sprawiały wrażenia zbyt ciężkich . Kolor masz taki trochę nieokreślony dlatego ja bym je zafarbowała ale nie wiem na jaki kolor ...może blond albo jasny brąz.Co Ty na to?
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:32   #3
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
Twarz masz bardzo ładną, a szczególnie oczy. Moim zdaniem wystarczył by Ci podstawowy makijaż tj. podkład, puder, tusz do rzęs, róż lub brązer i błyszczyk na usta (wierz mi te kosmetyki działają cuda) . Jesteś młoda dlatego nie musisz się zamalowywać kosmetykami jakoś bardzo.
Co do włosów to tu może być ciężej
Z tego co widze masz mocno falowane włosy. Co możeesz zrobić? Myśle, możesz je skrócić i troszeczke wycieniować aby nie sprawiały wrażenia zbyt ciężkich . Kolor masz taki trochę nieokreślony dlatego ja bym je zafarbowała ale nie wiem na jaki kolor ...może blond albo jasny brąz.Co Ty na to?

/Dziękuję za komplementy/
Co do kosmetyków, radziłabys mi tusz czarny, czy brązowy? Do tej pory używałam czarnego- rzesy bardzo sie odznaczaja, mam wrazenie, ze nie wyglada to naturalnie. z kolei brazowy podejrzewam, ze moglby wygladac blado..
ja 'jakoś tam' staram się malować. na wyjścia całkiem całkiem mi to wychodzi, mam za to problem co robić na codzień.. czy bronzer to dobry pomysl? sugerowalabys mi modelowane twarzy, tak? mam baaaaardzo <-- jasną cerę, którą w sobie lubie, czy to nie przeszkoda?

Jesli chodzi o wlosy to wlasnie moj najwiekszy problem! Jest to kolor-niekolor wiele osob mowi mi, ze jest bardzo ladny i naturalny i że jezeli 20 lat nie farbowalam to i teraz nie powinnam. glosy sa takie, zebym nie farbowala, natomiast pare osob mowi o rozjasnianiu.. tylko, ze boje sie tzw 'sianka', ktore juz teraz po umyciu czasami mi dokucza (mimo, ze stosuje odzywki, nie mecze wlosow zanadto..)

wlosy zapuszczam, poniewaz przesladowalo mnie takie marzenie o wlosach po pas, moj chlopak chwali je teraz, kiedy nieco podrosly

ale tak po babsku.. jak wiele wg ciebie powinnam je skrocic? jestem "dużej" budowy. tzn.. cala jestem duża mam BARDZO szerokie ramiona, duzy biust, szerokie biodra, spore uda.. sporo utylam, a i pierwotnie jestem grubokoscista czy jesli skroce wlosy nie bede wygladala jak z przykurczona głowa? to moja obawa
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:51   #4
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Proszę o porady :)

Hmmm co do tuszu to są jeszcze szare odcienie ale ciężko je znaleźć bo nie każdy firma ma taki kolor.Spytaj w drogerii. Na policzki możesz nałożyć np. brzoskwiniowy róż aby ożywić cere (tylko nie za ciemny). Co do włosów do skróciłabym je tak do zapięcia stanik (czyli za łopatki) nie za dużo bo ja też wole długie włosy. Ale zbyt długie i gęste włosy sprawiają, że sylwetka sprawia wrażenie "ciężkiej". Co do koloru to naprawdę ciężko mi doradzić tym bardziej, że nigdy ich nie farbowałaś-tu Ty musisz podjąć decyzję.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 00:17   #5
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Proszę o porady :)

makijaż to według mnie tak samo jak wyżej napisane czyli puder, tusz, cos na poliki i git ja bym jeszcze dała cieniutką kreske eyelinerem. włosy na ciemny blond do zielonych oczu - idealnie. włosy bym nie ścinała. zazdroszcze Ci ich - moje marzenie <3 chodzi mi o długość ewentualnie bym je moze przerzedziła.. idz do fryzjerki ale lepiej do 'nowoczesnego' salonu i powiedz o oczekiwaniach i niech Ci coś doradzą
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:40   #6
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

Oczy mam blekitne, wieczorne oswietlenie mi je zzieleniło!

Dziekuje za porady
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:49   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Proszę o porady :)

ale jesteś ładna!

Na makijażu się nie znam, ale wlosy... włosy masz w bardzo złym stanie na pewno bym je podcięła do jakiegoś sensownego miejsca i intensywnie zaczęła je odżywiać.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 17:59   #8
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

jak powinnam je obciac? zalezy mi na dlugich- kiedy cieniuje robi mi sie tzw 'siano'. w ogole mam wlosy w bardzo dobrej kondycji nie wiem czemu tak to wyglada na zdjeciu. odzywiam je i olejuje, nie stosuje silikonow. slysze pochwaly. Macie jakies sugestie?
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 18:02   #9
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

Zrobilam wlasnie zdjecie, zeby nie byc golosowna- mam nadzieje, ze widac jak wygladaja w ogole są gładkie i miękkie, jest ich dużo, tylko końcówki nieco do renowacji. jutro idę do fryzjera, proszę o wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 140117-190004.jpg (44,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140117-190026.jpg (46,1 KB, 43 załadowań)
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 18:46   #10
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Proszę o porady :)

Kurczę, na tych zdjęciach w końcu widać jakie masz ładne włosy i kolor (taki ciepły blond) powiedz fryzjerce że chcesz obciąć zniszczone końcówki tak ok. 3-5 cm( no chyba, że chcesz więcej )bo szkoda Ci takich włosów. Zaznacz, że chcesz ściać niewiele bo raz poszłam na końcówki i ta mi chciała pół włosów ścinać bo niby były zniszczone. Jak Ci starczy finansów to zafunduj sobie np. ampułkę nawilżającą i odżywczą włosy ( moja siostra kiedyś była na takim czymś w salonie fryzjerskim). Kolor masz naprawde ładny więc może ich nie farbuj bo szkoda.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:23   #11
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

czy powinnam je obcinać w 'aniołka' czy na prosto?
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 20:43   #12
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Proszę o porady :)

W jakiego "aniołka"???? Moim zdaniem zapytaj fryzjerki jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla kręconych włosów. Kręcone włosy są dość "trudne " do strzyżenia dlatego musi to robić profesjonalista.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:12   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Proszę o porady :)

faktycznie na tych pierwszych zdjęciach tak tylko wyglądają. Hmm nie wiem ja tam nie lubie na takich włosach żadnych super cięć, lubię klasykę. Sama mam takie falowane włosy jak ty
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:50   #14
Monia19Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o porady :)

a ja bym sciela Twoje wlosy w szpic i mocno je wycieniowala a kolor to tylko rudy jakis jasny cieply pasowalby do Ciebie wg mnie oczywiscie
Monia19Ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 20:41   #15
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez Monia19Ck Pokaż wiadomość
a ja bym sciela Twoje wlosy w szpic i mocno je wycieniowala a kolor to tylko rudy jakis jasny cieply pasowalby do Ciebie wg mnie oczywiscie
Z tym szpicem dobry pomysł, podoba mi się taki efekt na prostych włosach. Na kręconych by było ok? Mogłabyś pokazać jakies przykładowe fotki z rudym o którym myślisz, że by mógł pasować?
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:18   #16
Monia19Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o porady :)

proste wlosy to tylko przy prostych dobrze wygladaja bo przy kreconych takie nie wiadomo co sie robi wg mnie. a tu jest kogos blog http://my-hair-secrets.blogspot.com/...acji-cz-9.html sa zdjecia z rudym kolorkiem bardzo ladny bo taki naturalny wiec mocno wycieniowane w szpic obciete i taki kolor wg mnie najlepiej do Ciebie pasowalby
Monia19Ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-19 12:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.