Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 13:57   #1
ania_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6

Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą


Witajcie! Postanowiłam zrobić coś ze swoimi włosami. No właśnie- coś - to właściwie określenie. Mam straszne włosy . Kompletnie niesforne i do tego trudno dobrać fryzurę do mojego typu twarzy. Otóż- naturalnie jestem szatynką, a włosy mam ni to proste, ni to falowane, po prostu połamane i wysuszone. Nie mogę za dużo prostować, bo już w ogóle mi się zniszczą a kręcić za bardzo się ich nie da tak na co dzień. Co jeszcze stanowi problem? Mam wyjątkowo dłuuugie i wysokie czoło, zakola i bardzo wyraźnego szpaka. Kiedyś miałam grzywkę, ale mi się co chwilę przez tego szpaka rozdzielała. Muszę coś zmienić, źle się czuję z moimi włosami, pomóżcie!
Dodaję parę zdjęć, same zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0040.jpg (122,1 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3 (1).jpg (40,0 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 130812-145615.jpg (43,5 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto4 (1).jpg (38,4 KB, 129 załadowań)
ania_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:48   #2
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Rozumiem twoje obiekcje przed grzywką bo sama miałam podobny problem do Twojego. Myślę jednak, że pasowałaby Ci grzywka tzw hollywodzka, jeśli jest odpowiedniej długości zawsze można ją zebrać z resztą włosów i nie ma problemu. Jak dbasz o włosy na co dzień ?
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:41   #3
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Moja droga, spojrzalam na Twoje zdjecia i mysle tak- kolor? Chyba ciemny blond, zbyt jasne wlosy by Cie roZmyly, a zbyt ciemne tez nie moga byc... Pomaranczy i rudosci z wlosow musisz sie pozbyc! Nie scinaj - zapuszczaj! Ja na Twoim miejscu zrobilabym ciemny blond z pasemkami blond w 1/3, do tego trwala! Ale drobniejsze loczki. Nie ma co meczyc wlosow prostownica, a skoro sa niesforne to poddaj sie temu i wykorzystaj to!
Ja sie dlugo wsciekalam ze mi sie kreca wlosy, kiedys po nocy rozpuscilam koka i stwierdzialam ze dzis "mam gdzies" nic z nimi nie robie! I wiesz, ze kazdy mowil ze mam super wlosy? I pytali jak to zrobilam?!
Pozdrawiam!!!
Wrzuc efekt jak cos zdecydujesz!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:37   #4
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Do Twoich pięknych brązowych oczu pasują włosy brązowe, czy ciemny blond. W tych jasnych nie wyglądasz korzystnie. Też myślę, że nie powinnaś ich prostować, ani kręcić a co do grzywki... Lepiej jej nie rób, chyba, że taką na bok
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 14:41   #5
ania_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Trochę źle to określiłam, włosy nie są niesforne tylko suche i połamane, jak je rozpuszczę. A jak rozczeszę, to tworzy się szopa nie z tej ziemi i wierzcie mi, nie wygląda to ładnie .
ania_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 15:00   #6
Mariusheek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Spróbuj stosować różnego rodzaju maski. Z całego serca polecam z BingoSpa z masłem shea i algami *klik*, bądź z Ziaji oliwkowa *klik*. Unikaj szamponów z pokrzywy, najlepiej kup takie które nawilżają, tutaj polecam Garnier *klik*. Na końce włosów nakładaj odżywki np. z Garniera z tej samej serii co wyżej *klik*. Raz w tygodniu używaj szamponu oczyszczającego, aby uwolnić włosy z silikonów, slsów. Unikaj suszarek, prostownic, lokówek, gumek z metelowymi częściami (łamią włosy), nie śpij z mokrymi włosami, nie pocieraj ich po umyciu.
Mariusheek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 17:38   #7
ania_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Cytat:
Napisane przez Mariusheek Pokaż wiadomość
Spróbuj stosować różnego rodzaju maski. Z całego serca polecam z BingoSpa z masłem shea i algami *klik*, bądź z Ziaji oliwkowa *klik*. Unikaj szamponów z pokrzywy, najlepiej kup takie które nawilżają, tutaj polecam Garnier *klik*. Na końce włosów nakładaj odżywki np. z Garniera z tej samej serii co wyżej *klik*. Raz w tygodniu używaj szamponu oczyszczającego, aby uwolnić włosy z silikonów, slsów. Unikaj suszarek, prostownic, lokówek, gumek z metelowymi częściami (łamią włosy), nie śpij z mokrymi włosami, nie pocieraj ich po umyciu.
W takim razie, po umyciu, co mam dokładnie z nimi zrobić? I bardzo dziękuję za cenne rady!

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Rozczesywać czy zostawiać w nieładzie? I co zrobić dokładnie po umyciu?
ania_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 16:19   #8
imadanes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Hej Ania_7 mam podobne problemy z włosami . Ostatnio trafiłam na blog z dobrymi radami, jak dbać o włosy . Polecam ci lekturę. Mnie pochłonęła na wiele godzin . Wysyłam ci link do tzw. szklistych włosów. Może to będzie to i znajdziesz tam konkretne rady.
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...nych-wosy.html
imadanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:14   #9
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Nowa fryzura, nowe życie :) Problem z fryzurą

Cytat:
Napisane przez ania_7 Pokaż wiadomość
Trochę źle to określiłam, włosy nie są niesforne tylko suche i połamane, jak je rozpuszczę. A jak rozczeszę, to tworzy się szopa nie z tej ziemi i wierzcie mi, nie wygląda to ładnie .
bo falek sie nie rozczesuje na sucho,

zamiast myslec o zmianie fryzury to moze warto by o nie zadbac-nawilzanie,oleje itp ?
powinnas tez zerknac na watek dla kreconowlosych i poczytac o zelu z siemienia lnianego-pieknie stylizuje fale

nt koloru itp sie nie wypowiem bo zalaczylas zdjecia w kiepskim swietle,
grzywka moglaby byc dobrm pomyslem-raczej jakas ukosna ale jesli jestes falka to musialabys prostowac-ale moze wystarczyloby zmienic sposob ukladania wlosow? Ty je niejako zaczesujesz do gory/do tylu przez co uwydatniasz czolo-jakbys zrobila przedzialek bardziej z boku i puscila wlosy/przelozyla za ucho to mysle ,ze wcale zle by to nie ywgladalo
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 23:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.