Potrzebuje porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 10:01   #1
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139

Potrzebuje porady


witam ostatnio zaczely mnie interesowac lakiery hybrydowe bądz żele.chcialabym sobie kupić lampe ale kompletnie nie wiem jaka bedzie dobra ale najlepiej zebym zmieściła sie w stówie myśślałam o jakis zetsawach startowych jeden znalazłam za 185 plus lakier hybrydowy ale kusi mnie tez jeden na allegro lecz jednack sie boje bo jakoś jest bardzo tani prosze poradzcie mi. http://allegro.pl/rosaris-zestaw-sta...281584511.html to ten zestaw z allegro
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:39   #2
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Potrzebuje porady

zwykła lampa uv musi mieć co najmniej 36 V więc ta z tego zestawu jest za słaba. Lampa led może mieć od 9V w górę. Nie radze kupować hybryd w zestawie, chyba że lepszej firmy np Cosmetics Zone. Lepiej skompletować wszystko osobno z dobrych produktów, wtedy nie ma zagrożenia że sie nadziejemy na tandete
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:24   #3
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Potrzebuje porady

No właśnie zastanawiam sie nad kupnem ledowej z diamond cosmetics ale slyszałam ze ledowe nie wszystkie żele utwardzaja czy to prawda?
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:27   #4
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Potrzebuje porady

najlepiej kupić lampę UV i wtedy możesz używać do wszystkiego i do hybryd i do żeli , a jeśli chodzi o zestawy to wg mnie najlepiej kompletować samemu może i wyjdzie drożej ale wtedy wiesz dokładnie z czego będziesz chciała korzystać , a nie , że kupisz coś i będzie sobie to leżeć
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:57   #5
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Potrzebuje porady

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość
No właśnie zastanawiam sie nad kupnem ledowej z diamond cosmetics ale slyszałam ze ledowe nie wszystkie żele utwardzaja czy to prawda?

też właśnie przymierzam sie do zakupu ledowej, ale nie tej co napisałaś bo ona jest połączeniem led i ccfl czy jakoś tak. Ja chce całą ledową. Zajmuje sie hybrydami więc nie mam obaw że coś sie nie utwardzi jeśli chcesz zaoszczędzić to kup porządną lampe uv36 i wtedy na pewno będzie utwardzała żele
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:27   #6
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Potrzebuje porady

dzięki za rade i tez tak zrobie a jestem ciekawa jakbym np zrobiła koncówke frencha białym lakierem zwyklym i przykryła topem czy to sie utrzyma?czy ta wogole mozna robić jestem nowicjuszem w tym temacie i chcaialabym si eporadzic kogoś kto sie choc troszke zna
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:28   #7
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Potrzebuje porady

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość
dzięki za rade i tez tak zrobie a jestem ciekawa jakbym np zrobiła koncówke frencha białym lakierem zwyklym i przykryła topem czy to sie utrzyma?czy ta wogole mozna robić jestem nowicjuszem w tym temacie i chcaialabym si eporadzic kogoś kto sie choc troszke zna
w tej kwestii niestety nie pomoge bo sama tak nie robie, pewnie gdzieś na forum już ten temat był poruszany więc poszukaj troche
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 19:29   #8
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Potrzebuje porady

Najlepiej oszczędzić i kupić od razu porządne produkty, bo kupując tanie wcale nie oszczędzisz. Jeśli będą się nadawały jedynie do kosza, to wyrzucisz kasę w błoto.
Kup lampę UV jakąś 36 tunelówkę.
Baza najlepsza Gelish, u leoberta na allegro można za mniej niż 70 zł kupić. Top najlepszy Eco, 65 zł. To są takie produkty naprawdę super.
Jeśli masz mocne paznokcie, to być może będzie Ci się trzymać na bazie i topie Cosmetics Zone. Są po 25 zł.
Jeśli na czymś oszczędzać to na kolorach, ja bym na początek kupiła albo jeden kolor CZ, albo 2 Tiftona. Generalnie wszystkie, które dziewczyny na forum potwierdziły że się odmaczają.
Do tego cleaner i aceton. Plus bloczek, pilnik, patyczki, waciki bezpyłowe.
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 08:26   #9
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Potrzebuje porady

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość
No właśnie zastanawiam sie nad kupnem ledowej z diamond cosmetics ale slyszałam ze ledowe nie wszystkie żele utwardzaja czy to prawda?
moja znajoma mówiła ze jej utwardziło. ja robiłam w niej hybrydy i jest super, bo taka mała i leciutko się ją wszędzie przestawia a mieści sieę w torebce:d
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-13 09:26:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.