kolorowo na głowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 09:49   #31
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

jakieś takie zdjęcie jeszcze znalazlam tej dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10890564_834642336558707_1301016685_n.jpg (37,9 KB, 18 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:37   #32
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: kolorowo na głowie

Szalejesz z tymi kolorami na głowie. Moim zdaniem najlepiej było w brązie, chociaż ten blond lepszy niż rudy.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:49   #33
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Dzięki za opinię.Faktycznie szaleję,ale dlatego,że w prawie każdym kolorze wyglądałam źle,niewyraźnie, nie podobał mi się tak naprawdę żaden,mam wrażenie,że nie umiem dopasować do twarzy koloru,a fryzjerka mi raz dopasowała ciemny rudy i było tak o ;d troche lepiej niż w blondzie,natomiast się spłukiwal i po tym miałam pomarańcz,a to z chłodną cerą średnio u mnie się komponowało
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:33   #34
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: kolorowo na głowie

hej, pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze, bo przejrzałam wątek i myślę, że nasunęło mi się parę myśli, którymi się chętnie podzielę.
Mam wrazenie a moze i tak jest, że masz niezdrowy blady odcień cery. Niezawodny i skuteczny sposób to badania (krwi, tarczycy) ciśnienia, krążenia. Zmiana nawyków żywieniowych, ruch. Picie codziennie soku marchewkowego - i tutaj mam dla cb chalennge - pij przez MIESIĄC codziennie jeden i zrób na koniec zdjecie dla porównania. Ja w przedszkolu wygładałam dzieki temu - na tle innych dzieci - jak zdrowe rumiane rumuńskie dziecię Jak nie pomoże, to pokombinuj jakby tak naturalnie dodać twarzy życia - róż, rozświetlacz?
Mam wrażenie że cokolwiek tutaj napiszę, to i tak zrobisz po swojemu, chyba masz już taki charakterek kombinatora troszkę, co? Radzę powrót do naturalnych włosów i ożywienie refleksami.


Pozdrawiam
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:01   #35
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
hej, pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze, bo przejrzałam wątek i myślę, że nasunęło mi się parę myśli, którymi się chętnie podzielę.
Mam wrazenie a moze i tak jest, że masz niezdrowy blady odcień cery. Niezawodny i skuteczny sposób to badania (krwi, tarczycy) ciśnienia, krążenia. Zmiana nawyków żywieniowych, ruch. Picie codziennie soku marchewkowego - i tutaj mam dla cb chalennge - pij przez MIESIĄC codziennie jeden i zrób na koniec zdjecie dla porównania. Ja w przedszkolu wygładałam dzieki temu - na tle innych dzieci - jak zdrowe rumiane rumuńskie dziecię Jak nie pomoże, to pokombinuj jakby tak naturalnie dodać twarzy życia - róż, rozświetlacz?
Mam wrażenie że cokolwiek tutaj napiszę, to i tak zrobisz po swojemu, chyba masz już taki charakterek kombinatora troszkę, co? Radzę powrót do naturalnych włosów i ożywienie refleksami.


Pozdrawiam
A nie rozumiem co jest złego w bladej cerze (o ile ktoś jest zdrowy oczywiście)? To kwestia indywidualnego gustu, upodobań i urody. Blada cera przy odpowiednim doborze makijażu oraz palety kolorów może być wyjątkowo ładna, bo jest unikalna i delikatna.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 07:28   #36
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
hej, pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze, bo przejrzałam wątek i myślę, że nasunęło mi się parę myśli, którymi się chętnie podzielę.
Mam wrazenie a moze i tak jest, że masz niezdrowy blady odcień cery. Niezawodny i skuteczny sposób to badania (krwi, tarczycy) ciśnienia, krążenia. Zmiana nawyków żywieniowych, ruch. Picie codziennie soku marchewkowego - i tutaj mam dla cb chalennge - pij przez MIESIĄC codziennie jeden i zrób na koniec zdjecie dla porównania. Ja w przedszkolu wygładałam dzieki temu - na tle innych dzieci - jak zdrowe rumiane rumuńskie dziecię Jak nie pomoże, to pokombinuj jakby tak naturalnie dodać twarzy życia - róż, rozświetlacz?
Mam wrażenie że cokolwiek tutaj napiszę, to i tak zrobisz po swojemu, chyba masz już taki charakterek kombinatora troszkę, co? Radzę powrót do naturalnych włosów i ożywienie refleksami.


Pozdrawiam
Dziękuję za opinię
Jak chodzi o cerę- ja mam taką jasną od zawsze i mam to po mojej mamie, ale faktycznie miałam robione badania i wyszło mi trochę za mało leukocytów, brałam przez jakiś czas żelazo,bo nie mogę się przemóc do picia soku z buraków,no ale badania nie wyszły źle..nie przepisano mi żadnego leku.
Co do soków - piłam przez jakiś czas "vitaminkę", powiem Ci,że latem mam dużo lepszą cerę,no bo wiadomo-słońce, zaś zimą ona jaśnieje jeszcze bardziej i może to jest też tutaj widoczne. Można powiedziec,że jestem niewyraźna,ale ja mam wrażenie,że to też zasługa tego blondu,zlewa się twarz z włosami. Na zdjęciu i tak nie jest widoczne za bardzo - one są zółte totalnie. Nie pasuje to do mnie,no ale własnie jestem taką kombinatorką,zamiast iść do fryzjera,to się bawię, kombinuję,testuję,bo zwyczajnie jako studentka nie mam 100-200zł na fryzjera może są tańsi,ale juz niekoniecznie dobrzy
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 11:43   #37
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię
Jak chodzi o cerę- ja mam taką jasną od zawsze i mam to po mojej mamie, ale faktycznie miałam robione badania i wyszło mi trochę za mało leukocytów, brałam przez jakiś czas żelazo,bo nie mogę się przemóc do picia soku z buraków,no ale badania nie wyszły źle..nie przepisano mi żadnego leku.
Co do soków - piłam przez jakiś czas "vitaminkę", powiem Ci,że latem mam dużo lepszą cerę,no bo wiadomo-słońce, zaś zimą ona jaśnieje jeszcze bardziej i może to jest też tutaj widoczne. Można powiedziec,że jestem niewyraźna,ale ja mam wrażenie,że to też zasługa tego blondu,zlewa się twarz z włosami. Na zdjęciu i tak nie jest widoczne za bardzo - one są zółte totalnie. Nie pasuje to do mnie,no ale własnie jestem taką kombinatorką,zamiast iść do fryzjera,to się bawię, kombinuję,testuję,bo zwyczajnie jako studentka nie mam 100-200zł na fryzjera może są tańsi,ale juz niekoniecznie dobrzy
Jeśli miałaś za mało leukocytów, to raczej nie był brak żelaza, bo za anemię odpowiada niski poziom erytrocytów i hemoglobiny
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 16:41   #38
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
A nie rozumiem co jest złego w bladej cerze (o ile ktoś jest zdrowy oczywiście)? To kwestia indywidualnego gustu, upodobań i urody. Blada cera przy odpowiednim doborze makijażu oraz palety kolorów może być wyjątkowo ładna, bo jest unikalna i delikatna.

.. jeśli wybierasz się na bal żywych trupów to zasadniczo nic. A tak poważnie Anonimko, to zdaje mi się że masz ciągoty do gotyckich klimatów, które moim zdaniem nie służą urodzie autorki, ale mniejsza o to.
Odpowiadając sugerowałam się tym co widzę, a zdjęcia z lata są o wiele korzystniejsze. Nie każe przecież autorce spalać się na skwarkę w solarium, natomiast proponuję mały substytut promieni słonecznych w postaci soku z marchwi. Mylisz cerę bladą z cerą jasną, czego już totalnie nie rozumiem. Cery jasne ogółem wymagają dużo uwagi, bo dla przykładu - bladość z podkrążonymi oczami może dać efekt truposza,szczególnie w połączeniu ze szminką nude w zimnym odcieniu.
Autorka to dla mnie typ lata, więc jak najbardziej będzie jej służyć własny kolor włosów w zimnej tonacji, z refleksami imitującymi te z lata. Twarz też powinna utrzymywać się w takiej delikatnej ale promienistej (świeżej/żywej) konwencji, żadne mocne/skrajne kolory włosów.
Sok z marchewki uważam za świetny pomysł i go podtrzymuję - po nim wygląda się po prostu zdrowo!

I rozumiem kombinowanie z włosami we własnym zakresie. Każdy chyba to przechodzi/przechodził.
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:17   #39
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
.. jeśli wybierasz się na bal żywych trupów to zasadniczo nic. A tak poważnie Anonimko, to zdaje mi się że masz ciągoty do gotyckich klimatów, które moim zdaniem nie służą urodzie autorki, ale mniejsza o to.
Odpowiadając sugerowałam się tym co widzę, a zdjęcia z lata są o wiele korzystniejsze. Nie każe przecież autorce spalać się na skwarkę w solarium, natomiast proponuję mały substytut promieni słonecznych w postaci soku z marchwi. Mylisz cerę bladą z cerą jasną, czego już totalnie nie rozumiem. Cery jasne ogółem wymagają dużo uwagi, bo dla przykładu - bladość z podkrążonymi oczami może dać efekt truposza,szczególnie w połączeniu ze szminką nude w zimnym odcieniu.
Autorka to dla mnie typ lata, więc jak najbardziej będzie jej służyć własny kolor włosów w zimnej tonacji, z refleksami imitującymi te z lata. Twarz też powinna utrzymywać się w takiej delikatnej ale promienistej (świeżej/żywej) konwencji, żadne mocne/skrajne kolory włosów.
Sok z marchewki uważam za świetny pomysł i go podtrzymuję - po nim wygląda się po prostu zdrowo!

I rozumiem kombinowanie z włosami we własnym zakresie. Każdy chyba to przechodzi/przechodził.
Tutaj nie ma znaczenia jakie są moje upodobania, i jak to nazwałaś "ciągoty". Lekko opalona, śniada cera jest również bardzo atrakcyjna, chciałam tylko zaznaczyć, że nie ma nic niezdrowego w bladym odcieniu skóry - o ile jest naturalny (a z naszym organizmem w kwestii zdrowia wszystko w porządku). Poza tym fakt, że zimą cera staje się jasna to tak naprawdę atut dla naszego zdrowia, bo dzięki temu możemy nałapać więcej witaminy D na słońcu. Reprezentowanie poglądu, że na przykład jasna skóra to objaw choroby jest mylące. Niezdrowo wyglądające mogą być na przykład dla kogoś nadmiarowe kilogramy, siwe włosy czy żółte zęby - podczas gdy niektórzy mają po prostu taką urodę.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 05:39   #40
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

No i się dywagacje zaczęły widzę Ok, soczki nigdy nie zaszkodzą,także pewnie do nich wrócę. A co do koloru włosów,to jeszcze nie wiem,czy wróciłabym do naturalnego,tamto zdjęcie takie z rozwianymi włosami, myślę,że trochę kwestia oświetlenia (blenda używana była i przeróbki fotografii) sprawiła,że moje włosy są jakieś lepsze. No bo one naturalnie są raczej żółtawe i mama od zawsze mi mówiła,że ten mój naturalny kolor kompletnie mi nie pasuje. Kiedyś mi powiedziała,że w ciemnym rudym było najlepiej, bo podkreślał tą cerę, a przy tym to zaróżowienie na twarzy się ładnie komponowało. Tylko,że wypłukał się ten kolor bardzo szybko i zrobily sie takie pomaranczowe,jak na zdjęciach wcześniej i niestety wtedy już nie pasowały.
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 12:04   #41
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: kolorowo na głowie

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Picie codziennie soku marchewkowego - i tutaj mam dla cb chalennge - pij przez MIESIĄC codziennie jeden i zrób na koniec zdjecie dla porównania. Ja w przedszkolu wygładałam dzieki temu - na tle innych dzieci - jak zdrowe rumiane rumuńskie dziecię
sorry, ale Ty tak na poważnie?
no tak, bo zdrowo mogą wyglądać tylko rumiane rumuńskie dzieci, jaśniejszy kolor skóry już świadczy o chorobie albo o gotyckich upodobaniach . Widać, że ktoś tu ma fetysz.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 15:30   #42
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

Hej dziewczyny!
Słuchajcie,w końcu znalazłam to,czego szukałam!
Moja mama kupiła sobie jakieś takie wpinane pasma, w fajnym kolorze takim jakby siwym (?) popielatym (?),może któraś z Was wie, jak uzyskam taki kolor,bo on mi się najbardziej podoba, a przecież nie będę chodziła w sztucznych włosach. Zatem jeśli któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć, jaka to moze byc farba/mieszanka farb to byłabym niezmiernie wdzięczna!
PS: Zdjęcia są w różnych oświetleniach,ale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150205_78.jpg (35,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150205_63.jpg (35,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-05 14.48.13.jpg (113,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-05 14.48.20.jpg (88,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-05 14.48.26.jpg (105,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-05 14.49.17.jpg (95,2 KB, 3 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:32   #43
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: kolorowo na głowie

jeszcze takie foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150205_16.jpg (31,7 KB, 21 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:44   #44
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorowo na głowie

Pasuje Ci ten chłodno - popielaty odcień blondu, jeśli chcesz taki uzyskać radzę iść do fryzjera, bo podobno takie odcienie jest bardzo trudno otrzymać. Poza tym szybko mogą się wypłukać do żółci.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 16:44:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.