co sie dzieje z moją cerą??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 13:21   #1
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Unhappy

co sie dzieje z moją cerą???


Witam Was kochane!
Od zawsze borykałam się z zaskórnikami i krostkami w strefie T, ale od niedawna strasznie obsypało mnie na linii żuchwy, mam takie grudki jakby zaskórniki które roznoszą się w kierunku szyi. Jestem załamana tym faktem, mam 20 lat i trądzik powinien mi już przejść a tym czasem roznosi mi się po twarzy Wiecie co może mi dolegać??? Błagam pomóżcie!!!
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:37   #2
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Dołączam się do pytania, bo mnie też ostatnio wysypuje w tym samym miejscu wrrrrrrrrrrrr
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:20   #3
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

nikt nie pomoże??
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:03   #4
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:22   #5
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Witaj! Od ponad roku cierpię na podobne objawy. Zaczęło wysypywać mnie na linii żuchwy, początkowo były to tylko grudki, zaskórniki, później dołączył się stan zapalny i podskórne pryszcze, bardzo bolące, trudno je leczyć, pozostawiają blizny. Zaczęłam więc chodzić od lekarza do lekarza..Pojawiło się kilka możliwych przyczyn. Sugerowano mi zaburzenia hormonalne (ale badania je wykluczyły), nawrót trądziku (trochę dziwne), także problemy skórne na tle stresu. Chorowałam w tym czasie na zapalenie pęcherza moczowego i jeden z lekarzy twierdził, że może to być skutek choroby. Po leczeniu antybiotykami na chory pęcherz, pozbyłam się w prawdzie stanów zapalnych, ale od czasu do czasu lubi coś wyskoczyć. Radzę wybrać się do lekarza.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:25   #6
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Moja teoria jest taka: to wina szalika. Zima się przedłuża, a na szaliczkach przenoszą sie różna bakterie i właśnie na się wgryzają w tą część naszej buzi
Miałam to przez jakiś czas, teraz się zmniejszyło, ale częściej piorę ten nieszczęsny szalik...

O ile oczywiście przyczyna nie jest poważniejszej natury jak u Mony Lisy.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:28   #7
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

dziewczynki bardzo dziękuję za odzew jesteście kochane
już sama nie wiem od czego mogę mieć te zmiany skórne może rzeczywiście od szalika ale to tak szybko sie pogłębia i roznosi... pewnie będę musiała wybrać się do lekarza tak jak radzi Mona Lisa jeśli stan skóry się jeszcze pogorszy
dziewczyny a może wiecie jak teraz mam dbać o tą część twarzy??może stososwać jakieś maści?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 23:19   #8
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Może to głupio zabrzmi ale to moze byc wina telefonu Wiem, że taka pełna sterylnosc nie jest mozliwa, ale to jest straszne siedzisko różnych bee rzeczy dla naszej skory ( dlatego radziła bym poprostu słuchawki do twarzy nie przytykac- u mnie pomogło )
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:39   #9
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

musze ci powiedziec ze mnie to trapi od jakiś 3 tyogdni z tym że zaczęly pojawiac sie pod nosem potem w koło nosa ,takie malutkie krosteczki czerwone, potem kilka wulkanów,grudki i zaskórniki nie wiedziałam co robić, nie miałam pojęcia czy to uczulenie(swędziało i skóra sie łuszczyła) czy może to po jakimś kremie wypchało mi pory i bum! od poniedziałku robię tak: rano krem na naczynka + makijaż lekki,wieczór(zmycie makijazu oczywiscie=])-acne-derm(uzywam go od dłuzszego czasu na kilka plamek po pryszczach),potemm maseczka z glinki zielonej na jakies 30 minut, potem krem purritin ivostinu na noc, + co drugi dzien krem bambinoelocom(na uczulenia) na noc i stan sie poprawił, co prawda mam jescze troche tych malutkich krosreczek i kilka wulkanów,do których niestety sie dorwałam i wycisnęłam i musze teraz je leczyć , ale naszczescie nie rozprzestrzenia mi sie to dalej...moja teoria na to paskudztwo to to że zima sie konczy i mój organizm(i samopoczucie zreszta tez) wariuje,mam wielka nadzieje ze z nadejsciem wiosny 'zrzuce' z siebie to stara brzydka skóre i bede sie cieszyc nową pozdrawiam i powodzenia
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:23   #10
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z cerą, ale jak to panicznie może zepsuć humor prawda dziewczyny?
dziękuję za odpowiedzi
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:06   #11
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

masz racje! ja chowam sie po kątach a z gdy z kims rozmawiam wydaje mi sie ze ten ktoś liczy ile mam tego na twarzy -taka chora obsesja, a może wie ktoś jeszcze jak sie tego pozbyć? bo mi to leczenie wolniutko idzie..
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 18:18   #12
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

zauważyłam ostatnio, że te paskuctwa się powiększają i swędzą, ale nie mogę tego ruszać ani wyciskać a tak mnie kusi!
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:19   #13
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Podnosze temat, bo sama jestem nim (niestety ) zainteresowana.
Juz od dluzszego czasu pojawiaja sie rowniez u mnie te okropne grudki na linii zuchwy i na szyi.
Poczatkowo ktos mi powiedzial, ze moze to byc reakcja alergiczna i winne sa perfumy, bo w takim "perfumowalnym" miejscu sie to u mnie zaczelo (juz sie tam nie "psiukam" ). Slyszalam tez teorie o zmianach hormonanych.
Nie lacze tych grudek z pora roku, bo zima jeszcze sie nie zaczela, wiec szaliki i golfy jak narazie omijam, a i latem dreczyly mnie te "paskudztwa". Wlasciwie dopoki ich sie nie "podrazni" po prostu pojawiaja sie i znikaja (powoli), jednak jesli sie je ruszy zaogniaja sie, puchna, robia sie duze i czerwone .
Troche czasu minelo od ostatniego postu, wiec moze w miedzyczasie rozgryzlyscie tajemnice tych grudek? Wiecie juz skad sie biora i jak je zlikwidowac?
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:20   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

moga brac sie ze srodka organizmu np jakies infekcje, zle funkcjonujace narzady płciowe, radze zrobic badania, zobacz watek trądzik- powód stan zapalny w organizmie, czesto bardzo stanorg odzwierciedla sie na twarzy , moze byc to faktycznie uczulenie , ile dni sie nie psikasz? byc moze za malo zeby zobaczyc efekt
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:36   #15
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Wstyd sie przyznac, ale z tymi grudkami borykam sie juz od lat, czasem jest jedna mala, czasem pojawia sie wysyp. Staram sie ich nie podrazniac, nie wyciskam, bo po pierwsze to nie takie latwe wycisnac cos w takim miejscu, po drugie - boli jak cholera, a po trzecie za pierwszym razem wycisnac sie nie da i dopiero podraznione przeradza sie w czerwony wulkan, wiec lepiej nie ruszac niz chodzic z czyms takim .
Nie wiem czy to tradzik, jesli tak, to pojawil sie o jakies 15 lat za pozno , a perfumami "zagrozonych rejonow" nie psikam juz od dawna.
Moze rzeczywiscie powinien obejrzec to fachowiec, ale nie wiem jaki, od razu dermatolog, czy lepiej na poczatek moj lekarz rodzinny? A moze raczej wspomniec o tym przy okazji nastepnej wizyty u gina, jesli to moze miec podloze hormonalne?

Ps. Czasem pojawiaja sie tez i znikaja takie niewielkie guzki - kulki w tym wglebieniu za platkiem ucha, ale sa absolutnie niewyciskalne i bolesne przy dotknieciu.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:40   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

moze miec podloze hormonalne, jesli masz w okolicy zuchwy to moze swiadczyc o zle fnkc narzadach plciowych. warto zrobic badania , czesto sa tez zakarzenia "robaczkami: hihi , taka bakteria bytujaca w skorze , gdy sa warunki to uczynnia sie i daje o sobie znac wiec powodow moze byc kilka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:11   #17
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

widzę że ktoś odkopał mój stary wąteczek
Może wspomnę że na wiosnę byłam u dermatologa- przepisał mi tetarcyklinę i Klindacin. Jednak nie skierował mnie na żadne badania hormnalne;/
W trakcie kuracji nie zauważyłam żadnej poprawy, dopiero po jakiś 2 tygodniach od odstawienia leków zauważyłam znaczną poprawę W lato miałam piękną cerę, bez żadnych pryszczy...
Zaczeła się jesień i problem znów wrócił, obsypuje mnie na żuchwie i szyi..Mam tego dość
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:21   #18
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Moze weszcie i ja sie zmobilizuje i wybiore sie do lekarza, jesli znajde cza oczywiscie
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:34   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

badania badania i jeszcze raz badania, niektorzy wlasnie lecza tradzik i nie robia badan a jak pisalam moze to miec podloze hormonalne, jakies schorzenie w org, czy pasozyt skorzy ktory sie "obudził "
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 10:13   #20
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

z twojego opisu wnioskuje ze moze to byc trądzik grudkowo- krostkowy lub cystowaty. powinnas jak najszybciej pojsc do dermatologa zeby on to dokladnie obejrzal przepisak masci i ewentualnie zlecił jakies badania
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:31   #21
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
widzę że ktoś odkopał mój stary wąteczek
Może wspomnę że na wiosnę byłam u dermatologa- przepisał mi tetarcyklinę i Klindacin. Jednak nie skierował mnie na żadne badania hormnalne;/
W trakcie kuracji nie zauważyłam żadnej poprawy, dopiero po jakiś 2 tygodniach od odstawienia leków zauważyłam znaczną poprawę W lato miałam piękną cerę, bez żadnych pryszczy...
Zaczeła się jesień i problem znów wrócił, obsypuje mnie na żuchwie i szyi..Mam tego dość
Ewcik, jestem z toba. Mam dokladnie ten sam problem i ja niestety nie mam juz 20-tu lat, tylko 27 Problem z tradzikiem jednakze jak u 15-tolatki.
Tez niejdnokrotnie slyszalam, ze pryszcze na linii zuchwy wlasnie wskazuja na rozregulowana gospodarke hormonalna organizmu.
Obecnie biore Yasmin i wszystko poznikalo, wiem jednak ze jak ja odstawie, to koszmar wróci ze zdwojona sila (tak jak wrócil o odstawieniu cilestu ) Nie musze chyba dodawac, ze wyjscie z domu bez makijazu to u mnie rzecz niemozliwa :/ Tradzik naprawde potrafi zatruc zycie. Moja dermatolog zaproponowala mi izotek (isotretinoin) - tanszy odpowiednik roacuttane. Poczatkowo sie nie zgodzilam, ale teraz intensywnie mysle o tej kuracji (choc wymieniane w ulotce skutki uboczne sa straszne).
Ech mam wrazenie, ze bede sie borykac z tym problemem do konca zycia juz :/
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:28   #22
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

a ja mam złą wiadomość... też miałam takie malutkie krosteczki podskórne na policzku i linii żuchwy i tylko z jednej strony. poszlam do dermatologa. i sie okazalo - T R Ą D Z I K ! ! !
jestem już po miesięcznej kuracji antybiotykiem Unidox Solutab. teraz czeka mnie kolejny miesiac z Tetracykliną. smaruje się też (rano) Acne Derm, a wieczorami na zmianę Differin i Beznacne. poprawa byla juz po dwóch tygoniach. Nacierpialam sie baaardzo: cały czas się łuszczę, skóra jest różowa. wrażliwa i napięta. piecze, ale juz widze ze warto walczyc o cerę!

Najbardziej boli mnie niemożność opalania się a pogoda taka ładna. ale wole miec ladna buźke bez trądziku niż oplalony trądzik )

te krostki takie nie pozorne, ale podczas kuracji zaczelo mi to wychodzic na wierzch, i dopiero wtedy zobaczylam ile kilogramów ropy moze byc pod skóra. laski!! marsz do dermatologa!!
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 12:32   #23
Matylda_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7
GG do Matylda_1991
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Mnie też jest strasznie ciężko... Walcze z trądzikiem od 4 miesięcy i mała poprawa jest, ale to nie ta sama cera, jaką miałam kiedyś. Zaczęło się od kwasów glikolowych u kosmetyczki, które zamiast wygładzić mi twarz spowodowały jeden wielki wysyp w ważnym momencie mojego życia co poskutkowało też wielkim dołem psychicznym... Liczyłam na pomoc, niestety przeżyłam zawód. Potem wizyta u dermatologa. Tetralysal od dwóch miesięcy, differin od jakichś trzech tygodni....Lekka poprawa jak wspomniałam nastąpiła, nie widać tych grubych zaskórników. Ale najbardziej martwi mnie to, że zostają mi na skórze (niestety po wyciskaniu) czerwone ślady, które utrzymują sie strasznie długo... Pani dermatolog dodała mi również Skinoren, który dzięki zawartości kwasu ma je rozjaśnić, zobaczymy... Mam nadzieje, że wkrótce problemy ze skórą troche ucichną, bo mam dość łez wywołanych spoglądaniem w lustro...
Matylda_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 12:42   #24
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

tak jak pisała jedna z Dziewczyn wyżej - u mnie ma to związek z ciągłymi zapaleniami pęcherza.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:27   #25
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Matylda_1991

Może spróbuj z innym dermatologiem. ja poszłam pierwszy raz na próbe do poleconej mi pani doktor. sprobowalam i jestem zadowolona. ja nie muszę zmieniać...
Jezeli chodzi o wypryski to mi też wszystko wychodziło na zewnątrz, mialam jedna wielka masakre na policzku, ale nie przejmowalam sie tym, ludzie nie zwracają uwagi na takie rzeczy... a nawet jeśli to mi to wisi
Na początku też wyciskałam, robiły się strupki i zaczerwienienia, ale postanowiłam sobie ze zadnego dotykania i samo przeszło. grunt to silna wola!!
Pomysl sobie - Tobie to przejdzie, badz z siebie dumna ze podjęłas walkę i leczenie! inni nie maja na to odwagi i wolą żyć z trądzikiem
pozdrawiam i powodzenia
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:51   #26
Matylda_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7
GG do Matylda_1991
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Tzn dermatolog powiedziała, że za miesiąc moja cera powinna już wyglądać lepiej, a chodze prywatnie do najlepszej lekarki w Częstochowie, więc już nie mam kogo zmieniać Ale wierze, że to rzeczywiście musi potrwać zanim wszystko wydobrzeje. Ale dziękuje za podnoszenie na duchu! To wiele dla mnie znaczy
Matylda_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:44   #27
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Matylda_1991

to ja w takim razie trzymam kciuki, najwidoczniej na jednych kuracja działa szybciej na innych wolniej... ważne żeby skutkowało :P są w ogole od ostatniego czasu jakieś postępy?
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:04   #28
Matylda_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7
GG do Matylda_1991
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Skutkuje... sama dermatolog mi to powiedziała, a i ja to zauważam. Nie mam juz ropnych cyst na czole, jedynie małe zaskórniki z których czasem coś wyjdzie... Teraz musze powalczyć z przebarwieniami. Dziękuje za trzymanie kciuków. Trzymam je i ja! Pozdrawiam serdecznie
Matylda_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 20:26   #29
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Matylda_1991

i jak i jak i jak?
u mnie (nie zapeszam) lepiej, naczytałam się, że walki z trądzikiem nigdy się nie wygra i trochę się zdołowałam, ale... poczekamy zobaczymy.

ja robie sobie ostatnio króciutkie parówki nad gorącą woda (czasem dam rumianek) i od razu myje i ściągam pory - trochę pomaga - coś tam też wycisnę czasem (śladów później nie ma po takiej parówce). a dziś zaopatrzyłam się w herbatę z bratka, tak żeby iść pełną parę w bój z trądzikiem. pozdrowionka
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 22:29   #30
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: co sie dzieje z moją cerą???

Hej dziewczyny...mam ten sam problem i dochodzę do wniosku, że u mnie ma to podłoże hormonalne...Bo zaczęło się dokładnie wtedy kiedy urodziła się córeczka. Teraz ma 3 miesiące a problem nie mija - wręcz się nasila. Kaszka na żuchwie przechodząca na szyję, usiana zaskórnikami...Jutro idę do drematologa - ciekawe czy poradzi cokolwiek kobiecie karmiącej piersią...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.