Kosmetyki Joanny:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-11, 17:23   #31
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

ja mam odzywke z serii babuni ze skrzypem i rozmarynem - bardzo sobie chwale, kompres - raz na jakis czas tak, czesto sie nie nadaje, serum na koncowki - wygladza miotelki ogolnie polecam
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 07:48   #32
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że wbrew pozorom nie we wszystkich sklepach mozna Joannę dostać, a jesli już, to pojedyncze kosmetyki. Jak ja bym chciała wejść do sklepu i zobaczyc cały rządek musów, peelingów, szamponów i błyszczyków... Aaaaa... mój portfel chyba by się zabił z rozpaczy!!!
Podpisuje się pod Twoim słowami też tak chce...szczególnie tych nowości, a nigdzie jeszcze nic nie widziałam
Serum babuni choć pachnie (dla mnie) koszmarnie to też widocznie wygładza mi te moje miotełki kupiłam niedawno szampon wzmacniający i odżywke z rzepą...w biedronce po jakiś mega niskich cenach (za 2.49 albo cos troszkę więcej...)ale narazie użyłam tylko odżywki...troszke za rzadka, ale nie smierdzi mocno rzepą...i włoski ładnie po niej wygladały
Piszcznie jeśli któraś w Lublinie zna sklep dobrze wypożsarzony w Joanne
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 09:37   #33
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Z nowości Joanny chętna jestem na masło waniliowe i balsam porzeczkowy. Lada dzień pojade na zakupy świateczne do sklepu gdzie kupiłam peeling porzeczkowy - mam nadzieje że tam już będą.

Jeśli ktoś kupi wcześniej bardzo prosze o relację
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 10:16   #34
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Hosenko, tak jak pisałam - balsam jest super. Naprawdę zakakuje mnie na plus. Jest leciutki, pachnie dokładnie tak jak peeling i moim zdaniem na długo. U mnie dobrze nawilża, ale ja nie mam wymagającej skóry w tej chwili (czasem mam przez tarczycę, ale teraz jest ok). Ma w składzie BUTYLOSPERMIUM PARKII i to wysoko, moim zdaniem to olejek czy też masło z avocado, prawda? I porzeczkę też ma w składzie, tyle że niesko.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 10:31   #35
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

To masło shea.

Oj to skoro leciutki to nie dla mnie. Pewnie też szybko się wchłania? Ja lubie gdy balsam zostawia tłustą warstwę na skórze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:38   #36
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Tak - te balsamy się szybko wchłaniają i nie ma warstwek, mi pasuje. Masła myślę będą bardziej treściwe. Widziałam i wąchałam wszystkie trzy, skuszę się na kawę w najbliższym czasie. Wyglądają na tłuścioszki. No i zapach super. Wanilia to istne lody, kawa mocno kawowa, zapach jest identyczny jak w olejku. A truskawka podobnie jak pozostałe truskawki to dla mnie poziomka w czystej postaci ;-)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 15:16   #37
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hosenko, tak jak pisałam - balsam jest super. Naprawdę zakakuje mnie na plus. Jest leciutki, pachnie dokładnie tak jak peeling i moim zdaniem na długo. U mnie dobrze nawilża, ale ja nie mam wymagającej skóry w tej chwili (czasem mam przez tarczycę, ale teraz jest ok). Ma w składzie BUTYLOSPERMIUM PARKII i to wysoko, moim zdaniem to olejek czy też masło z avocado, prawda? I porzeczkę też ma w składzie, tyle że niesko.
To nie maslo z avokado, a maslo shea badz karite
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 16:04   #38
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Urycior a gdzie znalazłaś juz te nowosci z Joanny? Pewnie w jakims takim małym kosmetycznym? kurczcze szkoda że u mnie brak jak znajde masełko kawowe będzie wspaniale i jeszcz te błyszczyki...gdzies tu przeczytałam że są po 3.3 A i jesli balsamy sa lekkie to ja sie ciesze bo nie lubie tłuścioszków tylko własnie takie jak piszesz...
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:15   #39
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Szukalam tych peelingow nowych u mnie w miescie Joanny- tych nowych zapachow i nigdzie nie ma nawet tych podstawowych

- ale zadupie

Wiec nowe zapachy moge sobie sciagnac z allegro
Bo te peelingi dla mnie to KWc jest
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:45   #40
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Urycior a gdzie znalazłaś juz te nowosci z Joanny? Pewnie w jakims takim małym kosmetycznym? kurczcze szkoda że u mnie brak jak znajde masełko kawowe będzie wspaniale i jeszcz te błyszczyki...gdzies tu przeczytałam że są po 3.3 A i jesli balsamy sa lekkie to ja sie ciesze bo nie lubie tłuścioszków tylko własnie takie jak piszesz...
W necie. W sklepie, w którym kupuję już mają wszystko dość szybko. Zawsze tam poluję na nowości, nie mam czasu biegać po sklepach.

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2007-12-12 o 16:45 Powód: literówka
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:48   #41
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Baaardzo polubiłam Joannę. Mam jej peeling KIWI. Pachnie ŚWIETNIE Tak naturalnie że aż "strach".. Chciałoby się zjeść.Używalam też żelu pod prysznic o zapachu "wiśnia z czymś"...I standard produktu taki sam jak u peelingu Pachnie cudnie taki kisielek wiśniowy (konsystencja też kisielkowa) ..A odkąd zauważyłam w moim ulubionym sklepie internetowym nowości Joanny już nie mogę się doczekać by ..kupić wszystko

I basamik i masełko i nowy porzeczkowy peeling i krem do rąk(!!!) i błyszczyk(!!!!!) .
Ceny produktów Joanny Naturia są niewiarygodnie..niskie a jakość ..wysoka.Więc się opłaca.

I rzeczywiście Konkurencja dla ziaji się rodzi.Oby tak dalej. czekam na kolejne nowości ..może jakaś owocowa maseczka do twarzy?


Aha miałam z Joanny szampon Kokosowy.też bosko pachniał ,jak kremik. Dobrze oczyszczał i włosy nie przetłuszczały się szybciej po nim tylko..trochę plątał włosy.
Mam też serię: szampion i odżywkę do włosów przetłuszczających się z serii Apteczka Babuni. na pewno zadowoli ona osoby z szybko przetłuszczającymi się włosami.


Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Balsam ma zapach identyczny, jakby czarna porzeczka zanurzona w słodkim śmietankowym kremie. Niby taki tam przeciętny i tani balsam nawilżający, ale w składzie ma masło z avocado i solidnie nawilża (mam skórę normalną). Pięknie i długo pachnie. MMMMM.
No to już mnie skusiłaś akurat na ten balsamik... Osz ty Niedobra Kusicielka (też mam skórę normalną)
A zapach utrzymuje się troszkę na ciałku??
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 17:11   #42
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Upolowalam balsam grapefruitowy swietny jest maslo waniliowe-bajka,piekna i nasycona wanilia;peeling wzielam porzeczkowy i grapefruitowy-lubie takie apetyczne specjaly do ciala

Zaluje tylko,ze nie widzialam nigdzie blyszczykow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:18   #43
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ma w składzie BUTYLOSPERMIUM PARKII i to wysoko, moim zdaniem to olejek czy też masło z avocado, prawda? I porzeczkę też ma w składzie, tyle że niesko.
To maslo shea,jeden z ciekawszych skladnikow ktore wspaniale wspomagaja pielegnacje suchej cery,jednak jest takze w grupie skladnikow ktore potrafia zapychac.

Ogolnie sklady balsamow/maselek do ciala nie sa zle.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:19   #44
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na pewno będę polować na krem do ciała oraz porzeczkowy błyszczyk.
Nie ma porzeczkowych błyszczyków.

Ja na pewno kupię jakieś masełko i błyszczyk, jak gdzieś znajdę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:28   #45
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Upolowalam balsam grapefruitowy swietny jest maslo waniliowe-bajka,piekna i nasycona wanilia;peeling wzielam porzeczkowy i grapefruitowy-lubie takie apetyczne specjaly do ciala

Zaluje tylko,ze nie widzialam nigdzie blyszczykow
Hexiu jak już poużywasz tego wszystkiego to opisz jak wrażenia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 18:47   #46
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Sweet-Jelly - akurat używam go na noc i pachniałam nawet rano! Jestem tym wniebowzięta bo ten balsam mi tak pasuje, że szok. Zapach zwłaszcza! Ja też mam ochotę na wszystko, ale na razie kupuję też na prezenty ;-)

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2007-12-12 o 18:48 Powód: poprawka
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 20:24   #47
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Upolowalam balsam grapefruitowy swietny jest maslo waniliowe-bajka,piekna i nasycona wanilia;peeling wzielam porzeczkowy i grapefruitowy-lubie takie apetyczne specjaly do ciala

Zaluje tylko,ze nie widzialam nigdzie blyszczykow
A miałaś może masełka Ziaji? Jak to z Joanny byś porównała?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 20:38   #48
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A miałaś może masełka Ziaji? Jak to z Joanny byś porównała?

Maslo do ciala Ziaji jest o gestej konsystencji ale szybko sie wchlania(co dla mnie jest bardzo wazne,nie lubie tlustej warstwy na skorze),nie ma problemow z rozsmarowaniem a Joanna ma to do siebie ze niby jest geste i zbite ale bardziej tluste,poki co raz sie nim mazialam wiec wiecej nie napisze.Jednak zapach wanilii jest obledny bo truskawka mocno chemiczna a kawa nie do konca taka jakbym chciala-moim zdaniem wanili jest najbardziej udana
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 21:42   #49
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Nie wiedzialam,ze Joanna tez ma maselka Jak tylko skoncza mi sie moje smarowidla i zele pod prysznic,to koniecznie musze cos przetestowac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 21:46   #50
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Maslo do ciala Ziaji jest o gestej konsystencji ale szybko sie wchlania(co dla mnie jest bardzo wazne,nie lubie tlustej warstwy na skorze),nie ma problemow z rozsmarowaniem a Joanna ma to do siebie ze niby jest geste i zbite ale bardziej tluste,poki co raz sie nim mazialam wiec wiecej nie napisze.Jednak zapach wanilii jest obledny bo truskawka mocno chemiczna a kawa nie do konca taka jakbym chciala-moim zdaniem wanili jest najbardziej udana
Miałam maslo Ziaji i mi się pododbało - w sumei to mogłoby się wolniej wchłanaić Skoro Joanna tłusciejsza () to powinno być ok Też chcę wanilię
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 09:07   #51
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Wiem już, gdzie w Warszawie można dostać sporo kosmetyków Joanny. Kupiłam dzisiaj żel pod prysznic wiśnia+porzeczka, oprócz tego był jeszcze melon z papają i ten żółty. Widziałam też kilka szamponów z serii Naturia, 3 olejki do kąpieli (truskawka, wanilia i jeszcze jeden). Pani mówiła też, że mają już i nowe błyszczyki, ale gnałam do pracy, więc uwierzyłam na słowo. To mały sklepik w podziemiach jak się przechodzi od metra Centrum do tramwaju, na rogu, tuz koło wyjścia przy Cepelii (warszawianki wiedzą, gdzie to jest). Plus masa kosmetyków do włosów "Z Apteczki Babuni" - szampony, ampułki, kompresy i balsamy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 13:34   #52
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja z Joanny miałam
- olejek pod prysznic i do kąpieli truskawka ze śmietana - troszkę rzadki ale zapach jak dla mnie
- peeling truskawkowy, obecnie z czarnej porzeczki i pomarańczowy- lubie te peelingi głównie ze względu na zapach ale ze ścieralnością jest ok
- żel pod prysznic z melonem - dobrze się pieni ma bardzo ładny zapach zwłaszcza w lecie lubię takie świerzutkie zapachy

Teraz będę robić polowanie na masełka waniliowe i truskawkowe. Mam zapas mazideł do ciała ale jak znam siebie to jak tylko gdzies spotkam masełka to będę moje
Balsamiki, kremy do rąk i błyszczyk truskawkowy tez mnie kuszą
Tak coś czuje że ciężko się będzie oprzeć tym nowościom.
Ciekawa jestem czy tylko gdzies je dorwę u mnie w mieście. Musze zajrzeć do jednego małego sklepiku bo tam Pani lubi sprowadzac ładnie pachnące i wyglądające rzeczy a u niej ostatnio dorwałam peeling więc może teraz będzie coś z nowości
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:18   #53
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

nigdzie nie moge znaleźć całego asortymentu joanny podrzućcie mi link do jakiegoś fajnego sklepu w necie, gdzie znajde wszystkie.. pliiis
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:49   #54
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nigdzie nie moge znaleźć całego asortymentu joanny podrzućcie mi link do jakiegoś fajnego sklepu w necie, gdzie znajde wszystkie.. pliiis
www.inermis.pl

Ja tam zamawiam, mają prawie wszystko, czasem są braki jak Joanna coś wycofuje nagle. Ale szybko są nowości. Właśnie stoi u mnie na toaletce masełko kawowe, będę się miziać wieczorem. Pachnie jak lody kawowe. Mniam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:03   #55
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

ukyciorku dzieki, zanim dałas link juz stamtąd zamówiłam masełko kawowe, peeling porzeczkowy, żel pod prysznic wiśniowy, wiśniowy błyszczyk, pare rzeczy z apteczki babuni I ziaję pro ciekawe czy sprzedadzą mi pro bez kłopotu... tak czy siak juz się nie moge doczekac tego masla...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:29   #56
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/k...nna-c-506.html

Ja przypominam linka do kolejnej internetowej drogerii,w ktorej jest dostepna Joanna Niestety,nie widze nowych peelingow Wiec chyab raczej wybiore sie na poszukiwania sklepow z duza iloscia Joanny we Wroclawiu
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:38   #57
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
www.inermis.pl

Ja tam zamawiam, mają prawie wszystko, czasem są braki jak Joanna coś wycofuje nagle. Ale szybko są nowości. Właśnie stoi u mnie na toaletce masełko kawowe, będę się miziać wieczorem. Pachnie jak lody kawowe. Mniam.
Fajna stronka- zalogowalam sie
Fajny asortyment- kusza mnie nowe peelingi i blyszczyki (szczegolnia truskawksa)

Zrobie tam zakupy ale po swietach.. na razie wole nie kusic.. i nie czekac dluugo na paczke przez nawal poczty.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:09   #58
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cieszę się dziewczyny, ze mogę pomóc Z PRO nie powinno być problemu, bo zamawiałam tam 3 rzeczy i bez problemu dowieźli.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:34   #59
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

pytam, bo np w sklepie ziaji pro jest tylko dla kosmetyczek nie zamawiałam kosmetyków, którymi mogłabym sobie zrobic krzywdę, więc chyba będzie ok
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:39   #60
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Będzie ok Ciekawe tylko jak poczta zadziała przed Świętami?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.