Olejek Rycynowy Do Rzęs? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 09:48   #61
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a ja chyba zacznę smarowac tylko brwi, bo one wymagaja ratunku, z rzęsami dam sobie spokój bo mam strasznie opuchnięte oczy rano
może za dużo nakładam?
Wiesz ja moge nakladac ile wlezie i nigdy nie mialam opuchnietych oczu, nawet jak mi tak go nalecialo. Moze masz jakies uczulenie czy cos?
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:23   #62
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja tez nigdy nie mialam opuchnietych oczu a nieraz mi nalecialo do oka
musze wam powiedziec ze jezeli stosowalam go na noc a w dzien normalnie malowalam rzesy tuszem to zadnych rezultatow nie widzialam

ale kiedy mam 3 dni wolne i nie musze sie malowac uzywam go caly czas i w dzien i w nocy, poprostu co pare godzin znow smarowalam rzesy wtedy po ok 3 dniach stosowania olejku widze jakie sa dlugie . to jest lepsze niz stosowanie co noc przez miesiac

i dodam ze podgrzewam olejek w mikrofalowce przez 15 sek, ogrzany daje lepsze efekty
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:02   #63
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez paulina3553 Pokaż wiadomość
ja tez nigdy nie mialam opuchnietych oczu a nieraz mi nalecialo do oka
musze wam powiedziec ze jezeli stosowalam go na noc a w dzien normalnie malowalam rzesy tuszem to zadnych rezultatow nie widzialam

ale kiedy mam 3 dni wolne i nie musze sie malowac uzywam go caly czas i w dzien i w nocy, poprostu co pare godzin znow smarowalam rzesy wtedy po ok 3 dniach stosowania olejku widze jakie sa dlugie . to jest lepsze niz stosowanie co noc przez miesiac

i dodam ze podgrzewam olejek w mikrofalowce przez 15 sek, ogrzany daje lepsze efekty
O dzieki za rade tez bede go podgrzewala zanim naloze na rzeski
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:12   #64
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja używam olejku przez ok. miesiąc i jestem bardzo zadowolona z efektów

A zaczęło się tak, że na szybko wyregulowałam sobie brwi i efekty były kiepskie (tzn. brwi były równe, ale za cienkie! Nie cierpię cienkich kreseczek :/). Zaczęłam sobie smarować skórę wokół brwi ( gdzie kiedyś były włoski, ale je wyrwałam). zaczęły rosnąć w zawrotnym tempie teraz mam brwi prawie idealne

Dziewczyny, nie jestem do końca przekonana do tej mikrofalówki...Gdzieś wyczytałyscie ten sposób? Same odkryłyście?
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:04   #65
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie jestem do końca przekonana do tej mikrofalówki...Gdzieś wyczytałyscie ten sposób? Same odkryłyście?
gdzies kiedysprzeczytalam ze podgrzany daje lepsze efekty ale tam bylo napisane zeby butelke wsadzac do goracej wody ale mi to nie pasowalo bo za dlugo trwa i nieraz nie do konca byl cieply dlatego postanowilam sprobowac w mikrofalowce 15sek i gotowe
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:02   #66
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez paulina3553 Pokaż wiadomość
gdzies kiedysprzeczytalam ze podgrzany daje lepsze efekty ale tam bylo napisane zeby butelke wsadzac do goracej wody ale mi to nie pasowalo bo za dlugo trwa i nieraz nie do konca byl cieply dlatego postanowilam sprobowac w mikrofalowce 15sek i gotowe
No faktycznie, trwałoby to całe wieki
W takim razie też dziś spróbuję Za tydzień wyjeżdżam na szkolenie i muszę się jakoś prezentować
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:46   #67
Ewelka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Okolice Rawicza
Wiadomości: 4
GG do Ewelka100 Send a message via Skype™ to Ewelka100
Talking Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Przestudiowałam cały temat i kupiłam go dzisiaj na zakupach
Hahaha. Jak moja mam go zobaczyła to tak się dziwnie na mnie popatrzyła i spytała po co mi środek przeczyszczający
Ewelka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 20:52   #68
brudnypiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a ja chyba zacznę smarowac tylko brwi, bo one wymagaja ratunku, z rzęsami dam sobie spokój bo mam strasznie opuchnięte oczy rano
może za dużo nakładam?
Skoro Ci puchną oczy to znaczy, że nie powinnaś używać olejku na rzęsy. Niektórzy mają to nieszczęście, że olejek im szkodzi.
Ale nie spoko Jak nie olejek to coś innego
Słyszałam, że odżywka 'Quiz' jest dobra.
Pozdrowienia!
brudnypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:31   #69
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Całe szczęście ja nie mam uczulenia na ten olejek,kilka tygodni temu zaczęłam kurację- naprawdę dużo tego daję na rzęsy i nic zlego z oczkami się nie dzieje. Muszę przyznać, że już widać efekty, a stosuję to niecały miesiąc. Zwłaszcza rzęsy na dole zrobiły się niesamowicie długie i grubsze, jestem w szoku. Górne rzęsy się nie wydużyły zbytnio, ale są zdecydowanie grubsze i takie sprężyste jakieś Poza tym widzę, że wykiełkowało mi pełno malutkich nowych rzęsek, tylko czekać aż podrosną ;p Rewelacja, naprawdę polecam...myślę że tutaj potrzeba trochę wytrwałości i przede wszystkim konsekwencji i systematyczności, a rzęski będą jak malowane.

Stosuję olejek także na brwi- już prawie udało mi się zapuścić upragniony kształt i czasami na włosy jako maseczkę, razem z żółtkiem i cytryną- są wtedy miękkie i lśniące.

Także kobietki polecam olejek- mała rzecz, a cieszy

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelka100 Pokaż wiadomość
Przestudiowałam cały temat i kupiłam go dzisiaj na zakupach
Hahaha. Jak moja mam go zobaczyła to tak się dziwnie na mnie popatrzyła i spytała po co mi środek przeczyszczający

moja mama tak samo zdziwiła się bo stwierdziła, że przecież nigdy nie skarżyłam się na zaparcia
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:49   #70
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

od dzisiaj zaczynam kurację rycyną. podejście (yyy..) 2.
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:00   #71
p_a_m
Przyczajenie
 
Avatar p_a_m
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Przypomnialyscie mi o olejku !!!;D .. zaraz bigne do apteki go kupic i zaczynam akcje "rzesy" ;p
p_a_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 14:59   #72
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Zaczełam stosować olejek rycynowy tydzień temu. Efektów na razie brak, ale wiem, że cierpliwość popłaca Stosuje go za każdym razem jak wchodzę do łazienki Także używam starej szczoteczki do tuszu, nakładam olejek tylko na końcówki włosków szczoteczki i unikam w ten sposób nadmiernej ilości olejku Czekam na efekty
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:40   #73
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Olejek Rycynowy nakładany na rzęsy w moim wypadku działa śwetnie!
Zauważyłam, że moje rzęsy są zdecydowanie gęstsze, grubsze, długość także poprawiła się na PLUS!
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:18   #74
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Rozochociłam się czytając wasze posty jutro pędzę do apteki i ...czekam na oszałamiające rzęsy
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:22   #75
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Witajcie! Ja używam olejku rycynowego na rzęsy od 2-3 miesięcy na noc...praktycznie co noc...Dodam, że mam bardzo krótkie i rzadkie rzęsy..dolne to głównie jaśniutkie i ze 3 ciemne sztuki na krzyż. Używanie olejku spowodowało przyciemnienie rzęs, co do zagęszczenie to ja nie wiem...jeżeli mi ściemniały do od razu wydaje się, że jest ich więcej. Najbardziej widzę różnice na dolnych rzęsach-prawie ich nie było a teraz coś się tak pojawiło Zatem polecam.
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:25   #76
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja dziś zacznę kurację mam nadzieję ze coś zaskoczy, bo mam rzęsy okropnie liche i jaśniutkie. Rozumiem że nie zdarzyły się Wam jakieś przykre niespodzianki, jak pieczenie/uczulenie/podrażnienie oczu?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 08:38   #77
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Ja dziś zacznę kurację mam nadzieję ze coś zaskoczy, bo mam rzęsy okropnie liche i jaśniutkie. Rozumiem że nie zdarzyły się Wam jakieś przykre niespodzianki, jak pieczenie/uczulenie/podrażnienie oczu?

Wiesz co, mnie zdarza coś takiego jak nałoży mi się zbyt dużo...i wtedy tak jakby olejek mi wpływa do oczu ...i piecze...(pisze, że wpływa bo zdarza się to jak już leże w łózku). A tak to innym negatywnych skutków nie ma.
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 08:44   #78
p_a_m
Przyczajenie
 
Avatar p_a_m
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

uzywam go juz jakis czas i nic sie z oczami nie dzieje...staram sie nakladac ostroznie i najczesniej robie to na zamknietym oku
rzesy mam ciemniejsze i ladniej sie ukladaja pozniej przy malowaniu... ale dluzsze nie sa... albo tego nie widze
p_a_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:06   #79
Karminax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cześć wszystkim!

Czy olejek rycynowy jest też na porost rzęs, czy tylko je wzmacnia? Bo mam "dziurę" w rzęsach na jednym oku i zaczęłam stosować właśnie ten olejek, i nie wiem, czy nie mijam się z celem - bardzo bym chciała uzyskać od Was jakieś sprawdzone sposoby na odrastanie rzęs!

Z góry dziękuję
Karminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 12:50   #80
Anielkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Anielkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 112
GG do Anielkaaa
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Witam. Ja stosuję ten olejek od 17 listopada 2009 roku do dnia dzisiejszego zawsze na noc. Hmm..Nie wiem ale na mnie to chyba nie działa Jedynie to poprawiły mi się brwi ( na które wcześniej i tak nie narzekałam). Będę stosowała go nadal, bo przecież nie zaszkodzi..A nóż się coś ruszy
__________________
Zanim zostałaś poczęta-pragneliśmy Cię,
zanim się urodziłaś-kochaliśmy Cię,
zanim mineęa pierwsza minuta Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć dla Ciebie:TO JEST CUD ŻYCIA!
Taki,ktory pokocha nie "za" lecz "pomimo ze" Będzie mnie kochał dziś bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro..
Anielkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:50   #81
hadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja także stosowałam ten olejek na rzęsy i zrobiły się po nim prawie dwa razy gęstsze Kupię go znowu i spróbuję jeszcze smarować zniszczone skórki wokół paznokci
hadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:04   #82
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja używałam kiedyś, przerwałam, wróciłam na wakacjach, przerwałam i teraz znów. Ale z natury mam piękne i długie rzęsy, więc z efektami średniawo, jednak mam nadzieję, że mi je trochę odżywia poza tym nigdy nie byłam dobrą obserwatorką poprawy mojej urody, chyba że ktoś mi zwrócił na to uwagę
a w piątek zastosowałam olejek na włosy i efekt mnie zaskoczył widziałam zdjęcie włosów po rycynie pewnej dziewczyny i spróbowałam: normalnie, na rękę, na włosy, jakieś 15 min na działanie, 3x mycie zwykłym szamponem (wiadomo, olej) i maska albo odżywka Herbal Essences błękitna. Włosy pełne blasku, lekko chyba przyciemnione, i tak delikatne i mięciuśkie w dotyku jak nigdy
jutro powtórzę, chyba że znów wybiorę naftę, ciekawe czy efekt nie był tylko jednorazowy
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 23:15   #83
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja kilka razy robiłam do niego podchody, kupowałam, stosowałam 2-3 dni i zapominałam, po czym olejek się terminował i taka była cała robota, więc efektów jego używania nie widziałam, może znów spróbuje
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:38   #84
paper09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Użyłam go tylko 2 razy i już widzę efekty. Serio może rzęsy nie są długie ale widać że są gęściejsze
paper09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:09   #85
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

To naprawdę działa, zauważyłam ze moje rzęsy są troszkę dłuższe i nie wypadają przy demakijażu! stosuje dalej, może pojawią się jakieś nowe rzęski
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:20   #86
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Od ok. 2 miesięcy podczas każdego demakijażu z prawej powieki wypadało mi od 3-5 rzęs(!!!!), z lewej troszkę mniej. Powoli wpadałam w histerię, bałam się, że zostanę bez rzęs
W czwartek 29.kwietnia zakupiłam olejek i na noc posmarowałam rzęsy i brwi. Robię tak każdego wieczoru. Wczoraj zauważyłam na waciku do demakijażu tylko 2 rzęsy, a dzisiaj nie było już żadnej!!
Dziewczyny,
nie wiem, czy jest to możliwe, by po 4 dniach stosowania olejku rycynowego, wzmocniły się moje rzęsy do tego stopnia, że przestały wypadać?!
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:52   #87
Karminax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Możliwe!!! Miałam dziurę w rzęsach, po 2 tygodniach stosowania tego olejku zaczęły mi rosnąć NOWE! I teraz po dziurze ani śladu! Naprawdę polecam! Tylko nie stosujcie za dużo na jeden raz bo rano oczy mogą boleć... ;-(
Karminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:54   #88
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja znowu zaczynam kurację ponieważ moje rzęsy potrzebują wzmocnienia i odżywienia (przecież codzienne malowanie tuszem to dla nich męczarnia)
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:40   #89
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

a ja tylko zauwazylam ze dolne rzesy mi po nim robia sie dluzsze i lepsze, przy gornych nie widze efektu
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:12   #90
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Znow zaczelam stosowac olejek. Uzywam jakis tydzien i juz widze roznice! Mala bo mala ale jest. Mam zamiar do konca miesiaca stosowac, potem 1-2 tygodniowa przerwa i znowu bede uzywac. Olej jest cudowny xd Moje rzeski po tygodniu uzywania zrobily sie takie yyy... no czarne Teraz czekam na to az zrobia sie gesteee
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-02 02:20:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.