za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 23:03   #1
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647

za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"


Przepraszam jesli byl juz taki watek... mam problem, te białe ,,półksiężyce" na paznokciach za wczesnie mi sie zaczynaja. Niedlugo beda sie zaczynac chyba od polowy paznokcia. Niektore sa normalne ale wiekszosc nie. Niby juz to biale jest takie dlugie ale jeszcze nie wystaje poza opuszek. Nie wiem co mam z tym zrobic bo nie chce miec takich paznokci. Niby ksztalt maja ladny(oprocz jednego panokcia) i wszystko byloby fajnie gdyby wlasnie nie to... moze wiecie co z tym zrobic??
Bardzo prosze o pomoc
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:47   #2
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

chodzi Ci o linie uśmiechu czy co?
wstaw może zdjęcie tych Twoich półksiężycy...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:07   #3
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Sorki nie wiedzialam jak to inaczej nazwac... Zdjecie bym wstawila niestety cyfrowka zepsuta chodzi o to biale na paznokciach, np na tym sie maluje french... chodzi mi po prostu o te biale koncowki paznokcia
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:30   #4
america2134
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Ale w jakim sensie chcesz z tym cos zrobic jedynie mozesz to ukryc jesli masz tak krotka plytke to przewaznie jest to wynikiem obgryzania pazurasow no i jedynie mozna czekac w nadzieji ze odrosnie kiedys normalna ale w celu zakamuflowania radzila bym malowac pazurki na 1 kolor kryjacym lakierem lub french a jako podklad pastelowy lakier do frencha w kryjacym odcieniu sa takie fajne zestawy z sally hansen do french manicure

albo-najlepiej i najdluzszy efekt da utwardzenie paznokci zelem lub akrylem z uzyciem covera ktory zakamufluje wszelkie niedoskonalosci
america2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:53   #5
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Cytat:
Napisane przez america2134 Pokaż wiadomość
Ale w jakim sensie chcesz z tym cos zrobic jedynie mozesz to ukryc jesli masz tak krotka plytke to przewaznie jest to wynikiem obgryzania pazurasow no i jedynie mozna czekac w nadzieji ze odrosnie kiedys normalna ale w celu zakamuflowania radzila bym malowac pazurki na 1 kolor kryjacym lakierem lub french a jako podklad pastelowy lakier do frencha w kryjacym odcieniu sa takie fajne zestawy z sally hansen do french manicure

albo-najlepiej i najdluzszy efekt da utwardzenie paznokci zelem lub akrylem z uzyciem covera ktory zakamufluje wszelkie niedoskonalosci
Paznokci nie obgryzam i nie obgryzalam niby plytka taka krotka nie jest jednak koncowki moglyby sie chociaz odrobine pozniej zaczynac. Nie chodzilo mi o kamuflowanie ale dzieki za rade, wolalabym zeby bylo to cos trwalego co spowodowaloby ze ten panokiec by sie przyrosl
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 23:35   #6
america2134
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

no jesli to nie od obgryzania to juz ciezsza sprawa bo po obgryzaniu jest szansa ze plytka odrosnie i sie wydluzy jednak na to potrzeba czasu miesiecy ba nawet lat ale ja bym w twoim przypadku utwardzila plytke akrylem lub zelem czy jedwabiem ,zeby unikac urazow mechanicznych i pozwolila pazurkom rosnac swoim zyciem , byc moze tak zabezpieczone zaczely by odrastac , ja tak zrobilam jak zerwalam sobie pol pazurasa z kciuka,odrosl normalny

a moze juz taka natura tych twoich paznokci i moze wcale nie sa takie zle jak ci sie wydaje najlepiej mozna by to ocenic patrzac na foto
pozdrawiam
america2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:46   #7
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Cytat:
Napisane przez america2134 Pokaż wiadomość
no jesli to nie od obgryzania to juz ciezsza sprawa bo po obgryzaniu jest szansa ze plytka odrosnie i sie wydluzy jednak na to potrzeba czasu miesiecy ba nawet lat ale ja bym w twoim przypadku utwardzila plytke akrylem lub zelem czy jedwabiem ,zeby unikac urazow mechanicznych i pozwolila pazurkom rosnac swoim zyciem , byc moze tak zabezpieczone zaczely by odrastac , ja tak zrobilam jak zerwalam sobie pol pazurasa z kciuka,odrosl normalny

a moze juz taka natura tych twoich paznokci i moze wcale nie sa takie zle jak ci sie wydaje najlepiej mozna by to ocenic patrzac na foto
pozdrawiam
Nie wszystkie takie sa, kciuki i wskazujace sa ok ale pozostale niestety nie. Dzieki ze rady zdjecia chetnie bym wstawila niestety mam zepsuta cyfrowke, ale moze niedlugo
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 23:23   #8
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Po pierwsze i najważniejsze - nie dłubać pilniczkiem, pęsetą, długopisem ani innymi tego typu rzeczami za paznokciem! Do czyszczenia służy co? Szczoteczka i mydełko

Po drugie regularne przedłużanie paznokci może po kilku miesiącach spowodować przyrost paznokcia.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:26   #9
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

ja tez kiedyś tak miałam, ale szczerze mówiac nic z tym nie robiłam i samo zniknęło.
Tobie też tego życzę
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:47   #10
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Chyba pomyliły ci się nazwy- białe półksiężyce są tam, gdzie paznokieć wyrasta spod skóry. I ich obecność swiadczy o ogólnym dobrym zdrowiu i siłach witalnych.


U Ciebie po prostu paznokcie wcześniej oddzielają od podłoża. Też tak kiedys miałam. Całe życie miałam krótki paznokcie bo miesiąc zapuszczania a mi dopiero paznokiec dosięgał opuszka palca. Było to spowodowane obgryzaniem oraz czyszczeniem paznokci w nieodpowiedni sposób.

Od 2 miesięcy zapuszczam paznokcie. Nie obgryzam przestałam je namiętnie czyścić i paznokieć zasklepił sie ze skóra.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:39   #11
Meakayla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 39
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Ona po prostu ma krótkie paznokcie widocznie i tyle. To nie od obgryzania(hmm nie wiem jak można taką teorię wygłosić) Przy takich pazurkach lepiej zosta prze krótkich paznokciach bo długie żle wyglądają. Taka anatomia i już.
Meakayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 15:19   #12
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: za szybko zaczynające się białe ,,półksiężyce"

Cytat:
Napisane przez Meakayla Pokaż wiadomość
Ona po prostu ma krótkie paznokcie widocznie i tyle. To nie od obgryzania(hmm nie wiem jak można taką teorię wygłosić) Przy takich pazurkach lepiej zosta prze krótkich paznokciach bo długie żle wyglądają. Taka anatomia i już.
ale bzudry. Paznokcie wyglądają dobrze i długie, i krótkie, ale ważne by były zadbane. Poza tym jak sie pomaluje długie paznokcie to i tak nie widac, czy ktoś ma naturalnie krótkie czy długie.

Ja sama jestem przykładem, że obgryzanie powoduje skrócenie paznokcia zasklepionego ze skórą. Jak przestałam to mi sie zrosło ok. 3mm. Kiedys zapuszczenie paznokcie było duuużo większym problemem bo zanim dosięgnął opuszka to musiało minąć więcej czasu i niestety "majstrowałam" przy nim za duzo. Kiedyś, żeby mieć paznokcie takiej długości jak teraz zapuszczanie musiało trwać prawie 3 tygodnie dłużej niż obecnie, bo paznokcie musiały dogonić te 3-4mm.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.