ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-01, 18:23   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji


tak jestem ciekawa, czy któraś z was juz używała, bo dotarł wreszcie do Polski i to nawet w przystępnej cenie, bo widziałam go w aptece za 66pln. na KWC sa tylko 2 recenzje i ciekawam, czy faktycznie taki dobry, chociaż ja naczynkowa trochę więc i tak nie powinnam używać. ale ten dodany krem z "filtrami" to chyba jakaś pomyłka...tylko SPF 15 i pewnie nie ma ochrony UVA...
uzywał ktos?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:43   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

Hej Asiu. Mój przyjaciel przywiózł Refinish już dość dawno temu z zagranicznej business trip bylam strasznie ciekawa, choć podejrzewałam że produkt nie dla mnie jednak - dostałam od niego pokaźną próbkę, którą z wielkim hukiem upuściliśmy na posadzkę w Sephorze i uznałam to za zły znak - jestem przesądna i powiedziałam, że to pewnie mi nie posłuży odechciało mi się testów, ale wypytałam się dokladnie o szczegóły. Peeling nie rozgrzewa skóry - zawsze ię przed tym bronię, ale jest bardzo ostry, drobinki naprawdę drapią - wypróbowałam na ręku - ostry, odradzam przy naczynkowej cerze. Mój przyjaciel mówi że cięzko się go spłukuje. Wymaga długiego masażu, chyba 2 minuty (na to jestem zbyt leniwa ). Ponoć jako złuszczacz do niezbyt wrażliwej skóry bez ognisk zapalnych jest super.
Krem nie zachwyca, filtry chyba ma niezłe - generalnie to co jest z koncernu L"Oreal chroni dobrze, choć oczywiście współczynnik ochrony jest zbyt niski
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:59   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

No wlasnie, SPF powinien byc ze 30 chyba no i UVA/UVB
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:13   #4
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:18   #5
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

tak, tak, juz czytałam opinie Basi na ten temat. czyli tak, jak podejrzewałysmy.
Smoczyco, witam cię bardzo serdecznie i o radę proszę: mówisz,że ten ReFinish moze być ostry,a ja wolałabym coś łagodniejszego, bo na skrzydelkach nosa i pod oczami mam naczynka. możesz mi doradzić coś, co będzie skuteczne, ale łagodne...? pamiętam z któregoś Twojego postu, ze używasz Nu Skin Polishing Peel. mogłabyś coś napisać na ten temat...? a moze masz jakiś swój inny ulubiony? będę wdzięczna za radę.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 22:24   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

Cytat:
Napisane przez joasiak1
tak, tak, juz czytałam opinie Basi na ten temat. czyli tak, jak podejrzewałysmy.
Smoczyco, witam cię bardzo serdecznie i o radę proszę: mówisz,że ten ReFinish moze być ostry,a ja wolałabym coś łagodniejszego, bo na skrzydelkach nosa i pod oczami mam naczynka. możesz mi doradzić coś, co będzie skuteczne, ale łagodne...? pamiętam z któregoś Twojego postu, ze używasz Nu Skin Polishing Peel. mogłabyś coś napisać na ten temat...? a moze masz jakiś swój inny ulubiony? będę wdzięczna za radę.
Basia na forum Biochemia napisała, że krem z linii Refinish nie chroni wcale przed UVA czyli jednym słowem - do bani

Joasiu, uzywałam wielu rożnych peelingów bo na punkcie oczyszczania mam niezłego chysia generalnie enzymatyczne ale raz na jakiś czas przemywam buzię jakimś żelem z delikatnymi granulkami. Lubiłam żel Neutrogeny z linii Visibly Refined, myjący peeling Biodermy Sebium, teraz używam żelu z mikroperełkami Olay. Enzymatycznie nie dają aż takiego poczucia oczyszczenia. Bardzo długo wierna byłam dwóm peelingom enzymatycznym - YSL i Decleorowi, miałam jeszcze Clarinsa. YSL mi się zwyczajnie znudził, do Decleora straciłam serce, Clarinsa przypomnę sobie niebawem Póki co odkryłam Nu Skin - wcześniej troszkę słyszałam o firmie, generalnie nie lubię firm dostępnych w tej formie sprzedaży ale Nu Skin mnie przekonało, strona ich jest bardzo czytelna, podaje sklady itd. Mam sporo szczęścia, bo dziewczyny od Nu Skin aktywnie działają w moim mieście i jedna jest moją koleżanką z innego forum, dzięki temu wszystkiego się dowiedziałam z pierwszej ręki - w ogóle dziewczyny są cudowne, zero propagandy Kupiłam Polishing Peel - zapytałam czy na ostre drobinki i czy rozgrzewa - jest bez drobinek, nie rozgrzewa, więc kupiłam. Jestem bardzo zadowolona. Mówienie o efekcie mikrodermabrazji jest tu pewnym nadużyciem ale dla mnie żaden kosmetyk nie da efektu tego z porównywalnym do zabiegu w gabinecie. Polishing Peel to dla mnie świetny, łagodny i nieinwazyjny peeling. Ma glinkę plus enzymy i bardzo delikatnie usuwa martwy naskórek, zero podrażnień czy coś w tym stylu. Polecam przy naczynkach, u mnie na pewno zagości na stałe, polubiłam - i cena jest do zaakceptowania.

Pozdrawiam
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 22:52   #7
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

dzięki bardzo za odpowiedź kiedy skończy mi się ten, którego aktualnie używam, to przemyslę zakup tego peelingu, chociaż dla mnie jego cena w stosunku do ilości i przy tej kasie, którą wydaję na filtry, jest wysoka. może znajdę coś innego dobrego. jest ponoc jakaś maseczka oczyszczająco-złuszczająca-coś tam z AA, tej serii pomarańczowej, ma bardzo dobre opinie na KWC.
w każdym razie serdeczne dzięki za radę.
ps wybacz Moderatorko Droga, zę offtopic, alem ciekawa niemożebnie: w wątku o ulubionych ksiażkach pytałaś mnie o Atwood, ja odpowiedziałam, ale jakoś ten wątek spadł i tylko chciałam cię zapytać,o czym pisałaś pracę magisterską, bo chyba wspomniałaś, że też cos feministyczno-genderowego, a ja maniaczką tych tematów jestem...))
pozdrawiam serdecznie wszystkie wielbicielki Margaret Atwood))
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 23:16   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

Hej Asiu, tę maskę AA miałam wieki temu (dla mnie to taka łagodna wersja glinki), chyba też muszę odświeżyć tę znajomość
A co do Atwood, to kurczę widać nie dostałam na maila Twego posta - subskrypcja chodzi jak chce - dość glęboko siedziałam w myśli feministycznej w ujęciu teoretyczno-literackim zwłaszcza moja magisterka to żadna tajemnica ale coby nie zaśmiecać wątku odpiszę Ci już na PW

Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 23:17   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ReFinish L'oreala-zestaw do mikrodermabrazji

Asiu jednak nie mogę Ci wysłać PW bo nie włączyłaś sobie tej funkcji! Koniecznie uruchom nie można do Ciebie wysyłać PW ani maili
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.