Depilacja na wakacyjny wyjazd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-06, 15:06   #1
cassy
Raczkowanie
 
Avatar cassy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 30

Depilacja na wakacyjny wyjazd


Dziewczyny mam problem, niedługo wyjeżdżam na 2-tygodniowe wakacje za granicę. Chciałabym tak wydepilować nogi, pachy i bikini, aby nie mnieć z tym problemu przez cały pobyt! Będę spała na kempingu więc nie będzie świetnych warunków do depilacji, po za tym całe dnie będę spędzać na plaży i chcę czuć się swobodnie. Myślę że chyba dobra by była kosmetyczka, ale po pierwsze jeszcze nigdy nie byłam a po drugie nie mam zbytnio kasy. proszę,doradzie mi coś, opowiedzcie o swoich metodach i ich trwałości!!! z góry dzięki! buźka
cassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:32   #2
Angiee
Przyczajenie
 
Avatar Angiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Ja polecam kosmetyczkę. Ja w prawdzie po dwóch tyg już nie mam super gładkich nóg, ale powiedzmy, że nadają się jeszcze do pokazania.

No cóz, wosk trochę boli. Całe nogi z bikini to trwa tak ok 45-60 min to zalezy od wielu czynników. I później póki się nie wezmie kapieli troszkę sie lepi, a przynajmniej intensywnie pachnie woskiem ( chociaż mi już to nie przeszkada), Jak chcesz robić biki to najlepiej załóż skape stringi.

Osobiście moge polecić tanią i dobrą kosmetyczkę ( całe nogi z bikini kosztują mnie... żeby nie skłamać 80 pln? coś w ten deseń) w Warszawie z wieloletniem doświadczeniem.
__________________
Nie można niczego nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszytkiego...
Angiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:38   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Ja też polecam wosk na ciepło u kosmetyczki. Ewentualnie depilator. Nie ma trwalszej metody, chyba że laser.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 18:33   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Cassy , jezeli wyjeżdżasz pod camping , pewnie bedzie tam jakas toaleta, łazienka...wez moze ze sobą nawszelki wypadek krem do depilacji, posmarujesz się , po kilku minutach spłuczesz wodą.Wiem,że te kremy nie są rewelacyjne , ale to zawsze jakiś ratunek , jakby włoski odrastały.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:33   #5
cassy
Raczkowanie
 
Avatar cassy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Dzięki dziewczyny, chyba jednak będę musiała skąbinować kasę na kosmetyczkę! A czy u kosmetyczki można też wywoskować pachy??? Ja nie jestem z Warszawy także samabędę musiała sobie poszukać salonu! jeszcze raz dzięki
cassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:10   #6
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Ja osobiście bym zakupila plastry do depilacji na zimno i z pomoca przyjaciółki wydepilowala ciałko wg mnie wydac 80 zł na komsetyczke to nie warto lepiej samemu zkaupic i jesli sie boisz bólu poprosic kolezanke ona szybko ci pociagnie plasterek i bedzie ok a taniej napewno cie to wyjdzie
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:47   #7
Angiee
Przyczajenie
 
Avatar Angiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

po warunkiem, ze wloski masz takie, ze za pomoca kolezanki je wyrwiesz JA na moje nieszczescie bez kosmetyczni nie dalabym rady.

Tak pachy trez można depilować. Właściwie każdą część ciała można wydepilowac, jeśli się tylko chce.
__________________
Nie można niczego nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszytkiego...
Angiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 00:26   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Ja osobiście bym zakupila plastry do depilacji na zimno i z pomoca przyjaciółki wydepilowala ciałko wg mnie wydac 80 zł na komsetyczke to nie warto lepiej samemu zkaupic i jesli sie boisz bólu poprosic kolezanke ona szybko ci pociagnie plasterek i bedzie ok a taniej napewno cie to wyjdzie

A ja uważam, że lepiej na pierwszy raz woskiem oddać się w ręce kosmetyczki niż ryzykować narobieniem sobie siniaków przez nieumiejętną depilację, tym bardziej, że to ma być depilacja na wyjazd wakacyjny...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 11:52   #9
sIsTa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Osobiście moge polecić tanią i dobrą kosmetyczkę ( całe nogi z bikini kosztują mnie... żeby nie skłamać 80 pln? coś w ten deseń) w Warszawie z wieloletniem doświadczeniem

Angiee - właśnie poszukuję "taniej i dobrej" kosmetyczki w Warszawie. Czy możesz podać namiar?
sIsTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:38   #10
Balmain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

witam
wlasnie pierwszy raz depilowalam nogi woskiem. wloski byly dluzsze niz 5 mm, ale kiedy wywoskowalam te dlugie, to tak jakby pod tymi dlugimi wyrastaly takie krotsze ale one sa za krotkie zeby uzyc wosku, juz probowalam. czy tez mam zakonczyc to zwykla maszynka? czy to pobudzi jakos wlosy i ta depilacja pojdzie na nic, czy tez sa jakies inne sposoby? ;(
Balmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:46   #11
Pestilence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

Witam, mam podobne pytanie liczę, że ktoś mi odpowie w miarę szybko Niedługo mam jechać na wakacje do Hiszpanii i zastanawiam się czy nie ogolić ud. Nigdy ich nie goliłam, włoski są blond, cienkie ale za to jest ich sporo dlatego też zastanawiam się nad ich usunięciem. Na różnych forach czytałam że dobrze jest użyć wosku bo włoski odrastają cieńsze itd. Chciałam zrobić to tylko raz, na czas wyjazdu więc moje pytanie jest takie czy warto i czy nie ryzykuje tym że odrosną ciemniejsze i mocniejsze ?
Pestilence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 20:00   #12
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Depilacja na wakacyjny wyjazd

polecam wosk u kosmetyczki, efekt jest na dłużnej, aż tak mocno nie boli
to najpewniejsza metoda, tylko minusem jest fakt że włosy trzeba zapuścić przynajmniej 5 mm
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.