Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 12:21   #1
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10

Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?


Tak wyglądam naturalnie : http://img145.imageshack.us/img145/5700/dscn1025.jpg
Co zrobić z włosami? Grzywka odpada, bo w ogóle mi nie pasuje... Mam bardzo zniszczone włosy od prosownicy. Przez pewien okres kręciłam je codziennie... Kręcone włosy mi pasują. Tak wyglądam jak mam zakręcone, tutaj jeszcze kiedy były rude : https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...60971868_n.jpg
Jak je zregenerować? Jakich kosmetyków używać? No i najważniejsze co zrobić, żeby ich nie niszczyć, a wyglądać dobrze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dscn1025.jpg (57,7 KB, 669 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 532236_362423270467226_360971868_n.jpg (43,1 KB, 487 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-22 o 13:21 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:35   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

1. Podciąć włosy bo są bardzo zniszczone.
Potem hodować nowe, zdrowe- polecam olejowanie, dobre maski (polski wax, mleczny kallos), delikatny szampon i najlepiej nie farbować a jeśli farbować to tylko u dobrego fryzjera.
Obecnego siana i spalonych końców już nie odratujesz.
Z czasem będą się tylko coraz bardziej kruszyć i będziesz mieć wrażenie, że włosy przestały rosnąć.
Ja na Twoim miejscu ścięłabym przynajmniej o połowę obecnej długości.
2. zadbać o cerę i dobry podkład
3. odrobinę wyregulować brwi.
Masz ładne ale można by lepiej wymodelować łuki.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:50   #3
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Byłam podciąć włosy u fryzjera w piątek. Żal mi obciąć aż tak dużo, nawet jak są tak bardzo zniszczone...
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:28   #4
absentia_
Przyczajenie
 
Avatar absentia_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Bardzo ładnie Ci w tym rudym kolorze i w lokach. Mogłabyś napisać jak uzyskałaś taki ładny skręt?

Ja również radziłabym Ci, abyś jeszcze skróciła nieco włosy. Nie martw się - odrosną. Po skróceniu będą się szybciej regenerować. Od siebie mogę polecić Ci serię kosmetyków seboradin - na pewno znalazłabyś wśród nich coś dla siebie. Zajrzyj do wątku o pielęgnacji włosów. Z tego co widzę picie drożdży czy naparu z pokrzyw jest bardzo skuteczne. Dobre są również domowe maseczki, szczególnie te z olejkiem rycynowym, oliwą, cytryną.. Ja używam odżywki John Frieda dla brunetek, również mogę ją polecić.

Na jakiś czas zrezygnuj z prostownicy. Kiedy już uda Ci się zregenerować włosy, możesz do niej wrócić, lecz będziesz musiała bardzo o nie dbać.
absentia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:47   #5
absentia_
Przyczajenie
 
Avatar absentia_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz w rudym kolorze. Śliczne są te loki, mogłabyś napisać jak je uzyskałaś?

Ja również jestem za tym, abyś skróciła jeszcze nieco włosy. Będą łatwiej się regenerować, a wiadomo - odrosną Od siebie mogę polecić Ci serię kosmetyków seboradin - na pewno znalazłabyś wśród nich coś dla siebie. Zajrzyj do wątku o pielęgnacji włosów. Z tego co widzę, picie drożdży oraz pokrzyw jest bardzo skuteczne. Polecam Ci również domowe maseczki, szczególnie te z olejkiem rycynowym, oliwą, cytryną.. Sama używam odżywki John Frieda i jestem bardzo zadowolona. Nawilża włosy, regeneruje. Dostępne są wersje dla blondynek i brunetek.
Odstaw na jakiś czas prostownicę, włosy szybciej się zregenerują.
absentia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:59   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Cytat:
Napisane przez Chwastus Pokaż wiadomość
Byłam podciąć włosy u fryzjera w piątek. Żal mi obciąć aż tak dużo, nawet jak są tak bardzo zniszczone...
Włos to martwy twór.
Jeśli się zniszczy to już go nie odbudujesz.
Jeśli będziesz z uporem nosić długie i zniszczone to niepotrzebnie obciążysz i utrudnisz wzrost nowego, zdrowszego włosa.
Ale jak chcesz. Kobiety noszące piękne długie włosy regularnie je podcinają i raczej nie farbują i nie prostują. I to chyba jedyny sposób na posiadanie zdrowych, ładnych i długich włosów.
Poza tym nie każde włosy wyglądają korzystnie jak są bardzo długie.
Takie zniszczone moim zdaniem w formie długiej fryzury wyglądają mocno nieciekawie.
Oczywiście, że możesz nie podcinać i czekać aż same ci się pokruszą i wypadną. Tylko czy warto?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:59   #7
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Włos to martwy twór.
Jeśli się zniszczy to już go nie odbudujesz.
Jeśli będziesz z uporem nosić długie i zniszczone to niepotrzebnie obciążysz i utrudnisz wzrost nowego, zdrowszego włosa.
Ale jak chcesz. Kobiety noszące piękne długie włosy regularnie je podcinają i raczej nie farbują i nie prostują. I to chyba jedyny sposób na posiadanie zdrowych, ładnych i długich włosów.
Poza tym nie każde włosy wyglądają korzystnie jak są bardzo długie.
Takie zniszczone moim zdaniem w formie długiej fryzury wyglądają mocno nieciekawie.
Oczywiście, że możesz nie podcinać i czekać aż same ci się pokruszą i wypadną. Tylko czy warto?
no tak... to podetnę je jeszcze bardziej, a co z makijażem? i zostawić taką fryzurę?
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 20:59   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Zgadzam się z przedmówczyniami. Sama niedawno ciachnęłam 20cm (!!!) włosów, bo po prostu włosy zniszczone nie wyglądają dobrze... Wydaje mi się że bardzo ładnie byłoby Ci we włosach takich troszkę za ramiona. Faktycznie w tych falach wyglądasz bardzo dobrze, żeby nie poniszczyć włosów najlepiej kręcić np. na papiloty, ew. termoloki, na pewno nie lokówką. Poczytaj wątki o pielęgnacji i wypróbuj oleje. Powodzenia
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:48   #9
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Tez jestem za podcieciem.. odlozeniem prostownicy, moze i nawet suszarki jesli lubisz krecic wloski to rob tzw 'slimaczki' po tym skret jest tez ladny, a nie niszczy wlosow jak lokowka..
Zaczelabym uzywac dobrych kosmetykow do wlosow (nie musza byc wcale drogie) np alterre, olejowanie jest tez ok. Tylko oczywiscie potrzeba na to wszystko czasu. Wiem ze farbowanie tez niszczy, ale jednak bym je pofarbowala na jednolity kolor.. przy czym uzywala roznych masek oczywiscie jeszcze czesciej. Nie cieniuj wlosow, bo zniszczone pocieniowane wlosy wygladaja jeszcze gorzej. Jesli chodzi o buzie to jest ladna moze jakis korektor delikatny podklad, ewentualnie roz i juz! no i brwi nadaja ksztalt calej twarzy wiec tez polecam kosmetyczke, bo tanio i porzadnie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:42   #10
necia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Witam, w sprawie regeneracji włosów polecam ich olejkowanie, ja używam indyjskich olejków zakupionych na allegro i najbardziej przypadł mi do gustu olejek kokosowy świetnie nawilża i ma przyjemny zapach (a z tym bywa różnie. Możesz nałożyć olejek np. na noc i rano zmyć (nie używam żadnych ochronnych woreczków na włosy - mój olejek dabur vatika nie brudzi). Pozdrawiam
necia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:15   #11
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Cytat:
Napisane przez absentia_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz w rudym kolorze. Śliczne są te loki, mogłabyś napisać jak je uzyskałaś?

Ja również jestem za tym, abyś skróciła jeszcze nieco włosy. Będą łatwiej się regenerować, a wiadomo - odrosną Od siebie mogę polecić Ci serię kosmetyków seboradin - na pewno znalazłabyś wśród nich coś dla siebie. Zajrzyj do wątku o pielęgnacji włosów. Z tego co widzę, picie drożdży oraz pokrzyw jest bardzo skuteczne. Polecam Ci również domowe maseczki, szczególnie te z olejkiem rycynowym, oliwą, cytryną.. Sama używam odżywki John Frieda i jestem bardzo zadowolona. Nawilża włosy, regeneruje. Dostępne są wersje dla blondynek i brunetek.
Odstaw na jakiś czas prostownicę, włosy szybciej się zregenerują.
Loki robiłam prostownicą, jak pisałam wcześniej, a tutaj masz filmik
http://www.youtube.com/watch?v=3QG4ifzyog8

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Tez jestem za podcieciem.. odlozeniem prostownicy, moze i nawet suszarki jesli lubisz krecic wloski to rob tzw 'slimaczki' po tym skret jest tez ladny, a nie niszczy wlosow jak lokowka..
Zaczelabym uzywac dobrych kosmetykow do wlosow (nie musza byc wcale drogie) np alterre, olejowanie jest tez ok. Tylko oczywiscie potrzeba na to wszystko czasu. Wiem ze farbowanie tez niszczy, ale jednak bym je pofarbowala na jednolity kolor.. przy czym uzywala roznych masek oczywiscie jeszcze czesciej. Nie cieniuj wlosow, bo zniszczone pocieniowane wlosy wygladaja jeszcze gorzej. Jesli chodzi o buzie to jest ladna moze jakis korektor delikatny podklad, ewentualnie roz i juz! no i brwi nadaja ksztalt calej twarzy wiec tez polecam kosmetyczke, bo tanio i porzadnie
Też myślę żeby je przefarbować, ale na jaki kolor? :c Znalazłam fajny sposób na bardzo ładny skręt : http://zszywka.pl/p/no-heat-curls-ha...ll-490350.html
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:35   #12
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

bardzo ładnie Ci w tych rudych, myślę że różne odcienie blondu od średniego po ciemny też by Ci pasowały
co do makijażu, to dobry podkład, korektor, eyeliner - jesli lubisz - tusz i błyszczyk wsytarczą
ile masz lat?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:37   #13
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie Ci w tych rudych, myślę że różne odcienie blondu od średniego po ciemny też by Ci pasowały
co do makijażu, to dobry podkład, korektor, eyeliner - jesli lubisz - tusz i błyszczyk wsytarczą
ile masz lat?
16
a miodowy brąz?
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:11   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

wg mnie ok byle nie czarne
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:43   #15
andziaa02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Witaj, moim zdaniem ZDECYDOWANE KONKRETNIEJSZE PODCIĘCIE będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Mam na myśli włosy lekko poza ramiona. Ponadto proponuję: powrót do jaśniejszego koloru oraz ZERO prostowania, bo w takich wyprostowanych Twoja ładna buzia wygląda zbyt "staro". Super wyglądałaś w lokach. Uwierz, że takie wypalone siano wygląda bardzo nieestetycznie - jakbyś wcale nie dbała o włosy, a przecież tak nie jest, prawda. Także koleżanko odwagi - i do dzieła w walce o super fryzurkę. WŁOSY SZYBKO ODRASTAJĄ!!!
andziaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:04   #16
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Cytat:
Napisane przez andziaa02 Pokaż wiadomość
Witaj, moim zdaniem ZDECYDOWANE KONKRETNIEJSZE PODCIĘCIE będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Mam na myśli włosy lekko poza ramiona. Ponadto proponuję: powrót do jaśniejszego koloru oraz ZERO prostowania, bo w takich wyprostowanych Twoja ładna buzia wygląda zbyt "staro". Super wyglądałaś w lokach. Uwierz, że takie wypalone siano wygląda bardzo nieestetycznie - jakbyś wcale nie dbała o włosy, a przecież tak nie jest, prawda. Także koleżanko odwagi - i do dzieła w walce o super fryzurkę. WŁOSY SZYBKO ODRASTAJĄ!!!
Już obcięłam właśnie tak włosy, lekko poza ramiona . Za niedługo będę farbować. Te proste włosy to są moje naturalne, ja ich nie prostuje. Tak wyglądają jak wstanę rano i się poczeszę... W tym problem, jak wyjść z domu z taką fryzurą?!... A włosy kręcone na papilotach nie dają takiego ładnego efektu jak kręcone prostownicą...
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:37   #17
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Teraz mam takie włosy... http://imageshack.us/a/img96/4927/dscn1077k.jpg Wiem masakra Wyglądam okropnie niestety musiałam duzo włosów ściąć, bo byly bardzo zniszczone wiem, że pasują mi kręcone, ale kręcone na wałkach nie daja takiego efektu jak, kręcone prostownica/lokówką... Zwracam się do was z prośbą doprowadzenia mnie do ładnego wyglądu.
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 01:51   #18
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Słuchaj, to że włosy nie dodają ci uroku to sama wiesz.
Nie chodzi tylko o kolor, to przede wszystkim chodzi o to, że są zniszczone, sianowate, suche i beż życia! Myślę, że już nei jesteś nawet w stanie za bardzo ich podkręcić prostownicą prawda? Jeśli na siłę nie chcesz obcinać bardzo dużo, zainwestuj w dobre, maskujące zniszczenia silicony. Nie odbudują ci włosów, ale będą wyglądały (być może) lepiej. Obetnij na początek tyle ile jestes w stanie. Pofarbuj włosy brązową henną, od razy nabiora blasku i będą wydawać się zdrowsze, choć nie wiem czy na takich zniszczeniach kolor chwyci odpowiednio. Zapraszam na wątek włosomaniaczek.

Włosy zniszczone nigdy i nikomu nie dodadzą uroku. Zastanów się nad tym, bo gdy obetniesz do ramion, szybciej urosną niż jak je będziesz na siłę reanimowała.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 07:55   #19
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Oj ladnie Ci w tych wloskach!!
Wygladasz uroczo - ja bym podciela wszystkie na prosto (moze juz tak nawet masz, nie wiem..) wlasnie troche za ramionka i ich ani nie prostowala ani nie krecila prostownica (tym bardziej) - tylko wlasnie jakos naturalnie, rob slimaczki, wgniataj w nie jakies zele (jest duzo kremow do stylizacji - ktore nawet maja dobry sklad nie wysuszajacy - bo to tez wazne) i zacznij je regenerowac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 14:02   #20
hiHiroshi
Przyczajenie
 
Avatar hiHiroshi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Hmm, ja bym Ci radziła obciąć te ombre i zapuścić resztę grzywki, to Ci mało pasuje.
Ładnie Ci w tym blondorudym było, ogółem na drugim zdjęciu. Spróbuj do tej fryzury wrócić.
__________________
www.hiro-no-kuni.blogspot.com
(◡‿◡✿)
hiHiroshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:18   #21
paula_215
Przyczajenie
 
Avatar paula_215
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

śliczniee wyglądasz w tym jasnym kolorku! zrób sobie jeszcze grzywke tak na bok
paula_215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:09   #22
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Oczywiście najważniejsze jest używanie odżywki oraz maski. Nigdy nie powinno zabraknąć. Zostaw na 5-10 minut, następnie dokładnie spłucz chłodną wodą. Najlepiej, aby były one o lekkiej konsystencji; zbyt gęste mogą obciążyć i przez to pogorszyć stan włosów. Dobrze byłoby również podciąć końcówki i ograniczyć używanie prostownicy To ostatnie chyba najtrudniej wykonać, wiem po sobie
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:30   #23
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie, żeby wyglądać ładnie?

Pięknie byś wyglądała w blondzie. Jesteś po prostu stworzona do tego koloru. Ale wiem, że rozjaśnianie niszczy. Moim zdaniem powinnaś kupić sobie regenerującą maskę do włosów (ja kupiłam w sklepie fryzjerskim, maskę montibello), przestać w końcu prostować, suszyć i kręcić. Daj im odpocząć. A potem pomaluj się na ciemny blond
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:54   #24
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Jaki kolor lepszy, złoty blond czy cappuccino?
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:00   #25
Chwastus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Jaka fryzura i kolor włosów by mi pasował?

Mam takie wrażenie, że nie wyglądam zbyt dziewczęco :c Ogólnie, że wyglądam przeciętnie... Chciałabym zmienić mój wygląd. Czy macie jakieś fajne pomysły?

http://3.bp.blogspot.com/-ROS1knzS4Y...0/DSCN109d.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-69hrM2FO24...40/DSCN147.jpg
Chwastus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:00   #26
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Jaki kolor włosów i jaka fryzura pasowałaby mi? :(

Moim zdaniem wygladasz bardzo dobrze, czy dziewczeco? Hmmm ... Ja bym powiedziala ze wygladasz jak naprawde piekna KOBIETA kolor wlosow i dlugosc - pieknie nie zmieniaj nic pochopnie, poczekaj jakis czas, zobaczysz jak bedziesz sie czula.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.