Co na prezent, a w zasadzie skąd? Pytanie o możliwość zakupu w hurtowni kosmetycznej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 19:13   #1
Olena789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Question

Co na prezent, a w zasadzie skąd? Pytanie o możliwość zakupu w hurtowni kosmetycznej?


Cześć wszystkim

Planuję w niedługim czasie kupić prezenty. Chciałabym aby były to kosmetyki, ale z nieco wyższej półki ( nie chcę kupować w drogerii ).
Stąd moje pytanie – czy możemy kupować produkty w internetowej hurtowni kosmetycznej (nie jestem kosmetyczką i nie prowadzę gabinetu)??? Nie chcę kupić ilości hurtowej tylko pojedyncze produkty do twarzy i paznokci.
Jeśli tak, to czy może ktoś polecić sprawdzoną i tanią hurtownie kosmetyczną?

z góry dzięki
Olena789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:51   #2
Olena789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Co na prezent, a w zasadzie skąd? Pytanie o możliwość zakupu w hurtowni kosmety

Super, dziękuje Ci za info. Byłam już u nich na stronie, mają kilka fajnych produktów, pisałam do nich meila co polecają z kosmetyków dla starszych pań (prezent dla mamy) i pani kosmetolog napisała kila propozycji, w różnym przedziale cenowym, więc myślę że coś wybiorę. Jestem fanką zakupów przez internet, więc jeszcze raz dzięki za namiary na ten sklep
Olena789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.