Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 12:53   #1
Asiulkaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 112

Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)


Witam . Od dawna chodzi mi po glowie zeby zmienic kolor wlosow na troche jasniejsze. Swoje wlosy mam koloru ciemny braz . Nie farbuje od 3 miesiecy. Odrostu nie widac , tylko z przodu od dziecka mi rosna wlosy ciemny blond (?) a reszta ciemna . Cere mam strasznie blada i "brzydka" Mnostwo zaskornikow , pprzebarwien po pryszczach . Czolo jest okrone . Dlatego zapuscilam grzywke , bo przy niej robilo sie tego diabelstwa pjeszcze wiecej .Oczy niebieskie . Wydaje mi sie ze ciemne wlosy jeszcze bardziej :uwydatniaja : niedoskonalosci cery i je wyostrzaja . Podoba mi sie taki kolorek ciemny blond , popialaty , nie rudawy . ALe nie moge sie przelamac i sobie go zrobic. Wiem ze od razu go nie uzyskam . Narazie rozjasniam delikatnie miodem . Powoli sie rozjasniaja . Konce sa jasniejsze niz gora . Jak myslicie pasowalby mi taki kolorek jak na zdj .
Zdj :
1 - uchwycilam te jasne wlosy z przodu
2 - zdj z dzis , bez makijazu (zatuszowalam to co moglo by straszyc :P)
3 - tez z dzis
4 - zdj sprzed 2 lat , mialam jasniejsze wlosy , jednak wpadaly w rudy
5 - kolorek ktory mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (101,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (68,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (120,8 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13411d86fa494a9960f008af4b12747fae6865ad.jpg (40,2 KB, 229 załadowań)
Asiulkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:57   #2
Asiulkaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 112
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

To zdj z dawniej :P wyzej sie nie wgralo
Asiulkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:43   #3
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Mi się wydaje, że będzie na pewno lepszy od tego, co masz w tej chwili. Kolor ładny się wydaje. Możesz zaryzykować
Aaaa i nie bądź tak negatywnie nastawiona do swojej cery, myślę, że dałoby się ją podleczyć Pozdrawiam
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:52   #4
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Po pierwsze, polecam wizytę u dermatologa, jeśli masz takie problemy z cerą. Nie jest to bardzo widoczne, jednak jeśli niezmiernie ci to przeszkadza, warto się wybrać. Włosy rozjaśniłabym, ale refleksami, gdyż twoje dwukolorowe wyglądają naprawdę ładnie i oryginalnie
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:04   #5
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Smile Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Radziłabym Ci zrobić sobie jednak grzywkę na prosto,aby zakryć czoło. Jak dla Twojej jasnej cery jestem za aby włoski rozjasnić,lecz nie wiem ,czy masz na co liczyc,że będzie on popielaty,bo na takim jak piszesz Ci zależy. Nie chcesz rudawego. Będzie ciężko z takich bardzo ciemnych włosów ciężko będzie Ci ,,zejść,, i wiem,że długo się schodzi(teoretycznie) ja zeszłam z grafitowej czerni do jaśniutkiego blondu w kika godz,sama w domu musiałam włosy podciąć kilka cm,ale to bez tragedii,i jak tanio i szybko aczkolwiek nie namawiam ,ale ile jest przypadków,że od fryzjera wraca się ze spalonymi włosami? takie same ryzyko każdy ma inne włosy,nie radzę abyś robiła to sama,ssma zresztą wiesz jakie są,jak reagują na farby. Ja wiedziałam,że moim nic nie będzie i tak się stało. wracając do sedna-leczysz jakoś cerę?chodzisz do dermatologa?idź do lekarza,poradzi ci może jakies tabletki i napewno kremy specjalistyczne. Póki co polecam podkład manhatan powder mat,kryje idelanie,moje kwc od kilku lat. Nic Cie nie będzie pod nim widać gwarantuję
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:45   #6
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

myślę że korzystne będzie rozjaśnienie może nawet jeszcze jaśniej niż kolor, któr wybrałaś, chociaż i on jest ładny. Masz świetny kolor oczu (chyba ten czarny też go podkreśla) ale mógłby do niego pasować też właśnie jakiś ciemny odcień blondu
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:46   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Zgłaszam sprzeciw!

absolutnie nie farbuj włosów! masz prześliczną urodę+ciemne włosy- przypominasz mi Katy Perry. Wg mnie na niej się wzoruj zrób sobie grzywkę, będzie Ci pasować
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 18:24   #8
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zgłaszam sprzeciw!

absolutnie nie farbuj włosów! masz prześliczną urodę+ciemne włosy- przypominasz mi Katy Perry. Wg mnie na niej się wzoruj zrób sobie grzywkę, będzie Ci pasować
Zgadzam się w pełni

Żadnych blond włosów! Twój typ urody to zima, nie jest on spotykany często, do tego masz niebieskie oczy, co przytrafia się naprawdę rzadko! Zmianą koloru tylko odbierzesz sobie oryginalny urok.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:09   #9
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;38443988]Zgadzam się w pełni

Żadnych blond włosów! Twój typ urody to zima, nie jest on spotykany często, do tego masz niebieskie oczy, co przytrafia się naprawdę rzadko! Zmianą koloru tylko odbierzesz sobie oryginalny urok.[/QUOTE]


autorko Bóg mi swiadkiem, ze jak zafarbujesz te włosy to cię odnajdę i zastrzelę! poważnie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:39   #10
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zgłaszam sprzeciw!

absolutnie nie farbuj włosów! masz prześliczną urodę+ciemne włosy- przypominasz mi Katy Perry. Wg mnie na niej się wzoruj zrób sobie grzywkę, będzie Ci pasować
To samo chciałam napisać
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 09:09   #11
Asiulkaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 112
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Dziekuje za opinie Zostane przy ciemnych . Wroce do naturalek
Asiulkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 23:10   #12
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

ja może się nie znam, ale chciałam powiedzieć, że masz zjawiskowe oczy! no i grzywka też zdecydowanie by Ci pasowała!
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:40   #13
la_firynda
Raczkowanie
 
Avatar la_firynda
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 123
Dot.: Z ciemnych na troche jasniejsze - prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Asiulkaa_ Pokaż wiadomość
Witam . Od dawna chodzi mi po glowie zeby zmienic kolor wlosow na troche jasniejsze. Swoje wlosy mam koloru ciemny braz . Nie farbuje od 3 miesiecy. Odrostu nie widac , tylko z przodu od dziecka mi rosna wlosy ciemny blond (?) a reszta ciemna . Cere mam strasznie blada i "brzydka" Mnostwo zaskornikow , pprzebarwien po pryszczach . Czolo jest okrone . Dlatego zapuscilam grzywke , bo przy niej robilo sie tego diabelstwa pjeszcze wiecej .Oczy niebieskie . Wydaje mi sie ze ciemne wlosy jeszcze bardziej :uwydatniaja : niedoskonalosci cery i je wyostrzaja . Podoba mi sie taki kolorek ciemny blond , popialaty , nie rudawy . ALe nie moge sie przelamac i sobie go zrobic. Wiem ze od razu go nie uzyskam . Narazie rozjasniam delikatnie miodem . Powoli sie rozjasniaja . Konce sa jasniejsze niz gora . Jak myslicie pasowalby mi taki kolorek jak na zdj .
Zdj :
1 - uchwycilam te jasne wlosy z przodu
2 - zdj z dzis , bez makijazu (zatuszowalam to co moglo by straszyc :P)
3 - tez z dzis
4 - zdj sprzed 2 lat , mialam jasniejsze wlosy , jednak wpadaly w rudy
5 - kolorek ktory mi sie podoba


Kogo ja tu widzę
Hej Asiu, mi się najbardziej podobałaś właśnie w takich trochę czerwonawych kilka lat wstecz, były cudowne i sama chciałam takie mieć.
Pozdrawiam
Angela Ł.
__________________
23.07.2011 - I found You
07.09.2011 - You're mine
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
niderlandzki
już NIE chudniemy
ćwiczymy
la_firynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.