Czerń czy brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 21:19   #1
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237

Potrzebuję zmian ! :)


Potrzebuję zmian! Mam 19 lat - czuję się na 13 Ciągle biegam w kitku, bo moja fryzura strasznie pogrubia twarz. Przed świętami obcinałam włoski - ładnie je pocieniowałam i nadałam jakiś kształt jednak.. jak mówiłam wcześniej - naturalnie po myciu i suszeniu jest okropnie, a wyprostowane wyglądają .. dziwnie Mogłybyście dopasować mi jakąś fryzurkę? Bardzo proszę. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40f8b7149e.jpg (36,9 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg de470454be.jpg (129,9 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2fec597104.jpg (36,9 KB, 267 załadowań)
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 12:25   #2
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Zrezygnuj z tej strasznej grzywki :/ to na pewno. Pomyśl nad prostą. Ja bym Cię raczej w jakimś brązie widziała.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 12:41   #3
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z tej strasznej grzywki :/ to na pewno. Pomyśl nad prostą. Ja bym Cię raczej w jakimś brązie widziała.
Aktualnie grzywkę mam troszkę krótszą, ale i tak cały czas w kitku Strasznie nie podoba mi się moja fryzura. Teraz mam coś za ramiona... kiedyś miałam 75 cm - obcięłam Prosta grzywka? Miałam kiedyś, ale nie pamiętam czy było dobrze.. na pewno mam okrągła twarz.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 13:14   #4
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Widzę Cię w prostej, cienkiej grzywce. Powinnaś także zmienić kolor włosów. Obecny w ogóle Ci nie pasuje. Natomiast świetnie wyglądałabyś w jasnym brązie.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:28   #5
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Z całym szacunkiem, ale ja zastanawiam się już jakiś czas nad tym, co ciągnie dziewczyny z jasnymi włosami do farbowania ich na czarno. Ten kolor naprawdę nie jest korzystny gdy ktoś nie ma ciemnych włosów i mocnej oprawy oczu. Moim zdaniem przytłacza Cię on szalenie, a pod tym dostrzegam śliczną dziewczynę. Proponowałabym kolor jaśniejszy, brązowy, delikatny. Nie wiem, jaki masz odcień cery, czy jasny, czy chłodny.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:22   #6
karolaq85
Raczkowanie
 
Avatar karolaq85
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 33
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

chzba nikomu nie pasuje taka fryzurka, a przede wszystkim taka grzywka, powinnaś zafarbować na jakis ciemny ciepły brąz i zrobić fryzurke ala Anna Przybylska
karolaq85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:25   #7
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Czyli proponujecie jakąś lekką fryzurkę i grzywkę? Nie było mi dobrze w prostej grzywce, a tym bardziej, że mam okrągłą twarz. Włosy aktualnie mam średnio pocieniowane i jakieś 7 cm za ramiona. Nie mam jasnych włosów moje naturalne to ciemny brąz. Niestety mam jasne brwi - co dziwne..(maluję) i ciemno - zielone oczy. Wydaję mi się, że ta czerń mi pasuje, bo miałam już wszystko na głowie.. i 3 razy kazali mi wracać do czerni, bo mi najlepiej. Jakoś w brązach, a jeszcze bardziej w jasnych wyglądam szaro i jestem rozmyta. Wszystko razem się miesza; kolor oczu, cera, brwi i włoski. Strasznie to wygląda. Myślałam o jakiś symetrycznych fryzurkach (?). Pozdrawiam
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 23:43   #8
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Masz ładną buzię i myślę, że powinnaś ją odsłaniać. Na drugim zdjęciu rzeczywiście wyglądasz na 13 lat - przez tę grzywkę :P Widać ewidentnie, że jesteś "w klimacie" (cała "stylówa" czarna), a moim zdaniem pasują Ci czarne włosy, więc kolor bym zostawiła. Jeżeli kolor Ci się trochę znudzi, ale nie chcesz go zmieniać (bo wydaje mi się, że chodzi Ci tylko o cięcie, tak?), to kombinuj z granatową/malinową czernią albo z tonerami. Jak czarne wychodziły mi bokiem to rozjaśniłam sobie pasmo przy twarzy i położyłam chabrowy toner, a na resztę granatową czerń i wyglądało świetnie.
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:41   #9
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

bardzo ładnie wyglądasz w kitce! może po prostu poszukaj w necie różnych upięć włosów I nie wydajae mi się żeby źle Ci było w czarnym. Możesz spróbować coś trochę jaśniejszego, ale musiałby być to chłodny odcień, co bardzo trudno jest osiągnąć.
Poszukaj oryginalnych upięć na zszywce czy czyś tego typu
Ja osobiście zazdroszczę ci tego, ze tak ładnie wyglądasz w kitce z całą osłoniętą twarzą - niewiele dziewczyn ma to szczęście
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:19   #10
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

A nie myślałaś o jakimś bardziej szalonym kolorze? Skoro czujesz się rozmyta w brązach. Może czerwień? Nie rudość, ale czerwień. Zdecydowana, jeśli pasuje ona do Twojego stylu. Dla mnie czerń cię przytłacza, wygląda nienaturalnie przy jasnych brwiach. Niestety, ciemne brązy można uzyskać tylko u fryzjerki (z natury jestem brunetką, farbuję włosy ton w ton i gdy używam farb drogeryjnych, zawsze wychodzi mi na głowie czerń, co nie do końca mi się już podoba). Zdjęcia są słabej jakości, ale wydaje mi się, że masz jasną karnację z natury. Problem z dopasowaniem koloru polega na tym, że nie wiem, czy jest to chłodny, czy ciepły odcień skóry. Moim zdaniem do okragłej buzi właśnie pasują krótsze fryzurki, mocniejsze cięcia- chyba najbardziej okrągłą buzię ze znanych mi aktorek ma Michelle Williams, przyjrzyj się jej fryzurom, może któraś cię zainspiruje
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:07   #11
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Znalazłam dla Ciebie parę ładnych upięć
koczek-zawsze-spoko--podoba-mi-sie-.jpg

tumblr_mbw6gdGVV61qhqrlso1_400.jpg

tumblr_mb8hm4FWwS1rwjhdbo1_500.jpg

tumblr_mdlvl24Z3u1rx3zmro1_500.jpg

uroda.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 13:43   #12
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Cytat:
Napisane przez highheel112 Pokaż wiadomość
Masz ładną buzię i myślę, że powinnaś ją odsłaniać. Na drugim zdjęciu rzeczywiście wyglądasz na 13 lat - przez tę grzywkę :P Widać ewidentnie, że jesteś "w klimacie" (cała "stylówa" czarna), a moim zdaniem pasują Ci czarne włosy, więc kolor bym zostawiła. Jeżeli kolor Ci się trochę znudzi, ale nie chcesz go zmieniać (bo wydaje mi się, że chodzi Ci tylko o cięcie, tak?), to kombinuj z granatową/malinową czernią albo z tonerami. Jak czarne wychodziły mi bokiem to rozjaśniłam sobie pasmo przy twarzy i położyłam chabrowy toner, a na resztę granatową czerń i wyglądało świetnie.
Na pierwszym zdjęciu mam średni brąz z jakimś ciemnym czerwieniem (?), na drugim ciemny brąz i pasemko jaśniejsze, a na ostatnim czerń. Grzywka była straszna - co prawda jeszcze jest, ale boje się jej obciąć. Teraz jest już krótsza ( tak do noska.. chyba), ale i tak nie rozpuszczam włosów .. tym bardziej, że muszę je suszyć, a potem prostować godzinami. Na pewno jeśli mi się znudzi to od razu kombinuję coś z czerwieniami, granatami i tonerami Uwielbiam takie kolorki, a na czerń maluję od lipca (?) chyba

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz w kitce! może po prostu poszukaj w necie różnych upięć włosów I nie wydajae mi się żeby źle Ci było w czarnym. Możesz spróbować coś trochę jaśniejszego, ale musiałby być to chłodny odcień, co bardzo trudno jest osiągnąć.
Poszukaj oryginalnych upięć na zszywce czy czyś tego typu
Ja osobiście zazdroszczę ci tego, ze tak ładnie wyglądasz w kitce z całą osłoniętą twarzą - niewiele dziewczyn ma to szczęście
Dzięki. Ogólnie brązy drogeryjne są ciężkie i nigdy nie wychodzi to co chcemy.. nie mówmy już o chłodnym odcieniu. Fryzjerka też nie zawsze da radę. Właśnie szukam ciekawych upięć

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;38786581]A nie myślałaś o jakimś bardziej szalonym kolorze? Skoro czujesz się rozmyta w brązach. Może czerwień? Nie rudość, ale czerwień. Zdecydowana, jeśli pasuje ona do Twojego stylu. Dla mnie czerń cię przytłacza, wygląda nienaturalnie przy jasnych brwiach. Niestety, ciemne brązy można uzyskać tylko u fryzjerki (z natury jestem brunetką, farbuję włosy ton w ton i gdy używam farb drogeryjnych, zawsze wychodzi mi na głowie czerń, co nie do końca mi się już podoba). Zdjęcia są słabej jakości, ale wydaje mi się, że masz jasną karnację z natury. Problem z dopasowaniem koloru polega na tym, że nie wiem, czy jest to chłodny, czy ciepły odcień skóry. Moim zdaniem do okragłej buzi właśnie pasują krótsze fryzurki, mocniejsze cięcia- chyba najbardziej okrągłą buzię ze znanych mi aktorek ma Michelle Williams, przyjrzyj się jej fryzurom, może któraś cię zainspiruje [/QUOTE]
Właśnie myślałam, ale boję się takiej dużej zmiany i jak tu z czerni wpaść w czerwień (?). Nienawidzę rudości. Kiedyś farbowałam u fryzjerki, ale niestety efekt nie wyszedł oczekiwany farby drogeryjne są strasznie przekłamane. Podobają mi się ostre cięcia - mam podobny charakter Mam jasną karnację i raczej ciepły odcień skóry. Fryzurki Michelle są przepiękne !
Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
Dziękuję Są piękne.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:15   #13
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Cytat:
Właśnie myślałam, ale boję się takiej dużej zmiany i jak tu z czerni wpaść w czerwień (?). Nienawidzę rudości. Kiedyś farbowałam u fryzjerki, ale niestety efekt nie wyszedł oczekiwany farby drogeryjne są strasznie przekłamane. Podobają mi się ostre cięcia - mam podobny charakter Mam jasną karnację i raczej ciepły odcień skóry. Fryzurki Michelle są przepiękne !
Niestety, zostaje ci albo poczekanie, aż włosy odrosną, albo zdejmowanie koloru u fryzjerki...
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:13   #14
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Niestety.. choć kiedyś pozbyłam się czerni sama. Słyszałam, że dekoloryzacja działa tylko do iluś farb??? Bo w moim przypadku malowałam już włosy ponad 20 razy Obcięłam grzywkę..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja i nikaaaa.jpg (32,2 KB, 126 załadowań)
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 21:53   #15
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

mi się bardzo podoba
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 22:44   #16
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
mi się bardzo podoba
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:35   #17
palmer
Raczkowanie
 
Avatar palmer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: my little heaven
Wiadomości: 226
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

a ja napiszę coś zupełnie innego - wg mnie tą grzywkę powinnaś zacząć zapuszczać (tak wiem, właśnie ją ściełaś), ale strasznie ciemno teraz ta twarz wygląda, tzn. nagle mała twarz, ogromna grzywka i proszę nie odbierz tego jako złośliwość ale jak patrzę na ostatnie zdjęcie to widzę tylko jakąś ciemną plamę nazwaną grzywką nic poza tym... :|
nie to że jestem przeciwniczką takich grzywek ale u ciebie strasznie ona przytłacza, wydaje się ciężka
albo jeśli już uparłaś się na grzywkę to poeksperymentuj z jakimś jaśniejszym kolorem włosów,
masz bardzo ładną twarz (tylko częsciej się uśmiechaj ) delikatną ale zarazem wyrazistą (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, sama dobrze chyba nie wiem ale to widzę gdy patrzę na twoje fotki ;P) i kolor czarny, jak i ogromniasta grzywka sprawiają że ona gdzieś w tych włosach ginie... a to zupełnie TOBIE nie potrzebne
bo właśnie to twarz powinnaś uwydatnić

pozdrawiam p.
palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:54   #18
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam, ale boję się takiej dużej zmiany i jak tu z czerni wpaść w czerwień (?). Nienawidzę rudości. Kiedyś farbowałam u fryzjerki, ale niestety efekt nie wyszedł oczekiwany farby drogeryjne są strasznie przekłamane.
Powiem Ci, że ja kiedyś położyłam na czarne Garnier Color Sensation 4.60 - Intensywna ciemna czerwień lub 5.62 - Intensywna szlachetna czerwień - nie pamiętam już dokładnie. Spodziewałam się, że będą dalej czarne, co najwyżej z bordo połyskiem, a one wyszły takie... W kolorze czereśni. Także byłam naprawdę zadowolona i zszokowana, że mi czerwień (a właściwie czereśnia :P) wyszła na czarnych.
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:19   #19
Shuzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

A próbowałaś przedziałek na prosto? jakoś tak Cię widzę w ogóle bez grzywki no i na pewno jakiś jasny bądź średni brązik
__________________
Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a dużo od siebie.
~Władysław Biegański
Shuzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 00:24   #20
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Czerń czy brąz?

Proszę o radę.. sama nie wiem co wybrać. Aktualnie mam włosy rudo-brązowo-czarno-naturalne Czyli totalny nieład po zeszłej farbie, odrosty, pasemka.. Obiecałam sobie, że nie farbuję do świąt, a święta tuż, tuż ! Proszę o rady! Czerń czy brąz??? Mam zielone oczy. Wszyscy mówią, że najlepiej mi w czerni. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40f8b7149e.jpg (36,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a13d5127d.jpg (63,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0e73dda4f4.jpg (24,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69af30f2db.jpg (58,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86a8aa9969.jpg (47,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9725bfcf92.jpg (50,0 KB, 80 załadowań)
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 01:37   #21
Amandape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czerń czy brąz?

Z tych zdjęć wygląda na to, że faktycznie ładnie Ci w czerni. Ja jednak uwielbiam brązy i wypróbowałabym jakiś ciemny brąz. Do zielonych oczu powinno być idealnie. A z brązu na czarny to zawsze da się przerobić. W drugą stronę pewnie trochę trudniej. A Ty sama jakie wolisz u siebie włosy?
Amandape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 08:34   #22
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Czerń czy brąz?

Zrób ciemny brąz w chłodnej tonacji
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 11:36   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czerń czy brąz?

powiedz, jak ze zdjęć które dodałaś można dobrać Ci kolor? zdjecia są albo za jasne albo za ciemne, przerobione kolorystycznie, albo kompletnie niewyraźne.. jedyne na jakim coś da się zobaczyć to zdjęcie z dzieckiem, na podstawie którego odradzałabym czerń, bo tłumi Twoją twarz, zamiast podkreślić, wyraźnie widać, jak odcina się od oprawy oczu , cery, itd. dodaj jedno normalne zdjęcie bez póz, twarzą na wprost aparatu w dobrym świetle, najlepiej dziennym. okolo 1.5 m od aparatu.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:37   #24
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czerń czy brąz?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
powiedz, jak ze zdjęć które dodałaś można dobrać Ci kolor? zdjecia są albo za jasne albo za ciemne, przerobione kolorystycznie, albo kompletnie niewyraźne.. jedyne na jakim coś da się zobaczyć to zdjęcie z dzieckiem, na podstawie którego odradzałabym czerń, bo tłumi Twoją twarz, zamiast podkreślić, wyraźnie widać, jak odcina się od oprawy oczu , cery, itd. dodaj jedno normalne zdjęcie bez póz, twarzą na wprost aparatu w dobrym świetle, najlepiej dziennym. okolo 1.5 m od aparatu.
tez mi sie wydaje,ze ciezko to ocenic z tych zdjec-niby na poczatkowych wygladasz w czarni bardzo ladnie ale na tym z dzieckiem amm wrazenie,ze masz za jasne brwi do czerni - moze wrzucisz jeszcze jakas fotke?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:35   #25
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Czerń czy brąz?

Moje brwi aktualnie są teraz pięknie malowane ciemną henną. Zdjęcie było robione w czasie, gdy już drugiej firmy henna bardzo mnie uczulała i musiałam odstawić hennę, bo zamiast ciemnych miałam czerwone Niestety nie jestem w stanie wstawić teraz zdjęcia, bo nie jestem na swoim laptopie. Oczy mam ciemno zielone, pozdrawiam i dziękuję za rady.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:13   #26
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czerń czy brąz?

Brązik, prosta grzywka i będzie na prawdę super
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:14   #27
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Potrzebuję zmian ! :)

Zdecydowanie w brązie będzie ci lepiej
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:08   #28
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Czerń czy brąz?

Braz
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 22:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.