Depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 22:04   #1
asiulka1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1

Depilacja


Hej
Za tydzień wyjeżdżam na wakacje i chciałabym nie martwić się tym,że co 2 dzień muszę ogolić nogi :/
Piszę z pytaniem co polecacie na długotrwałe rezultaty odnośnie depilacji nóg? Kosmetyczka i plastry z woskiem odpadają.. Depilator już stosowałam,ale pozostawały mi małe włoski,które szybko odrastały. Zależałoby mi na jakimś kremie,ale boję się,że wydam kupę kasy,a w ogóle nie będzie rezultatu.. Moje włoski są ciemne i po goleniu maszynką widoczne są po półtorej dnia :/

Liczę na waszą pomoc
asiulka1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:09   #2
Inna_693
Raczkowanie
 
Avatar Inna_693
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 146
Dot.: Depilacja

Ja używam kremu Bielenda Vanity Laser Expert (taki czarny). Chusteczki które są w opakowaniu można też kupić osobno a działają na prawdę dobrze i warto się nimi "przetrzeć" po prysznicu. Używałam też Veet i były baaaaardzo dobre. Może i lepsze niż ta Bielenda. Jednak najpewniej czuję się po depilacji maszynką. A na poślizg używam olejku do masażu z Ziai. Genialnie się sprawdza
Inna_693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 23:26   #3
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja

Tez używam aktualnie kremu do depilacji bielendy Vanity laser epxert, do nóg i bikini. Naprawde fajny kosmetyk, plus za to że opóźnia odrastanie włosków, po maszynce odrastały mi następnego dnia, a po tym kremie z tydzień co najmniej mam spokój...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 00:26:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.