Mamusie styczniowe 2020 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-28, 11:38   #5011
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Pół godziny to dużo Moja miała takie dni, że nawet minuty nie chciała sama leżeć. I niestety skorzystanie z toalety czy zrobienie coś w kuchni wiązało się z wyciem Dopiero od dwóch dni daje się odłożyć, ale to i tak na maksymalnie godzinę raz dziennie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja dzisiaj wlasnie zeby zrobic sniadanie, zjesc i usiasc na kibelek musialam go wsadzic do chusty ale jak wszystko zrobilam i polozylam go obok siebie to spal pol h :p takze zalezy jak sie uda


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 11:49   #5012
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

To ja mam przy Was rewelacje �� moja spi i w dzien i w nocy, budzi sie na cyca co 2,5-3h, drze sie w sumie tylko przy przebieraniu, po kąpieli i jak czeka na karmienie. Maz od jutra wraca do pracy i tez sie zastanawiam jak to wszystko ogarniac ale widze ze nie mam źle... Inna sprawa ze moja czesto krztusi sie, ulewa lub wrecz wymiotuje i boje sie ja np.zostawic w lozku i pojsc do łazienki. Jak maz jest w domu to zawsze jedna osoba jest w poblizu, a tak to nie wiem jak bedzie. Jutro wielki test

Nierozpakowane, jak samopoczucie? Cos sie u Was dzieje?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 12:06   #5013
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My właśnie dzisiaj zostałyśmy 1 raz same, mąż wrócił do pracy, kończy późnym wieczorem. Bałam się, ale na razie jest ok, nawet poszłyśmy 1 raz na spacer tylko we dwie. Udało się, mała przespała, więc bardzo się cieszę, potrzebuję tych spacerów dla swojego zdrowia psychicznego. Ja już dzisiaj wychodzę z założenia, że jak zaśnie mi na rękach to niech śpi, byle nie wyła ☺

Dziewczyny założy któraś nowy wątek? Ja nie za bardzo to ogarniam 🙈
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 12:21   #5014
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U pozostałych dziewczyn nie rozpakowanych nie wiem co słychać , myślę że basias22 może już tulić dzidzię bo wczoraj nic nie pisała a Angelika wczoraj miała skurcze to może też już tulić dzidziusia Ja jutro mam się stawić w szpitalu , mam dola strasznego starsza córka wczoraj obudziła się z kaszlem i bólem gardła dzis byłyśmy u lekarza przeziębienie zwykle ale znów dziś rano mówi że jej szczeka strzela przy otwieraniu i zamykaniu buzi i doktorka kazała kierować się do stomatologa chirurga i nie wiem co mam teraz zrobić bo przecież jutro szpital a dziś co ja załatwię , u mnie nie ma takiego specjalisty , najbliżej 40 km odemnie ale jak zacznę rodzić w drodze eh na dodatek zero wsparcia od męża , tylko mi pisze niech ją tatuś zawozi bo od niego wróciła chora i ze strzelającą szczęka powiem wam że bardzo się na nim zawiodłam
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 12:32   #5015
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
U pozostałych dziewczyn nie rozpakowanych nie wiem co słychać , myślę że basias22 może już tulić dzidzię bo wczoraj nic nie pisała a Angelika wczoraj miała skurcze to może też już tulić dzidziusia Ja jutro mam się stawić w szpitalu , mam dola strasznego starsza córka wczoraj obudziła się z kaszlem i bólem gardła dzis byłyśmy u lekarza przeziębienie zwykle ale znów dziś rano mówi że jej szczeka strzela przy otwieraniu i zamykaniu buzi i doktorka kazała kierować się do stomatologa chirurga i nie wiem co mam teraz zrobić bo przecież jutro szpital a dziś co ja załatwię , u mnie nie ma takiego specjalisty , najbliżej 40 km odemnie ale jak zacznę rodzić w drodze eh na dodatek zero wsparcia od męża , tylko mi pisze niech ją tatuś zawozi bo od niego wróciła chora i ze strzelającą szczęka powiem wam że bardzo się na nim zawiodłam
Nie rodzę nadal .. Byłam znów na ktg skurczy mniej niż wczoraj więc jestem załamana . Jeżeli do soboty nic się nie wydarzy to kładę się do szpitala . Jutro wizyta u mojego lekarza. Się zdziwi jak mnie zobaczy pogadam z nim co robimy może mnie zbada USG zrobi. Nie wiem już sama. W piątek starsza ma urodziny no i jak mnie nie będzie to moje hormony dadzą pewnie znać i będę wyła w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 12:53   #5016
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Angelika a ja już myślałam że tulisz bobaska :p we mnie tak buzują hormony szczególnie dziś że to jakaś katastrofa , już z tej bezsilności napisałam do byłego męża może u niego w mieście jest jakiś chirurg stomatolog , wszystko na raz musiało się skumulować akurat dzień przed terminem porodu . Wieczorem miałam zawieźć Adę i Klaudię na wieś do dziadków . Klaudia przeziębiona a na wsi już są siostrzenica i bratanek i jak ich pozaraża to będą pretensje do mnie ale co mam zrobić nie zostawię ją samą w mieszkaniu . Powiem wam że mam dość już dzisiaj
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 13:31   #5017
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Justi słyszałam o tym przestawianiu się szczęki, chirurg stomatolog ale też ortodonta. Nie wiem czy wykonuje się jakiś zabieg ale na pewno pomagają nakładki na zęby na sen żeby rozluźnić mięśnie żuchwy i ogólnie szczęki. Moją znajoma stosowala. Ale nie mogła ogólnie rzuć gum ani szeroko otwierać buzi. A hormonami się nie przejmuj. Masz prawo płakać i mieć dosyć

U nas potwierdziła lekarka że wyniki wskazują na nietolerancje laktozy. Wcześniej do każdego mleka był delicol który rozbija laktoze poprawa była niewielka ale roznice dało się zauważyć. Próbujemy nutramigen. Póki co spokojnie śpi i będziemy czekać na normalne wyproznienie plus czekamy na wizyte usg brzuszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-28, 13:36   #5018
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny jak to jest z tym espumisaem? Napisane jest ze od wieku niemowlęcego.
To przepisali Wam lekarze?
Moja tez ma gazy i kupiłam ten espumisan, ale boje się, tym bardziej zr kobiety w aptece nastawily mojego Męża raczej na nie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 14:13   #5019
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym espumisaem? Napisane jest ze od wieku niemowlęcego.
To przepisali Wam lekarze?
Moja tez ma gazy i kupiłam ten espumisan, ale boje się, tym bardziej zr kobiety w aptece nastawily mojego Męża raczej na nie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My kupiliśmy sami, nikt nie zlecał i raz daliśmy, widząc jaka była ulga teraz trochę kusi, ale nie chcę dawać regularnie. słyszałam też że to od miesiąca, ale i tak podaliśmy, mała pojutrze kończy 3 tyg. Na razie walczę domowymi sposobami. W tym tygodniu będzie u nas położna to dopytam, ale myślę, że odradzi
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 15:03   #5020
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Nam Espumisan poradziła położna jak była na wizycie, kiedy Mały miał równo tydzień. Widziała, że się męczy i pręży. Farmaceutka jak sprzedawała Tż to zapytała ile dziecko ma to też przewróciła oczami, że niby od pierwszego miesiąca.
Od tamtej wizyty minęły 2 tygodnie, kropelki podaliśmy może z 5 razy.
Ostatnio położna mówiła, że teraz to już możemy i 8 kropelek jednorazowo podawać (wcześniej polecała 5), ale póki co nie było takiej potrzeby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 15:19   #5021
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym espumisaem? Napisane jest ze od wieku niemowlęcego.
To przepisali Wam lekarze?
Moja tez ma gazy i kupiłam ten espumisan, ale boje się, tym bardziej zr kobiety w aptece nastawily mojego Męża raczej na nie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas normalnie lekarka kazała stosować, poza tym podawałam sama wczesniej od 2,5 tygodnia jak tylko zobaczyłam problem. Najlepsze większe stężenie A mniejsza dawka na początek. Stopniowo można większość do 10 kropli na karmienie wtedy będzie działać jak sab simplex.

Nie wpływa to na rozwój dziecka. A że od miesiąca to jest raczej przypis żeby dopuścić lek do obrotu. Tak samo inne leki które kiedyś były od 1 dnia zmieniono od miesiąca. Espumisan jest całkowicie bezpieczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-28, 15:58   #5022
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A to nie rozleniwia trochę układu pokarmowego? Od kogoś tak słyszałam i się wystraszyłam, że jak za często będę dawać to później bez tego nawet bąka nie puści 🙈 ale nie wiem czy to prawda.


Justi doczytałam o Waszych problemach ze szczęką, niektórzy fizjoterapeuci też zajmuja się stawami skroniowo-żuchwowymi, ktoś taki też mógłby pomóc, nie wiem czy macie u siebie w okolicy, można poszukać. No a mąż szczerze mówiąc się nie popisał, współczuję, życzę Ci żeby poród się szybko zaczął, żebyś szybciej wróciła do dzieci.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 16:47   #5023
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym espumisaem? Napisane jest ze od wieku niemowlęcego.
To przepisali Wam lekarze?
Moja tez ma gazy i kupiłam ten espumisan, ale boje się, tym bardziej zr kobiety w aptece nastawily mojego Męża raczej na nie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja położna nie odradzała tylko powiedziała jak wspominałam że po skończonym miesiącu podawać.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 18:41   #5024
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A co na odparzenia stosujecie?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 18:55   #5025
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny u mnie nadal cisza , jutro mam się stawić w szpitalu . Zawiozłam Adę i Klaudię do dziadków i pękłam jak tylko wsiadłam do auta poryczałam się na myśl że zostawiam moją małą Adusię nie wiadomo na jak długo , mąż aż się zatrzymał zapalił światło w aucie i pyta co się dzieje , ja mówię że nic a on że "płaczesz za Adą oszalałaś "



I tak co trochę łzy mi się leją 😞



Zjedliśmy z mężem ostrą pizzę z nadzieją że mnie coś po niej ruszy ale póki co cisza 😞 doła złapie jak pójdę jutro na szpital i nie będą nic robić tylko czekać aż samo ruszy 😞

Na szczescie znalazłam w okolicy moich rodziców stomatologa chirurga i jutro mój tata ma podjechać z Klaudią także mam nadzieję że pomoże
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:02   #5026
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A co na odparzenia stosujecie?
Maść pięciornikowa - Tormentalum.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:04   #5027
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Moja położna nie odradzała tylko powiedziała jak wspominałam że po skończonym miesiącu podawać.
Ja podawałam synom bobotic działał lepiej niż eaumisan. Nic nie rozleniwił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie nadal cisza , jutro mam się stawić w szpitalu . Zawiozłam Adę i Klaudię do dziadków i pękłam jak tylko wsiadłam do auta poryczałam się na myśl że zostawiam moją małą Adusię nie wiadomo na jak długo , mąż aż się zatrzymał zapalił światło w aucie i pyta co się dzieje , ja mówię że nic a on że "płaczesz za Adą oszalałaś "



I tak co trochę łzy mi się leją



Zjedliśmy z mężem ostrą pizzę z nadzieją że mnie coś po niej ruszy ale póki co cisza doła złapie jak pójdę jutro na szpital i nie będą nic robić tylko czekać aż samo ruszy

Na szczescie znalazłam w okolicy moich rodziców stomatologa chirurga i jutro mój tata ma podjechać z Klaudią także mam nadzieję że pomoże
No ja też najbardziej boję się rozstania z synami szczególnie Tymusiem który nigdy nie spędził nocy Bez mamy w pobliżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:08   #5028
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Maść pięciornikowa - Tormentalum.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?
Ja mam refundowane 5w1. Pneumokoki biorę na NFZ. A kupuję na rotawirusy i w przyszłości meningokoki.
Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ja podawałam synom bobotic działał lepiej niż eaumisan. Nic nie rozleniwił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

No ja też najbardziej boję się rozstania z synami szczególnie Tymusiem który nigdy nie spędził nocy Bez mamy w pobliżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak rodziłam średnią córkę to też była moja pierwsza noc bez najstarszego. Miał dwa lata wtedy. Kompletnie olał to, że nie było mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:24   #5029
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja mam refundowane 5w1. Pneumokoki biorę na NFZ. A kupuję na rotawirusy i w przyszłości meningokoki.Jak rodziłam średnią córkę to też była moja pierwsza noc bez najstarszego. Miał dwa lata wtedy. Kompletnie olał to, że nie było mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój miał 3 latka jak urodził się Tymon i też mu to latało, że 5 dni mnie nie bylo. Teraz pewnie też będzie dobrze, ale wiadomo jak to mama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-28, 19:47   #5030
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie też córcia napewno nie odczuje że mnie nie ma, tylko ja nie mogę przeżyć że jej nie ma przy mnie straszne to wszystko , już nawet myślałam żeby jechać po tej olej rycynowy ale cały czas się łudzę że będzie jak z Adą trafiłam w dniu terminu do szpitala i wszystko samo się zaczęło. Szczerze to liczyłam że przy trzeciej ciąży to parę dni wcześniej urodzę a tu dupa

Dziewczyny napiszcie prosze te które miały stawić się danego dnia w szpitalu to trzeba być na czczo ? Bo nie zapytałam lekarza czy będą pobierać krew rano czy nie
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:48   #5031
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Maść pięciornikowa - Tormentalum.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Zastanawiałyście się już nad szczepieniami? Płatne czy darmowe? 5 w 1 czy 6 ?
U nas już pierwsze szczepienie w lutym. Bierzemy 6w1+pneumo+rotawirus płatne. Meningokoki w późniejszym terminie raczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 22:08   #5032
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
U mnie też córcia napewno nie odczuje że mnie nie ma, tylko ja nie mogę przeżyć że jej nie ma przy mnie straszne to wszystko , już nawet myślałam żeby jechać po tej olej rycynowy ale cały czas się łudzę że będzie jak z Adą trafiłam w dniu terminu do szpitala i wszystko samo się zaczęło. Szczerze to liczyłam że przy trzeciej ciąży to parę dni wcześniej urodzę a tu dupa

Dziewczyny napiszcie prosze te które miały stawić się danego dnia w szpitalu to trzeba być na czczo ? Bo nie zapytałam lekarza czy będą pobierać krew rano czy nie
Na czczo najlepiej. Ja mam się stawić na cięcie o 6:30 i mam nie jeść 12 h i najlepiej nie pić a cięcie dopiero koło południa będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 05:38   #5033
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

dziewczyny macie koniec wątku. niech któraś założy nowy
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 06:38   #5034
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny ja nie wiem jak wątek założyć ale na pewno jak któraś założy to dołączę. Ja już czekam na przyjęcie w szpitalu , póki co jestem jedną ciężarną . Mąż wyobraźcie sobie kluczyki do auta mi nie zostawił i z pracy popierdzielał żeby mi je przywieźć także bardziej zesrany widzę odemnie hehe podwiózł mnie pod szpital chociaż torbę mi przyniósł i pojechał a ja sobie czekam i modlę się żeby nawet w tej chwili mi wody odeszły , pierdziele już że pełno ludzi tylko niech się zacznie
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 08:18   #5035
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273198

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.