Mamy wrześniowe 2020 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-28, 19:05   #1381
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

dziewczyny, polecam poczytac https://mamaginekolog.pl/zmienic-zyciu-kobieta-ciazy
rozwieje wasze watpliwosci
"11. Można pić kawę.

Możecie w ciąży pić 1-2 kawy dziennie, jest to ogólnie uznana bezpieczna ilość. (200 mg kofeiny.)"
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:06   #1382
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Ja jakoś podświadomie zrezygnowałam z kawy. Pamietam, ze jak zrobiłam test ciążowy to powiedziałam do męża: w życiu nie dam rady wypić maksymalnie 2 kaw dziennie(zaczynałam dzień od kawy, potem dwie w pracy, czasem jeszcze po pracy w domu), praktycznie cały czas piłam kawę, czasem jeszcze herbatę jak ktoś mi akurat w pracy zrobił. A teraz nie piłam kawy już od jakichś 2-3 tygodni, jak myśle i niej to czuje jakiś taki niesmak
U mnie bardzo podobnie. Dla mnie dzień nie rozpoczął się bez kawy. A teraz czasami sobie zrobię z czystego przyzwyczajenia i z tęsknoty ) ale zazwyczaj powącham albo napije się jednego łyczka i mam dość 🤢
W ogóle gdzieś przeczytałam, że nie można robić peelingu i maseczek na twarzy... Jak to wygląda faktycznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:20   #1383
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Ja w ogóle nie piję kawy

Melisę też lubię i czasem piję, właśnie przed chwilą wypiłam

O maseczkach nic nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:24   #1384
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
U mnie bardzo podobnie. Dla mnie dzień nie rozpoczął się bez kawy. A teraz czasami sobie zrobię z czystego przyzwyczajenia i z tęsknoty ) ale zazwyczaj powącham albo napije się jednego łyczka i mam dość
W ogóle gdzieś przeczytałam, że nie można robić peelingu i maseczek na twarzy... Jak to wygląda faktycznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba unikac kosmetykow z witaminą C i koniecznie retinoidow czyli pochodnej witaminy A!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:35   #1385
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Wiesz może, jakie są przyczyny takiego rozstępu mięśni? Czy można jakoś temu zapobiegać?
U mnie brzuch wypchneło tylko do przodu, patrząc z tyłu nadal miałam talie, a że był duży to poprostu mięśnie nie wytrzymały. A zapobiegać w ciąży to chyba tylko ćwiczenie mięśni kegla zostaje i pamiętać żeby podnosić się z boku, a nie na wprost przy wstawaniu. W moim przypadku na pewno będzie mi zaklejała brzuch taśmami no i od razu po porodzie już można delikatne ćwiczenia robić, ale to fizjoterapeuta musi dobrać, żeby sobie nie zaszkodzić.
Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
W ogóle gdzieś przeczytałam, że nie można robić peelingu i maseczek na twarzy... Jak to wygląda faktycznie?
Nie no to już przesada, z kwasami to słyszałam, że nie można nic, ale takich zwykłych
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:35   #1386
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Ja wczoraj się frytkami zawiodłam, za długo trzymałam w piekarniku i mi się za bardzo przypiekły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja domowe, robione w piecyku to wolę kulki które właśnie nota bene pieką się w piecyku, a ja już nie mam na nie ochoty 🤦☠♀️
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie można? Z ciekawości pytam ja rzadko pije herbatę a kawę to już w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wcześniej piłam co najmniej 2-3 kawy dziennie, teraz mnie w ogóle od niej odrzuciło 🤢 i toleruje tylko herbatę i to najlepiej czarna ale pije max 2 dziennie, także chyba nie jest tak źle
Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja też chcę ćwiczyc w ciąży zastanawiam się tylko czy sama ułożyć trening czy może skorzystać z jakiegoś gotowego treningu
Jak ćwiczysz?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------



Ale to nic nie znaczy, że nie masz objawów Ja przez całą poprzednią ciążę nie miałam prawie żadnych objawów. Do końca ciąży przesypiałam spokojnie całe noce, nie biegałam do toalety, żadnych skurczy nie odczuwałam - nic. Taki organizm Jedyne co to miałam zgagę ale też nie jakąś tragiczną :P

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Waniliova byliśmy w Karpaczu ale jeździliśmy codziennie na czeską stronę - Mała Upa bo tam było duuużo śniegu a w Karpaczu tyle co nic
właśnie wróciliśmy. Córa zadowolona, śnieg zobaczyła
Ja teraz przez te mdłości to nic mi się nie chce ale chodziłam wcześniej na Aqua aerobik i chciałabym dalej na to chodzić, ale muszę najpierw pogadać z lekarzem i z instruktorką, czy mogę a tak to w domu głównie rozciąganie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:49   #1387
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Trzeba unikac kosmetykow z witaminą C i koniecznie retinoidow czyli pochodnej witaminy A!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
O witaminie A słyszałam, ale witaminy C też trzeba unikac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-28, 21:00   #1388
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

O witaminie c nic nie słyszałam, wit a nie wolno. Te peelingi maseczki to bardziej w takim sensie, że organizm niektórych kobiet w ciąży staje się,,dziwny,, i np reaguje silną alergią na coś na co wcześniej nie był uczulony.

Piję litrami herbatę nic innego nie lubię, będę robić słabszą...
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 22:14   #1389
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Witajcie ulala naprawdę teraz ma co się nadrabiać po kilku dniach coraz więcej piszecie i jest nas coraz więcej


Witam nowe mamusie


Pisałyście o mdłościach. Ja póki co tylko czasami mam mdłości. Pomaga mi wtedy jedzenie małych porcji ale częściej.

Zachcianki mam i podoba mi się to jak pomyślę o jedzeniu to są to owoce i warzywa, frytki, placki ziemniaczane i różnego rodzaju dania z makaronami nie mogę patrzeć na słodycze w ogóle ale nigdy nie przepadałam, mięso w małej ilości, żadne soki, tylko woda
Niestety na ból głowy narzekam czasami nawet dwa dni w tygodniu i wtedy jest źle bo do bólu dochodzą mdłości. Trochę pomagał mi zimny okład na czoło. Ale koleżanka poleciła smarowanie czoła-skroni amolem i czytałam że jest to bezpieczne w ciąży. Więc na pewno spróbuję. Kawę muszę pić nawet w ciąży z powodu niskiego ciśnienia (czasami pomaga na ból głowy).



vivian super że się przesunęło do przodu a jak krwawienie? jest już ok?



Bezimienna ja też na insta oglądam fotki z każdego tygodnia i też widzę u siebie lekko zaokrąglony brzuch. Dzisiaj kupiłam 2 pary ciążowych spodni. Ciekawe czy jutro odważę się już je ubrać :p


stypi
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 23:06   #1390
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
a teraz przez te mdłości to nic mi się nie chce ale chodziłam wcześniej na Aqua aerobik i chciałabym dalej na to chodzić, ale muszę najpierw pogadać z lekarzem i z instruktorką, czy mogę a tak to w domu głównie rozciąganie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super pewnie będziesz mogła, tylko może pewne ćwiczenia nie będą wskazane i słyszałam że trzeba trzymać odpowiedni puls będąc w ciąży. Ale na pewno lekarz i instruktorka będą wiedzieć lepiej
Ja właśnie kupiłam zestaw taśm mini band Można z nimi ćwiczyć całe ciało. Chciałabym wrócić jeszcze na siłownię ale muszę to zrobić z głową, spokojnie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 06:43   #1391
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
super pewnie będziesz mogła, tylko może pewne ćwiczenia nie będą wskazane i słyszałam że trzeba trzymać odpowiedni puls będąc w ciąży. Ale na pewno lekarz i instruktorka będą wiedzieć lepiej
Ja właśnie kupiłam zestaw taśm mini band Można z nimi ćwiczyć całe ciało. Chciałabym wrócić jeszcze na siłownię ale muszę to zrobić z głową, spokojnie
Taśmy w domu też mam i czasami się przy nich porozciągam u mnie ogólnie ruch jest wskazany, po 8-godz siedzeniu za biurkiem, ale teraz to ja mam taki zapał do tego, że hoho... 🤦☠♀️ Mam nadzieję, że te mdłości zaraz mina i będę mogła wrócić do "normalnych" ćwiczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 09:02   #1392
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja też chcę ćwiczyc w ciąży zastanawiam się tylko czy sama ułożyć trening czy może skorzystać z jakiegoś gotowego treningu
Jak ćwiczysz?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------



Ale to nic nie znaczy, że nie masz objawów Ja przez całą poprzednią ciążę nie miałam prawie żadnych objawów. Do końca ciąży przesypiałam spokojnie całe noce, nie biegałam do toalety, żadnych skurczy nie odczuwałam - nic. Taki organizm Jedyne co to miałam zgagę ale też nie jakąś tragiczną :P

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Waniliova byliśmy w Karpaczu ale jeździliśmy codziennie na czeską stronę - Mała Upa bo tam było duuużo śniegu a w Karpaczu tyle co nic
właśnie wróciliśmy. Córa zadowolona, śnieg zobaczyła
Na YT są fajne treningi, polecam
Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ja kawy normalnie nie piję, więc nie mam problemu, ale herbatę zieloną uwielbiam, więc nadal pije, ale już jakiś czas robię takie słabsze jedna torebka na dzbanek 1,5l.

Ja zamierzam robić tylko ćwiczenia na mięśnie dna miednicy, po pierwszej ciąży miałam rozstęp mięśni brzucha, więc muszę się pilnować i od drugiego trymestru wrócę do wizyt u fizjoterapeutki uroginekologicznej do której chodziłam, może nie będzie tak źle tym razem.
Jakie to dokładnie ćwiczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 09:41   #1393
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Witajcie ulala naprawdę teraz ma co się nadrabiać po kilku dniach coraz więcej piszecie i jest nas coraz więcej


Witam nowe mamusie


Pisałyście o mdłościach. Ja póki co tylko czasami mam mdłości. Pomaga mi wtedy jedzenie małych porcji ale częściej.

Zachcianki mam i podoba mi się to jak pomyślę o jedzeniu to są to owoce i warzywa, frytki, placki ziemniaczane i różnego rodzaju dania z makaronami nie mogę patrzeć na słodycze w ogóle ale nigdy nie przepadałam, mięso w małej ilości, żadne soki, tylko woda
Niestety na ból głowy narzekam czasami nawet dwa dni w tygodniu i wtedy jest źle bo do bólu dochodzą mdłości. Trochę pomagał mi zimny okład na czoło. Ale koleżanka poleciła smarowanie czoła-skroni amolem i czytałam że jest to bezpieczne w ciąży. Więc na pewno spróbuję. Kawę muszę pić nawet w ciąży z powodu niskiego ciśnienia (czasami pomaga na ból głowy).



vivian super że się przesunęło do przodu a jak krwawienie? jest już ok?



Bezimienna ja też na insta oglądam fotki z każdego tygodnia i też widzę u siebie lekko zaokrąglony brzuch. Dzisiaj kupiłam 2 pary ciążowych spodni. Ciekawe czy jutro odważę się już je ubrać


stypi
Moj mąż zauważył, że mi trochę "odstaje" pod brzuchem jakby od macicy
Ja śmigam w legginsach dużo i w sukienkach, jeansy zakładam od wielkiego dzwona , ale też sie w jakies ciążowe chociaż jedne zaopatrze. Ciesze się bo okres największego brzucha przypadnie na lato. Zawsze chciałam pokazywać brzuszek w ciązy latem
A zima to maskara, wymiana garderoby musowa, jeszcze te płaszcze i kurtki dla ciężarnych mają takie ceny, że masakra

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:24   #1394
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Witajcie ulala naprawdę teraz ma co się nadrabiać po kilku dniach coraz więcej piszecie i jest nas coraz więcej


Witam nowe mamusie


Pisałyście o mdłościach. Ja póki co tylko czasami mam mdłości. Pomaga mi wtedy jedzenie małych porcji ale częściej.

Zachcianki mam i podoba mi się to jak pomyślę o jedzeniu to są to owoce i warzywa, frytki, placki ziemniaczane i różnego rodzaju dania z makaronami nie mogę patrzeć na słodycze w ogóle ale nigdy nie przepadałam, mięso w małej ilości, żadne soki, tylko woda
Niestety na ból głowy narzekam czasami nawet dwa dni w tygodniu i wtedy jest źle bo do bólu dochodzą mdłości. Trochę pomagał mi zimny okład na czoło. Ale koleżanka poleciła smarowanie czoła-skroni amolem i czytałam że jest to bezpieczne w ciąży. Więc na pewno spróbuję. Kawę muszę pić nawet w ciąży z powodu niskiego ciśnienia (czasami pomaga na ból głowy).



vivian super że się przesunęło do przodu a jak krwawienie? jest już ok?



Bezimienna ja też na insta oglądam fotki z każdego tygodnia i też widzę u siebie lekko zaokrąglony brzuch. Dzisiaj kupiłam 2 pary ciążowych spodni. Ciekawe czy jutro odważę się już je ubrać


stypi
niestety nie jest ok :/ od wizyty już 2x miałam znów krwawienie po aplikacji luteiny (a naprawdę delikatnie wkładam ten aplikator)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:32   #1395
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
niestety nie jest ok :/ od wizyty już 2x miałam znów krwawienie po aplikacji luteiny (a naprawdę delikatnie wkładam ten aplikator)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj palcem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:34   #1396
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Boże dziewczyny ja chyba dzisiaj zejdę no tak jak dzisiaj, to ja się jeszcze nie czułam. Cały czas mam wrażenie że zaraz 🤮 od tego zaczęłam dostawać migreny, a najgorsze, że nie mogę się zwolnić z pracy, bo mam taki nawał pracy, że nie wiem za co mam się zabrać jena niech ten dzień się już skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:47   #1397
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Spróbuj palcem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może spróbuję faktycznie. chociaż mam wrażenie że szyjka jest jakoś za nisko... sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:52   #1398
Natalinaa
Raczkowanie
 
Avatar Natalinaa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 34
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny ja chyba dzisiaj zejdę no tak jak dzisiaj, to ja się jeszcze nie czułam. Cały czas mam wrażenie że zaraz 🤮 od tego zaczęłam dostawać migreny, a najgorsze, że nie mogę się zwolnić z pracy, bo mam taki nawał pracy, że nie wiem za co mam się zabrać jena niech ten dzień się już skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem Cię... Miałam tak przez ostatnie 2 dni, czułam się okropnie, też myślałam o tym żeby się zwolnić z pracy, ale tyle miałam do zrobienia, że nie było szans. A myślałam, że już umrę Pomogły mi trochę migdały i herbata z imbirem. Szału nie ma, ale niewielka ulga jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:00   #1399
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny ja chyba dzisiaj zejdę no tak jak dzisiaj, to ja się jeszcze nie czułam. Cały czas mam wrażenie że zaraz 🤮 od tego zaczęłam dostawać migreny, a najgorsze, że nie mogę się zwolnić z pracy, bo mam taki nawał pracy, że nie wiem za co mam się zabrać jena niech ten dzień się już skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś leżę w wyrku. Z przeziębieniem oraz mdłościami level hard nie mam czym już wymiotować

Ja też mam młyn ale nie jestem wstanie Groszek jest ważniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
może spróbuję faktycznie. chociaż mam wrażenie że szyjka jest jakoś za nisko... sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aplikator podrażnia ja jak miałam luteinę to właśnie wkładałam palcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 11:04   #1400
Natalinaa
Raczkowanie
 
Avatar Natalinaa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 34
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Dzisiaj mam wizytę u lekarza po południu, mega się boję naczytałam się o pustych jajach płodowych i teraz mam schizy, oby już było po tej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:18   #1401
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Jesteście szalone z tymi ćwiczeniami Ja jedyne co ćwiczę to leżenie i spanie brzuch mnie boli i mi nie dobrze, nie ma szans na to bym ruszyła dodatkowo palcem jeśli nie muszę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:41   #1402
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natalinaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam wizytę u lekarza po południu, mega się boję naczytałam się o pustych jajach płodowych i teraz mam schizy, oby już było po tej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie martw się, wszystko będzie dobrze. O której masz wizytę i który to tydzien?
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja dziś leżę w wyrku. Z przeziębieniem oraz mdłościami level hard nie mam czym już wymiotować

Ja też mam młyn ale nie jestem wstanie Groszek jest ważniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Aplikator podrażnia ja jak miałam luteinę to właśnie wkładałam palcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie. Gdzieś się przeziebilam i leżę. Kuruje się herbatka z sokami.
Aktualnie imbir chwilowo odstawiony bo już się go przepiłam ale na mdłości zaczęła mi pomagać czekolada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:42   #1403
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

U mnie też dzisiaj wizyta i od rana mam stres... dzisiaj 6t1d, mam nadzieję, że serduszko już będzie od rana mam z nerwów mega wysokie tętno...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:50   #1404
Natalinaa
Raczkowanie
 
Avatar Natalinaa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 34
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Rielle próbuje się nie denerwować, ale jest trudno Wizytę mam o 16.40 i dzisiaj jest 6t4d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:07   #1405
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Nie martw się, wszystko będzie dobrze. O której masz wizytę i który to tydzien? U mnie podobnie. Gdzieś się przeziebilam i leżę. Kuruje się herbatka z sokami.
Aktualnie imbir chwilowo odstawiony bo już się go przepiłam ale na mdłości zaczęła mi pomagać czekolada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś zacznę robić syrop z cebuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:17   #1406
Natalinaa
Raczkowanie
 
Avatar Natalinaa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 34
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Gryzelda a Ty o której masz wizytę? Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:23   #1407
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Vivian mi gin zakazała używać tego aplikatora, tylko palcem wkładać.

Dziewczyny dajcie znać po wizytach, na pewno wszystko będzie dobrze 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:32   #1408
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja dziś zacznę robić syrop z cebuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, syrop z cebuli uwielbiam może też sobie zrobię hmmm
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:56   #1409
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natalinaa Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię... Miałam tak przez ostatnie 2 dni, czułam się okropnie, też myślałam o tym żeby się zwolnić z pracy, ale tyle miałam do zrobienia, że nie było szans. A myślałam, że już umrę Pomogły mi trochę migdały i herbata z imbirem. Szału nie ma, ale niewielka ulga jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi już herbata z imbirem zbrzydła 🤢 a migdały nic nie pomagają ale zauważyłam, że pomarańcze na chwilę pomagają ale tylko na chwilę i ileż można jeść pomarańczy 🤦♀️
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja dziś leżę w wyrku. Z przeziębieniem oraz mdłościami level hard nie mam czym już wymiotować

Ja też mam młyn ale nie jestem wstanie Groszek jest ważniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Aplikator podrażnia ja jak miałam luteinę to właśnie wkładałam palcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, że kropek najważniejszy, ale co mam powiedzieć w pracy,jak jeszcze nic nie wiedzą o 🤰

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i po dajcie koniecznie znać co i jak u was
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017

Edytowane przez stypi_89
Czas edycji: 2020-01-29 o 12:59
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 13:09   #1410
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Też czekam na wieści z wizyt ja po swojej się troszkę uspokoiłam ale rozkminy dalej są. Jakoś w drugiej ciąży chyba większą świadomość zagrożeń mam
Ewulka o to, to to. Ja tylko bym spala. Gdyby nie to, że Młodego trzeba oporządzić.. Chociaż on się już sam oporządzi 🤪dzisiaj mi mówi, że skoro mam urodziny, to mogę sobie dłużej pospać dzięki synu
Mi kawa zbrzydła, Inka się zapijam.
Wiecie, że dalej nie ogarnęłam tych frytków dla siebie? 🤤
Z ćwiczeń to planuje basen i kijki. Planuję. Na razie pływam z jednej strony lozka, na drugą

Klusia, gdzie zniknęłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-23 13:36:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.