Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-09, 10:00   #241
ankamost85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Tak zdecydowanie wyglądają lepiej i ładniej!. Wcześniej miał jaśniejszą koronkę na lewej trójce, dwójka była wypełniona z dwóch stron, jedynka żółta (leczenie kanałowe w maju br.), druga jedynka biała, druga dwójka szarawa, trójka jaśniejsza. Do tego wada zgryzu i nie wyglądał to dobrze. Po założeniu licówek od dwójki do dwójki efekt widać wyraźnie na załączonym zdjęciu. Naturalny kolor ząbków ma A2, czyli taki ni biały, ni żółty tylko coś po środku. Stomatolog mówi, że to właśnie najbardziej naturalny kolor zębów jaki mają większość ludzi. Chciał zrobić A1, ale wtedy musiał by wymienić tą koronkę cyrkonową na jaśniejszą (koszt około 1500złotych), a prawą trójkę troszkę wybielić. Więc zostaliśmy przy jego naturalnym kolorze. Może w przyszłości jak zdecyduje się na całą wymianę góry, to wtedy zafunduje sobie bielsze ząbki. Ale pani stomatolog mówiła, że ludzie generalnie mocno świrują na temat białych zębów, a tak naprawdę naturalne zęby człowieka są mieszanką żółtego z białym Naturalność jest najlepsza więc nie powinno być przesadyzmu. Oczywiście jeśli klient chce mieć białe zęby to można zrobić nawet taką typową biel lodówki



A czy dziąsła też miałaś lekko poharatane po zabiegu założenia licówek kompozytowych? Wszystko się z biegiem czasu musi wygoić?


Pozdrowienia
ankamost85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 18:22   #242
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Nie, ja nie mialam zadnych dolegliwosci z dziaslami, choc czase przy przyjzeniu widzialam ze sa troche na styku czerwonawe,jkby podraznione przez licowke, gdy sie nimi szura np jezdzac szczoteczka
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 08:59   #243
ankamost85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Mąż ma dziąsła podrażnione od wbijania znieczulenia i troszkę od samego zakładania licówek. Powoli się wszystko goi. Jedyny zły objaw to póki co wrażliwa jedynka, która boli przy dotykaniu w konkretnie jednym miejscu.



Lekarka nam mówiła, że przy licówkach bardzo ważna jest higiena jamy ustnej. Zęby trzeba porządnie myć i używać nici. To, że ktoś ma zrobione ładne zęby nie oznacza, że już nic nie musi robić. Podobno już nie jeden raz naoglądała się takich, co przychodzili do gabinetu z pełną buzią w błyszczącej śnieżnobiałej porcelanie, a jak otworzyli szeroko usta to fetor z ust mógłby zabijać wszystko w promieniu kilometra
ankamost85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 23:07   #244
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Zgadza się, ale to niekoniecznie same zęby, ale faktycznie nieważne czy zęby czy nie zęby trzeba się pilnować, zeby nei śmierdziało. Ja używam jeszcze irygatora, ale faktem jest ze co parę dni, bo nitka mniej kłopotliwa, a irygator zalewa cała paszcze i wszystko dookoła. Swietny jest płyn Corsodyl, stężenie 0,2 %, ale jego nie mżan tak ciagle uzywac, bo ponoć żółkną zęby. Maks 2 tyg i przerwa
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 23:23   #245
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

wlasnie mi odpadla licówka z drogiej czwórki dolnej, hehe,oj nowe licówki coraz blizej, Tylko tak mnie korci hollywood smile na licowkach porcelanowych...ale z drugiej strony ręczne licówki są może mniej ładne ale za to ekonomiczniej wychodzą i nie odpadaja w całości. za bonding dałabym ok 3 tys ,a za porcelanę i to w najtanszym miejscu licówki-porcelanowe.pl 3x tyle
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 10:16   #246
ankamost85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
wlasnie mi odpadla licówka z drogiej czwórki dolnej, hehe,oj nowe licówki coraz blizej, Tylko tak mnie korci hollywood smile na licowkach porcelanowych...ale z drugiej strony ręczne licówki są może mniej ładne ale za to ekonomiczniej wychodzą i nie odpadaja w całości. za bonding dałabym ok 3 tys ,a za porcelanę i to w najtanszym miejscu licówki-porcelanowe.pl 3x tyle

To licówki kompozytowe potrafią od tak sobie odpaść? No nie strasz mojego mężczyznę bo sami się już teraz zastanawiamy jak by to miało wyglądać. Przecież tam jest ząb spreparowany właśnie pod licówkę i jak ona by odpadła to by miał tego zęba na wierzchu????
ankamost85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 10:53   #247
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

ja miałam naklejane w całości, gotowe licówki. To jest kwestia klejenia. I kwestia techniki, moje zęby nie były preparowane tylko lekko zmechacone, bo tak wykonuje się wg producenta te licówki co ja mam- bez szlifowania , tzn tylko lekko dla przyczepności. Mysle ,ze to nie przypadek ,ze akurat z czworek mi odpadły, możliwe ,ze one nie miały takiego dokladnie kształtu łukowatego ,co ząb, nie przystawaly dokładnie, bo to sa licówki gotowe, a nie z wycisku wykonywane pod indywidualny zgryz. Stąd rozmiar się dopasowuje mniej wiecej. Cały czas się waham, czy robić bonding ,czy sie szarpnąc na te porcelanę. Pisałam do gabinetu,ktory to wykonuje porcelane za 640zł/szt, Po zdjęciu wycisku , technik robi 2 tyg zęby, w miedzyczasie chodzi się w tymczasowych licówkach, Trochę szkoda, bo ja myslalam,ze oni robia w technologii cerec licówki jednowizytowe, wycinane laserem na miejscu. Naprawdę kurcze myslę co robic, Fajnie byloby miec super biel hollywoodzką, a z drugiej str 2/3 kasy w kieszeni i tez mozna miec ładny uśmiech
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 13:42   #248
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

dziewczyny a polecacie kogoś w poznaniu lub okolicach? moje zeby to masakra..

rozjechały się po prawie 20 latach po zdjęciu stałego aparatu..

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed (1).jpg (17,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (18,6 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2018-09-26 o 14:29
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 19:59   #249
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Zęby zawsze się po aparacie rozjadą, dlatego teraz stosuje się retainery, ale kiedyś tego nie było. Chyba, że wyprostowanie zębów będzie w takim układzie,ze jeden przyblokuje drugiego i juz nie beda w stanie wrócić do starej krzywizny, bo tendencją jest właśnie takie wracanie, jak rzeka do starorzecza. Ja to widzę w ten sposób , że albo wyrwiesz dolną dwójkę i dwa obok siebie zęby zakleisz licówkami , ale takie licówki moga byc za szerokie (by zakryc te szpare) i bedzie to głupio wygladac. Albo niestety znów aparat. Na mój gust możesz spokojnie wziać aparat zdejmowalny. Ja nosiłam w wieku 35 lat, i tez mi dentystka nie chciala załozyc ,bo nie działa, uprałam się, bo nie mam kasy i koniec i po 2 miesiacach mialam wyprostowanego zęba, co już bez komenarzy zostało przyjęte przez dentystkę. Ale nosiłam dzien i noc, tak jak stały, zdejmowałam na 10 min jedzenia, czyszczenie. Powinnaś załozyc, oczywiscie góra i dół i góra tylko rozszerzać szczękę, a dołem rozszerzenie plus pętelka z dociskiem na dwójkę,zeby się wbiła w szparę. Idz popłacz, że nie masz pieniedzy i chcesz tylko zdejmowalny, bo beda cie naciagac na stały.

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2018-09-28 o 20:03
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:12   #250
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Nie moge w ogole dodzwonic się do gabinetu ze Szczecina, gdzie kiedyś robiła zęby Jacquline, jakiegos maila znalazlam i tez zero odpowiedzi. Myslalam,ze juz będe miec w tym tygodniu. ..No i klops, szukam gdzie indziej, Jak nie zrobie we wrocławiu to pojadę prawdopodobnie do babki z Bochni.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 07:57   #251
09Lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 4
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Jestem z okolic Bochni, jeśli się zdecydujesz na licówki w Bochni chętnie bym się z Tobą spotkała, ja wciąż się wacham.. zrobić czy nie.. Nie widziałam jeszcze na żywo u kogoś tych licówek. Chcetnie wymienie z Tobą wrażenia.
09Lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 14:40   #252
ankamost85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Moja koleżanka w wieku 25 lat zdecydowała się na aparat. Miała konkretną wadę zgryzu. Po około 3 latach noszenia wszystko było ok. Potem przez rok po zdjęciu nosiła jeszcze aparat po aparacie i szynę. Zęby po kilku miesiącach wróciły do poprzedniego stanu. Jest załamana, wydała w sumie około 12 tysięcy (aparat góra-dół, wizyty kontrolne, zdjęcia itp.), a zęby wróciły do poprzedniego stanu. Ostatecznie swoje niedoskonałości zatuszowała licówkami kompozytowymi. Efekt powalający, spróbuję ją poprosić żeby zrobiła zdjęcie i wtedy się z Wami nim podzielę.


Podobno tylko u kilku procent osób w dorosłym wieku zęby po aparacie zostają proste. U większości, jest to proces nieodwracalny a prostowanie je aparatem to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Oczywiście w 99% gabinetach tego nie mówią, bo z tego żyją. Jeśli ktoś ma krzywe zęby to prawdo podobnie takie już będzie miał i żaden aparat tego nie zmieni.



A ja mam jeszcze małe pytanie co do licówek kompozytowych. Czy pod licówką z kompozytu może stać się coś z zębem? Na przykład może ząb zacząć gnić? Naczytałam się ostatnio sporo złego na ten temat. Że nie powinno się zakładać na martwe zęby. Z kolei ząb męża pomimo że był martwy, był w bardzo dobrym stanie, więc lekarz powiedział nam, że śmiało można na niego zakładać licówkę. Ponoć nie zakłada się na zęby martwe ale takie, które są już w fatalnym stanie. A na martwe, których korona jest w dobrym stanie można śmiało zakładać.

Edytowane przez ankamost85
Czas edycji: 2018-10-11 o 14:44
ankamost85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 08:07   #253
a1123
Przyczajenie
 
Avatar a1123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny ja robiłam licówki kompozytowe w kwietniu i powiem wam szczerze- żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej.

Miałam krzywe, żółte zęby które nie reagowały na żadne wybielenia.
Często się uśmiecham, jestem pewniejsza siebie... Owszem niestety widać że zęby nie są w 100% naturalne tzn nie są do końca "moje", ale mimo wszystko dziewczyny jeśli macie kompleksy to nie zastawiajcie się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3369.jpg (61,0 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3059.jpg (82,5 KB, 250 załadowań)
a1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 18:26   #254
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny , umowilam się do dentystki u siebie w mieście, wieć poki co nie wybieram się do żadnej Bochni. Naświetlilam sprawę przez tel i zobaczymy na miejscu co zrobić, tzn u mnie jest kwestia tego ,ze trzeba zdjąć te stare naklejane. Do poprzedniczki , sliczne ząbki,tylko na dwóch zdjęciach , choc są niewyraznie, widac jakby miały inny kształt (od innej osoby ...) Ja chcę miec znow ten efekt ktory byl po wyjsciu z gabinetu- czyli rowno białe zęby. Jak pokazywały tutaj dziewczyny, po zwyklych kompozytach uttrzymują im się jednolite zęby długi czas, a jak wiecie z mojej historii mi się zaczeło spod licówki przeswitywanie innego koloru (cementu?).
Pod licówką nic Ci nie może gnić, tak jak nie powinno pod plombą , ktora ma zachować szczelność.

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2018-10-12 o 18:29
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 09:20   #255
sabina76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 13
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny też chcę zrobić licówki, ale nie wiem do kogo się wybrać. Czy macie jakiegoś sprawdzonego stomatologa w Gdańsku, który zrobi to porządnie i ma praktykę, a nie że będzie na moich zębach się uczył
dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
sabina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 18:32   #256
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez a1123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja robiłam licówki kompozytowe w kwietniu i powiem wam szczerze- żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej.

Miałam krzywe, żółte zęby które nie reagowały na żadne wybielenia.
Często się uśmiecham, jestem pewniejsza siebie... Owszem niestety widać że zęby nie są w 100% naturalne tzn nie są do końca "moje", ale mimo wszystko dziewczyny jeśli macie kompleksy to nie zastawiajcie się.
Super masz licoweczki... Gdzie je robiłaś? Z góry sorka jeżeli już wspominałaś, po prostu się nie natknęłam.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 07:53   #257
a1123
Przyczajenie
 
Avatar a1123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

robiłam w Krakowie w http://mydentistkrakow.pl/
a1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 08:52   #258
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez a1123 Pokaż wiadomość
robiłam w Krakowie w http://mydentistkrakow.pl/
I nie widzisz żadnych zmian w samych licowkach? Nie przebarwily się wcale przez te parę miesięcy? Pytam o to, bo kompozyty lubią wchlaniac wilgoć i się przebarwiac. Nie mniej, gdy się o nie dba i nie pije dużo kawy/ nie pali papierosow, to powinno być w porządku.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 07:15   #259
a1123
Przyczajenie
 
Avatar a1123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
I nie widzisz żadnych zmian w samych licowkach? Nie przebarwily się wcale przez te parę miesięcy? Pytam o to, bo kompozyty lubią wchlaniac wilgoć i się przebarwiac. Nie mniej, gdy się o nie dba i nie pije dużo kawy/ nie pali papierosow, to powinno być w porządku.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Papierosów nie palę, chociaż czasami mnie kusi, ale ze względu na zęby tego nie zrobię. Kawę piję codziennie. Przez pierwsze 3 miesiące piłam wszystko co przebarwia przez słomkę, ale teraz pije normalnie.

Jestem bardzo przewrażliwiona jeśli chodzi o kolor zębów- non stop go kontroluję, ale nie zauważyłam jak narazie żadnych zmian.
a1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 03:06   #260
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Spojrzałam na tę stronę gabinetu, ale czy oni wykonywali licówki z ręki? To nie jest licówka gotowa- systemowa?
Ja zostałam odesłana z kwitkiem Ze wzgledu na stan bruksizmu, i podraznione dziąsła Poza tym doktorka nie chciała za bardzo wykonywać zębów na pełny uśmiech, tzn tylu sztuk, bo wtedy bardziej musiałaby się napracować, zeby całościowo było wszystko harmonijnie,,i widac jej się to nie opłaca. Musze szukać gdzieś indziej. Skoro z moim zaciskaniem nie powinnam mieć licówek, to tym bardziej nie chce inwestować w porcelanę. Poszukam jeszcze, a może dentystka z Bochni się zgodzi, dla niej chyba nie jest problemem zrobić kilkanascie zębów z ręki
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:14   #261
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Spojrzałam na tę stronę gabinetu, ale czy oni wykonywali licówki z ręki? To nie jest licówka gotowa- systemowa?
Ja zostałam odesłana z kwitkiem Ze wzgledu na stan bruksizmu, i podraznione dziąsła Poza tym doktorka nie chciała za bardzo wykonywać zębów na pełny uśmiech, tzn tylu sztuk, bo wtedy bardziej musiałaby się napracować, zeby całościowo było wszystko harmonijnie,,i widac jej się to nie opłaca. Musze szukać gdzieś indziej. Skoro z moim zaciskaniem nie powinnam mieć licówek, to tym bardziej nie chce inwestować w porcelanę. Poszukam jeszcze, a może dentystka z Bochni się zgodzi, dla niej chyba nie jest problemem zrobić kilkanascie zębów z ręki
A ten bruksizm leczysz? Zjesz sobie żeby do czasu aż znajdziesz denstyste, który zrobi ci licówki.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 21:43   #262
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

ja mam licówki, wiec nie mam jak zjadac zebow. poprzednia dentystka nie miala oporow przed zalozeniem licowek, ani tak obszernie nie przeanalizowała moich warunkow zgryzowych.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 16:40   #263
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
ja mam licówki, wiec nie mam jak zjadac zebow. poprzednia dentystka nie miala oporow przed zalozeniem licowek, ani tak obszernie nie przeanalizowała moich warunkow zgryzowych.
Nie ścierają Ci się dolne zęby?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 18:15   #264
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Mam na gorze i na dole, zreszta w tym wątku wszytsko opisywałam
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 21:47   #265
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Bruksizm leczy się botoksem.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 23:45   #266
Angeange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cześć,mogłabyś napisać jak trzymają się licówki po tylu latach i gdzie robiłaś i czy jesteś zadowolona ? Czy już robiłaś poprawki itp ? Dziękuje za odp

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Hej, piękne ząbki !! Napisz ile płaciłas za jednego zęba ? Ile trwał cały zabieg i czy dentystka nie miała oporów ? Napisz tez proszę czy kolor który masz obecnie bardzo różnił się od naturalnego ? Dziękuje
Angeange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 02:49   #267
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

dziewczyny, ja mam już wymienione kompozyty na porcelanowe. Zapłaciłam jak na porcelanę b mało 10,5tys za 16 licówek. Oczywiscie kolor super, kształt juz taki se, lepiej wygadaly te kompozyty pogrubiające mi zęby, bo swoje mam takie w tyle, mało widoczne. Zęby zostały strasznie opiłowane. Wiec powiem tak, nie zrobiłabym tego drugi raz, może w przyszłosci, gdybym juz była zawiedziona naklejanymi kompozytami. Babka ktora robiła Jacqulinie, w Szczecinie , nie odbierała telefonu, druga nie chciala zrobić stąd tez pomyslałam, ze decyduje sie na porcelanę. Teraz bym tego nie zrobiła, próbując jeszcze półśrodków, czyli szukajac dalej dentysty do kopozytu, z uwag na to, ze z moich zębow nic nie zostało, tak je spiłowano. Oczwiscie to do czego nie mozna sie przyczepić to rewelacyjny kolor
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:29   #268
gusiak777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez a1123 Pokaż wiadomość
przyznam, że szukałam taniej natomiast mało kto wykonywał licówki bez szlifowania zęba. Podobno ząb pod licówką jest nienaruszony
Ile zapłaciłaś za całość założenia licówek?
gusiak777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 16:13   #269
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez gusiak777 Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłaś za całość założenia licówek?
Obawiam się,że nie doczekasz się odpowiedzi ,napisałam pw do autorki postu już dawno temu i cisza
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 15:18   #270
medy1234
Przyczajenie
 
Avatar medy1234
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Hej, jestem tutaj nowa i mam nadzieję, ze któraś z Was tutaj jeszcze zagląda
Mam jedną licówkę kompozytową na górnej dwójce po leczeniu ortodontycznym, bo miałam sporą przerwę między jedynką a dwójką. Zakładałam w listopadzie i teraz widzę, że zrobiła mi się niewielka prawie niewidoczna przerwa między jedynką, a dwójką. Czy to znaczy, że licówka się ukruszyła? Nie czuję żadnej chropowatości mogącej o tym świadczyć. Do swojej ortodontki z tym na pewno się nie zgłoszę, bo już jej nie ufam.
medy1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 17:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.