Domowe urządzenie fale RF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-16, 01:32   #1
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361

Domowe urządzenie fale RF


Czy ktoras posiada takie ustrojstwo w domu>? Chodzi mi o przenośne urządzonko takie w cenie ok 300 zł . Nie potrzebuję do zabiegów na duże partie , jedynie okolica oka, zrobił mi się zastój limfy po wypełniaczu i chciałabym to szybciej rozpuścić, bo mam wybrzuszenie. Nie wiem, czy czekać, czy już to likwidować . Czy takie domowe zabiegi dadzą radę? Jeden zabieg na oczy falami kosztuje ok 100 zł, ponoć trzeba kilka. Wolałabym zainwestować w domową maszynę , jeśli pomoże. WIem, ze gabinetowe mają inną moc , ale przykładowo z epilatora IPL do domowego użytku jestem bardzo zadowolona i jest to przykład , ze można tanim domowym urządzeniem uzyskać efekt mimo , ze w dluzszym czasie to taniej i bez fatygowania się do gabinetu. CO w takim razie z falami RF? W ogole ,czy ktoras ma doswiadczenie z tymi falami i jest w stanie podzielic sie doswiadczeniem
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 06:25   #2
novaNNa2018
Przyczajenie
 
Avatar novaNNa2018
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Domowe urządzenie fale RF

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Czy ktoras posiada takie ustrojstwo w domu>? Chodzi mi o przenośne urządzonko takie w cenie ok 300 zł . Nie potrzebuję do zabiegów na duże partie , jedynie okolica oka, zrobił mi się zastój limfy po wypełniaczu i chciałabym to szybciej rozpuścić, bo mam wybrzuszenie. Nie wiem, czy czekać, czy już to likwidować . Czy takie domowe zabiegi dadzą radę? Jeden zabieg na oczy falami kosztuje ok 100 zł, ponoć trzeba kilka. Wolałabym zainwestować w domową maszynę , jeśli pomoże. WIem, ze gabinetowe mają inną moc , ale przykładowo z epilatora IPL do domowego użytku jestem bardzo zadowolona i jest to przykład , ze można tanim domowym urządzeniem uzyskać efekt mimo , ze w dluzszym czasie to taniej i bez fatygowania się do gabinetu. CO w takim razie z falami RF? W ogole ,czy ktoras ma doswiadczenie z tymi falami i jest w stanie podzielic sie doswiadczeniem
Podbijam pytanie.
Ja mam więcej partii do ogarnięcia i też zastanawia mnie czy to nie jest na zasadzie zabawki w porównaniu do mocy tych gabinetowych.
Rozsądniejsze jest wydanie 300 zł, szczególnie że planuję trochę pracy przy sobie, ale
czy to da efekty porównywalne do gabinetowych, nawet jeśli miałoby to zająć więcej czasu...
Ktoś coś?
novaNNa2018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-24 07:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.