ARGILETZ - esentia ogłasza że będzie mieć pełną ofertę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-17, 19:52   #1
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738

ARGILETZ - esentia ogłasza że będzie mieć pełną ofertę.


Ja na razie mam spory zapas glinki, ale dla dziewczyn, które mają trudności ze zdobyciem to świetna wiadomość.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 23:03   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: ARGILETZ - esentia ogłasza że będzie mieć pełną ofertę.

To swietna wiadomość... choc ja już mam swoje trzy sklepy u siebie gdzie glinki są widziałam w esentii jeszcze te nowa serię dermiki, przeciwzmarszczkową dla młodych kobiet, mam ochote na kremik na noc, teraz zaaplikuje sobie jakiś mocniejszy kwasek a ja kwaski to tylko moge w połaczeniu z czymś cięzszego kalibru. Kusi mnie ta nowa Dermika jak nie wiem co, ale juz obiecałam sobie że nic nie kupię póki nie zużyję tego co się uzbierało ostatnimi czasy...
Mam sentyment do esentii odkąd kupiłam zywą ziemię wulkaniczna u nich
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 23:15   #3
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: ARGILETZ - do Smoczycy

A jak ta ziemia wulkaniczna ?
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 23:57   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: ARGILETZ - do Smoczycy

Jestem zadowolona z ziemi. Nawet bardzo zadowolona. Na początku byla wsciekła bo mam to wieksze opakowanie które było dość drogie, a pudełeczko malutkie a wydajne to to nie jest... No i na początku mi się wydawało ze to działa tak samo jak porządnie oczyszczająca maseczka glinkowa. No moze skóra była jeszcze gładsza i bardziej napięta. Uzywam tej maseczki już chyba z miesiąc - a moze i ponad - dwa razy wtygodniu i efekty mnie zaskakują, nie iwem czy to zasługa tej maseczki czy czego innego, moze brevoxyl albo już nie wiem co... Żywa ziemia bardzo pomaga mi na cerę. Nie robi mi się nic nowego na tej nieszczesnej brodzie, w ogóle wszystko szybciej się goi, bardzo głeboko oczyszcza, mocno napina skórę ale nie wysusza. Mam wrażnie skóra jest jakaś taka lepiej dotleniona... nie wiem... bredze już o tej porze, spac powinnam iść ale nałóg mnie tu trzyma przy kompie... Ziemia ma sporo wad, jest droga, niezbyt wydajna, przy nakładaniu łzawią mi oczy. Ale na moją cerę ma bardzo dobry wpływ już postanowiłam że jak mi się skończy to kupuję nowe opakowanie
Pozdrawiam o tej późnej porze (jak dobrze że jutro nie muszę się rano zrywać...)
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 07:39   #5
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: ARGILETZ - do Smoczycy

Smoczyca napisał(a):
> Pozdrawiam o tej późnej porze (jak dobrze że jutro nie muszę się rano zrywać...)

No tak a ja dzisiaj lecę do szkółki no jak Ci Smoczyco nie wstyd mnie tutaj dołować, co?? ;PP Hehe


Edytowane przez youare
Czas edycji: 2005-09-21 o 23:06
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 08:06   #6
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: ARGILETZ - esentia ogłasza że będzie mieć pełną ofertę

Dostałam właśnie maila z esenti z reklamą tej serii i muszę przyznać, że wygląda kusząco. Ostatnio wygrywam z trądzikiem i wypadałoby teraz zainteresować się kosmetykami zapobiegającymi przedwczesnemu starzeniu. Słabo się w tym temacie orientuje, dlatego ta seria spada mi jak z nieba. A z drugiej stronie - pustki w portwelu i wiem, że teraz trzeba zaciskać pasa, ale tak mi się nie chce.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 08:44   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: ARGILETZ - esentia ogłasza że będzie mieć pełną ofertę

No właśnie te pustki w portfelu! Jestem w takim dołku finansowym jak jeszcze nigdy... czekam na nalezne mi pieniadze z kilku źródeł... a że ja sama do pracy dopiero wrócę w październiku to jest mi okrutnie cięzko teraz kryzys finansowy jakich mało
Ale nawet jak juz zacznę opływac w gotwókę to chyba się z tym zakupem wstrzymam - wymógł na mnie taką obietnice mój facet, ze przystopuję z tymi zakupami... no i jestem skłonna przyzanć mu rację bo jak policzyłam maseczki, toniki, żele i kremiki jakie mam w domu, to mi wyszło ze spokojnie do konca roku wszystko mi starczy dlatego ta dermika trochę poczeka jeszcze (ale myślę że kupię właśnie ten krem na noc, z opisu brzmi bardzo zachęcająco).

No youare, to ty jeszcze przed szkółką widzę kompa odpalasz i na wizaż o świcie zaglądasz? To się nazywa nałóg Pociesz się że nauczycielom - nawet tym największym zapaleńcom - też się nie chce rano wstawać. No i nie jest tak źle co? Zawsze coś tam się dzieje, lekcyjki wypadają... a tu jeszcze Stara Baśn wchodzi do kin
Buziaczki trzymaj się cieplutko i nie daj zwariowac w szkólce
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.