Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 08:33   #991
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
To jest forum ślubne a nie dział obsługi klienta .
hehe to samo pomyślałam




Justynkie
bardzo ładna ta bielizna! wczoraj widziałam w Triumphie piękną, biało-różową bieliznę na noc poślubną, ale cena zwaliła mnie z nóg
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:42   #992
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
dziękujemy za przypomnienie na pewno nam sie przyda !
lepiej skończmy temat, bo wywoła nie potrzebną kłótnie.
Misia sama zwracasz uwagę ludziom że spamują a teraz masz jakie ale że tobie ktoś zwrócił.

Justynkie śliczna bielizna. Mnie mama pogania że już dawno powinnam kupić sobie bieliznę :P Ale jakoś mi nie po drodze
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-04-28 o 08:48
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:47   #993
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Misia sama zwracasz uwagę ludziom że spamują a teraz masz jakie ale że tobie ktoś zwrócił.
Kochana zejdz ze mnie i przyczep się kogoś innego bo chyba CI sie nudzi. Ja nie pamiętam kiedy osttanio zwróciłam komu kolwiek jakąkolwieik uwagę tutaj.. więc proszę Cię zejdz ze mnie
pozdrawiam
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:54   #994
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

halo, co tu się dzieje PMki, cisza

W sobotę, równe 3 miesiące przed ślubem nasi rodzice się w końcu poznali, było miło i sympatycznie, 6 godzin siedzieli, wódki dużo poszło

Wczoraj kolejne 3 zaproszenia rozdaliśmy - mojemu chrzestnemu i znajomym, super było, mieliśmy plan wrócić o 20 do domu, byliśmy dopiero po 22
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:58   #995
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Melduję się po weekendzie. Rozdaliśmy 6 zaproszeń, tylko jedna para kręciła nosem, czy przyjdzie (niedawno urodziło im się dziecko, rozumiemy to - jednak proponujemy im sporo udogodnień, żeby choć mogli przyjść na chwilę na obiad).

justynkie Nie stresuj się - chyba goście musieliby być sympatykami stylu "Moje wielkie cygańskie wesele", żeby Was krytykować W zeszłym roku byliśmy na weselu, gdzie państwo młodzi poszli w podobnym kierunku jak Wy (ale jednak grzeczniejszym ) i zebrali sporo komplementów.

Piekna bielizna

lupinka Mało brakowało, żeby TŻ był bez garnituru (taki typ, że jak mu coś wpadnie w oko to tylko to i nic innego); było sporo biegania, bo te ciekawsze i promocyjne modele w standardowych rozmiarach szybko schodzą.

Tata ma rację - na szczęście

enzunio Trzymam kciuki, powinni zrozumieć. I dobrze, że się dziewczyny wzięły za Twój panieński - mam nadzieję, że relacja będzie szalona

madziara A nie dałoby rady, żebyście też w dniu slubu podpisali dokumenty?

alucior Dobrze, że rodzice się tak fajnie dogadują ze sobą
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:58   #996
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cześć dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn z Krk
gdzie można znaleźć fajne sukienki wieczorowe/weselne w przystepnej cenie?
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:03   #997
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn z Krk
gdzie można znaleźć fajne sukienki wieczorowe/weselne w przystepnej cenie?
A jaka wg Ciebie jest przystępna cena ?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 09:03   #998
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
byłam własnie w lidlu i sie wkurzyłam na maksa kupiłam pstrąga za 12.50 zł, pepsi, za 5 zł, przyprawe do grila za 2 zł i ciastko za 2 zł i 200 gram pistacji a pani mi śpiewa w kasie 59 zł
mówie ILE ?? a ona no 59 zł, pytam za co, a ta mi czyta że pistacje mnie wyszły 46 zł bo pistacje są drogie
mówie jej, że wiem, że są drogie ale bez przesady zeby za 200 gram pistacji 46 zł zapłacic a ona swoje, więc kazałam jej wycofać!
i zapłaciłam 18 zł za reszte zakupów.
ide specjalnie, drugi raz na ten lidl sprawdzić ile te pistacje kosztują i pisze jak byk 4. 89 za 100 gram !! skoro miałam 200 wieć w porywach mogła mnie 12 zł skasować a nie 46 i ide i jej to mówie, a ona, że to jest niemożliwe ze taka kwota wyszła i coś tam. wydarłam sie na nią, że chce ludzi oszukiwać na pieniądzach i że myślała, że na głupią trafiła. w końcu przyszła kierowniczka i poprosiła ja o wyjaśnienie sytuacji a ja poszłam i nie kupiłam tych pistacji.
no co za babsko...
sorry za off top ale sie poirytowałam
Misia nie potrzebnie się uniosłaś. Mam siostrę która pracuje na stanowisku kierowniczym w lidlu i opowiada mi o klientach. Też siedziała kiedyś na kasie i mówiła, że kogo to interesuje, że ma mgr, jak na kasie to gorsza. Kiedyś koleżanka jej powiedziała, że chyba ma na czole napisane ☠☠☠aj mnie, bo tak klienci się zachowują. Co ta kobieta na kasie jest winna, że ktoś dał taką cenówkę albo, że ma taką cenę wbitą na kasie? Mogłaś grzecznie poprosić o wycofanie produktu i pójść sprawdzić jaka cena i udać się do kierowniczki i grzecznie zwrócić uwagę, że jest błąd. Pamiętajmy, że tam też pracują ludzi i tylko Ci co nic nie robią się nie mylą.
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:05   #999
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

docik10zamknełysmy temat, żeby nie ciągnąć kłótni. Problem polegał na tym, że cena była dobra i na kasie i na sklepie tylko PANI WPISAŁA za wiele gram. policzyla za ponad 1 kg. wiec to jej ewidentna wina. ale nie ciągnijmy juz tego
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:08   #1000
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

tak do 200 zł
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:11   #1001
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
docik10zamknełysmy temat, żeby nie ciągnąć kłótni. Problem polegał na tym, że cena była dobra i na kasie i na sklepie tylko PANI WPISAŁA za wiele gram. policzyla za ponad 1 kg. wiec to jej ewidentna wina. ale nie ciągnijmy juz tego
oki Zwracam honor
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 09:16   #1002
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
tak do 200 zł
Najprędzej w CHT. Na Karmelickiej tuż przy przecznicy z Batorego jest sklep z sukienkami, podobnie przy placu Inwalidów (tylko tam raczej sukienki klasyczne, bez brokatów, satyn i udziwnień). I sieciówki: Orsay, Mango, Top Secret, Pretty Girl, Aggi (trochę droższe).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:20   #1003
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn z Krk
gdzie można znaleźć fajne sukienki wieczorowe/weselne w przystepnej cenie?
to zależy czego konkretnie szukasz ja osobiście lubię yoshe w krakowskiej, ale niektórzy mi polecali sukienki kupić na tandecie, chociaż jeszcze nigdy nie byłam więc sama się nie wypowiem co tam jest, a muszę się kiedyś wybrać z ciekawości.
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Najprędzej w CHT. Na Karmelickiej tuż przy przecznicy z Batorego jest sklep z sukienkami,
ooo ten sklep na Karmelickiej kiedyś często mijałam (już nie mieszkam w tamtych okolicach) i zawsze podobały mi się te sukienki wystawione na witrynie a też nigdy nie miałam czasu wejść
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2014-04-28 o 09:23
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:23   #1004
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
madziara A nie dałoby rady, żebyście też w dniu slubu podpisali dokumenty?
ale jeżęli nie można podpisać dokumentów przy ołtarzu to mi bez różnicy czy zrobimy to w piątek czy w sobotę. Dzień przed dostarczymy księdzu kartki ze spowiedzi, jeszcze raz omówimy przebieg mszy, damy ostateczną odpowiedź czy mój siostrzeniec będzie niósł obrączki.
Dodatkowo podejdziemy na sale ustawić kwiaty (jeżeli to będą storczyki), zostawimy u rodziców Tż część rzeczy, żeby następnego dnia ich nie wozić.
Trochę latania będzie.

Muszę jeszcze ustalić z siostrą kolejność czesania i malowania. Są dwie opcje:
1 opcja) Ja czesanie 8.00, makijaż 10.00, około 11.00 odebrać bukiety, w drodze powrotnej zabieram mamę od fryzjera , w domu bym była około 12.00, o 14.00 musimy wyjechać.
Siostra wtedy czesanie 9.30. makijaż 11.00, w domu by była po 12 tej, musi ubrać dzieci i męża i dojechać do mnie przed 14.00.
2 opcja) Siostra czesanie 8.00, makijaż 9.30, będzie w domu przed11 tą. ma około półtorej godziny więcej na wyszykowanie rodzinki i dojechanie do mnie.
Ja czesanie 9.00, makijaż 11.00, około 12.00 odebrać kwiaty, w drodze powrotnej mamę od siostry (sis by ją zgarnęła od fryzjera), w domu bym była około 13.00. Zostałaby mi się godzina na ubranie i przekąszenie czegoś (o ile coś przełknę).
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:24   #1005
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

W CHT była ostatnio moja siostra, spory wybór, trochę na jedno kopyto - ale idzie kupić fajne, różnorakie kolorki, królują pastele.
Tam jest ogromna ilość kompletów/garsonek takich pasujących np. dla mamy która nie chce typowej sukienki, czy dla babć. Moja babcia na pewno się tam wybierze na poszukiwanie.
Fajne sukienki ma Mohito aktualnie
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:25   #1006
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

A ja sobie tak na okazję 110 DDŚ walnęłam kolażyk a co ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1398673542588.jpg (136,5 KB, 76 załadowań)
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:45   #1007
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dzięki dziewczyny koniecznie musze tam iść ! a w sobotę sa otwarte, nie?
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:58   #1008
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
ale jeżęli nie można podpisać dokumentów przy ołtarzu to mi bez różnicy czy zrobimy to w piątek czy w sobotę.
Ale zawsze fotograf może pójść z Wami na zakrystię i porobić zdjęcia jak podpisujecie dokumenty w pełnym ubraniu Zawsze to jakaś pamiątka
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:12   #1009
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Na sam początek serdeczne gratulacje dla naszych świeżo upieczonych mężatek!


Weekend przyniósł nam trochę nowych ustaleń ku rozpaczy absolutnie wszystkich, którym to mówię, do ślubu pójdę w okularach. To jedna z niewielu rzeczy, na której K. mocno zależy (twierdzi, że gdybym poszła w soczewkach czułby się, jakby brał ślub z kimś innym), a ostatecznie chcę się podobać głównie jemu
Za to on obiecał się nie golić (absolutnie kocham go w zaroście, bez wygląda okropnie!), pójść do fryzjera tuż przed ślubem (jak go znam, poszedłby miesiąc wcześniej, a włosy rosną mu mega szybko) i mogę mu zrobić manicure

Do tego w końcu przetestowałam sobie moje doczepki, i to w warunkach ekstremalnych, bo wczoraj miałyśmy występ w ramach festiwalu tańca. Wszystko się trzyma, mimo moich obaw spinki nie wystawały, a machałam głową dość konkretnie.
Konia z rzędem tej, która zgadnie, dokąd sięgają moje prawdziwe włosy na zdjęciu jestem saute, nie przestraszcie się
10151408_890027247679411_8951192941315026558_n.jpg
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 10:18   #1010
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Hmmm czy szybko? Standardowo uszycie garnituru trwa ok 4 tygodni i są 3 przymiarki. My szyliśmy ok. 2 miesiące bo nam się nie spieszyło więc od razu powiedzieliśmy że chcemy najpóźniej w maju. I mieliśmy aż 5 wizyt bo raz krawiec źle spiął spinki w koszuli TŻ i mankiet nie wystawał więc odpruwał rękawy a na kolejnej przymiarce okazało się że jednak są ok no i troszkę się na plecach marszczyło i poprawiali, ale jest super!
Super bukiet znalazłaś!


Dziękuję sama obawiam się czy nie będziemy wyglądali jak przebrani i czy goście to dobrze odbiorą bo to jednak zwykli prości ludzie a nie jacyś obyci w świecie, większość woli tradycję. No ale zobaczymy Dzisiaj będą w klubie zdjęcia TŻ w ślubnej stylizacji


Na razie nic nie będziemy robić, to TŻ ma się dobrze czuć. Może niedbale to założyliśmy, koszula była niewyprasowana i się ściągała, może to wszystko się złożyło że TŻ czuł się źle. Najwyżej będą szelki tylko na sesji i też będzie super


U mnie disco polo być musi bo przy tym goście najlepiej się bawią.
Z zakazanych piosenek to na pewno "Żono moja"

Enzunio ja bym powiedziała wprost, że ciężko będzie z zaproszeniem tego kierowcy bo macie już komplet na sali, że ograniczyliście listę w stosunku do rodziny a teraz macie zapraszać obcego faceta? Powinni zrozumieć...

Kupiłam wczoraj stanik w Triumphie, zwykła biała bardotka, gładka miseczka. Do tego koronkowe majtki. Jestem mega zadowolona bo miałam problem ze znalezieniem dobrego stanika ze względu n a mój mały biust ale panie w Triumphie super doradziły i mam bieliznę slubną


Do środy mamy termin potwierdzeń przybycia na wesele, w weekend odezwały się 4 osoby które w zasadzie i tak były pewne, na chwile obecną mamy na:
154 zaproszone osoby
54 potwierdzone
30 odmów
70 niewiadomych
ile dałaś za bardotke ?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

to ja też zapytam:

Dziewczyny z Krakowa lub te które bywają w Krakowie:

Wybieram się z mamą w któryś weekend do Krakowa szukać dla niej sukienki na moje wesele, gdzie polecacie podejsc aby kupić sukienke Pani po 50
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:23   #1011
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość



Weekend przyniósł nam trochę nowych ustaleń ku rozpaczy absolutnie wszystkich, którym to mówię, do ślubu pójdę w okularach. To jedna z niewielu rzeczy, na której K. mocno zależy (twierdzi, że gdybym poszła w soczewkach czułby się, jakby brał ślub z kimś innym), a ostatecznie chcę się podobać głównie jemu
Za to on obiecał się nie golić (absolutnie kocham go w zaroście, bez wygląda okropnie!), pójść do fryzjera tuż przed ślubem (jak go znam, poszedłby miesiąc wcześniej, a włosy rosną mu mega szybko) i mogę mu zrobić manicure

Do tego w końcu przetestowałam sobie moje doczepki, i to w warunkach ekstremalnych, bo wczoraj miałyśmy występ w ramach festiwalu tańca. Wszystko się trzyma, mimo moich obaw spinki nie wystawały, a machałam głową dość konkretnie.
Konia z rzędem tej, która zgadnie, dokąd sięgają moje prawdziwe włosy na zdjęciu jestem saute, nie przestraszcie się
Załącznik 5664020
Naturalne do ramion i ciut niżej?
Właściwie to całość wgląda naturalnie, nie powiedziałabym, ze to doczepki, gdybyś sama nie napisała
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:24   #1012
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
13 DDŚ

Co myślicie Dziewczyny o takich paznokciach ?
delikatne i śliczne!

activelifestyle dziękuję, może coś dopiszesz do listy i też wrzucisz? Pewnie o niejednym zapomniałam

zakrecona_kropka - posadzka świetna! Będzie wam łatwiej tańczyć na środku hihih

missmalezji - cudny masz ten welon, dlaczego go nie ubierzesz?

Liana - świetny kolor turniura! Mojemu M. też się podobał taki, lecz jak ubrał wyglądał śmiesznie.. tak jakby go ten kolor zabił i przyćmił. Może doczekam się i powie mi wreszcie choć jedziemy kupić garnitur.. pff chyba 2 dni przed ślubem

lupinka - świetne buty! i ten kolor No i napis stojący!! Gdzieś taki upolowała!? Ja mam na oku taki LOVE

zły jeż - 2 przyszłych małżonków z innej parafii.. czyli dwóch czy drugi z innej ?

mimi_77 - czekam na listę!

basiczek24 - wydaje mi się, że ludzie którzy mają takie same imiona mają podobne charaktery.. Np. wszystkie Beaty, które znam są brr... soryy :P (teściowa i przyjaciółka zazdrośnica)

marlenqa22 100 dni i już tyle wybrane!? ale mam tyły.. a sukienka piękna!!!

cornflower_girl właśnie z welonem też się o to boję, on kończy się gdzieś właśnie koło mojego pasa. Z drugiej strony marzyłam zawsze o welonie! Mogłabyś podać choć jeden przykład tych welonów co podałaś? Nie bardzo się znam na tym i nawet nie wiem co masz na myśli Mój jest z grzebieniem i chciałam go tylko tak w tył koka wpiąć symbolicznie.

Ostatnia fryzura jest świetna, ale do mnie raczej nie pasuje I te uszy!
Zastanawiam się nad czymś z takich jak w załącznikach.


Aaa! I bardzo podoba mi się ten pomysł dziewczyn z kolażami!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 401e8a4b0d588a5a37c4679b432c6d9c.jpg (10,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 2.jpg (64,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 4.jpg (32,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 3.jpg (51,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:25   #1013
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ile dałaś za bardotke ?

99,90 zł
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:29   #1014
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Na sam początek serdeczne gratulacje dla naszych świeżo upieczonych mężatek!


Weekend przyniósł nam trochę nowych ustaleń ku rozpaczy absolutnie wszystkich, którym to mówię, do ślubu pójdę w okularach. To jedna z niewielu rzeczy, na której K. mocno zależy (twierdzi, że gdybym poszła w soczewkach czułby się, jakby brał ślub z kimś innym), a ostatecznie chcę się podobać głównie jemu
Za to on obiecał się nie golić (absolutnie kocham go w zaroście, bez wygląda okropnie!), pójść do fryzjera tuż przed ślubem (jak go znam, poszedłby miesiąc wcześniej, a włosy rosną mu mega szybko) i mogę mu zrobić manicure

Do tego w końcu przetestowałam sobie moje doczepki, i to w warunkach ekstremalnych, bo wczoraj miałyśmy występ w ramach festiwalu tańca. Wszystko się trzyma, mimo moich obaw spinki nie wystawały, a machałam głową dość konkretnie.
Konia z rzędem tej, która zgadnie, dokąd sięgają moje prawdziwe włosy na zdjęciu jestem saute, nie przestraszcie się
Załącznik 5664020
Masz włosy nieco za ramiona, tak z kilka cm za supełek z sukienki
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:31   #1015
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja już po zakupach i po ślubie ijii Zakupy się nie udały, za to ślub owszem
Ijaa i jej mąż wyglądali super, byli bardzo szczęśliwi, a ich radość była zaraźliwa. Chusteczki się nie przydały, bo ja dzięki ich postawie ciągle miałam banana na ryju i cieszyłam się ich szczęściem. Ceremonia była krótka, ale piękna, oprawa muzyczna super! Gości tłum
Ijaa wyglądała przepięknie - cudna suknia, butkiet, make up rewelka!!!, fryzura świetna. Zwróciłam też uwagę na przepiękną biżuterię Ale przede wszystkim była bardzo szczęśliwa i mam nadzieję, że będę tak tryskać radością jak ona w dniu ślubu
Bardzo się cieszę, że mogłam w tym uczestniczyć, bo był to piękny i radosny ślub

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Ysia ty kompletna wariatko, zdawać relację z auta? Wyglądałaś bosko!!!
Ja niestety ciągle jestem bez kiecki na poprawiny. Oglądałam i mierzyłam, ale nic mnie nie zachwyciło, poza kiecką na poprawiny exist jezu jaka ona piękna jest na żywo ale nie było mojego rozmiaru ani nawet zbliżonego
Za to kupiłam sobie plecak w góry i kostium kąpielowy
Kochana, dokonałaś idealnych zakupów!
A co do ślubu Ijii to jak pomyślę, że 1,5 roku temu się zapoznawałyśmy to nie sądziłam, że całą sobotę będę przeżywać śluby wizażanek, nawet podczas zapraszania gości

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Jade do ślubu
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Idziemy na After dzieki za bylyscie ze mną cały dzien ;*
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Było cudownie ! Niczym sie nie denerwowalismy , wszyscy zmieścili sie w urzędzie, na sali tez było ok! Jesteśmy z Warszawiakiem mega szczęśliwi !wieczorem napisze porządna relacje, jak już wyślę męża do Warszawy slub? Bardzo polecam !

Najlepsze życzenia dla wczorajszych Panien Młodych !
Szalona! Aż mnie w żołądku ścisnęło ze wzruszenia, jak zobaczyłam obrączkę na Twoim palcu. I jakże Warszawiak wpatrzony w Ciebie. Czuć Waszą miłość! Cudownie wyglądaliście!

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Razem z Veliką udało mi się być na ślubie Iiji, choć nie było tto łatwe na ostatnią chwilę nie wiedziałam czy uda mi się być, mimo że bardzo chciałam

Iiija wraz z mężem wyglądali przpięknie!! Uśmiech towarzyszył im od początku do końca. Biło od nich ogromne szczęście. Iija była przepiękną PMką, wszytko idealnie dograne. Nie mogłam się na nią napatrzeć Miałam wrażenie, że się nic nie stresowała. Za to mnie stres pochłonął na dobre
Cieszę się niezmiernie, że dotarłaś! I nie stresuj mi się tu moja Droga!

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma kontakt z wioliix?? Długo się nie odzywała...

Ciekawe czy pierścionek się odnalazł...
A no właśnie, bardzo dawno jej nie było

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Idealny dla Ciebie!

enzunio tak jak radziły dziewczyny podziękuj cioci, bo 200 zł to dużo przy takiej ilości wydatków.
A sprawę z druhną się nie przejmuj, nie wszyscy muszą się lubić, a Ty ciesz się swoim dniem!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:32   #1016
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

justynkie mam taką samą bielizne
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:41   #1017
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
A ja sobie tak na okazję 110 DDŚ walnęłam kolażyk a co ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajny

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Do tego w końcu przetestowałam sobie moje doczepki, i to w warunkach ekstremalnych, bo wczoraj miałyśmy występ w ramach festiwalu tańca. Wszystko się trzyma, mimo moich obaw spinki nie wystawały, a machałam głową dość konkretnie.
Konia z rzędem tej, która zgadnie, dokąd sięgają moje prawdziwe włosy na zdjęciu jestem saute, nie przestraszcie się
Załącznik 5664020
Ładnie wyglądają
Gdzie kupowałaś ?
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:41   #1018
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Na sam początek serdeczne gratulacje dla naszych świeżo upieczonych mężatek!


Weekend przyniósł nam trochę nowych ustaleń ku rozpaczy absolutnie wszystkich, którym to mówię, do ślubu pójdę w okularach. To jedna z niewielu rzeczy, na której K. mocno zależy (twierdzi, że gdybym poszła w soczewkach czułby się, jakby brał ślub z kimś innymgu i ), a ostatecznie chcę się podobać głównie jemu
Za to on obiecał się nie golić (absolutnie kocham go w zaroście, bez wygląda okropnie!), pójść do fryzjera tuż przed ślubem (jak go znam, poszedłby miesiąc wcześniej, a włosy rosną mu mega szybko) i mogę mu zrobić manicure

Do tego w końcu przetestowałam sobie moje doczepki, i to w warunkach ekstremalnych, bo wczoraj miałyśmy występ w ramach festiwalu tańca. Wszystko się trzyma, mimo moich obaw spinki nie wystawały, a machałam głową dość konkretnie.
Konia z rzędem tej, która zgadnie, dokąd sięgają moje prawdziwe włosy na zdjęciu jestem saute, nie przestraszcie się
Załącznik 5664020
Myślę że do ramion - wygrałam konia? ;-) Pozatym rzeczywiście wyglądają jakby były Twoje
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:46   #1019
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

mala_czarna_21
ijaa
nasturcja1308
ysia
Kaigara

Wszystkiego naj naj najlepszego na Nowej Drodze Życia
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:51   #1020
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Nadrobić Was to masakra ale przeleciałam po łepkach

emdzik paznokcie super delikatne i kolorek extra

KaEs bukiecik do butów faktycznie idealnie pasuje - jest piękny

Anesthesia współczuje "horroru" z kuzynką TŻ i dobrze że jednak jej nie będzie na Waszym ślubie

Liana gratki garnituru mój też ma z Vistuli granatowy (troszkę ciemniejszy niż Twój TŻ) i leży rewelacyjnie więc również polecamy My akurat trafiliśmy na 20% obniżki ale na cały asortyment więc oprócz garnituru kupił sobie jeszcze krawat

ysia wariatka jesteś a fotki prosto z dnia ślubu wymiatają Oboje wyglądaliście przepięknie i super że wszystko się udało gratulacje raz jeszcze i abyście zawsze byli tacy szczęśliwi

basiczek24 zgadzam się Marciny to super chłopaki (mój też)

Wszystkim gratuluję załatwionych spraw i pięknych kolaży

My przez weekend zamówiliśmy obrączki coś podobnego do tych tylko to białe złoto nie jest aż takie widoczne i brylancik mam w kształcie rombu
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,172

jak odbierzemy to wrzucę real foto czyli pod koniec maja
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:55
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.