Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-29, 16:24   #4321
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta na działce mamy coś podobnego, jak nie identycznego. Nie wiem jakie parametry. Chuśtawka bez problemu daje radę, nawet ze ślizgawki zjeżdżałam.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Madziek ile was kosztuje mieszkanie. My na razie odpuściliśmy temat. Cały czas jednak przeglądam ogłoszenie. Przez całą tą sytuację z wirusem chyba nie zdecydujemy się na drugie dziecko w tym roku, więc może z mieszkaniem się uda.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 17:04   #4322
Lucia23
Raczkowanie
 
Avatar Lucia23
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta ja patrzę na stelaz jaki ma udźwig. Podobają mi się te drewniane właśnie takie jak ty kupiłaś, ale boję się że z czasem to drewno pod wpływem pogody zacznie tracić na wytrzymałości. Dlatego zaczęłam rozglądać się za metalowym stelażem. Tylko ze za sam stelaz metalowy musze dać ok 600-800zl.
Lucia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 17:10   #4323
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Lucia jeśli drewno się impregnuje to spokojnie wytrzyma tyle ile dzieci z tego korzystać będą
Moi rodzice mają na ogrodzie i altankę drewniana i stelaż drewniany pod hamak i nic się z tym nie dzieje. Wczoraj mama impregnowala to drugi raz odkąd to mają (pierwszy jak ja zrobili), a już z 4 lata jak nie lepiej to stoi.
Mają tez metalowa huśtawka właśnie, ale ona faktycznie była malowana raz żeby ją odnowić, a ma już swoje lata (do tego była kupiona jakieś 10 lat temu jako używka). Tylko mi jednak bardziej drewniane się podobają, ale najważniejsze żeby spełniało swoje funkcje i dawało radoche dzieciom
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 17:17   #4324
Lucia23
Raczkowanie
 
Avatar Lucia23
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Lucia jeśli drewno się impregnuje to spokojnie wytrzyma tyle ile dzieci z tego korzystać będą
Moi rodzice mają na ogrodzie i altankę drewniana i stelaż drewniany pod hamak i nic się z tym nie dzieje. Wczoraj mama impregnowala to drugi raz odkąd to mają (pierwszy jak ja zrobili), a już z 4 lata jak nie lepiej to stoi.
Mają tez metalowa huśtawka właśnie, ale ona faktycznie była malowana raz żeby ją odnowić, a ma już swoje lata (do tego była kupiona jakieś 10 lat temu jako używka). Tylko mi jednak bardziej drewniane się podobają, ale najważniejsze żeby spełniało swoje funkcje i dawało radoche dzieciom
Mi też bardziej podoba się drewno, dlatego jeszcze nie zdecydowałam. No nic jeszcze pomyślę. Plus metalowego jest taki ze zawsze może potem posłużyć za trzepak hahaha
Lucia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 21:47   #4325
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Znalezlismy w sobote otwarty plac zabaw na odludziu, jak bylo fajnie. Czlowiek sie cieszy z malych rzeczy. Nie jestem gotowa na dalsza kwarantanne (jak pisalam, ja juz ponad miesiac pracuja z domu i mam dosc).
Mala urzadzila dzis straszna histerie bo ja wyszlam do sklepu a ona zostala z mezem w samochodzie. Nie wpusciliby jej, bo nie chce nosic maseczki na twarz, wiec nie mogla isc ze mna. Maz do tej pory siedzi po tym naburmuszony, choc minelo kilka godzin.
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 22:37   #4326
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas place zabaw zamknięte.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 00:15   #4327
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 6

Ja pracuję zdalnie 2 tygodnie. Jeszcze nie narzekam.

Moje dzieci dają mi pracować, nawet jak mąż spał po nocy, czyli tak jakby go nie było. Spokojnie mogłam zrobić to co chciałam, co czasem zajmowało mi 2 godziny.

Rano robię swoje, przesyłam dzieciom. Wieczorem sprawdzam bo wysyłają mi swoją pracę na maila.

Aaa a w międzyczasie zdalnie uczy się Maja. Wtedy ona okupuje mój komputer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 09:21   #4328
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madzialenka, fajnie, teraz pewnie jeszcze bardziej doceniacie, że jest Maja, że dzieciaki mają siebie. U nas Miłosz sam sobą się na dłuższą metę nie zajmie. Oboje pracujemy zdalnie, ale się wymieniamy opieką.

Czy jakieś dziecko jest jeszcze nieodpieluchowane. Nie chciałam go stresować i miałam odpuścić, ale mamy problem. Codziennie bawi się siusiorkiem. Nie chce mu mówić, że to źle, że się tam dotyka, ale młody wyciąga go ze spodni przy zasypianiu albo rano. Codziennie mamy obsikaną piżamę i pościel, już nie mam rzeczy na przebranie, i nie wiem jak to ugryźć.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 10:23   #4329
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 6

Blekitnams, mój dalej w pieluszce i będzie taj chyba do osiemnastki próbowałam kilka razy ale zawsze siku w majtki, z kupą był progres na nocnik, a potem znów majtki. Wydaje mi się że ma fun, że sika w majty i traktuje to jak pieluszkę, a po fakcie prosi żeby mu zmienić majteczki bo mokre. Nie wiem, albo faktycznie tego nie czuje, albo mam jeszcze bardziej uparte dziecko niz myślałam.

Madziek, teraz być może ceny nieruchomości pójdą w dół, info od znajomego doradcy ds nieruchomosci. Chociaż ja tam w nic juz nie wierzę..

Ta kwarantanne wychodzi mi juz bokiem. Staś codziennie ogląda Binga rano bo juz nie mam sił i pomysłów. Co mu przygotuję, jakas zabawę to zaraz niszczy lub nawet nie chce posłuchać o co w tym chodzi.
Od małego wiedziałam, że będzie z niego urwis, ale teraz to już wymiękam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez poli230
Czas edycji: 2020-03-30 o 10:26
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 10:33   #4330
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 6

Mój niedawno polubił Binga.
U nas teraz etap, że niczego nie zrobi sam. Na wszystko reaguje entuzjazmem, pcha się, że on chce sam, a potem ja mam robić. Ja mam kolorować, wycinać, karmić go. Na wszystko jest odpowiedź, że on nie umie.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 12:07   #4331
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Właśnie oglądamy Binga Jurek też nieodpieluchowany - czekam aż się zrobi naprawdę ciepło i większość dnia będziemy spędzać na podwórku. Tak, jestem wygodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 14:47   #4332
Neocleo
♡ + ♡ = ♡♡♡♡
 
Avatar Neocleo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Domek ;-)
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Moja Paulinka siusia do nocnika, ale "dwójeczkę" niestety nadal robi do pieluszki. A i jeszcze zawsze "przed" pyta czy może zrobić kupkę Urocza jest.

Moja starsza robiła dokładnie tak samo, więc się nie przejmuję.
Dzieci do 3 r.ż. mają czas.
Neocleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 19:56   #4333
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Dlatego ja się już nie przejmuję, wiem że ma czas. Nie wiem co zrobić z tym, że mamy codziennie obsikane łóżko.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 20:30   #4334
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 6

Pomysł na to jest prosty my tak robimy, zapomnialam napisać w poprzednim poscie. Staś śpi w body z długim rękawem i spodenkach od piżamy. Też mieliśmy epizod, że wykładał ciągle ręce w pieluchę jak był w koszulce, więc teraz ma body:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 21:02   #4335
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli, faktycznie sposób prosty. Tak dawno nie miał body, że na to nie wpadłam.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 23:27   #4336
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Błękitna oj tak Dzieci fajnie się razem bawią.

Błękitna, Poli współczuję tych sikań.

Błękitna u nas też etap ja sam . No... Teraz na kwarantannie to przynajmniej mamy na to czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 23:36   #4337
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas Zosia wszystko sama, z reguły jak widzę że potrafi coś zrobić sama to staram się już jej w tym nie wyręczac bo nie raz obserwowałam taki regres u dzieci. Robimy coś same , kilka razy rodzić chciał pomóc, przyspieszyć i potem nie chciało samo nic robić. Więc ubiera się sama, buty, kurtkę itp. ja najwyżej zapinana i zakładam czapkę. Po dwójce w toalecie też sama się już ogarnia, czasem sprawdzam, czasem nie pozwala. Zabawki sprząta po sobie ale zawsze ja czy mąż musimy jej pomagać.
Zastanawiam się czy takim dzieciom narzuca się powoli jakieś obowiązki w pomocy. Nie raz nie dwa widziałam różne grafiki co powinno dziecko w jakim wieku i tak myślę czy faktycznie tak jest i powinno się już zachęcać np do wycierania kurzu np ze swojego pianina, kuchni czy jak sama nie interesuje się tematem gdy to robię to nie ma sensu jej w to wciągać.
Wiadomo czasami wola że ona też chce to jej pozwolę, czy złapać odkurzacz czy szmatke do kurzu, ale to u niej rzadkość.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 13:13   #4338
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Moja corka uwielbia sprzatac. Scierac, mopowac, odkurzac recznym odkurzaczem. Po tym jej "sprzataniu" jest jeszcze wiecej pracy, ale dajemy, niech sie uczy. Wciaga zwirek kota odkurzaczem (a chetnie wyciagalaby kocie bobki szufelka), sciera mokra scierka co rozleje (przy okazji rozmaze caly brud).
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 13:16   #4339
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Widzieliście kolejne obostrzenia?
Szczerze mówiąc byłam pewna że jak ktoś jest na kwarantannie to jego rodzina też, a okazuje się że to dopiero wchodzi
Mąż wraca za dwa tygodnie i będziemy wszyscy na kwarantannie, wiem że może to być głupie ale to dla mnie taki plus tej sytuacji, o ile żadne nic nie złapie.
Madzialenka - słyszałaś że hotele też zamykają?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-31, 21:51   #4340
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Agnieszka, dokładnie! U mnie taki sam "czyscioszek". A jak włączę pralkę bez niego to afera na pół osiedla.

A ja i tak myślę, że seniorzy swoich godzin w sklepie nie będą przestrzegać, co do młodzieży poniżej 18 uważam, że dobra decyzja.

A szkoły nieoficjalnie do końca roku szkolnego zamknięte?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 22:20   #4341
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Fajnie boli mnie każdy cm ciała i mam stan podgorączkowy.

Zosia pranie też stawia i podaje gdy rozwieszamy, jak wyleje coś na stolik to wytrze w sumie też. Jak tak myślę to jakieś czynności sama z siebie zrobi.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 22:28   #4342
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 6

Jaś też uwielbia sprzątać.

Zapomniałam napisać. Jaś dostał się do przedszkola. Tego , którego chciałam. 5 minut spacerkiem ode mnie z domu, przybudowane do mojej szkoły. W sensie ten sam budynek, ale wejście inne, inna dyrekcja, kadra i generalnie nic z naszą szkołą nie mają wspólnego. Maja też tam chodziła od 3 Latków.

Marta chyba nie ma jeszcze oficjalnie powiedzianego o hotelach? Mąż i tak na zasiłku opiekuńczym. Obyś wirusa nie miała. Trzymaj się.

Poli myślisz, że zamkną szkoły do.konca roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 04:33   #4343
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas wyniki rekrutacji w połowie kwietnia, albo Jeszce później. Raczej się nie dostanie.

Myślę, że do końca maja sytuacja się nie unormuje. Tak gdzieś słyszałam, bo nauczyciela maja przygotowywac materiały do czerwca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 09:19   #4344
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta obserwuj się.. Wiecie, u nas przełom lutego przeszedł jakiś dziwny wirus. Wszyscy po kolei padali, u męża w pracy 3/4 pracowników na l4. Mój mąż też był na zwolnieniu, po raz pierwszy od 10 lat.Cała nasza rodzina chora, sąsiedzi wszyscy w bloku. Szkoly były pozamykane. Dzieci potrafiły mieć gorączkę ponad tydzień, nie do zbicia. Moja przecież też miała, pół przytomna przez 3 dni. Dr mówiła że grypa, ale badań nie robiliśmy. Mąż miał kaszel przez miesiąc, suchy. Obserwując to wszystko zastanawiam się, czy to napewno była grypa.. U nas już się zaczyna źle,mąż dostał goła wypłatę bez premii. Tysiak mniej. Dobrze że mamy oszczędności. Miały być na wakacje ale cóż.Ja też słyszałam, że dzieci do szkoły już nie wrócą. Tylko co zrobią z maturami? U nas wyniki rekrutacji za dwa tyg.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 09:36   #4345
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madzialenka - no ja czytałam że wszyscy goście hotelowi mają czas do czwartku się wymeldować
U mnie to chyba jakieś zmęczenie było bo już jest wszystko dobrze.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Ps, stawiam urodzinowego torta 🎂

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Juka tak u nas było podobnie z tymi chorobami, generalnie z kim nie gadaliśmy to bardzo dużo osób przeżywało to samo, a mój mąż twierdzi że to już wtedy większość poprzedziła tego wirusa tylko nie badali. Ja tam wierzę że wszystko możliwe
W szpitalu jeden lekarz jak byłam z Zosia pytał czy byliśmy za granicą, ja do niego że nie, a ten że nawet gdybyśmy mieli wirusa to k tak nikt tego nie stwierdzi bo nie badają na to. Inna pediatra dodała że na, nawet na grypę nie badają bo oszczedza szpital

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

U mnie w rodzinie też już tą sytuacją daje się w kość. Brat dostał wypowiedzenie w pracy - wypowiedzieli umowy wszystkkm którzy byli zatrudnieni przez pośrednika. Szef powiedział że jak wrócą do pracy to go zatrudni od razu przez firmę, no ale jednak. Siostra miała umowę do 28 marca, szef jej nie przedłużył bo ona na opiece na dzieci. Powiedział że da jej umowę jak wróci do pracy a nie zostanie na opiece. Oczywiście w obecnej sytuacji nie ma takiej możliwości, bo ktoś dzieci uczyć musi i pilnować.
Dobrze że z dwojga złego ta sytuacja nie ma wpływu na pracę mojego meza, taty czy szwagra. Transport musi być.
Co prawda o i chyba wrócą za dwa tygodnie i zostaną na dwa tygodnie, ale mam nadzieję że szef to zrozumie. Już teraz w ten weekend gdy mieli być w domu zostali w pracy żeby nie było że nie wrócą do pracy. Wyjdzie nam że miesiąc czasu męża nie ma.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 09:40   #4346
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

My w połowie lutego też przeszliśmy mega chorobę. Zaczęło się u mojej siostry, u której byliśmy na urodziny. Od nich cała piątka się rozłożyła, mój tata zapalenie płuc,kilka antybiotyków. Mama też straszny kaszel, a później cała nasza piątka. Gorączka i straszne rozbicie. Córka najstarsza też osłuchowo nie była czysta, sterydy 2 tygodnie Tylko ja bez kaszlu. Też mówię, że to mogło być to..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 09:42   #4347
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

A później cała rodzina u moich rodziców w mieście i pół biura mojego męża..no musiało coś być. Tym bardziej, że siostra jest pielęgniarką, więc kontakt z różnymi ludźmi ma..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 10:19   #4348
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Widzę, że nie tylko ja zaczynam tak myśleć..U nas była sytuacja, że pierwszy potwierdzony przypadek lezal na pulmonologii, z zapaleniem płuc. Tydzień. Dopiero po tyg zrobili test i wyszedł pozytywny. Wszyscy z oddziału pulmonologii i sor na kwarantannie. Niedawno ja skończyli.Nikt. Totalnie nikt się nie zaraził. Bardzo dziwne.. Wszyscy bez ochrony, bez maseczek, rękawiczek .Przez tydzień przewinęły się wszystkie zmiany więc dużo ludzi. Zaraziła się tylko jedna kobieta, która leżała z nim na sali. Służba zdrowia się nie zaraziła, bo może po prostu już mieli kontakt z tą chorobą.. Nie ma innego wytłumaczenia moim zdaniem.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 11:39   #4349
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli nie dostaliśmy żadnych wytycznych, aby przygotować materiały na tak długi okres.

Juka u nas też był taki wirus. W klasach po 5 uczniów. Ja przez dwa tygodnie pracowałam w 2 klasach, bo nauczyciele też na L4. Albo klasy łączyli. Oj, działo się. U nas w domu na szczęście nikogo nie wzięło.

Marta muszę się tym zainteresować. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Marta 🥂 wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 12:38   #4350
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Przyszedł mi ilife akurat w urodziny, to się nazywa prezent

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Madzialenka - dziękuję
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 11:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.