Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-13, 10:05   #1051
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Czy mogę prosić golda o pomoc w zakupie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 10:43   #1052
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzień dobry
nadal upał zapadam przez to w sen letni i nic mi sie nie chce


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziekuje mocno Wszystkim za kciuki podziałały

Klaskam za zakupy i wypoczynekklas ki:

super!


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo my w tej bardziej imprezowej części jesteśmy
Z tego co widzimy, to nie tylko my mamy takie szczęście. Najwięcej szkód mamy na parkingu hotelowym po nocy, parkujemy dość rozsądnie, nie w miejscach, gdzie komuś by to przeszkadzało.
Ale ubezpieczenie mieliśmy, auto oddane, żadnych problemów. Najlepiej wydane 100 euro

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Za dwie godziny będę w domu, ważę chyba z 5 kg więcej i to nie żart ani nie przesada
Było bosko, wracam za rok ale już sami organizujemy resztę. Ewentualnie rozważam ten sam hotel bez jedzenia, bo lokalizację miał rewelacyjną.
Za 2,5 miesiąca Rodos
Teraz tryb oszczędzania.

fajnie że wakacje udane!




Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Super korzystajcie z pięknej pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Dzisiaj dzień paczki - odebrałam spodnie z Orsaya i zapas minerałów z Pixie. W gratisie pełnowymiarowy korektor, co prawda ważny do sierpnia ale kolor pasujący, można poużywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz







Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Amyz, dobrze kombinujesz






wiadomix :brzyda l:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 10:47   #1053
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
nadal upał zapadam przez to w sen letni i nic mi sie nie chce





super!





fajnie że wakacje udane!


















wiadomix :brzyda l:
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 11:15   #1054
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić golda o pomoc w zakupie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja chętnie pomogę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 11:52   #1055
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja chętnie pomogę
Napisałam pw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 13:51   #1056
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziekuje mocno Wszystkim za kciuki podziałały

Klaskam za zakupy i wypoczynekklas ki:
Dużo zdrówka dla Tż

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo my w tej bardziej imprezowej części jesteśmy
Z tego co widzimy, to nie tylko my mamy takie szczęście. Najwięcej szkód mamy na parkingu hotelowym po nocy, parkujemy dość rozsądnie, nie w miejscach, gdzie komuś by to przeszkadzało.
Ale ubezpieczenie mieliśmy, auto oddane, żadnych problemów. Najlepiej wydane 100 euro

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Za dwie godziny będę w domu, ważę chyba z 5 kg więcej i to nie żart ani nie przesada
Było bosko, wracam za rok ale już sami organizujemy resztę. Ewentualnie rozważam ten sam hotel bez jedzenia, bo lokalizację miał rewelacyjną.
Za 2,5 miesiąca Rodos
Teraz tryb oszczędzania.
Super, że urlop udany , my zawsze bierzemy pełne ubezpieczenie

Za wszystkie zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 15:04   #1057
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka dla Tż



Super, że urlop udany , my zawsze bierzemy pełne ubezpieczenie

Za wszystkie zakupy

dziekuje Tż juz dzis do pracy poszedł wiec jest ok
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 19:56   #1058
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo my w tej bardziej imprezowej części jesteśmy
Z tego co widzimy, to nie tylko my mamy takie szczęście. Najwięcej szkód mamy na parkingu hotelowym po nocy, parkujemy dość rozsądnie, nie w miejscach, gdzie komuś by to przeszkadzało.
Ale ubezpieczenie mieliśmy, auto oddane, żadnych problemów. Najlepiej wydane 100 euro

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Za dwie godziny będę w domu, ważę chyba z 5 kg więcej i to nie żart ani nie przesada
Było bosko, wracam za rok ale już sami organizujemy resztę. Ewentualnie rozważam ten sam hotel bez jedzenia, bo lokalizację miał rewelacyjną.
Za 2,5 miesiąca Rodos
Teraz tryb oszczędzania.
U mnie też tryb oszczędzania na wakacje
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziekuje mocno Wszystkim za kciuki podziałały

Klaskam za zakupy i wypoczynekklas ki:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
nadal upał zapadam przez to w sen letni i nic mi sie nie chce





super!





fajnie że wakacje udane!


















wiadomix :brzyda l:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Wróciłam z basenu. W szatni tak gorąco, że zgrzałam się bardziej niż przed basenem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 01:18   #1059
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ross za tydzień 2+2 gratis na depilację, stopy, paznokcie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 08:41   #1060
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
U mnie też tryb oszczędzania na wakacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Wróciłam z basenu. W szatni tak gorąco, że zgrzałam się bardziej niż przed basenem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ross za tydzień 2+2 gratis na depilację, stopy, paznokcie.
ooa ja nic nie powinnam kupowac za to wczoraj przytachałam do domu rózowego flaminga do wody Młodemu nad jeziorem sie strasznie podobał
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 10:12   #1061
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje




ooa ja nic nie powinnam kupowac za to wczoraj przytachałam do domu rózowego flaminga do wody Młodemu nad jeziorem sie strasznie podobał

Ja też w trybie oszczędzania. Nawet dużego stąd promocji szukam. Poplynelam troszkę finansowo. Dobrze ze zapasy były i są. Ale teraz widzę jak szybko ubywa mi. W ostatnich 4 tygodniach poza mydłem, szamponem i pasta do zębów nie kupiłam nic z ciuchów bądź kosmetycznego.
Przyznaje troszkę mnie nosi aby coś sobie sprawić.... Poza wyposażeniem mieszkania....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-14, 10:32   #1062
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71


piątek...- odkąd nie jestem na etacie, to już nie żyję od weekendu do weekendu
fajnie macie z wyjazdami, ja póki co raczej lokalnie z uwagi na inne priorytety ale we wrześniu może z TŻ gdzieś dalej się wybierzemy...

ja też jestem na trybie oszczędnościowym...
To nie jest takie złe
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 11:04   #1063
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja też w trybie oszczędzania. Nawet dużego stąd promocji szukam. Poplynelam troszkę finansowo. Dobrze ze zapasy były i są. Ale teraz widzę jak szybko ubywa mi. W ostatnich 4 tygodniach poza mydłem, szamponem i pasta do zębów nie kupiłam nic z ciuchów bądź kosmetycznego.
Przyznaje troszkę mnie nosi aby coś sobie sprawić.... Poza wyposażeniem mieszkania....
mi powoli ubywa jakos brak czasu i checi na uzywanie
kciuki za oszczedzanie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

piątek...- odkąd nie jestem na etacie, to już nie żyję od weekendu do weekendu
fajnie macie z wyjazdami, ja póki co raczej lokalnie z uwagi na inne priorytety ale we wrześniu może z TŻ gdzieś dalej się wybierzemy...

ja też jestem na trybie oszczędnościowym...
To nie jest takie złe
kciuki za wyjazd
ja zyje z mottem byle do 22 godz ten kto nazwał urlop macierzynski i wychowawczy urlopem to miał dziwne poczucie humoru
ale jutro jedziemy do tesciowej to odpoczne
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 11:33   #1064
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dołączam to tych, w trybie oszczędzania. Jest pomysł na lekkie przebranżowienie, ale niestety wiąże się to z wersją oszczędnowościową
Dobrze, że mam lekkie zapasy
Natomiast na promce w rossmanie, i tak kupię 8 kremów do stóp, bo tego zużywam najwięcej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 11:49   #1065
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dołączam to tych, w trybie oszczędzania. Jest pomysł na lekkie przebranżowienie, ale niestety wiąże się to z wersją oszczędnowościową
Dobrze, że mam lekkie zapasy
Natomiast na promce w rossmanie, i tak kupię 8 kremów do stóp, bo tego zużywam najwięcej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A możesz mi polecić jakieś konkretne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 12:19   #1066
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dołączam to tych, w trybie oszczędzania. Jest pomysł na lekkie przebranżowienie, ale niestety wiąże się to z wersją oszczędnowościową
Dobrze, że mam lekkie zapasy
Natomiast na promce w rossmanie, i tak kupię 8 kremów do stóp, bo tego zużywam najwięcej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za. Pomysły na nowy biznes. Nie bój się do odważnych świat należy. Po trybie oszczędzania będzie się lepiej kupować... Tak sobie tłumacze i będzie berdziej cieszyć nawet mała rzecz.

Ja w rossku na bank kupię jakieś kremy, odżywki do paznokci itd.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Kiedy zaczynają się wyprzedaze w PŁ?? Jakieś spodenki by mi się przydały..... Dla TZ ta sandały porządne...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 13:22   #1067
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
A możesz mi polecić jakieś konkretne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie ma go w rossmanie, ale najlepszy na świecie jest krem do stóp z Origins. Tubka wystarcza na ponad rok codziennego uzywania a to co robi ze stopami jest wręcz niewyobrażalne. Nie ma go już w sephorach, ale jest w sklepie origins, który wysyła paczki jak się do nich zadzwoni
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-14, 20:48   #1068
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
A możesz mi polecić jakieś konkretne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety, ja mam bardzo specyficzny problem. Mam zadbane stopy, miękka, gładka skóra, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat działania kremów do skóry że zrogowaceniami czy bardziej wymagających. Ja często w nocy budzę się, bo mam takie dziwne uczucie napiętej skóry jakbym miała większe stopy niż skóra, takich opuchniętych i zmęczonych stóp (mimo że nie są spuchnięte) nie wiem jak to opisać... Kremy typowo relaksujące, odświeżające nie sprawdzają mi się, bo mam wrażenie, że wysuszają mi skórę. Pomaga tylko masaż ze zwykłym kremem nawilżającym. Używam różnych, całkiem fajne były evree, ale ta marka już podobno zbankrutowała. Nie polecam bielendy (takie duże pomarańczowe opakowanie z białą stopą), straszny tłuścioch i o mało bym zębów nie straciła jak wstałam kiedyś w nocy...

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za. Pomysły na nowy biznes. Nie bój się do odważnych świat należy. Po trybie oszczędzania będzie się lepiej kupować... Tak sobie tłumacze i będzie berdziej cieszyć nawet mała rzecz.
rano nam się wszystko ładnie poukładało, a wieczorem okazało się, że jeden z czynników padł i inwestycje, które poczyniłyśmy w ostatnim czasie nie przyniosą owoców tak szybko jak miało być. No ale, plan już powstał i teraz tego się trzymamy
A to prawda, że jak coś jest wyczekane i przemyślane, to jakoś dłużej i bardziej cieszy. Chociaż jak znam życie, to ja i tak kilka razy zrobię odstępstwo od oszczędzania, ale ja jestem łowca przecen o okazji, także i tak wychodzę na plus.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 00:32   #1069
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Hejka, dawno się nie odzywalam, bo ogólnie masa u mnie problemów ze zdrowiem, pracy i też kosmetycznego oszczędzania, bo kasa mi idzie na remonty głównie 🤷



Ale przychodzę z zapytaniem - w tym roku uparłam się, że będę robić przetwory. Macie do polecenia jakieś fajne przepisy? 😁 Z chęcią każdy obejrzę, póki co wiem, że szukam wszystkiego co można zrobić z truskaw, ogórasów (pamiętam, że mialyscie dobre przepisy na pikle) , kalafiora, fasolki szparagowej, wisni/czereśni, cukinii/kabaczka, wszelkiego typu surówek, również z kapustą, ogorkami. Szukam też przepisu na dobry domowy ketchup i sos pomidorowy 🙏🙏🙏
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-15, 08:42   #1070
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Niestety, ja mam bardzo specyficzny problem. Mam zadbane stopy, miękka, gładka skóra, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat działania kremów do skóry że zrogowaceniami czy bardziej wymagających. Ja często w nocy budzę się, bo mam takie dziwne uczucie napiętej skóry jakbym miała większe stopy niż skóra, takich opuchniętych i zmęczonych stóp (mimo że nie są spuchnięte) nie wiem jak to opisać... Kremy typowo relaksujące, odświeżające nie sprawdzają mi się, bo mam wrażenie, że wysuszają mi skórę. Pomaga tylko masaż ze zwykłym kremem nawilżającym. Używam różnych, całkiem fajne były evree, ale ta marka już podobno zbankrutowała. Nie polecam bielendy (takie duże pomarańczowe opakowanie z białą stopą), straszny tłuścioch i o mało bym zębów nie straciła jak wstałam kiedyś w nocy...


rano nam się wszystko ładnie poukładało, a wieczorem okazało się, że jeden z czynników padł i inwestycje, które poczyniłyśmy w ostatnim czasie nie przyniosą owoców tak szybko jak miało być. No ale, plan już powstał i teraz tego się trzymamy
A to prawda, że jak coś jest wyczekane i przemyślane, to jakoś dłużej i bardziej cieszy. Chociaż jak znam życie, to ja i tak kilka razy zrobię odstępstwo od oszczędzania, ale ja jestem łowca przecen o okazji, także i tak wychodzę na plus.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, dawno się nie odzywalam, bo ogólnie masa u mnie problemów ze zdrowiem, pracy i też kosmetycznego oszczędzania, bo kasa mi idzie na remonty głównie 🤷

za pomysł i oczywiscie kciuki za realizacje

Ale przychodzę z zapytaniem - w tym roku uparłam się, że będę robić przetwory. Macie do polecenia jakieś fajne przepisy? 😁 Z chęcią każdy obejrzę, póki co wiem, że szukam wszystkiego co można zrobić z truskaw, ogórasów (pamiętam, że mialyscie dobre przepisy na pikle) , kalafiora, fasolki szparagowej, wisni/czereśni, cukinii/kabaczka, wszelkiego typu surówek, również z kapustą, ogorkami. Szukam też przepisu na dobry domowy ketchup i sos pomidorowy 🙏🙏🙏
Ja moge po wekendzie podesłac przepis na pieczarki marynowane, bo teraz jestem na etapie pakowania.Buraczki i ogórki kiszone robie na oko - Tesciowa mnie nauczyła. Za to przylacze sie do prosby o sos pomidorowy. Tylko uwaga - robienie przetworów wciaga

i kciuki zeby było tylko lepiej na wszystkich polach
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 10:32   #1071
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość



Ja moge po wekendzie podesłac przepis na pieczarki marynowane, bo teraz jestem na etapie pakowania.Buraczki i ogórki kiszone robie na oko - Tesciowa mnie nauczyła. Za to przylacze sie do prosby o sos pomidorowy. Tylko uwaga - robienie przetworów wciaga

i kciuki zeby było tylko lepiej na wszystkich polach
Oj tak, jak wypisałam co chcę zrobić, to mi wyszło z 45 różnych rzeczy Tylko nie mam przepisów fajnych, a w necie tego od cholery i nie wiadomo co wybrać Póki co będę chyba robić truskawkową nalewkę, kompocik i dżemik z jak najmniejszą ilością cukru, dzisiaj też truskawki zamroziłam - 1 półka w zamrażarce poooooszła
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 10:48   #1072
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Oj tak, jak wypisałam co chcę zrobić, to mi wyszło z 45 różnych rzeczy Tylko nie mam przepisów fajnych, a w necie tego od cholery i nie wiadomo co wybrać Póki co będę chyba robić truskawkową nalewkę, kompocik i dżemik z jak najmniejszą ilością cukru, dzisiaj też truskawki zamroziłam - 1 półka w zamrażarce poooooszła
super ja dzemu nie robie bo dostaje od Tesciowej
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 11:14   #1073
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, dawno się nie odzywalam, bo ogólnie masa u mnie problemów ze zdrowiem, pracy i też kosmetycznego oszczędzania, bo kasa mi idzie na remonty głównie 🤷



Ale przychodzę z zapytaniem - w tym roku uparłam się, że będę robić przetwory. Macie do polecenia jakieś fajne przepisy? 😁 Z chęcią każdy obejrzę, póki co wiem, że szukam wszystkiego co można zrobić z truskaw, ogórasów (pamiętam, że mialyscie dobre przepisy na pikle) , kalafiora, fasolki szparagowej, wisni/czereśni, cukinii/kabaczka, wszelkiego typu surówek, również z kapustą, ogorkami. Szukam też przepisu na dobry domowy ketchup i sos pomidorowy 🙏🙏🙏
z wisniami pomoge....naleweczka na spirycie!!!

Kupilam wczoraj na promo peeling enzymatyczny z Tolpa za 19 zeta stacjonarnie. uzylam, delikatnie piekl skore ale poza tym innych wrazen brak na razie.

Zacxzynam sie odgrzebywac z wszelkich spraw do zalatwiania. nareszcie troche odsapne.

Amyz, Angel jestem dostepna na spotkanie kiedykolwiek, albo na parapetkowa kawke/wino etc. Jak idziecie na jarmark nad Wisle to zapraszam , pierwsza kamiennica obok baszty!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 14:10   #1074
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cześć dziewczyny. Gdyby któraś potrzebowała zniżki na Booking.com, to wyślijcie pw.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-15, 17:26   #1075
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, dawno się nie odzywalam, bo ogólnie masa u mnie problemów ze zdrowiem, pracy i też kosmetycznego oszczędzania, bo kasa mi idzie na remonty głównie



Ale przychodzę z zapytaniem - w tym roku uparłam się, że będę robić przetwory. Macie do polecenia jakieś fajne przepisy? Z chęcią każdy obejrzę, póki co wiem, że szukam wszystkiego co można zrobić z truskaw, ogórasów (pamiętam, że mialyscie dobre przepisy na pikle) , kalafiora, fasolki szparagowej, wisni/czereśni, cukinii/kabaczka, wszelkiego typu surówek, również z kapustą, ogorkami. Szukam też przepisu na dobry domowy ketchup i sos pomidorowy
Z wiśni to robię frużelinę wiśniową, czasem nadmiar soku zlewam i dodatkowo wychodzi sok.
Mam kilka przepisów na sosy pomidorowe, uwielbiam hinduski z rodzynkami, cynamonem i startym jabłkiem. Naprawdę, komu bym nie dała spróbować, zawsze smakuje. Mam kilka przepisów na ketchup, np z dodatkiem malin, pychotka. No i sosy do spaghetti, już od kilku sezonów mam sprawdzony przepis i robię tylko z tego. Mam przepis na sos słodko kwaśny z ananasem, też dobry. Salsa meksykańska zamiast ketchupu, albo jako dodatek do nachosów. Buraczki z ogórkami i cebulą, buraczki z chrzanem (nie ćwikła). Ogórki z ananasem to u mnie hit, dobre też są z czosnkiem albo z czosnkiem i chili, tu zazwyczaj sama kombinuję.
Dżemy, to co mi wpadnie do głowy, mam milion kombinacji bez dodatki cukru to polecam jabłko, banan i daktyle, troszkę soku z cytryny i ani grama cukru.
Wieczorem posprawdzam, gdzie to wszystko mam.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 00:53   #1076
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ktoś korzysta z aplikacji tmobile?? To dziecko robiło aplikacje? Sporo danych nieaktualnych... Ciolki!!!! Co się umordowalam to moje aby dojść do wniosku że to jest amatorszczyzna....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 11:29   #1077
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Są jakieś kody do D? Chciałam zapach kupić
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 11:46   #1078
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

jest -20%
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 12:04   #1079
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Są jakieś kody do D? Chciałam zapach kupić
Oferta ważna do 17.06 do 8 rano, nie dotyczy SALE i marek na wyłączność 20% na perfumy damskie, kod na stronie D.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 13:39   #1080
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dobra, zrobiłam nalewkę truskawkową i teraz idzie sobie leżakować, dżemix też gotowy, zamroziłam całą jedną półkę truskaw i jeszcze idę klepać ciasto na pierogi i truskawczanki, bo jagodzianek jeszcze nie ma. Topię się w kuchni
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.