podwójne urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 18:58   #1
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115

podwójne urodziny


mój Mąż ma brata (nastolatek), ma urodziny dzień przede mną (piątek) a ja w sobotę, teściowa zaplanowała odprawienie jego urodzin na "moją" sobotę, czuję się z tym trochę nie przyjemnie, gdyż wolałabym ten dzień spędzić z mężem, a nie na "cudzych" urodzinach, a poza tym było by mi niezręcznie jakby w towarzystwie (cała jego rodzina) "wypłynęło", że akurat mam urodziny jeszcze co innego jakbym cały dzień miała wolny a popoludniu mielibyśmy te urodziny, ale akurat w ten weekend mam zjazd w szkole i będę w domu dopiero po 15.. Czy przesadzam twierdząc, że średnio mi to odpowiada? Jest mi po prostu przykro szczególnie, że mój Mąż twierdzi, że robię z igły widły i on oczywiście uważa, że wszystko jest ok.

dodam, że nie ma żadnych przeciwwskazań aby urodziny odbyły się np w niedzielę
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg

Edytowane przez grLui
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:00
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:04   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
mój Mąż ma brata (nastolatek), ma urodziny dzień przede mną (piątek) a ja w sobotę, teściowa zaplanowała odprawienie jego urodzin na "moją" sobotę, czuję się z tym trochę nie przyjemnie, gdyż wolałabym ten dzień spędzić z mężem, a nie na "cudzych" urodzinach, a poza tym było by mi niezręcznie jakby w towarzystwie (cała jego rodzina) "wypłynęło", że akurat mam urodziny jeszcze co innego jakbym cały dzień miała wolny a popoludniu mielibyśmy te urodziny, ale akurat w ten weekend mam zjazd w szkole i będę w domu dopiero po 15.. Czy przesadzam twierdząc, że średnio mi to odpowiada? Jest mi po prostu przykro szczególnie, że mój Mąż twierdzi, że robię z igły widły i on oczywiście uważa, że wszystko jest ok.

dodam, że nie ma żadnych przeciwwskazań aby urodziny odbyły się np w niedzielę

to rodzina męża nie wie, kiedy masz urodziny?

nie czaję: dlaczego nie porozmawiasz z mężem, nie powiesz, że chciałabys ten dzien spędzic z nim i że moze pogadacie z teściową, żeby urodziny brata męża przełożyć na niedzielę- bedziecie miec np. wtedy więcej czasu itd itp, bo w sobotę masz zjazd?

+ temat troche nieadekwatny - przeciez to nie ma byc podwójna impreza tylko Ty z jakiegoś powodu chcesz zachowac w tajemnicy ze masz urodziny.. nie ogarniam tej sytuacji; przeciez nie jestes z mężem pół roku, ze teściowa nie wie, kiedy masz urodziny?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:05
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:04   #3
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
mój Mąż twierdzi, że robię z igły widły i on oczywiście uważa, że wszystko jest ok.
zgadzam się z mężem twym,
jeśli ci nie odpowiada- nie idź

poza tym co niezręcznego byłoby w sytuacji "wypłynięcia" informacji o twoich urodzinach?

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:05
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:06   #4
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
zgadzam się z mężem twym,
jeśli ci nie odpowiada- nie idź
problem w tym, że ja mogę nie iść, a On pójdzie i co mi z tego przyjdzie?
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:06   #5
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: podwójne urodziny

Nie dziwie się że chcesz spędzić ten dzień z mężem, w końcu urodziny ma się raz w roku, ale jak to faceci im to lata czy spędzicie ten wieczór razem czy następny. Pogadaj z mężem, powiedź że np. o 16 do 20 będziecie na urodzinach u rodziny, a potem może wspólna kolacja w jakieś restaruracji ?
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:07   #6
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

oczywiście, że wie kiedy mam urodziny, nawet z nią ustalam termin mojej imprezy żeby się nie pokrywały, a co do moich urodzin to nie chce niczego ukryć tylko to będzie święto jego brata, a nie moje, takie to dla mnie bez sensu troche
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:08   #7
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: podwójne urodziny

Albo teściowa zrobiła to celowo, bo Cię nie lubi.. .a co? może tak być :P

Albo (co bardziej prawdopodobne) nie wie o Twoich sobotnich urodzinach... Dziwne jest to, że Twój Mąż nie widzi problemu :/
Ale na Twoim miejscu - jeśli masz możliwość - zaaranżowałabym właśnie podwójne urodziny. Skontaktuj się z bratem męża... nastolatek czy nie, jeśli podejdziesz na luzie, to możesz spytać czy jako stara kobita, możesz się podpiąć pod jego imprezę i zrobić z tego imprezę WASZĄ. To samo zaproponuj mężowi, że np. dorzucisz się i pomożesz przygotowywać poczęstunek, bo to też będą Twoje urodziny.
A jak nic z tego nie wyjdzie... to szczerze mówiąc, ja bym chyba nie poszła. No kurde, jakbym miała spędzać WŁASNE urodziny na CUDZEJ imprezie, to by mnie chyba szlag trafił :[

edit. doczytałam ze teściowa wie o Twoich urodzinach i pomimo ustalania terminów, wkitrała urodziny synka w "Twoją datę"...
Pogadaj z mężem, że nie bardzo chcesz spędzać cudze urodziny w dniu swoich własnych, gdzie na Twoje świętowanie raczej się nie zanosi.

Edytowane przez Kaja-ja
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:10
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:16   #8
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

Teściowa odkąd ją znam jest do rany przyłóż (naprawdę i bez złośliwości), imprez połączyć się nie da gdyż wyszłoby ponad 40 osób, dlatego nie będę zapraszać rodziny Męża na moje urodziny (oczywiście nie licząc rodziców i brata), najbardziej boli mnie postawa mojego Męża, bo ja zawsze staram się aby jego urodziny były jak najfajniejsze, miło spędzone itd. w tym roku nie pojechałam z moją całą rodziną w góry, żeby być z nim w TYM dniu (jeszcze przed ślubem) - dla mnie to było oczywiste, że zostaję w domu z Nim.
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:17   #9
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: podwójne urodziny

A ja bym wpadła razem z mężem do nastolatka z życzeniami i małym upominkiem w piątek, a sobotę spędziła wyłącznie z mężem, ale po tym, co napisała Autorka widzę, że jest już chyba pozamiatane.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:18   #10
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Nie dziwie się że chcesz spędzić ten dzień z mężem, w końcu urodziny ma się raz w roku, ale jak to faceci im to lata czy spędzicie ten wieczór razem czy następny. Pogadaj z mężem, powiedź że np. o 16 do 20 będziecie na urodzinach u rodziny, a potem może wspólna kolacja w jakieś restaruracji ?
następnego dnia znów mam szkołę od 8 rano, więc wieczorne imprezowanie raczej nie wchodzi w grę
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:25   #11
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: podwójne urodziny

Przepraszam, ale nie rozumiem...piszesz, ze tesciowa wie o Twoich urodzinach a jednoczesnie nie chcesz, zeby sprawa Twoich urodzin wyplynela ??? ze uzgadnialyscie terminy...ze @uzgodnilas termin swojej imprezy"?? moze zle zroumiala, pogadaj z nia..
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:25   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: podwójne urodziny

wiesz co dla mnie twoje zachowanie jest dosc dziecinne,czy to sa twoje ostatnie urodziny?jestes doroslym czlowiekiem i bedziesz zle sie czula ze to bedzie swieto jego nastoletniego brata a nie twoje?
ja mam urodziny w dniu kiedy ma urodziny moja siostrzenica i co?mam byc smutna kiedy siostra mnie zaprasza na dziecka roczek kiedy ja mam swoje 35 urodziny?mam zrobic bunt i nie isc?
w pierwsza rocznice mojego slubu kiedy wszlismy do restauracji moje dziecko zadzwonilo ze pies sie zle poczul i wrocilismy do domu bez rocznicowej kolacji a na dodatek cale pieniadze ktore mielismy przeznaczone na uczczenie tego dnia wydalismy u weterynarza i co ?czy cos sie stalo ile jeszce rcznic przed nami ile wspolnych wieczorow?po co szukac problemu tam gdzie go nie ma.ustalalas z tesciowa zeby nie zrobila imprezy wten dzien co ty chcesz robic swoja a i tak jestes nie zadowolona.
nie rob problemu z takiego glupiego powodu.
pomysl teraz na spokojnie dobrze bys sie czula gdyby twoj maz poszedl z toba gdzies w ten wieczor co jest impreza u jego matki tylko dlatego ze ty to na nim wymusilas?wiekszosc doroslych ludzi ma na temat urodzin podobne zdanie co ja i nie robiloby problemu z takiej ☠☠☠☠☠☠☠y.w koncu nie bedziesz siedziec u tesciowej do 24 tej zawsze mozesz spedzic mila noc z mezem albo pojsc gdzies za tydzien.czasami warto sie poswiecic dla dobrych stosunkow w tesciami
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:26   #13
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
następnego dnia znów mam szkołę od 8 rano, więc wieczorne imprezowanie raczej nie wchodzi w grę
Ale wyjście o 20, kolacje wam podadzą ok 21, posiedzicie do 22, do domku się poprzytulac to nie jest "nocne imprezowanie".

Wystarczy chciec.

I to byłby dobry kompromis.

A jeśli nie na kolację (bo możecie byc najedzeni) to może np na łyżwy na kryte lodowisko? Coś wymyślic powinien Twój mąż, skoro Ty się zawsze starasz.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:28   #14
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: podwójne urodziny

zgadzam się z jedną poprzedniczek: do szwagra wpadłabym w piątek wieczorem a sobotę spędziłabym z mężem
i taką propozycję przedstawiłabym swojemu mężowi
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:29
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:30   #15
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;30760767]wiesz co dla mnie twoje zachowanie jest dosc dziecinne,czy to sa twoje ostatnie urodziny?jestes doroslym czlowiekiem i bedziesz zle sie czula ze to bedzie swieto jego nastoletniego brata a nie twoje?
ja mam urodziny w dniu kiedy ma urodziny moja siostrzenica i co?mam byc smutna kiedy siostra mnie zaprasza na dziecka roczek kiedy ja mam swoje 35 urodziny?mam zrobic bunt i nie isc?
w pierwsza rocznice mojego slubu kiedy wszlismy do restauracji moje dziecko zadzwonilo ze pies sie zle poczul i wrocilismy do domu bez rocznicowej kolacji a na dodatek cale pieniadze ktore mielismy przeznaczone na uczczenie tego dnia wydalismy u weterynarza i co ?czy cos sie stalo ile jeszce rcznic przed nami ile wspolnych wieczorow?po co szukac problemu tam gdzie go nie ma.ustalalas z tesciowa zeby nie zrobila imprezy wten dzien co ty chcesz robic swoja a i tak jestes nie zadowolona.
nie rob problemu z takiego glupiego powodu.
pomysl teraz na spokojnie dobrze bys sie czula gdyby twoj maz poszedl z toba gdzies w ten wieczor co jest impreza u jego matki tylko dlatego ze ty to na nim wymusilas?wiekszosc doroslych ludzi ma na temat urodzin podobne zdanie co ja i nie robiloby problemu z takiej ☠☠☠☠☠☠☠y.w koncu nie bedziesz siedziec u tesciowej do 24 tej zawsze mozesz spedzic mila noc z mezem albo pojsc gdzies za tydzien.czasami warto sie poswiecic dla dobrych stosunkow w tesciami [/QUOTE]

Ale PO CO mam rezygnować ze spędzenia miłego wieczoru we dwoje skoro można to rozplanować inaczej?:/
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:35   #16
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
Ale PO CO mam rezygnować ze spędzenia miłego wieczoru we dwoje skoro można to rozplanować inaczej?:/
ale wieczór we dwoje można spędzić zawsze. czy jeżeli nie spędzisz go dokładnie tego dnia to nie będzie się liczyło?

takie dziecinne to podejście.jesteś osobą dorosłą i chyba potrafisz zrozumieć, że cały świat nie kręci się koło jednej osoby.
teraz najlepiej niech każdy zmieni plany, bo TY MASZ URODZINY i jeśli dziś ich nie będziesz po swojemu świętować, to jutrzejsze ich świętowanie nie będzie się liczyć.
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:39   #17
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

urodziny mam w sobotę, więc nie widzę sensu ich "na siłę" obchodzić w niedzielę, mam urodziny raz w roku i w życiu bym nie wpadła na pomysł odprawienia swoich urodzin wtedy kiedy ktoś inny z najbliższej rodziny ma urodziny, myślę i myślę i nawet sobie nie jestem w stanie tego wyobrazić
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:40   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
ale wieczór we dwoje można spędzić zawsze. czy jeżeli nie spędzisz go dokładnie tego dnia to nie będzie się liczyło?

takie dziecinne to podejście.jesteś osobą dorosłą i chyba potrafisz zrozumieć, że cały świat nie kręci się koło jednej osoby.
teraz najlepiej niech każdy zmieni plany, bo TY MASZ URODZINY i jeśli dziś ich nie będziesz po swojemu świętować, to jutrzejsze ich świętowanie nie będzie się liczyć.
Zgadzam się.
Zachowujesz się jak dziecko. Tak jakby chodziło o to, kto jest ważniejszy i czyja impreza jest ważniejsza. Zróbcie sobie wieczór we dwoje w sobotę, w niedzielę, albo cały dzień razem, jak będziesz miała czas, a nie wymyślasz jakieś jazdy. Nie rozumiem, co ma jedna impreza do drugiej.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:40   #19
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
teściowa zaplanowała odprawienie jego urodzin na "moją" sobotę, czuję się z tym trochę nie przyjemnie, gdyż wolałabym ten dzień spędzić z mężem, a nie na "cudzych" urodzinach
tutaj widać idealnie twoje podejście - to jest moja sobota i ja mam w sobotę urodziny i nikt ma mi się nie wtrącać w dzień moich urodzin.
nie pomyślałaś, że teściowej jest wygodniej/lepiej/korzystniej urządzić imprezę w sobotę niż w piątek (np ze względu na wolny dzień i możliwość przygotowania wszystkiego, bądź ze względu na wolny dzień gości).
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:41   #20
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
urodziny mam w sobotę, więc nie widzę sensu ich "na siłę" obchodzić w niedzielę, mam urodziny raz w roku i w życiu bym nie wpadła na pomysł odprawienia swoich urodzin wtedy kiedy ktoś inny z najbliższej rodziny ma urodziny, myślę i myślę i nawet sobie nie jestem w stanie tego wyobrazić
Chyba sobie teraz żartujesz
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:42   #21
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
urodziny mam w sobotę, więc nie widzę sensu ich "na siłę" obchodzić w niedzielę, mam urodziny raz w roku i w życiu bym nie wpadła na pomysł odprawienia swoich urodzin wtedy kiedy ktoś inny z najbliższej rodziny ma urodziny, myślę i myślę i nawet sobie nie jestem w stanie tego wyobrazić
ale czy ty planowałaś imprezę na ten dzień?
NIE, więc mogłabym postąpić jak twoja teściowa- nie wchodzi przecież na "ring" z konkurencyjną imprezą.

ponadto wg mnie obojętne jest czy świętuję TEGO dnia, czy dzień później/dzień wcześniej, liczy się fakt świętowania.

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:44
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:43   #22
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: podwójne urodziny

a moze Twój TZ zaplanuje coś na wieczór ? np posiedzicie faktycznie np do 20 a potem zrobicie coś we dwoje
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:45   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: podwójne urodziny

Śmiem twierdzić, że dla teściowej autorki impreza syna jest nieco ważniejsza niż urodziny synowej I to ją boli najbardziej.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:46   #24
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Śmiem twierdzić, że dla teściowej autorki impreza syna jest nieco ważniejsza niż urodziny synowej I to ją boli najbardziej.
ja myślę, że skoro autorka nie planowaa imprezy to zwyczajnie teściowa nie robi nic na złość autorce,ot sobota - dobry dzień na urządzenie imprezy
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:48   #25
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Śmiem twierdzić, że dla teściowej autorki impreza syna jest nieco ważniejsza niż urodziny synowej I to ją boli najbardziej.
A niby skąd Ty to wiesz, jasnowidzem jesteś? chyba dla każdej matki urodziny syna będą ważniejsze niż synowej, nic odkrywczego nie powiedziałaś.

Poza tym nie mam ochoty obchodzić moich urodzin z rodziną Męża, a nie swoją, szczególnie, że moi rodzice też będą mnie na pewno chcieli tego dnia odwiedzić i co mam im powiedzieć, że mam dla nich pół godziny między 15:30 a 16:00, a potem po 20? chore to jakieś
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:52   #26
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: podwójne urodziny

Takim podejściem to niewiele załatwisz.
zresztą jw - w piątek wpadnijcie do brata, sobotę zostawcie dla siebie.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:53   #27
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: podwójne urodziny

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
A niby skąd Ty to wiesz, jasnowidzem jesteś? chyba dla każdej matki urodziny syna będą ważniejsze niż synowej, nic odkrywczego nie powiedziałaś.

Poza tym nie mam ochoty obchodzić moich urodzin z rodziną Męża, a nie swoją, szczególnie, że moi rodzice też będą mnie na pewno chcieli tego dnia odwiedzić i co mam im powiedzieć, że mam dla nich pół godziny między 15:30 a 16:00, a potem po 20? chore to jakieś
szukasz dziury w całym.
powiedz teściowej że masz urodziny i chcesz je spędzić ze "swoją" rodziną.
nie idź na tamtą imprezę, świętuj swoje urodziny, nie rób problemów tam gdzie ich nie ma.
ponadto - skoro chcesz spędzić ten dzień z mężem to chyba wykluczasz możliwość spędzania ich z mężem i rodzicami, więc wynika z tego, że rodzice i tak nie będą u ciebie przez cały dzień, ale w tym przypadku Ci nie przeszkadza, że posiedzą przez chwilę czasu, przeszkadza ci to jedynie wtedy, kiedy ich przebywanie u ciebie było krótkie bo jest impreza u teściowej.
no chyba że twoi rodzice ci nie przeszkadzają.

a najlepiej zmień swój nick na "pępek świata" bo pasowałby idealnie

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:55
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:53   #28
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: podwójne urodziny

Tak robisz z igły widły.
Wiele osob przesuwa termin swojej imprezy urodzinowej o tydzien, dwa i jakoś nikt problemu nie robi. Przesuń na niedzielę i nie narzekaj bo będziesz widziana w towarzystwie jak rozpieszczona dziewczynka a jesteś dorosłą kobietą.
W czym problem aby to przenieść w niedzielę?

Czy jak będziesz mieć w srodę to też wszystkich będziesz zwoływać w środę BO WTEDY wypadają twoje urodziny?!
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:53   #29
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: podwójne urodziny

to tez jest rozwiązanie, idźcie w piątek do brata z prezentem i życzeniami, sobote bedziecie mieli dla siebie .

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2011-11-27 o 19:56
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:57   #30
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

problem w tym, że w niedzielę jestem do nocy w szkole, a w tygodniu mój Mąż studiuje wieczorowo więc wraca koło 22, więc wizja wspólnie spędzonego dnia/wieczoru odpada w innym terminie, a poza tym to wlasnie nie chodzi o imprezę tylko o wspólne spędzenie wieczoru, bo takich chwil dla siebie mamy bardzo mało, a moi rodzice zakładałam tylko że wpadną na kawę i ciastko i sobie pójdą - mają na tyle wyczucia, widocznie nie to co teściowa
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.