Psy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 08:06   #4171
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
łoł, super, zazdroszczę

ja czekam na miocik w hodowli springer spanieli angielskich, chcę zobaczyć co z tego skojarzenia wyjdzie bo suczkę miałam okazję poznać na żywo i mnie zauroczyła


a miał być jamnik
u nas to sa na razie tylko luzne plany.
nie przywiazuje sie do tej mysli-szczeniaki jeszcze sie nie urodzily, nie wiadomo co sie urodzi itd.

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Dotarła. Wreszcie nie muszę psu łap wycierać, kot nie płacze, że chce wyjść a nie może. Mają otwarte drzwi i sobie latają w tę i z powrotem


Jak obliczyć wielkość klatki dla psa? On ma mieć możliwość leżenia w niej z łapami wyciągniętymi do przodu, albo walnąć się na boku?

ja mam dla psow ok 30 kg i 65 cm w klebie klatki 60X90.
mialam jedna wieksza i wyzsza i byla za duza. teraz biore ja na wyjazdy i wtedy oba kundle w niej mieszkaja.

pies nie moze calkowicie stanac w klatce, ale nie ma problemow, zeby zmienic w niej pozycje. moze sie w klatce tez wyciagnac.
ale nie jest to jakas willa.

ja nie jestem zwolennikiem zbyt duzych klatek. zbyt duza klatka nie spelnia swojej funkcji.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:03   #4172
atra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 65
Dot.: Psy

Witajcie !
Ja <a raczej my> będziemy posiadaczami suni shih tzu... W piątek odbieramy małą
__________________
Synek 23.06.2007
Córcia 16.07.2010
atra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:20   #4173
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
u nas to sa na razie tylko luzne plany.
nie przywiazuje sie do tej mysli-szczeniaki jeszcze sie nie urodzily, nie wiadomo co sie urodzi itd.




ja mam dla psow ok 30 kg i 65 cm w klebie klatki 60X90.
mialam jedna wieksza i wyzsza i byla za duza. teraz biore ja na wyjazdy i wtedy oba kundle w niej mieszkaja.

pies nie moze calkowicie stanac w klatce, ale nie ma problemow, zeby zmienic w niej pozycje. moze sie w klatce tez wyciagnac.
ale nie jest to jakas willa.

ja nie jestem zwolennikiem zbyt duzych klatek. zbyt duza klatka nie spelnia swojej funkcji.
Dzięki! Idealnie! Mój ma 30kg i 60cm (jeśli poprawnie go mierzę a wydaje mi się, ze tak)
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:27   #4174
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

no to tanie sa klatki w zooplusie na ten sajz
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:31   #4175
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy

Właśnie je przeglądam i zastanawiam się czy są jakieś różnice między markami, jeśli chodzi o te całe druciane. Fajne są też ze ściętym jednym bokiem, w sam raz do hatchbacków. I widzę, że w razie czego mają też kratki.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:42   #4176
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

ja mam te zwykle klatki i sa spoko.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 12:47   #4177
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy

To fajnie, zawsze taniej.

Jeszcze jedno pytanie
Ma któraś z Was budę dla psa? Mój bardzo lubi siedzieć na zewnątrz i patrolować 'obejście' Niestety czasem jak już przychodzi jesień to on nadal chce tam siedzieć a moim zdaniem jest na to już za zimno. Ja wiem, sierść itd. ale czasem wraca zasmarkany i zimny. Dlatego chciałabym mu postawić budę bo w niej jest cieplej no i chyba też chłodniej latem? Wiem, że nie może być ani za mała ani za duża bo jak będzie za duża to nie będzie grzała psa jego własnym ciepłem, tak?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 13:30   #4178
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

budy nie mam, ale mam lawke ogrodowa z ikei
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:36   #4179
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Psy

witam troszkę mnie tu nie było. Fido mój 3 miesięczny labradorek ma się całkiem dobrze je śpi siusia i kupki robi raz na mate raz gdzie popadnie moze juz wychodzic na podwórko więc wychodzi jest po szczepieniach odrobaczeniu itd. Ale pojawił mi się inny problem a mianowicie Fido nie chce jeść suchej karmy nawet namoczonej (może i cały dzień stać w misce) dostaje acane dla szczeniakow i jej nie je. ale to co mu ugotuje np ryz z marchewka do tego czasami jakies miesko lub mokra karma Animonda grancarno junior,,czy 2 razy w tyg twarozek ( tak zalecil wet to zje) i nie wiem czy to dobrze. bo przy 5 posiłkach które powinien zjeść ( też zalecenie weterynarza) musze mu gotować jedzenie a sucha karma stoi nie tknięta. i teraz nie wiem czy nie gotować mu nic i czekać aż zje tą suchą czy mogę mu gotować.
A zaczełam mu gotować dlatego że widziałam że nie je tej karmy. nie wiem czy mu nie zmienic bo dostalam probki od weterynarza np royal canin i jeszcze jakas inna z lososiem ale obawiam sie ze tego tez nie ruszy

Możecie się wypowiedzieć co mogę zrobić?? albo jest jakiś jadłospis dla szczeniaków bo wiem co może jeść a co nie... ale szkoda mi troszkę tego że tej suchej nie je.. bo np babcia jak z nim jest nie ma juz sily mu gotowac daje mu ta sucha a on nie chce jesc
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/

Edytowane przez Gosiaczek2507
Czas edycji: 2013-04-19 o 10:05
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:37   #4180
caca
Introwertyczny obserwator
 
Avatar caca
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Wro ;)
Wiadomości: 5
GG do caca
Dot.: Psy

Mój też nie je suchej, tzn od czasu do czasu, jak mu zmienię na inny rodzaj, to trochę zje, ale później znowu nic.

A co myślicie o produkcje dogrocks.org.pl? Mam ogródek i niestety mój pies ma wybitnie wyżerający trawę mocz i przez to mam całą masę dziur. Używałyście tego? To są kamienie dodawane do wody, tzn taki kamień wkłada się do miski z której pije pies i sobie tam leży. Zmienia w jakiś sposób właściwości jonowe wody, przez co w moczu znajduje się mniej azotanów. Co o tym sądzicie? Warto próbować? Bo sam opis na stronie jest bardzo przekonujący
caca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:16   #4181
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

caca nie spamuj. szkoda, że Twój pies Gosiaczku nie chce suchej, teoretycznie dorosłego psa można przegłodzić i poczekać aż zje suchą karmę, ale nie wiem czy tak można przy szczeniaku. On rośnie, rozwija się, potrzebuje odpowiednio zbilansowanej diety. Może zarejestruj się na portalu dogomania i tam popytaj, tam jest multum ludzi z ogromnym doświadczeniem. Albo zapytaj weta co robić, ja nie miałam grymaśnego szczeniora więc nie poradzę
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 10:28   #4182
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Psy

Moje psiska otworzyły sezon na pływanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0340.jpg (62,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0341.jpg (51,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0342.jpg (50,8 KB, 11 załadowań)
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka
andere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 20:59   #4183
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Psy

moja też suchego żreć nie chciała, nawet namoczonego. Nie dopuszczałam by pełna miska stała cały dzień. Pies nie jadł, czekałam max 15 minut i zabierałam miskę. Namaczałam bulionem z indyka , dodawałam kilka drobnych kawałków mięsa i mieszałam z namoczonym suchym. I zaczęła jeść.

Moje Kluski szaleją na wiosnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0040.jpg (192,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (127,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0049.jpg (175,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0053.jpg (167,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0061.jpg (189,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0063.jpg (189,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0066.jpg (177,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0067.jpg (124,0 KB, 13 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2013-04-20 o 21:02
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 10:03   #4184
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy

Weszłam właśnie na lokalne ogłoszenia o zwierzętach i co widzę?

''Malutkie psiaki

Oddam zaledwie tygodniowe psiaki. Sunia miała ogromny miot, 12 szczeniaczków Teraz nie może ich ogarnąć. Niestety jeżeli nie znajdzie się ktoś kto nam pomoże to trzeba będzie je uśpić proszę o pomoc''


Brak słów i emotki.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez caca Pokaż wiadomość
Mój też nie je suchej, tzn od czasu do czasu, jak mu zmienię na inny rodzaj, to trochę zje, ale później znowu nic.

A co myślicie o produkcje dogrocks.org.pl? Mam ogródek i niestety mój pies ma wybitnie wyżerający trawę mocz i przez to mam całą masę dziur. Używałyście tego? To są kamienie dodawane do wody, tzn taki kamień wkłada się do miski z której pije pies i sobie tam leży. Zmienia w jakiś sposób właściwości jonowe wody, przez co w moczu znajduje się mniej azotanów. Co o tym sądzicie? Warto próbować? Bo sam opis na stronie jest bardzo przekonujący
Ech, ja standardowo: polecam o to zapytać weta. Cóż, producenci tego typu środków niekoniecznie znają się na zwierzętach.
Trzeba by było się zapytać specjalisty o to, czy taki preparat jakoś nie zaszkodzi psu.
Każdy organizm jest zbudowany w określony sposób i jakakolwiek ingerencja w niego może zaburzyć jego funkcjonowanie.


http://www.zieloneogrody.pl/klopoty.html

''Pies na trawniku

Psi mocz jest szkodliwy dla roślin. Psy najczęściej zagrażają drzewom i krzewom, natomiast suczki - trawnikom. W miejscach, które wielokrotnie "podlewają", gromadzi się sól. Trawa wówczas żółknie i brązowieje. Plamy na trawniku nie powstaną, jeśli będziemy go często i obficie zraszać wodą. Psi mocz zostanie wtedy rozcieńczony i wsiąknie głęboko w glebę. Tam, gdzie trawnik został już wypalony, należy posiać nową trawę lub położyć kawałek darni z innego miejsca.''

http://poradnikogrodniczy.pl/pies_w_ogrodzie.php


Dziewczyny, a czy np. w takim przypadku kastracja ma na to jakiś wpływ czy nie?

Cytat:
Napisane przez andere Pokaż wiadomość
Moje psiska otworzyły sezon na pływanie
Nie za zimno?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Moje Kluski szaleją na wiosnę
Genialne foty! 3 wymiata

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2013-04-21 o 10:01
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 11:08   #4185
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Nie za zimno?

E tam zimno, jak pies zahartowany to nic mu nie będzie.
Moje pływają cały rok choć nie ukrywam, teraz jest fajniej, bo szybciej schną po rzece
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:34   #4186
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy

U mnie też pływanie rozpoczęte Nie wiem czy wasze też tak mają, ale przy pływaniu wbrew pozorom psy nie moczą się aż tak bardzo. Po moich wszystko szybko spływa i są suche. Może dlatego że mają twardy włos Mokre to one są tylko jak je porządnie wykąpie, szampon i te sprawy.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:36   #4187
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
U mnie też pływanie rozpoczęte Nie wiem czy wasze też tak mają, ale przy pływaniu wbrew pozorom psy nie moczą się aż tak bardzo. Po moich wszystko szybko spływa i są suche. Może dlatego że mają twardy włos Mokre to one są tylko jak je porządnie wykąpie, szampon i te sprawy.

No u mnie zależy ile tego pływania. Jak tylko chwila to podobnie jak u Ciebie. Ale jeśli tak jak wczoraj.... to do wieczora były miejscami wilgotne no ale zadowolone i zmęczone (wreszcie), wiec niech już im będzie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:50   #4188
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

No u mnie zależy ile tego pływania. Jak tylko chwila to podobnie jak u Ciebie. Ale jeśli tak jak wczoraj.... to do wieczora były miejscami wilgotne no ale zadowolone i zmęczone (wreszcie), wiec niech już im będzie

Są jak kaczki... wszystko po nich spływa Może dlatego u mnie tak jest, bo one rzeczywiście nie siedzą w wodzie cały czas, pływają a później zaraz wybiegają sie pogonić, znowu pływają i tak na zmianę.
Z tym zahartowaniem to prawda, moim tez nic do tej pory nie było i z wyboru w zimie zamiast leżeć w budzie leżą na śniegu, a jak je zasypie to się otrzepują i śpią dalej Za to gdyby pekińczyki wpadły do zimnej wody to pewnie miałabym później jakiś dramat zdrowotny.
Zmęczony pies to szczęśliwy pies
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:53   #4189
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

moje wczoraj zaczęły pływanie, totalny szał był i wariactwo potem śmierdziały okrutnie ale nie szkodzi bo miały masę frajdy
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 13:20   #4190
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Są jak kaczki... wszystko po nich spływa Może dlatego u mnie tak jest, bo one rzeczywiście nie siedzą w wodzie cały czas, pływają a później zaraz wybiegają sie pogonić, znowu pływają i tak na zmianę.
Z tym zahartowaniem to prawda, moim tez nic do tej pory nie było i z wyboru w zimie zamiast leżeć w budzie leżą na śniegu, a jak je zasypie to się otrzepują i śpią dalej Za to gdyby pekińczyki wpadły do zimnej wody to pewnie miałabym później jakiś dramat zdrowotny.
Zmęczony pies to szczęśliwy pies

Haha, moje śpią na kanapie Ale pływanie zimą im nie szkodzi
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:55   #4191
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

mój grubasek sezon pływacki kończy jak gruby lód mamy na rzece (więc czasami nawet grudniu pływa) i nie choruje od tego, ale on jest tłuściutki więc ma warstwę izolacyjną i oczywiście ma podszerstka dużo więc mu jest zawsze ciepło
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:29   #4192
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Co tak cicho?
Wrzucam moje stwory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 547822_511949715531446_1937815122_n.jpg (75,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6801.jpg (98,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6810.jpg (42,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6777.jpg (86,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6829.jpg (100,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6843.jpg (89,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6857.jpg (50,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6880.jpg (106,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _IGP6889.jpg (104,5 KB, 6 załadowań)
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:03   #4193
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

E tam zimno, jak pies zahartowany to nic mu nie będzie.
Moje pływają cały rok choć nie ukrywam, teraz jest fajniej, bo szybciej schną po rzece
Serio nic im nie jest? Ja bym się bała jakiegoś zapalenia płuc czy czegoś.

Moje czasem wyciągam nad rzekę. Majlo trochę po niej przejdzie i idzie olewać roślinność albo siedzi z nosem w ziemi

Melman wejdzie, napije się, rozejrzy i tylko patrzy jak dać łapę do Majla

Rottie - 4 i 7- rewelacyjne !
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:07   #4194
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Serio nic im nie jest? Ja bym się bała jakiegoś zapalenia płuc czy czegoś.

Serio serio
Rekord Bohuna to -15 (na rzece był wtedy tylko po środku mały niezamarznięty ciek - nie dał rady się nawet odwrócić ) - postał, poskakał, wylazł.... i zamarzło mu futro Nie było mu totalnie nic, ale fakt, był cały czas w ruchu. Tak samo pierwsze góry naszych psów - zima taka, że -25 było normą, całe dnie były na dworze, na graniach wiatr dawał popalic, niżej - śnieg momentami nam po pas
Nie polecam tego każdemu, ale uważam, że zahartowanie psa od małego może tylko pomóc
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:22   #4195
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

he he he mój tak w największe styczniowe mrozy w zeszłym roku się kąpał. wlazł do wody raz, wyszedł, zrobił się cały w mikro sopelkach ale i tak mu mało było bo wlazł jeszcze raz i nic mu nie było, wręcz przeciwnie, był szczęśliwy jak głupi
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:32   #4196
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy

O matko! Niezłe te Wasz psy.

Majlo po kałużach np. przejdzie. Melman robi wszystko, żeby tylko łap nie zamoczyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-06-30 17.26.52.jpg (134,6 KB, 7 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:36   #4197
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

u mnie Sonia do wody wchodzi tylko w lecie a tak to omija wszelkie kałuże, taka damulka z niej no a Toffi jest typowym przedstawicielem swojej rasy-jak coś jest mokre to należy w to wejść a jeszcze lepiej wskoczyć wszystko jedno czy to kałuża, rzeka, woda w kanale przydrożnym, rosa na trawie czy cokolwiek innego
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:53   #4198
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy

Ja mieszkam w okolicy, gdzie jest dużo odrestaurowanych zamków, pałaców i dworów. Wiecie, towarzystwo też niepospolite

Kiedyś poszłam na spacer z córkami sąsiadki i ich psem właśnie do jednego z takich pałaców.

Poszłyśmy od strony placu zabaw. Tam jest taki rów czy jak to nazwać, który odprowadza wodę z jednego z 2 stawów.

Przed basenem siedziało sobie jakieś państwo z piękną, białą sunią- mała, jakaś rasowa. No i ten pies sąsiadek zaczął się z tamtą bawić. Najpierw ona na smyczy, później ją spuścili. Takie śmiechy z nich były, ze szok. Siedzimy na obrzeżach piaskownicy. Za chwilę psów nie ma.

Tak mnie coś tknęło, podchodzę do tego rowu, a tu taki widok : (nie mam fotki, jak oboje tam siedzieli)

W każdym razie sunia wyszła lekko zielona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-08 20.26.13.jpg (97,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-08 20.27.50.jpg (105,7 KB, 16 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 19:13   #4199
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w okolicy, gdzie jest dużo odrestaurowanych zamków, pałaców i dworów. Wiecie, towarzystwo też niepospolite

Kiedyś poszłam na spacer z córkami sąsiadki i ich psem właśnie do jednego z takich pałaców.

Poszłyśmy od strony placu zabaw. Tam jest taki rów czy jak to nazwać, który odprowadza wodę z jednego z 2 stawów.

Przed basenem siedziało sobie jakieś państwo z piękną, białą sunią- mała, jakaś rasowa. No i ten pies sąsiadek zaczął się z tamtą bawić. Najpierw ona na smyczy, później ją spuścili. Takie śmiechy z nich były, ze szok. Siedzimy na obrzeżach piaskownicy. Za chwilę psów nie ma.

Tak mnie coś tknęło, podchodzę do tego rowu, a tu taki widok : (nie mam fotki, jak oboje tam siedzieli)

W każdym razie sunia wyszła lekko zielona
Też miałyśmy taką historię

Poszłam na spacer z pekińczykiem, idzie dzielnie i wskakuje na kładkę przez która miałyśmy przejść żeby dostać się na drugą stronę rzeki. To taka bardzo zapuszczona rzeka, cała w zielonym czymś, przez co nawet wodę mało widać i od tego też trochę śmierdzi. W każdym razie moja sunia chyba pomyślała że to jest trawa, bo nagle odwróciła się i hop do wody Takiego nura dała, że wpadła cała pod wodę, jak ją wyciągałam za szelki to tylko jej było oczy widać, reszta CAŁA zielona Ona nienawidzi wody, nawet kałuże omija byleby łapki nie zamoczyć a tu taka niespodzianka Musiałam iść ją wykąpać nad staw, bo jakbym miała ją taką do domu prowadzić to ludzie by mnie zgłosili do TOZu za znęcanie nad zwierzętami czy coś Dziwie się że od takiej wody nie złapała żadnego zapalenia gardła/ucha czy czegoś innego, szczególnie że ona jest strasznie delikatna jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju choroby.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 10:11   #4200
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość



Genialne foty! 3 wymiata
dzięki

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Co tak cicho?
Wrzucam moje stwory.
masakra jak ja wielbię Twojego Kuraka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.