Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa] - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-11, 20:59   #91
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88428431]Praga pln. bardzo się zmieniła i owszem są tam straszne rudery i meliny, z drugiej strony koleżanka, która mieszka tam od ponad 20 lat sobie chwali i nigdy nic strasznego, ani nawet złego jej nie spotkała, a mieszka w kamienicy na strasznym uboczu, gdzie już mogły by byc atrakcje. Także mnie w sumie bardziej odstrasza brak ogrzewania miejskiego i stan niektórych kamienic no i też zależy jaką część Pragi i która. Ta która teraz sprawdzałam jest nieco dalej tej najgorszej zulerni, standardowe bloki z lat 50-60? Plus nowe.

Mnie strasznie boli ten tramwaj na Wilanów bo kiedyś była tam kolejka, której pozostałości jeszcze są. Ktos bezsensownie też zaplanował wg mnie trasę tego tramwaju. Tj. rozumiem, że teraz to już się niewiele da zrobić, ale kurcze dlatego w miastach są potrzebni urbaniści. Wilanów mógłby być cudownie skomunikowany np. z metrem a jest jak jest.

Ja w sumie rozważam głównie lokalizację z w miarę dobrze rozwinięta komunikacja miejska, z której wykluczam w obecnym stanie pociągi, więc jakieś obrzeża jak np. Pyry albo daleka Białołęka bądź Wawer odpadają.

A co myślicie np. o Tarchominie, Bemowie, Ursusie?[/QUOTE]Tak, ostatnio oglądałam ciekawy reportaż, że był tam kiedyś tramwaj (czy ta kolejka) i została zlikwidowana chyba w latach 70 i dopiero po 50 latach naprawiają ten błąd

Jak dla mnie Bemowo gdzieś przy stacji metra mogłoby być spoko, sama trochę rozważam, tyle że to takie blokowisko, mało zieleni i miejsc żeby pojeździć na rowerze, no i daleko do Wisły. Jedynie okolice fortu fajne, ale tam z kolei daleko do metra.
Ursus jeszcze większe blokowisko, a Tarchomin za daleko, słaby dojazd, najpierw trzeba dojechać do metra Młociny i dopiero gdzieś dalej metrem. Ja myślę właśnie o okolicach metra Młociny na Bielanach, tam jest cudnie, chociaz też trochę martwią mnie dojazdy. Chyba najlepiej skomunikowany jest jednak Ursynów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 21:12   #92
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ja mam trochę podobne odczucia co do Bemowa, Ursusa i Tarchomina. Chociaż Tarchomin (ten bliższy nie Białołęka typu okolice Jabłonnej) ma ten plus że jest blisko galeria, przychodnie, do metra często kursujący tramwaj i właśnie w miarę sporo zieleni (w porównaniu do innych okolic)
Bemowo w sumie ma trochę zieleni, są rezerwaty, można skoczyć do Kampinosu. Ale komunikacja średnia, Ursus to dla mnie jeszcze gorzej bo albo pociąg albo autobusy stojące w korkach.
Mi się Bielany też podobają, ale obawiam się co będzie jak jeszcze bardziej się zabudują. Czy nie będzie blok na bloku jak w innych dzielnicach ale jest to bardzo fajna dzielnica, dobrze skomunikowana, z dobra infrastruktura, blisko terenów zielonych, są nawet stawy, więc przyjemnie pomijając dalsze rejony
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 21:21   #93
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88428530]Ja mam trochę podobne odczucia co do Bemowa, Ursusa i Tarchomina. Chociaż Tarchomin (ten bliższy nie Białołęka typu okolice Jabłonnej) ma ten plus że jest blisko galeria, przychodnie, do metra często kursujący tramwaj i właśnie w miarę sporo zieleni (w porównaniu do innych okolic)
Bemowo w sumie ma trochę zieleni, są rezerwaty, można skoczyć do Kampinosu. Ale komunikacja średnia, Ursus to dla mnie jeszcze gorzej bo albo pociąg albo autobusy stojące w korkach.
Mi się Bielany też podobają, ale obawiam się co będzie jak jeszcze bardziej się zabudują. Czy nie będzie blok na bloku jak w innych dzielnicach ale jest to bardzo fajna dzielnica, dobrze skomunikowana, z dobra infrastruktura, blisko terenów zielonych, są nawet stawy, więc przyjemnie pomijając dalsze rejony [/QUOTE]A na Bielanach mają jeszcze gdzie budować? Niby coś tam jeszcze się buduje przy metrze ale chyba wiele juz miejsca nie zostało. Z drugiej strony w takim tempie za x lat wszystko zabudują i będzie jak w Chinach.

Znam osoby które bardzo chwalą Tarchomin, mimo że pracują na południu Warszawy i dojazd zajmuje im godzinę.

A jaki najdłuższy dojazd zakładacie jako akceptowalny do potncjalnego miejsca pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 06:06   #94
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
A jaki najdłuższy dojazd zakładacie jako akceptowalny do potncjalnego miejsca pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
40-50 minut wydaje mi się jeszcze do przeżycia.
Co do Bemowa, Ursusa i Tarchomina to myślę o tych miejscach w kategoriach "daleko i nic tam nie ma". Jak specjalnie nie muszę, to tam w ogóle nie jeżdżę.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 08:47   #95
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

A orientujecie się czy gdzies istnieja jeszcze inwestycje poniżej 12k za metr? Pomijając te wspomniane Ursusy itd. Korzystam ze strony rynek pierwotny, filtruje po cenie to wyskakuje mi ze mnóstwo inwestycji spełnia kryteria a potem jak dostaje ofertę okazuje się że to ściema była i wcale nie jest tak tanio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 10:27   #96
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
A na Bielanach mają jeszcze gdzie budować? Niby coś tam jeszcze się buduje przy metrze ale chyba wiele juz miejsca nie zostało. Z drugiej strony w takim tempie za x lat wszystko zabudują i będzie jak w Chinach.

Znam osoby które bardzo chwalą Tarchomin, mimo że pracują na południu Warszawy i dojazd zajmuje im godzinę.

A jaki najdłuższy dojazd zakładacie jako akceptowalny do potncjalnego miejsca pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolałabym tak jak teraz 30 min. No ale w sumie nigdy nie wiadomo gdzie będzie się pracować za rok, dwa, więc liczę się niestety z godzina nawet.
Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
A orientujecie się czy gdzies istnieja jeszcze inwestycje poniżej 12k za metr? Pomijając te wspomniane Ursusy itd. Korzystam ze strony rynek pierwotny, filtruje po cenie to wyskakuje mi ze mnóstwo inwestycji spełnia kryteria a potem jak dostaje ofertę okazuje się że to ściema była i wcale nie jest tak tanio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tych, o których się dowiadywałam ostatnio to jeszcze Kłobucka, Praga PlN., Chyba na Wawrze było, Tarchomin jakieś pojedyncze mieszkania. Może coś jeszcze na Pradze PLD. Ale nie są to wg mnie świetne punkty komunikacyjne.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 11:30   #97
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88429430]Wolałabym tak jak teraz 30 min. No ale w sumie nigdy nie wiadomo gdzie będzie się pracować za rok, dwa, więc liczę się niestety z godzina nawet.Z tych, o których się dowiadywałam ostatnio to jeszcze Kłobucka, Praga PlN., Chyba na Wawrze było, Tarchomin jakieś pojedyncze mieszkania. Może coś jeszcze na Pradze PLD. Ale nie są to wg mnie świetne punkty komunikacyjne.[/QUOTE]Też bym wolała 30 min właśnie. Ja jestem korpo czlowiek więc muszę brać pod uwagę że kiedyś mi przyjdzie jeździć na Mordor a tam dojazd 30 min tylko z Ursynowa, części Mokotowa i Ochoty, reszta masakra. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Kłobucka to jeszcze spoko chyba byle się dostać do metra? Widziałam fajne, nowe mieszkania na wtórnym. Tylko czy tam nie ma huku samolotów? Widziałam ogłoszenia z tekstem "przez okno widać lotnisko"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-12, 11:41   #98
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Też bym wolała 30 min właśnie. Ja jestem korpo czlowiek więc muszę brać pod uwagę że kiedyś mi przyjdzie jeździć na Mordor a tam dojazd 30 min tylko z Ursynowa, części Mokotowa i Ochoty, reszta masakra. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Kłobucka to jeszcze spoko chyba byle się dostać do metra? Widziałam fajne, nowe mieszkania na wtórnym. Tylko czy tam nie ma huku samolotów? Widziałam ogłoszenia z tekstem "przez okno widać lotnisko"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, stamtąd blisko na lotnisko więc może być głośno czasami. Trasa jest niedaleko i areszt, który mnie jakoś zraza. No i pociągi, ale nie wiem czy słychać w sumie.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 22:02   #99
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

A co myślicie o Targówku Mieszkaniowym? Widzę że jest tam dużo nowych bloków blisko metra, fajne ceny, dojazd do centrum w 20 min, blisko park, las bródnowski, i jest to chyba taka bardziej cywilizowana cześć Pragi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 10:10   #100
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Hej, też w ciągu 2 lat zamierzam kupić mieszkanie w Warszawie (a raczej zamierzamy bo we dwoje). Zaczynam. orientacyjnie przeglądać już oferty. Patrzyłam też na mieszkania pod Warszawą typu Pruszków czy Legionowo, ale dojazdy mnie zniechęcają. Co prawda mam auto, ale jednak.. Czasem jest to dylemat większe poza Warszawą czy mniejsze w Warszawie.. I chyba wygrywa jednak Warszawa. Też ze względu na rosnącą później wartość mieszkania w samej stolicy. A wy bierzecie pod uwagę mieszkania w sąsiednich miasteczkach?

A co myślicie o mieszkaniach z licytacji komornicznych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 10:27   #101
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Hej, też w ciągu 2 lat zamierzam kupić mieszkanie w Warszawie (a raczej zamierzamy bo we dwoje). Zaczynam. orientacyjnie przeglądać już oferty. Patrzyłam też na mieszkania pod Warszawą typu Pruszków czy Legionowo, ale dojazdy mnie zniechęcają. Co prawda mam auto, ale jednak.. Czasem jest to dylemat większe poza Warszawą czy mniejsze w Warszawie.. I chyba wygrywa jednak Warszawa. Też ze względu na rosnącą później wartość mieszkania w samej stolicy. A wy bierzecie pod uwagę mieszkania w sąsiednich miasteczkach?

A co myślicie o mieszkaniach z licytacji komornicznych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do mieszkań z licytacji komorniczych to ja bym bała się bawić w coś takiego. Polecam Ci profil na Instagramie Pani na swoim, jest tam dużo informacji na co zwrócić uwagę podczas zakupu itp. Ona właśnie odradzała zakup mieszkań z licytacji komorniczych, ale nie zaglebialam się dlaczego.

My na początku rozważaliśmy zakup mieszkania w Piasecznie, ale zniechęcilismy się jak tam pojechaliśmy.

A Wy jakie dzielnice w Warszawie rozważacie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-24, 11:43   #102
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Co do mieszkań z licytacji komorniczych to ja bym bała się bawić w coś takiego. Polecam Ci profil na Instagramie Pani na swoim, jest tam dużo informacji na co zwrócić uwagę podczas zakupu itp. Ona właśnie odradzała zakup mieszkań z licytacji komorniczych, ale nie zaglebialam się dlaczego.

My na początku rozważaliśmy zakup mieszkania w Piasecznie, ale zniechęcilismy się jak tam pojechaliśmy.

A Wy jakie dzielnice w Warszawie rozważacie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, zajrzę na ten profil.

Co do dzielnic, to nr 1 Bemowo i tu będziemy szukać w pierwszej kolejności. Po prostu tu mieszkamy i się dobrze czujemy. Niestety tanio nie jest ze względu na budowę metra. Na drugim miejscu Wola.
Drugiej strony Wisły nie biorę póki co pod uwagę. Chyba, że Praga Południe. Ale mało znam te okolice. Już wolałabym Ursus mimo wszystko. Co do Piaseczna, to rozmawiałam z kimś kto tam zamieszkał i nie lubi tego miejsca.
Wiesz idealnie by było mieć 3 pokoje, a nie 2. Stąd moje rozważania o wyprowadzcę pod Warszawę. Może znajdziemy gdzieś 3 pokoje w starszym bloku w dobrej cenie na terenie Warszawy. Ale to jeszcze trochę czasu.
A Ty w jaki metraż celujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:01   #103
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dzięki, zajrzę na ten profil.

Co do dzielnic, to nr 1 Bemowo i tu będziemy szukać w pierwszej kolejności. Po prostu tu mieszkamy i się dobrze czujemy. Niestety tanio nie jest ze względu na budowę metra. Na drugim miejscu Wola.
Drugiej strony Wisły nie biorę póki co pod uwagę. Chyba, że Praga Południe. Ale mało znam te okolice. Już wolałabym Ursus mimo wszystko. Co do Piaseczna, to rozmawiałam z kimś kto tam zamieszkał i nie lubi tego miejsca.
Wiesz idealnie by było mieć 3 pokoje, a nie 2. Stąd moje rozważania o wyprowadzcę pod Warszawę. Może znajdziemy gdzieś 3 pokoje w starszym bloku w dobrej cenie na terenie Warszawy. Ale to jeszcze trochę czasu.
A Ty w jaki metraż celujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile za metr na Bemowie sobie teraz życzą? My właśnie Bemowo czy Ursus odrzucamy, bo jest daleko od Wisły a często tam bywamy.

Też początkowo odrzucalismy prawa stronę Wisły, ale po pół roku szukania jednak też bierzemy ja pod uwagę też mało znam te okolice, Praga południe ma dużą przyszłość jak zrobią tam metro, ale to jeszcze z 5 lat pewnie minimum.

Początkowo też szukaliśmy na rynku wtórnym, teraz bardziej celujemy w pierwotny. Szukamy 2 pokoi, ok. 50 metrów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Savasana
Czas edycji: 2021-01-24 o 12:11
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:10   #104
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
A ile za metr na Bemowie sobie teraz życzą? My właśnie Bemowo czy Ursus odrzucamy, bo jest daleko od Wisły a często tam bywamy.

Też początkowo odrzucalismy prawa stronę Wisły, ale po pół roku szukania jednak też bierzemy ja pod uwagę też mało znam te okolice, Praga południe ma dużą przyszłość jak zrobią tam metro, ale to jeszcze z 5 lat pewnie minimum.

Początkowo też szukaliśmy na rynku wtórnym, teraz bardziej celujemy w pierwotny. Szukamy 2 pokoi, ok. 50 metrów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak średnio 10tys z tego widzę patrząc np na rynek pierwotny metro Chrzanów na Bemowie. Ale ja bym wolała chyba mieszkać na zagospodarowanym starym bemowskim osiedlu. Wszystkie sklepy itd blisko. Teraz mieszkamy w bloku z 2009r z garażem, przy wszelkich tramwajach sklepach i to jest idealne rozwiązanie. Blok wygląda w środku ciągle nowo i wszystko pod ręką. Do tego lekko przeraża mnie wykańczanie od podstaw mieszkania w stanie surowym
No ale wtórny, gdzie nie trzeba robić jeszcze remontu i jest dobra lokalizacja to na bank pół miliona za 2 pokoiki..
Bielany też lubimy i bierzemy pod uwagę.
Ale my to jeszcze trochę zanim kupimy. Wy już się szykujecie w niedługim czasie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2021-01-24 o 13:15
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 20:14   #105
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak średnio 10tys z tego widzę patrząc np na rynek pierwotny metro Chrzanów na Bemowie. Ale ja bym wolała chyba mieszkać na zagospodarowanym starym bemowskim osiedlu. Wszystkie sklepy itd blisko. Teraz mieszkamy w bloku z 2009r z garażem, przy wszelkich tramwajach sklepach i to jest idealne rozwiązanie. Blok wygląda w środku ciągle nowo i wszystko pod ręką. Do tego lekko przeraża mnie wykańczanie od podstaw mieszkania w stanie surowym
No ale wtórny, gdzie nie trzeba robić jeszcze remontu i jest dobra lokalizacja to na bank pół miliona za 2 pokoiki..
Bielany też lubimy i bierzemy pod uwagę.
Ale my to jeszcze trochę zanim kupimy. Wy już się szykujecie w niedługim czasie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę, że bloki ok. 10 letnie to jest super opcja. Pierwotny nie dość że trzeba wykańczać, to jeszcze nigdy nie wiadomo jak blok będzie się zachowywał po jakimś czasie, w sensie czy nie popękają ściany. Tyle że na wtórnym ciężko czasami znaleźć coś co podpasuje, jak się napatrzyłam na te mieszkania to mi się nieraz słabo robi jaka ludzie mają inwencję twórcza

My szukamy na wczoraj szukamy już tak na serio i oglądamy mieszkania od września zeszłego roku, więc nieciekawie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 06:24   #106
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że bloki ok. 10 letnie to jest super opcja. Pierwotny nie dość że trzeba wykańczać, to jeszcze nigdy nie wiadomo jak blok będzie się zachowywał po jakimś czasie, w sensie czy nie popękają ściany. Tyle że na wtórnym ciężko czasami znaleźć coś co podpasuje, jak się napatrzyłam na te mieszkania to mi się nieraz słabo robi jaka ludzie mają inwencję twórcza

My szukamy na wczoraj szukamy już tak na serio i oglądamy mieszkania od września zeszłego roku, więc nieciekawie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, inwencja twórcza zadziwia przeglądając ogłoszenia

To już trochę czasu szukacie. Ale kupić coś na szybko i się tam męczyć nie ma żadnego sensu. Daj znać jak się zdecydujecie na coś Ja bym najchętniej kupiła, to które obecnie wynajmujemy Gdyby nie fakt, że wynajem się na dłuższą metę nie opłaca, to zostalibyśmy tam na długie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 09:54   #107
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Oj tak, inwencja twórcza zadziwia przeglądając ogłoszenia

To już trochę czasu szukacie. Ale kupić coś na szybko i się tam męczyć nie ma żadnego sensu. Daj znać jak się zdecydujecie na coś Ja bym najchętniej kupiła, to które obecnie wynajmujemy Gdyby nie fakt, że wynajem się na dłuższą metę nie opłaca, to zostalibyśmy tam na długie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to może Wam się poszczęści i akurat zechce sprzedać.

Fdziekolwiek nie dzwonię na rynek pierwotny, wszystkie mieszkania są już wyprzedane lub zostają na parterze, duże metraże i od ulicy. Chyba nie jest nam pisane znaleźć to mieszkanie
Wczoraj widziałam nowa inwestycje, która graniczy ze stacją transformatorowa... Z niektorych balkonow widok centralnie na stacje, odległość 10metrow, ze stacji buczenie 24h na dobę i przy takiej odległości na bank będzie słyszalne w mieszkaniu. Czy to jest w ogóle legalne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 11:50   #108
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Ooo, to może Wam się poszczęści i akurat zechce sprzedać.

Fdziekolwiek nie dzwonię na rynek pierwotny, wszystkie mieszkania są już wyprzedane lub zostają na parterze, duże metraże i od ulicy. Chyba nie jest nam pisane znaleźć to mieszkanie
Wczoraj widziałam nowa inwestycje, która graniczy ze stacją transformatorowa... Z niektorych balkonow widok centralnie na stacje, odległość 10metrow, ze stacji buczenie 24h na dobę i przy takiej odległości na bank będzie słyszalne w mieszkaniu. Czy to jest w ogóle legalne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wątpię żeby chciał sprzedać. Ale kto wie.

Z tą stacją, to masakra My teraz mieszkamy bardzo wysoko, więc jest cichutko. Nie dziwie się, że nie chcesz parteru. Kurcze człowiek się namęczy z tym szukaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 13:39   #109
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Wątpię żeby chciał sprzedać. Ale kto wie.

Z tą stacją, to masakra My teraz mieszkamy bardzo wysoko, więc jest cichutko. Nie dziwie się, że nie chcesz parteru. Kurcze człowiek się namęczy z tym szukaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A naprawdę wysoko jest ciszej? Na którym piętrze mieszkasz ? Blisko ulicy?

Byłam u koleżanki na 8 piętrze i było słychać strasznie samochody, a wcale nie byla to jakas ruchliwa droga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 14:07   #110
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Fdziekolwiek nie dzwonię na rynek pierwotny, wszystkie mieszkania są już wyprzedane lub zostają na parterze, duże metraże i od ulicy. Chyba nie jest nam pisane znaleźć to mieszkanie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie spostrzeżenia, że te dobrze ustawione mieszkania nie od ulicy i na wyższych piętrach błyskawicznie się wyprzedają. Nie ma na nie szans wtedy, gdy budynek już stoi, sprzedaż odbywa się na etapie dziury w ziemi.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 14:21   #111
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
A naprawdę wysoko jest ciszej? Na którym piętrze mieszkasz ? Blisko ulicy?

Byłam u koleżanki na 8 piętrze i było słychać strasznie samochody, a wcale nie byla to jakas ruchliwa droga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no w sumie nasz blok przy ulicy, ale nasze okna wychodzą na patio. Byliśmy za to oglądać mieszkanie do wynajęcia z balkonem na szybką trasę. Mimo ekranów przy tej trasie, wychodząc na balkon był po prostu huk.. Balkon duży, piękny, ale co z tego jak odpoczniesz na nim tylko w słuchawkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 15:00   #112
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Też mam takie spostrzeżenia, że te dobrze ustawione mieszkania nie od ulicy i na wyższych piętrach błyskawicznie się wyprzedają. Nie ma na nie szans wtedy, gdy budynek już stoi, sprzedaż odbywa się na etapie dziury w ziemi.
Dobrze że tak mówisz bo myślałam że nie wiem, my jakiegoś pecha mamy czy co. Dzisiaj dzwoniłam gdzieś to zaproponowano mi dopisać się do listy rezerwowej, byłabym 10 osobą w kolejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-25 16:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.