Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 21:57   #1501
xxroxikxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk ;))
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Witajcie.

Postanowiłam wziąć udział w dyskusji. Więc ja zamawiałam w kilku sklepach.

Na pierwszy rzut szedł wymieniany wcześniej pasart na początku wszystko pięknie, ale tak jak ktoś wspomniał zaczeły się drobne braki, koszty wysyłki nagle się podniosły, czas oczekiwania na paczkę coraz dłuższy w efekcie zrezygnowałam z zamawiania.

Następnie był qnszt sklep który podoba mi się najbardziej ze względu na przesyłke gratis przy zamowieniu 45zł, bardzo szybki czas wysyłki produkty dobrej jakości, czasami fajne gratisy przysyłają, srebro jest srebrem a nie posrebrzane. Ogólnie polecam.

Świat koralików kto chce może zamawiać hurtowo jak go stać ) duży wybór, raczej dobrej jakości koraliki i półfabrykaty, czas wysyłki jak w wiekszości sklepów 2-3 dni.

Kupowałam także z allegro od sprzedającego Otwarty Sezam lubię tam zamawiać perełki szklane duży wybór i dobre ceny w miare jak na oferty znajomych mi sklepów. Czas wysyłki standardowy

hmm... co jeszcze aha sklep kalait super koraliki duży wybór, dobra jakość. Czas wysylki 2-3 dni.

Jeszcze zdąrzyłam poznać sklep koralikiswiata wybór bardzo duży na razie tylko tyle ponieważ czekam na paczke )

Pozdrawiam )
xxroxikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 15:34   #1502
Copper Hair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja dopiero zaczynam i na razie zamawiałam w sklepach:
Qnszt - bardzo szybko wysyłka, wszystko zgodne z zamówieniem, gratis dostałam kilkanaście różnoksztaltnych koralików akrylowych (choć zamawiałam tylko kamienie, srebro oraz lampwork, ale OK, nie czepiam się, nie oczekiwałam tego)
Kadoro - tam zamawiałam głównie koraliki Toho i Fire Polish oraz kilka elementów srebrnych, przesyłka nie aż tak szybka, gratisów brak, ale co miało być, to było, więc jest OK. Zaciekawiło mnie, czy oni przypadkiem tych koralików nie odliczają za każdym razem? Bo gdy zamawiałam 2 opakowania po 20 koralików, dostawałam paczkę z 40. ;-)
Markur - wysyłka szybka, kamienie wydają się jakby "lepsze" niż te z Qnszt (przynajmniej tak wyglądają). Wyszły nawet taniej. Szklane koraliki okazały się nawet ładniejsze niż na zdjęciu. Niestety zamawiając lampwork dostałam zupełnie inny lamwork. Napisałam w tej sprawie do sklepu, odpisano,że się tym zajmą i ślad się urwał. Niby to jedna niedroga rzecz, rozumiem, że można się pomylić, ale mogliby choć napisać "sorry'...
Copper Hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:32   #1503
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Podpatrywałam poprzedni wątek i postanowiłam dopisać się do tego.
Mam pytanie do starych wyjadaczek - jak wygląda sprawa z wysyłką w Bukowcu i informacją na temat wysłania kupionych koralików? Dostanę jakiegoś maila z informacją, że kamienie zostały wysłane czy po prostu przyjdzie paczka? Ile dni mija od wpłynięcia pieniędzy na konto do czasu wysyłki?
Widziałam, że kasisko1 dostała jakąś informację. Ja zamówiłam i opłaciłam zamówienie wczoraj, dziś pieniądze wyszły i na 99.9% obstawiam, że dotarły ale jakoś cisza, żadnego maila...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:10   #1504
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dostaniesz maile z potwierdzeniem otrzymania płatności oraz o wysyłce
Z tego co wiem to w większości sklepów realizacja zamówień odbywa się chronologicznie. Więc dziewczyny najpierw muszą ogarnąć zamówienia piątkowe, potem sobotnie no i na koniec niedzielne. Cierpliwości, wszystko jest w porządku Bukowiec to jedna z najsolidniejszych firm, jakie znam
Jeszcze żeby formalności stało się zadość punk wyciągnięty z regulaminu Sklepu Bukowiec:
"11. Zamówienia wysyłane są maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania należności na koncie bankowym sklepu lub od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy odbiorze)."
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2013-09-16 o 19:36
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:25   #1505
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziękuję . Pierwszy raz tam zamawiam i chciałam wiedzieć jak to wygląda , w innych sklepach szło po prostu nieco szybciej.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:46   #1506
Lady Creatrix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Również myślałam, że Kadoro nie daje żadnych gratisów, gdy odkryłam, że informację o upuście 7% dostałam tylko na maila i automatycznie odliczano mi tę zniżkę przy każdym kolejnym zamówieniu (przez 6 m-cy). Ale dostałam ją gdy zamówienia robiłam dość często, za min. 100zł jedno.

A kamienie z Qnsztu są faktycznie mało ciekawe. Lepsze kupowałam w beading.pl Ale szczerze mówiąc, jeśli chodzi o kamienie, decyduję się na giełdę minerałów. Kamienie mogę obejrzeć, dotknąć, upewnić się, że nie ma żadnej skazy. I jeszcze powalczyć o zniżkę Minusem jest to, że taka szansa jest tylko kilka razy w roku
Lady Creatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:52   #1507
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Czytałam ostatnio Wasze starsze wpisy, niezbyt pochlebne, na temat jubilexa i trochę się przestraszyłam, że i mnie to spotka. Na szczęście w moim przypadku wysyłka była ekspresowa, dotarło wszystko i w dobrym stanie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 13:18   #1508
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Czy po kolorze otworka można rozpoznać czy to onyks czy jakieś barwione, udające go coś? Czy w naturalnym onyksie otworek powinien tak samo czarny jak powierzchnia kamienia? I pytanie fundamentalne: jak odróżnić czarny (względnie farbowany na czarno) agat od naturalnego onyksu?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 10:53   #1509
Edyta8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Witam
jestem nowa i mam pytanie czy robił ktoś zakupy w elizaart?czy polecacie ten sklep?jestem ciekawa czy warto robić tam zakupy?
Edyta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 14:39   #1510
Olcik_k
Raczkowanie
 
Avatar Olcik_k
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja kupowałam w elizaart, jakiś czas temu - przesyłka dosyć szybka, produkty są dobrej jakości jak na swoją cenę Więc w sumie polecam
__________________
Mój blog

http://olcikk.blogspot.com/
Olcik_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 21:41   #1511
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Odświeżam wątek bo mam pytanie.
Czy któraś z Was kupowała w sklepie internetowym bizuternia.com?
Jestem ciekawa opinii o tym sklepie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 16:55   #1512
koralikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Hej. Sorki, że odświeżam tak stare Twoje pytanie: "Czy po kolorze otworka można rozpoznać czy to onyks czy jakieś barwione, udające go coś? Czy w naturalnym onyksie otworek powinien tak samo czarny jak powierzchnia kamienia? I pytanie fundamentalne: jak odróżnić czarny (względnie farbowany na czarno) agat od naturalnego onyksu?" Od kilkudziesięciu lat nikt już nie sprzedaje naturalnego onyksu bo już go praktycznie nie ma na świecie (tzn w wydobyciu) i kosztuje majątek. W sprzedaży jest tylko agat onyks i nie jest on barwiony, on naturalnie jest czarny (czasami posiada białe pasy). Różni się od onyksu tylko twardością. Agat porysujesz trąc o metal a prawdziwy onyks porysuje metal pozdrawiam
koralikikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 21:19   #1513
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Red face Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Hej.
Przepraszam z góry jeśli piszę nie w tym wątku co trzeba ale jestem zielona w tym temacie.
Mam jak zawsze problem z polskim internetem nie mogę nigdzie znaleźć kwiatków z kryształkami takich jak na zdj, nie zawieszek tylko z przedładkąz tyłu (?) Gdzie tego szukać jak to się nazywa?


Ostatnie zdjęcie jest z Etsy gdzie można znaleźć tego oczywiście mnóstwo, ale nie wiem czy chce mi się ze stanów specjalnie to zamawiać :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3-amazing-women-wear-wedding-headpiece-2014.jpg (73,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fancy-3d-flowers-2012.jpg (66,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg il_fullxfull.658925983_ghes.jpg (161,0 KB, 10 załadowań)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2015-10-05 o 21:52
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 02:23   #1514
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Hej.
Przepraszam z góry jeśli piszę nie w tym wątku co trzeba ale jestem zielona w tym temacie.
Mam jak zawsze problem z polskim internetem nie mogę nigdzie znaleźć kwiatków z kryształkami takich jak na zdj, nie zawieszek tylko z przedładkąz tyłu (?) Gdzie tego szukać jak to się nazywa?


Ostatnie zdjęcie jest z Etsy gdzie można znaleźć tego oczywiście mnóstwo, ale nie wiem czy chce mi się ze stanów specjalnie to zamawiać :/
Może o przekładkę chodzi? Możesz ją nasunąc np: na sznureczek, rzemyk, czy łańcuszek-wężyk? http://www.pasart.pl/przekladka-z-32...,p,396228.html. Może powiedz, do czego dokładnie takiego kwiatka potrzebujesz?
__________________
She is maniac
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 00:56   #1515
aleksa_
Przyczajenie
 
Avatar aleksa_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 23
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Przykład "we włosach" skojarzył mi się z grzebieniami ślubnymi np. http://allegro.pl/margut-stroik-grze...823385132.html - pełno tego na allegro. Są też takie szpilki do koków zakończone kwiatkami z cyrkonią.

Co do tych zawieszek, to znalazłam coś w tym stylu: http://allegro.pl/zawieszka-wisiorek...719794649.html
Wpisz sobie na allegro: wisiorek kwiat (możesz też użyć słów zawieszka, kwiatek, róża) a wyskoczy Ci trochę propozycji - może coś znajdziesz dla siebie
__________________
Moja twórczość i... koty
FB: https://www.facebook.com/cosyland.page
Instagram: https://instagram.com/cosyland
aleksa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 15:22   #1516
tajoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 77
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny może wpis, trochę nie pasuje do wątku, ale poszukuje takich przekładek srebrnych(pozłacanych) z kamieniami (niekoniecznie tylko z labradorytem). Szukałam jak głupia, ale nigdzie nie znalazłam. Może widziałyście gdzieś, w którymś ze sklepów.

https://mustacheshop.s3-eu-west-1.am...jpg?1448195354
tajoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:11   #1517
Musta Prinsessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Hej dziewczyny,
ja podobnie - szukam jak szalona i nie mogę znaleźć! Może któraś z Was byłaby w stanie mi pomóc? Chodzi o miedzianą lub złotą bazę do kolczyków pod kaboszony-łezki, coś takiego, w rozmiarze 10x14 lub 13x18:

Wiecie może gdzie takie dostać? Wymarzyłam sobie kolczyki do ślubu...
Musta Prinsessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 22:41   #1518
Osika2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała biżuterię w tym sklepie? xxx Mają bardzo ładne rzeczy i myślę nad tym, żeby sobie coś kupić, ale naczytałam się o różnych sklepach a bublami, dlatego proszę Was o rade

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-17 o 13:05 Powód: Link.
Osika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 12:04   #1519
jarosik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja kupuję tylko w wybranych sklepach przez internet. Smyk, C&A, AnKa Biżuteria, Allegro -ale czasami trafię na bubel :/
jarosik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.