Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 01:35   #4741
Midnight Summer Dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 73
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
Wyżyję się teraz. Irytują mnie ludzie, którzy na Facebooku piszą o sobie w trzeciej osobie: "poszła zrobić kanapkę", "szykuje się na randkę", "jest szczęśliwa". Dlaczego? Żeby poczuć się jak gwiazda? Wytłumaczcie mi.
Też się nad tym zastanawiałam. Dystansują się od samych siebie?
Midnight Summer Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 01:46   #4742
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Midnight Summer Dream Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam. Dystansują się od samych siebie?
Mi pasuje tutaj wyłącznie ten rysunek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jestes-za☠☠☠isty.jpg (73,4 KB, 200 załadowań)
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 02:44   #4743
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Teraz już tak nie ma, ale kiedyś na facebooku jakby twoje imię i nazwisko oraz twój status tworzył jedno... Nie wiem jak to wytłumaczyć...
Teraz jest:
Marysia Nowak
Nie lubię dżemu.

A kiedyś było:
Marysia Nowak nie lubi dżemu.

Przykład beznadziejny, ale jest prawie 3cia i nie byłam w stanie wymyślić nic lepszego ;P
Tak więc kiedyś mnie to nie dziwiło, jak ktoś tak pisał, bo tworzyło to pełne zdanie z imieniem i nazwiskiem, ale teraz rzeczywiście jest bez sensu.
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:21   #4744
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
Teraz już tak nie ma, ale kiedyś na facebooku jakby twoje imię i nazwisko oraz twój status tworzył jedno... Nie wiem jak to wytłumaczyć...
Teraz jest:
Marysia Nowak
Nie lubię dżemu.

A kiedyś było:
Marysia Nowak nie lubi dżemu.

Przykład beznadziejny, ale jest prawie 3cia i nie byłam w stanie wymyślić nic lepszego ;P
Tak więc kiedyś mnie to nie dziwiło, jak ktoś tak pisał, bo tworzyło to pełne zdanie z imieniem i nazwiskiem, ale teraz rzeczywiście jest bez sensu.
A wielu osobom ta forma pisania o sobie w trzeciej osobie tak się przyjęła, że często powstawały kwiatki, które nie tworzyły zdania z imieniem i nazwiskiem. Np:
Marysia Nowak wyskoczył jej pryszcz na czole.

Też nie mogłam wymyślić czegoś lepszego.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:30   #4745
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zbiorowa żałoba po śmierci Amy Winehouse. Wszyscy moi znajomi mają teraz w statusach [*]. Szkoda jej talentu, ale czy ci ludzie byliby w stanie wymienić 5 jej piosenek? Wątpię.
ja już któryś raz napiszę- oesu jak wkur*iają mnie te "znicze"

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dziwi mnie też rzucanie petów na klatce schodowej, ciekawe, czy ludzie też tak rzucają je u siebie na dywanie...
mnie dziwi też wystawianie swoich smierdzących butów na klatkę schodową. Szczególnie takich, od których naprawdę wali na kilka metrów. Mieszkam na czwartym pietrze, wstrzymuję oddech i praktycznie biegusiem zapylam na dół.

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie zachowania facetów, w szczególności:
-głośne trąbienie na dziewczynę,raz zawału dostałam, kiedy czekałam na nocny sama na przystanku (bałam się jak diabli), a tu nagle taki głośny klakson, nosz kur*a, dziewczyny nie widzieli?
Też nie czaję. Co im da to trąbienie? Że się przestraszę?
Idę sobie często pobiegać- mam zazwyczaj długą czarną koszulkę i krótkie szorty. Nie dla tego, żeby było seksi, ale dlatego, że mi tak wygodnie. Ale zawsze jakiś debil musi zatrąbić. Mam zacząć biegać w upale w kombinezonie?

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
A wielu osobom ta forma pisania o sobie w trzeciej osobie tak się przyjęła, że często powstawały kwiatki, które nie tworzyły zdania z imieniem i nazwiskiem. Np:
Marysia Nowak wyskoczył jej pryszcz na czole.

Też nie mogłam wymyślić czegoś lepszego.
Mój kolega od pewnego czasu wtrąca w rozmowie "lubię to". Wyraża tym swoją aprobatę:
- idziemy na pizze?
- lubię to.




Spotkałam się też z tym, że ktoś obrażał się, że nie chcę powiedzieć jak znaleźć mnie na facebooku/naszej klasie/ fotce(---> ), bo on/ona szuka, szuka i mnie nie znajduje. I nie wierzy, jak mówię, że nie zakładam sobie konta na takich portalach, bo nie widzę potrzeby.... Nosz kuffa, zaiste niesamowite




Aa jeszcze mi się przypomniało- w gimnazjum tuż po egzaminie gim. nasz dyrektor (uczący nas geografii) zauważył, że teraz to czlowiek jest wszechstronnie inwigilowany. Nawet takie wyniki z egzamów szkolnych gdzieś są zbierane, żeby ktoś mógł kiedyś sprawdzić, czy jesteśmy debilami czy nie. Tak, tak, facet miał lekką manię prześladowczą i tworzył różne teorie bardziej lub mniej spiskowe. Nie mam już kontaktu z nim, ale ciekawi mnie jak biedaczek reaguje na to, że teraz ludzie sami, dobrowolnie i w większości niemal bezrefleksyjnie ujawniają multum wiadomości o sobie, na takich tfu tfu portalach.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:38
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:43   #4746
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wkurzają mnie zachowania facetów, w szczególności:
-głośne trąbienie na dziewczynę,raz zawału dostałam, kiedy czekałam na nocny sama na przystanku (bałam się jak diabli), a tu nagle taki głośny klakson, nosz kur*a, dziewczyny nie widzieli?
- obleśne teksty podrywu
-w klubach-nastawienie tylko na szybki numerek, obłapianie w tańcu już po minucie i próba wepchnicia języka do ust dziewczyny
-jak przeklinają aż uszy więdną
-jak narzekają , że dziewczyny są łatwe i puste-ale jakoś większość się ślini właśnie na widok takich dziewczyn
-narzekają, że dziewczyny mają kilo tapety-a jakoś to właśnie te cieszą się powodzeniem
Słowem jest popyt-jest podaż

-perfidnie zdradzają swoje dziewczyny i nie widzą w tym nic złego (ostatnio zarywał do mnie chłopak, który, jak się potem dowiedziałam, mieszka z narzeczoną,a do mnie strzelał teksty o naszych przyszłych dzieciach )


Ludzie, którzy za wszelką cenę chcą innym udowodnić jakie to mają superhiper udane życie (fotki na nk czy fejsie z zagranicznych podróży, wypasionych bib itd.)

Tzw. "celebryci" nie reprezentujący nic poza urodą (często mocno podrasowaną ) a i to niezawsze, bywający, pozujący, znani z tego, że są znani

Ludzie, którzy zaczynają na kogoś najeżdżać kiedy tylko odniesie on sukces-miałam koleżankę, która osiągnęła wielką recz, wyjechała w nagrodę do Nowej Zelandii i gdzieś tam jeszcze-oczywiście zaraz znajomi, że zadziera nosa, taaa, jasne

Ludzie, którzy narzekają, a gówno wiedzą o prawdziwych problemach

Ludzie, którzy całe życie spędzają na facebooku

Ludzie, którzy oceniają innych po wyglądzie/kolorze skóry/pozorach/plotkach

Ludzie, którzy ilekroć dostaną piątkę mówią:Ale ja się NIC A NIC nie uczyłem

Ludzie, którzy wiedzą najlepiej jak ma wyglądać moje życie

I tacy, którzy żyją życiem innych

Dziewczyny puste do bólu, potrafiące obgadać kogoś, bo kolor butów nie pasuje mu do ubrania, bo jak to tak można!

Takie, które tkwią w bezsensownych związkach, bo kochają misia, albo boją się być same

Albo tkwią w "związkach", ale o prawdziwym związku to chyba pojęcia nie mają
Mnie zawsze zastanawiało, jak człowiek, którego bardzo irytuje 80-9o% ziemskiej populacji, daje jakoś radę żyć na tym padole łez. To z całą pewnością nie jest takie proste.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:56   #4747
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
W temacie męskiej higieny: jak niektórzy faceci mogą nie zmieniać codziennie gaci? Dziwi mnie strasznie coś takiego.
To pewnie kwestia przykładu z domu wyniesionego.
Cytat:
Napisane przez Midnight Summer Dream Pokaż wiadomość
Zdrowe może nie, ale smaczne - moim zdaniem tak Choć może dlatego od pięciu lat mówię sobie, że powinnam schudnąć 5 kg i nic z tego nie wychodzi - za bardzo uwielbiam wszystko, co słodkie
I nie jesteś osamotniona w tym poglądzie
Ja chyba jak bym chciała schudnąć to prędzej bym się wzięła ostro za ćwiczenia niż za dietę. Zresztą, żeby schudnąć te parę kilo pewnie wystarczyłaby zmiana nawyków żywieniowych, a ja tak bardzo lubię jeść wieczorem
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 12:59   #4748
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
Wyżyję się teraz. Irytują mnie ludzie, którzy na Facebooku piszą o sobie w trzeciej osobie: "poszła zrobić kanapkę", "szykuje się na randkę", "jest szczęśliwa". Dlaczego? Żeby poczuć się jak gwiazda? Wytłumaczcie mi.
Ja przez dłuuuugi czas myślałam, że to się jakoś w ustawieniach robi, dopiero mnie siostra niedawno uświadomiła Do dziś nie chce mi się wierzyć, że ludzie tak robią

A z racji tego, że od kilku dni podczytuje sobie fanficki, muszę napisać, że dziwią mnie ludzie, którzy nie potrafią znieść konstruktywnej krytyki

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;28319482]Mnie zawsze zastanawiało, jak człowiek, którego bardzo irytuje 80-9o% ziemskiej populacji, daje jakoś radę żyć na tym padole łez. To z całą pewnością nie jest takie proste. [/QUOTE]

No, mnie irytuje jakieś 98% ludzi na Ziemi Siedzę sobie z tymi wyjatkami, co mnie nie irytują

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
I nie jesteś osamotniona w tym poglądzie
Ja chyba jak bym chciała schudnąć to prędzej bym się wzięła ostro za ćwiczenia niż za dietę. Zresztą, żeby schudnąć te parę kilo pewnie wystarczyłaby zmiana nawyków żywieniowych, a ja tak bardzo lubię jeść wieczorem
Ja bym nie mogła przeżyć bez słodzenia herbaty I bez czekolady <3 Ojjj, nawyki zywieniowe mam paskudne Ale co tam, życie jest za krótkie, aby rezygnować z czekolady
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:02   #4749
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość

Ja bym nie mogła przeżyć bez słodzenia herbaty I bez czekolady <3 Ojjj, nawyki zywieniowe mam paskudne Ale co tam, życie jest za krótkie, aby rezygnować z czekolady
Oj, zgadzam się. A drugiego życia nie będzie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:05   #4750
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Mnie natomiast irytuje 99,9% populacji ziemskiej (muszę kiedyś wyliczyć, ile mi fajnych ludzi zostanie ) Z tym, że ja mam w sobie pewną dozę cierpliwości i zrozumienia i raczej mnie nie obchodzi, co ludzie robią. Ktoś wyżej wspomniał, że wkurzają go ludzie, którzy narzekają, a nic nie wiedzą o prawdziwych problemach. No właśnie, skoro nic nie wiedzą o prawdziwych problemach, to skąd mają wiedzieć, że to, czym się przejmują to nic nie warta pierdoła? Wytrzymałość psychiczna jest różna, chociaż przyznaję, że zmartwienia niektórych mnie rozwalają
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:05   #4751
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Oj, zgadzam się. A drugiego życia nie będzie.
No własnie

O to przy okazji dodam, że dziwią mnie ludzie, którzy na siłę układają mój jadlospis Jakbym poprosiła o pomoc, to ok, ale jak nie proszę, to co kogo obchodzi jak ja jem?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 13:06   #4752
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

muszynianka właśnie zjadła pół tabliczki białej czekolady
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:07   #4753
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość

No, mnie irytuje jakieś 98% ludzi na Ziemi Siedzę sobie z tymi wyjatkami, co mnie nie irytują

-
To jest jakiś sposób . Trzeba tylko bardzo szybko się przemieszczać i nie wdawać w jakąkolwiek wymianę zdań z pozostałymi 98-procentami. Bo inaczej wrzody żołądka albo inne przykre dolegliwości gwarantowane. Nie wspominając o zgorzknieniu na stare lata
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:07   #4754
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Wypiłam właśnie szklankę coli
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:09   #4755
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Demi93 oj bez kitu nic mnie tak nie denerwuje jak ciocie dobre rady w kwestii odżywiania - nawet mama całe życie dawała mi trochę wolnej ręki w sensie nigdy mnie nie zmuszała do jedzenia (raz w przedszkolu zmusili mnie do zjedzenia ciepłego mleka skończyło się pawiem na panią przedszkolankę).

I naprawdę bardzo mnie to irytuje "powinnaś coś tam" "Za mało w twojej diecie tego i tego" bla bla bla, Matko, jakbym się chciała zdrowo odżywiać, to i tak wiem co mam jeść a o radę spytałabym się pewnie dietetyka nie koleżanki która sobie wyczytała mądrości w poradniku domowym i nigdy się do nich nie stosowała
albo gdy jestem na diecie, każdy ma 1500000 najmądrzejszych rad jak schudnąć, mielą jęzorem o diecie dukana która mnie nie interesuje, wykładają mi oczywiste oczywistości pt dużo wody moja droga!!! słuchać mi się tego nie chce. "jak pies je to nie szczeka" - mam ochotę im odpowiedzieć gdy spotykamy się nad posiłkiem a im włącza się dietetyk mode
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:09   #4756
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
muszynianka właśnie zjadła pół tabliczki białej czekolady
Demi93 lubi to!
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:11   #4757
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
No własnie

O to przy okazji dodam, że dziwią mnie ludzie, którzy na siłę układają mój jadlospis Jakbym poprosiła o pomoc, to ok, ale jak nie proszę, to co kogo obchodzi jak ja jem?

Może ich nie obchodzi, ale za to irytuje

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2011-07-24 o 13:12
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:14   #4758
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

ale co ma ich irytować?? to że nie jem śniadań?:d jesu :d
naprawdę ja nikomu do chlebaka czy gaci nie zaglądam, nie wiem skąd jakaś idea dobrych rad w kwestii odżywiania :d
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:16   #4759
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Demi93 oj bez kitu nic mnie tak nie denerwuje jak ciocie dobre rady w kwestii odżywiania - nawet mama całe życie dawała mi trochę wolnej ręki w sensie nigdy mnie nie zmuszała do jedzenia (raz w przedszkolu zmusili mnie do zjedzenia ciepłego mleka skończyło się pawiem na panią przedszkolankę).

I naprawdę bardzo mnie to irytuje "powinnaś coś tam" "Za mało w twojej diecie tego i tego" bla bla bla, Matko, jakbym się chciała zdrowo odżywiać, to i tak wiem co mam jeść a o radę spytałabym się pewnie dietetyka nie koleżanki która sobie wyczytała mądrości w poradniku domowym i nigdy się do nich nie stosowała
albo gdy jestem na diecie, każdy ma 1500000 najmądrzejszych rad jak schudnąć, mielą jęzorem o diecie dukana która mnie nie interesuje, wykładają mi oczywiste oczywistości pt dużo wody moja droga!!! słuchać mi się tego nie chce. "jak pies je to nie szczeka" - mam ochotę im odpowiedzieć gdy spotykamy się nad posiłkiem a im włącza się dietetyk mode
Taa, UWIELBIAM, kiedy w knajpie zamawiam sobie frytki, a ktos oburzony mówi "O fuj! Jak ty możesz to jeść?! To jest taaaakie obrzydliwe" No, ale wystarczy, ze zagrożę rozpoczęciem kampanii antymięsnej i uwagi ustaja na jakis czas

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;28319981]Może ich nie obchodzi, ale za to irytuje[/QUOTE]

Touché! To niech robia tak jak ja - unikają spotkań ze mną
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 13:17   #4760
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

ja też nie kumam komentowania czyjegoś jedzenia to jest bardzo ale to bardzo w złym guście i niesamowicie nietaktowne
"O FUUUUU JAK TY TO MOŻESZ JEEEŚĆ"
o jaa ao amarwq$@#(_$@_#($#@
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:18   #4761
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ale co ma ich irytować?? to że nie jem śniadań?:d jesu :d
naprawdę ja nikomu do chlebaka czy gaci nie zaglądam, nie wiem skąd jakaś idea dobrych rad w kwestii odżywiania :d
Na to pytanie nie odpowiem, bo nie należę do tej części populacji, którą irytuje, co kto ma w chlebaku czy gaciach
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:20   #4762
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

O komentowanie "jak możesz to jeść" irytują równie jak "jak możesz tego NIE jeść" ... no jak możesz, no jak w ogóle śmiesz
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:24   #4763
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja też nie kumam komentowania czyjegoś jedzenia to jest bardzo ale to bardzo w złym guście i niesamowicie nietaktowne
"O FUUUUU JAK TY TO MOŻESZ JEEEŚĆ"
o jaa ao amarwq$@#(_$@_#($#@
Mnie z kolei irytuje jak ktoś komentuje mój zdrowy sposób odżywiania, np.:

-o fuu owsianka jest ohydna
-jak możesz nie jeść słodyczy?
-no zjedz kawałek ciasta, przecież nie przytyjesz
-nie jesz chleba? to co Ty w ogóle jesz?
a później słyszę tylko:

-co Ty robis,że jesteś szczupła?ja też chce!

__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:26   #4764
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość

Touché! To niech robia tak jak ja - unikają spotkań ze mną
< wykorzystam okazje i się pochwalę, że coś tak kumam z francuskiego>;-)))
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:31   #4765
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

liquefy ja też bardzo rzadko, bardzo rzadko jem chleb w ogóle pieczywo\

"o ja o u u o nie niesamowite, niemożliwe, nie wierzę ci o jaaaaaaaaaaaaaaa"
jakbym co najmniej pięć cycków miała
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:40   #4766
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwią mnie takie zdjęcia i zachowania http://www.wiocha.pl/111785 i dziwi mnie to, że dla wielu to normalne. Czyżbym to ja była nienormalna?
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:44   #4767
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

8-O

fuj
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:47   #4768
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
liquefy ja też bardzo rzadko, bardzo rzadko jem chleb w ogóle pieczywo\

"o ja o u u o nie niesamowite, niemożliwe, nie wierzę ci o jaaaaaaaaaaaaaaa"
jakbym co najmniej pięć cycków miała
dobre
no bo nie wiem, dla wielu ludzi pieczywo to w ogóle najbardziej wartościowe pożywienie, najlepsze wartości odżywcze, bez chleba sie umiera, bla bla bla.
pewnie, szczególnie te białe napompowane buły są bardzo zdrowe
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:51   #4769
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

ta dokładnie ^^ śniadanie bez pieczywa to jak człowiek bez ręki...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:51   #4770
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Dziwią mnie takie zdjęcia i zachowania http://www.wiocha.pl/111785 i dziwi mnie to, że dla wielu to normalne. Czyżbym to ja była nienormalna?
A mnie dziwi istnienie strony wiocha.pl i jej popularność. (powyższe zdjęcie to fakt, jazda po bandzie i jest obrzydliwe, ale niektóre są całkiem normalne, to, że ktoś jest "plastikiem", czy brzydką, otyłą dziewczynką nie znaczy już, że trzeba kraśc mu zdjecia i obśmiewać) Czytałyście regulamin strony? Żeby udowodnic, że ktoś wstawił twoje zdjęcie musisz wysłac skan dowodu osobistego a i tak nie masz pewności, że zostanie skasowane, bo, jak twierdzi admin, wstawiając je do internetu licz się z tym, że może trafic na różne inne strony. Oczywiście, może, ale nadal wykorzystywanie czyichś zdjęć bez zgody i wiedzy właściciela to kradzież (czyli przestępstwo) i przede wszystkim zachowanie poniżej poziomu. (piszę z takim wzburzeniem, bo ostatnio dowiedziałam się, że znajomy wrzucał tam zdjęcia swoich znajomych, za którymi nie przepada, nie zamazując im nawet twarzy a zdjęcia były całkiem normalne.)
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.