Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-31, 11:38   #3121
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Skoro o statystykach mowa to pewnie Polki nieźle podbijają Czechom, Słowacji czy Holandii słupki Zawsze jest to jakiś argument dla prolajfowców, że w tych innych krajach to tyle aborcji, może to jakaś chytra intryga, którą przewidzieli? W końcu w Polsce aborcji prawie nie ma
No wiadomix. I przede wszystkim ludzie z dostępem do anty planują dzieci. To nie tak że w kraju z legalną aborcją to masowo najpierw się zachodzi w ciąże a potem każda duma co z nią zrobić i co szósta stwierdza że eee jednak nie chce więc logicnie w Polsce gdyby wprowadzono na życzenie to by ubyło 20% obecnych urodzeń rocznie
Dobrze że protesty trwają bo ważne jest niepozwolenie na zaostrzenie prawa dotyczącego pomocy, które jest stare i utworzone jak granice były zamknięte, przemieszczanie utrudnione a metody przerywania tylko zabiegowe. Bo to zrobi drugi Salvador czy opowieść podręcznej gdzie przy każdym poronieniu by wchodziła policja z podejrzeniem popełnienia przestępstwa pomocy, uważna kontrola celna i zamykanie całych hurtowni, testy ciążowe na granicy i wtedy dochodzenie w sprawie współpasażera. Póki dbają tylko o statystykę i własne sumionko bez wydawania kupy hajsu i uprzykrzania sobie komfortu życia to kobiety mają alternatywę.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 11:45   #3122
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Dobrze, że za 30 lat już będę po menopauzie
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 12:47   #3123
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
Złe kobiety mieszają lekarzy w bycie lekarzami. Pragnę Cię uspokoić, nikt nie napada na ludzi na ulicy i nie porywa ich do przymusowej pracy w klinikach ginekologicznych.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 15:10   #3124
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Właśnie trafiłam na laskę na fejsie, która zachęca niedającym na WOŚP, żeby dali na jej zrzutkę na prolajferskie naklejki.
?????????????????
Nie dawajcie na sprzęt medyczny dla dzieci, dajcie na yyyyy naklejki ratujące życie. Jedyne co jestem w stanie wyciągnąć z tej logiki to "byle się tylko urodziło, a potem uj z nim".
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 15:15   #3125
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88476903]Właśnie trafiłam na laskę na fejsie, która zachęca niedającym na WOŚP, żeby dali na jej zrzutkę na prolajferskie naklejki.
?????????????????
Nie dawajcie na sprzęt medyczny dla dzieci, dajcie na yyyyy naklejki ratujące życie. Jedyne co jestem w stanie wyciągnąć z tej logiki to "byle się tylko urodziło, a potem uj z nim". [/QUOTE]

I to doskonale podsumowuje logike wiekszosci prolajferow.
Wkleje niesmiertelne dwa obrazki, ktore zawsze wklejam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg X4HZiYp.jpg (74,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8595.jpg (160,4 KB, 114 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 17:15   #3126
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 08:42   #3127
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Genialne podsumowanie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 09:40   #3128
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88475564]Już widzę, jak by się tym wszystkim mądrym panom spodobał świat, w którym kobiety uprawiają seks wyłącznie wtedy, kiedy czas na kolejnego bombelka. ;] Może to nie jest takie głupie z tą obowiązkową wazektomią. W końcu dla ochrony życia poczętego jesteśmy w stanie poświęcić wszystko, prawda? A najbardziej to cudzy seks, cudze zdrowie psychiczne, cudze pieniądze...[/QUOTE]Tylko w dni płodne do tego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:07   #3129
kamyyyla91
Raczkowanie
 
Avatar kamyyyla91
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 41
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tylko w dni płodne do tego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko i wyłącznie!!! Kobieta czasu i powodu do współżycia poza poczęciem dziecka nie posiada. No chyba, ze mąż chce to MUSI, bo kobieta jest po to by się dzielić ciałem z mężczyzną, wszak Bóg stworzył ją z żebra Adama xD Ehhhhhhhhhhh
__________________
Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem Thomas Dreier
kamyyyla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:13   #3130
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88475336]Hahahahah
Co z osobami, które nie chcą mieć dzieci w ogóle? Celibat całe życie?
W ogóle śmieszne, może przeczytaj najpierw poprzednie posty, bo właśnie takie argumenty jak twoje zostały osmieszone
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Co najwyżej zakrzyczane w myśl zasady "moja racja jest najmojsza". Nie da się na spokojnie podyskutować czy wymienić poglądami, bo w międzyczasie już zostałam gorszym tchórzem, a na dokładkę to:

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja jestem urwa załamana, nie dość, że kryzys ekonomiczny, to jeszcze teraz to, piękne życie mi się maluje.

W Polsce takich osób jak Ballantines jest niestety wiele, z głęboko wżartą w podświadomości indoktrynacją kleru. Klasyczna polaczkowa świętoâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠liwo ść.
Nie żebym była ateistką w czasie apostazji, co tutaj już pisałam.

Oczywiście przy pełnej akceptacji moderatorki, która jak widać ślepnie w momencie, gdy takie wypowiedzi zgadzają się z jej poglądami

I jeszcze wyszło, że to przecież ja się wypowiadam pogardliwie, więc stwierdziłam, że po prostu nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu tak pogardliwie wyrażać się o drugiej kobiecie, że "jedną z drugą zapomniała tabletki"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tylko na pożegnanie wątku - jeśli w ten sposób chcecie załatwić dostęp do aborcji, tak agresywnie prowadząc dyskusję i szturmując swoje zdanie po trupach, w międzyczasie jadąc rozmówcę z odmiennym zdaniem to nie wróżę powodzenia. Nawet, jeśli część z tych argumentów przez was wypisywanych byłą sensowna i warto się nad nimi pochylić, o przez sposób prowadzenia rozmowy skutecznie to drugiej osobie zwyczajnie obrzydzacie.

I myślę, że podobnie to działa przy strajkach - nawet, jeśli ktoś ma inne zdanie bądź swoje sobie dopiero wyrabia to jak widzi filmiki z tym jak te strajki są aktualnie prowadzone to mu się zwyczajnie odechciewa.

Czyli zasadniczo w sumie Kaczor miał rację - tyle pieczeni na jednym ogniu. Już się w sumie nie dziwię dlaczego ten wyrok opublikowali teraz.

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2021-02-01 o 10:25
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:26   #3131
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Co najwyżej zakrzyczane w myśl zasady "moja racja jest najmojsza". Nie da się na spokojnie podyskutować czy wymienić poglądami
Ale jakimi pogladami Ty chcesz sie wymieniac przy argumentach typu "jesli uwazam, ze cos jest zle, to chce zeby bylo nielegalne"? Obrazac ani wyzywac nikogo nie zamierzam, ale jesli strajkujace kobiety sa zle, bo chca przeforsowac swoje zdanie na temat wlasnych praw, to dlaczego wladza odbierajaca im te prawa nie jest tez zla? I policja palujaca kobiety na ulicach? I te dzbany od Bakiewicza, ktorzy bija polskie kobiety w imie "obrony tradycyjnych wartosci"? Dlaczego "zly" jest tylko ten, kto ma poglady odmienne od osoby, dla ktorej "MOIM ZDANIEM zle = nielegalne" to jedyny argument i jedyne sluszne rozwiazanie?

Wczoraj na fejsbuku trafilam na relacje ciemnoskorej dziewczyny, ktora w trakcie protestu zostala dotkliwie pobita przez policjanta. Co tam sie dzialo w komentarzach, to az mnie zatkalo. Nie mialam pojecia, ze mowa nienawisci jest az tak olbrzymim problemem w XXI wieku. Rasistowskie komentarze, obelgi, grafiki ze "strajkiem *urew", grozby smierci, teksty typu "szkoda ze cie matka nie wyskrobala", jezyk co najmniej rynsztokowy i ludzie sie pod tym podpisuja wlasnym imieniem i nazwiskiem! Wiekszosc to mezczyzni w roznym wieku, ale bylo tez sporo kobiet podobnie sie wypowiadajacych. Oceniajac po zdjeciach profilowych, byly to mlode kobiety w wieku rozrodczym. Sporo bylo tez starszych, takich, ktore pamietaja czasy legalnej i dostepnej dla kazdego aborcji. Takiej ilosci nienawisci to ja jak zyje nie widzialam. I nie twierdze, ze osoby protestujace sa idealne, ale wiekszosc tekstow "szkoda, ze cie matka nie wyskrobala", pogrozek, wyzwisk, tekstow o tym, ze przedstawicieli tej drugiej strony sporu trzeba wieszac na latarniach jednak pada od tych obroncow zycia. Do tego niewybredne teksty opisujace wyglad protestujacych, no bo wiadomo, ze to jest w zyciu najwazniejsze, no i te grafiki "chcesz zabijac - zacznij od siebie" Wyglada na to, ze zycia trzeba bronic tylko dopoki sie nie narodzi, bo zycie doroslych kobiet nie jest nic warte.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2021-02-01 o 10:28
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 10:30   #3132
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Co najwyżej zakrzyczane w myśl zasady "moja racja jest najmojsza". Nie da się na spokojnie podyskutować czy wymienić poglądami, bo w międzyczasie już zostałam gorszym tchórzem, a na dokładkę to:



Nie żebym była ateistką w czasie apostazji, co tutaj już pisałam.

Oczywiście przy pełnej akceptacji moderatorki, która jak widać ślepnie w momencie, gdy takie wypowiedzi zgadzają się z jej poglądami

I jeszcze wyszło, że to przecież ja się wypowiadam pogardliwie, więc stwierdziłam, że po prostu nie ma sensu



Tak tylko na pożegnanie wątku - jeśli w ten sposób chcecie załatwić dostęp do aborcji, tak agresywnie prowadząc dyskusję i szturmując swoje zdanie po trupach, w międzyczasie jadąc rozmówcę z odmiennym zdaniem to nie wróżę powodzenia. Nawet, jeśli część z tych argumentów przez was wypisywanych byłą sensowna i warto się nad nimi pochylić, o przez sposób prowadzenia rozmowy skutecznie to drugiej osobie zwyczajnie obrzydzacie.

I myślę, że podobnie to działa przy strajkach - nawet, jeśli ktoś ma inne zdanie bądź swoje sobie dopiero wyrabia to jak widzi filmiki z tym jak te strajki są aktualnie prowadzone to mu się zwyczajnie odechciewa.
Wiesz co. Jak ktoś się komuś tak chamsko wpitala w życie, to się nie dziwię, że ludziom puszczają nerwy. Przez osoby takie tak Ty i Madzia, które twierdzą, że ich zasady moralne mogą zostać nałożone na całą resztę, doszło do czego doszło. Mi się chce wyć z bezsilności. O dziecku w Polsce mogę zapomnieć, bo nie udźwignę niepełnosprawnego potomka i zwyczajnie już się nie odważę tutaj o starania. To są ludzkie tragedie i bezczelność z drugiej strony. I Ty się dziwisz, że dyskusja wymyka się spod kontroli. Ludziom się życie wymyka spod kontroli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:35   #3133
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ale jakimi pogladami Ty chcesz sie wymieniac przy argumentach typu "jesli uwazam, ze cos jest zle, to chce zeby bylo nielegalne"? Obrazac ani wyzywac nikogo nie zamierzam, ale jesli strajkujace kobiety sa zle, bo chca przeforsowac swoje zdanie na temat wlasnych praw, to dlaczego wladza odbierajaca im te prawa nie jest tez zla? I policja palujaca kobiety na ulicach? I te dzbany od Bakiewicza, ktorzy bija polskie kobiety w imie "obrony tradycyjnych wartosci"? Dlaczego "zly" jest tylko ten, kto ma poglady odmienne od osoby, dla ktorej "MOIM ZDANIEM zle = nielegalne" to jedyny argument i jedyne sluszne rozwiazanie?

Wczoraj na fejsbuku trafilam na relacje ciemnoskorej dziewczyny, ktora w trakcie protestu zostala dotkliwie pobita przez policjanta. Co tam sie dzialo w komentarzach, to az mnie zatkalo. Nie mialam pojecia, ze mowa nienawisci jest az tak olbrzymim problemem w XXI wieku. Rasistowskie komentarze, obelgi, grafiki ze "strajkiem *urew", grozby smierci, teksty typu "szkoda ze cie matka nie wyskrobala", jezyk co najmniej rynsztokowy i ludzie sie pod tym podpisuja wlasnym imieniem i nazwiskiem! Wiekszosc to mezczyzni w roznym wieku, ale bylo tez sporo kobiet podobnie sie wypowiadajacych. Oceniajac po zdjeciach profilowych, byly to mlode kobiety w wieku rozrodczym. Takiej ilosci nienawisci to ja jak zyje nie widzialam. I nie twierdze, ze osoby protestujace sa idealne, ale wiekszosc tekstow "szkoda, ze cie matka nie wyskrobala", pogrozek, wyzwisk, tekstow o tym, ze przedstawicieli tej drugiej strony sporu trzeba wieszac na latarniach jednak pada od tych obroncow zycia. Do tego niewybredne teksty opisujace wyglad protestujacych, no bo wiadomo, ze to jest w zyciu najwazniejsze, no i te grafiki "chcesz zabijac - zacznij od siebie" Wyglada na to, ze zycia trzeba bronic tylko dopoki sie nie narodzi, bo zycie doroslych kobiet nie jest nic warte.
Dalej nie rozumiesz - nawet, jeśli argument jest jaki jest, to jeśli chce się coś przeforsować to zadaniem nie jest ośmieszanie argumentu i pojazd po wypowiadającym go, tylko logiczne, spokojne przedstawienie swojego stanowiska. No ludzie przecież to podstawa jakiejkolwiek rozmowy jeśli chce się coś osiągnąć.
Tutaj zasadniczo sytuacja jeszcze łatwiejsza -i ja i druga użytkowniczka nie byłyśmy pro-life, więc łatwy materiał żeby ewentualnie doprowadzić do zmiany naszego zdania. A wyszło to tak, że oni ja ani ona nie uważamy, że warto z wami w ogóle dalej dyskutować.

O mowie nienawiści - weź sobie puść Lempartową bądź niektóre fragmenty protestów. Kultura języka na podobnie rynsztokowym poziomie jak ta w komentarzach, które tutaj przytoczyłaś.

Lwia część ludzi, w tym ja, doskonale wie, że władza jest skandaliczna i najgorsza od zmiany ustrojowej.

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Wiesz co. Jak ktoś się komuś tak chamsko wpitala w życie, to się nie dziwię, że ludziom puszczają nerwy. Przez osoby takie tak Ty i Madzia, które twierdzą, że ich zasady moralne mogą zostać nałożone na całą resztę, doszło do czego doszło. Mi się chce wyć z bezsilności. O dziecku w Polsce mogę zapomnieć, bo nie udźwignę niepełnosprawnego potomka i zwyczajnie już się nie odważę tutaj o starania. To są ludzkie tragedie i bezczelność z drugiej strony. I Ty się dziwisz, że dyskusja wymyka się spod kontroli. Ludziom się życie wymyka spod kontroli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha, przez ludzi, którzy są przeciwni zaostrzeniu przepisów jak ja i Madzia doszło do zaostrzenia przepisów. Dzięki, już więcej serio mi nie trzeba do dyskusji. Zwłaszcza, że ja na protestach z parasolkami byłam, ale to moja wina i ludzi mi podobnych
I tak, dziwię się, że się wymyka, bo jeśli ktoś coś chce załatwić a obiera drogę taką, że mają go serdecznie dość to dla mnie to jest wyższy poziom abstrakcji

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2021-02-01 o 10:39
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:41   #3134
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Wiesz co. Jak ktoś się komuś tak chamsko wpitala w życie, to się nie dziwię, że ludziom puszczają nerwy. Przez osoby takie tak Ty i Madzia, które twierdzą, że ich zasady moralne mogą zostać nałożone na całą resztę, doszło do czego doszło. Mi się chce wyć z bezsilności. O dziecku w Polsce mogę zapomnieć, bo nie udźwignę niepełnosprawnego potomka i zwyczajnie już się nie odważę tutaj o starania. To są ludzkie tragedie i bezczelność z drugiej strony. I Ty się dziwisz, że dyskusja wymyka się spod kontroli. Ludziom się życie wymyka spod kontroli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zapominajmy też, że ten wyrok to dla wielu kobiet i mężczyzn tragedia JUŻ TERAZ. Bo oni już w tym momencie ponoszą tego konsekwencje. Wszyscy Ci, którzy szykowali się do zabiegu, dla których cały ten czas od momentu diagnozy, przez konieczność podjęcia decyzji, po w końcu postanowienie i w jakimś stopniu pogodzenie się z tym, że właśnie taka decyzje będzie najlepsza, był cholernie ciężki. Te pary, czy kobiety, musiały przejść☠cały ten trudny proces, przekonać samych siebie, że to słuszne wyjście, a teraz nagle co.

Każdy człowiek, który rzeczywiście ma w sobie choć trochę empatii, na samą myśl o tym powinien się wkur wić. Ja dzieci nie planuje, dbam wręcz panicznie o zabezpieczenie, więc teoretycznie nie powinnam podchodzić do tego tak emocjonalnie, ale jak sobie pomyślę o tych parach/kobietach, to przecież ryczeć się chce.

No, ale przecież można grzecznie, po cichutku przeczekać do kolejnych wyborów.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:42   #3135
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz - nawet, jeśli argument jest jaki jest, to jeśli chce się coś przeforsować to zadaniem nie jest ośmieszanie argumentu i pojazd po wypowiadającym go, tylko logiczne, spokojne przedstawienie swojego stanowiska. No ludzie przecież to podstawa jakiejkolwiek rozmowy jeśli chce się coś osiągnąć.
Tutaj zasadniczo sytuacja jeszcze łatwiejsza -i ja i druga użytkowniczka nie byłyśmy pro-life, więc łatwy materiał żeby ewentualnie doprowadzić do zmiany naszego zdania. A wyszło to tak, że oni ja ani ona nie uważamy, że warto z wami w ogóle dalej dyskutować.

O mowie nienawiści - weź sobie puść Lempartową bądź niektóre fragmenty protestów. Kultura języka na podobnie rynsztokowym poziomie jak ta w komentarzach, które tutaj przytoczyłaś.

Lwia część ludzi, w tym ja, doskonale wie, że władza jest skandaliczna i najgorsza od zmiany ustrojowej.
Ale to juz bylo i jak widac nie dziala, skoro jest coraz gorzej i gorzej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:47   #3136
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Nie żebym była ateistką w czasie apostazji, co tutaj już pisałam.
Jedno drugiego nie wyklucza. Można być osobą niewierzącą, a wciąż ograniczoną. Tak samo jak można być osobą wierzącą i mieć w sobie na tyle empatii, żeby nie narzucać swoich zasad innym. Znam wiele osób, które nie są religijne, nie praktykują, a szkodliwe wzorce kulturowe czy rodzinne, stereotypy i zabobony są głęboko zakorzenione w ich głowach i dają o sobie znać w ten czy inny sposób.

Tak właściwie to za kogo ty się uważasz, żeby pouczać ludzi na temat tego jak mają się zachowywać i manifestować swoje poglądy?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:48   #3137
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Tutaj zasadniczo sytuacja jeszcze łatwiejsza -i ja i druga użytkowniczka nie byłyśmy pro-life, więc łatwy materiał żeby ewentualnie doprowadzić do zmiany naszego zdania.
Serio? Tupiesz nóżką, bo osobom w wątku nie udało się was nawrócić? Może sama się dokształc, bo poziom niewiedzy, jaki tu zareprezentowalas zbyt dobrze o tobie nie świadczy. Chyba ty odpowiadasz za swoje poglądy, a nie ludzie z wizażu. Możesz poczytać o powikłaniach w ciąży, ludzkich dramatach. Poleciłam ci książkę. Ale pogardę ("jedna z drugą zapomniała tabletki") trudno wykorzenić.
Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
A wyszło to tak, że oni ja ani ona nie uważamy, że warto z wami w ogóle dalej dyskutować.
Ojej, bo się popłaczemy. Niezły masz tupet.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-02-01 o 10:51
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 10:49   #3138
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Kobieto, a czy Ty nie rozumiesz, że zmuszenie kogoś do rodzenia, nieważne czy dziecka chorego czy zdrowego, jest za daleką ingerencja w wolność? Wyobraź sobie, że przychodzi aktywista i forsuje, że ze względu na starzejące się społeczeństwo polskie, każda bezdzietna kobieta po 25 r.ż zostanie poddana obowiązkowej inseminacji. A jak ogarnie ciążę i wychowanie potomka to już jej brocha, dziecko ma być i kropka. Za daleko? Dyskutowałabyś grzecznie na argumenty czy miała ochotę walić głową w ścianę, a najlepiej tą co to wymyśliła i Ci narzuciła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:01   #3139
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ale to juz bylo i jak widac nie dziala, skoro jest coraz gorzej i gorzej.
Dokładnie, trafiały do ciebie logiczne argumenty, Ballantines? Bo ups, chyba zwyczajnie na nie nie odpowiadałaś .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Kobieto, a czy Ty nie rozumiesz, że zmuszenie kogoś do rodzenia, nieważne czy dziecka chorego czy zdrowego, jest za daleką ingerencja w wolność? Wyobraź sobie, że przychodzi aktywista i forsuje, że ze względu na starzejące się społeczeństwo polskie, każda bezdzietna kobieta po 25 r.ż zostanie poddana obowiązkowej inseminacji. A jak ogarnie ciążę i wychowanie potomka to już jej brocha, dziecko ma być i kropka. Za daleko? Dyskutowałabyś grzecznie na argumenty czy miała ochotę walić głową w ścianę, a najlepiej tą co to wymyśliła i Ci narzuciła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Bądźcie spokojne i podajcie logiczne argumenty na to, że kobiety są równe mężczyznom /że czarni nie powinni być niewolnikami białych/że zwierzęta czują ból". Pewnie ktoś tak kiedyś powiedział.
Niektórzy są mentalnie w sredniowieczu i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-02-01 o 11:03
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 11:14   #3140
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88478649]Dokładnie, trafiały do ciebie logiczne argumenty, Ballantines? Bo ups, chyba zwyczajnie na nie nie odpowiadałaś .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

"Bądźcie spokojne i podajcie logiczne argumenty na to, że kobiety są równe mężczyznom /że czarni nie powinni być niewolnikami białych/że zwierzęta czują ból". Pewnie ktoś tak kiedyś powiedział.
Niektórzy są mentalnie w sredniowieczu i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A malo to w Polsce szowinistow i mizoginow pokroju Korwina? Roznica miedzy strajkujacymi a popierajacymi wyrok TK jest taka, ze ta pierwsza grupa nie chce narzucac swoich pogladow innym. Nikt nie walczy o przymusowe aborcje, a o mozliwosc wyboru, decydowania o swoim ciele. Za to wladza forsuje przymusowe rodzenie. Jesli to jest dla kogos sprawiedliwe i logiczne, to ja wysiadam. Ale widac, dla jak duzej czesci polskiego spoleczenstwa kobiety sa za glupie, zeby moc o sobie decydowac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:14   #3141
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88478644]Serio? Tupiesz nóżką, bo osobom w wątku nie udało się was nawrócić? Może sama się dokształc, bo poziom niewiedzy, jaki tu zareprezentowalas zbyt dobrze o tobie nie świadczy. Chyba ty odpowiadasz za swoje poglądy, a nie ludzie z wizażu. Możesz poczytać o powikłaniach w ciąży, ludzkich dramatach. Poleciłam ci książkę. Ale pogardę ("jedna z drugą zapomniała tabletki") trudno wykorzenić.

Ojej, bo się popłaczemy. Niezły masz tupet.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ty nawet nie próbujesz zrozumieć co napisałam, szkoda
Więc serio na tym zakończmy moje tupanie nóżką
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:26   #3142
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Ballantines_1, dyskutować, to można na temat filmu, książki, atrakcji turystycznej albo kuchni włoskiej, a nie na temat praw człowieka.

Ale nie no ok, chcesz wyrazić swoje zdanie? Wymienić się poglądami na temat wolności człowieka? Ok, nie ma problemu. Proszę bardzo. Porozmawiajmy o tym czy słusznie kobiety mają prawo wyborcze, bo może według ciebie nie powinny mieć. Może powinien być zakaz edukacji dziewczyn oraz powinny powrócić małżeństwa aranżowane, bo jak to tak kobieta śmie decydować o swoim losie. A co z czarnoskórymi? Może oni powinni być znowu niewolnikami? Powinni wrócić na plantacje bawełny? Jak myślisz? Nie, czekaj nie odpowiadaj. Przecież ty jesteś przeciwna prawom człowieka.

Wymagasz od nas dyskusji. Przecież podałyśmy dobre argumenty, ale ty oczywiście na nie nie odpowiedziałaś, tylko się obrażasz i robisz z nas wiedźmy. Chcesz rozmawiać? To rozmawiaj, a nie piszesz "nic nie zrozumiałyśmy", no widocznie ty też nie, albo nasze argumenty obaliły twoje i nie masz jaj, aby się do tego przyznać.

Edytowane przez Frozen_Rose
Czas edycji: 2021-02-01 o 11:30
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:26   #3143
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Ty nawet nie próbujesz zrozumieć co napisałam, szkoda
Więc serio na tym zakończmy moje tupanie nóżką
Jasne. Ja doskonale zrozumiałam, to ty masz się za niewiadomo kogo. Wymagasz dyskusji na poziomie, a sama nie potrafisz argumentować, nie odnosisz się do argumentów, nie masz wiedzy. Więc nie wiem, skąd ten twój pouczający ton i wielkie ego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:28   #3144
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Ballantines_1, dyskutować, to można na temat filmu, książki, atrakcji turystycznej albo kuchni włoskiej, a nie na temat praw człowieka.
Otoz to. I jeszcze wymagania, zeby osoby, ktorym odbiera sie prawa nie protestowaly, bo jak to tak mozna. Krzyczenie i przeklinanie jest przeciez nieladne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:33   #3145
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Ty nawet nie próbujesz zrozumieć co napisałam, szkoda
Więc serio na tym zakończmy moje tupanie nóżką
Nie odniosłaś się do wielu argumentów z tego wątku, a jeśli się odniosłaś Twoja argumentacja brzmiała "bo ja kiedyś..., Bo u mnie...," lub umniejszałaś problem aborcji do roztargnięcia kobiety i wpadki z jej winy, nawet nie winy kobiety i mężczyzny, ale kobiety. Co z gwałtem małżeńskim, w rodzinie, wykorzystaniem seksualnym? Co jeśli kobieta jest chora psychicznie? I wiele innych pytań, do których się nie odniosłaś. No, ale trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 11:36   #3146
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się do wielu argumentów z tego wątku, a jeśli się odniosłaś Twoja argumentacja brzmiała "bo ja kiedyś..., Bo u mnie...," lub umniejszałaś problem aborcji do roztargnięcia kobiety i wpadki z jej winy, nawet nie winy kobiety i mężczyzny, ale kobiety. Co z gwałtem małżeńskim, w rodzinie, wykorzystaniem seksualnym? Co jeśli kobieta jest chora psychicznie? I wiele innych pytań, do których się nie odniosłaś. No, ale trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No więc cóż, cytując, mogła nas przekonać do zmiany zdania, ale uznałyśmy, że nie warto z nią dyskutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 12:51   #3147
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Jesteś chłopem?? Uwazam, że nie.masz prawa głosu w tej sprawie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważać sobie jak najbardziej możesz Protestujcie dalej i wychodzcie na ulice. Narazie przynosi to odwrotny skutek do zamierzonego tak jak jedna użytkowniczka tutaj napisała.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-01 o 12:53
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 12:52   #3148
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

A mnie w sumie ciekawi co zrobić z ciążami osób niepełnosprawnych. No bo jeśli jest wiadome, że rodzice nie będą w stanie zaopiekować się dzieckiem, to co z dzieciakiem? Mam taką wychowankę, lat 12, upośledzona. Wychowywana przez uposledzona mamuśkę. Matka nie podawała jej leków, woziła usikana do szkoły, matka z resztą też załatwiała się tam gdzie stała, jak przyjeżdża do placówki to trzeba pół godziny wietrzyć, bo tak od niej capi. Dziecko z wielkimi deficytami, nie umie samodzielnie się umyć, założyć skarpet czy majtek, nie umie używać sztućców, zupę wypija prosto z talerza, a resztę je rękami. Oprócz tego wielkie zaniedbania sfery zdrowotnej. 3 lata współpracy z asystentem rodziny, bez skutku.
Matka się dzieckiem nie interesuje za bardzo, raz na jakiś czas przyjdzie i przyniesie siatkę słodyczy.
Dziecko nie ma innej rodziny, ojciec nieznany, jak wyjdzie z placówki to gdzie pójdzie? Co z nim będzie? Pójdzie do upośledzonej matki? Będą żyły w brudzie i smrodzie, obsikanym łóżku? Czy DPS, ubezwłasnowolnienie i opieka 24/7?


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 12:57   #3149
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Otoz to. I jeszcze wymagania, zeby osoby, ktorym odbiera sie prawa nie protestowaly, bo jak to tak mozna. Krzyczenie i przeklinanie jest przeciez nieladne.
Ciekawe jakby rząd ruszył drażliwy dla niej temat, to czy też byłaby taka wyluzowana. Czy byłaby taka cwana, czy by nie przeklinała i nie krzyczała.

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się do wielu argumentów z tego wątku, a jeśli się odniosłaś Twoja argumentacja brzmiała "bo ja kiedyś..., Bo u mnie...," lub umniejszałaś problem aborcji do roztargnięcia kobiety i wpadki z jej winy, nawet nie winy kobiety i mężczyzny, ale kobiety. Co z gwałtem małżeńskim, w rodzinie, wykorzystaniem seksualnym? Co jeśli kobieta jest chora psychicznie? I wiele innych pytań, do których się nie odniosłaś. No, ale trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To, że jedna z drugą z takim podejściem w rozmowie ignoruje albo bagatelizuje tokofobię, gwałt, pechową antykoncepcję czy inne mocne argumenty to pół biedy. Problemem jest to, że tacy ludzie bezczelnie i bezwzględnie decydują za innych. Tego drugiego nie zdzierżę.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88478771]
No więc cóż, cytując, mogła nas przekonać do zmiany zdania, ale uznałyśmy, że nie warto z nią dyskutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

LOL i nad niektórymi naszymi sensownymi argumentami była skłonna się pochylić, ale... nad którymi? Przez to, że na forum za głośno krzyczymy, to za karę się nie dowiemy 😂
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-01, 13:07   #3150
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88478771]
No więc cóż, cytując, mogła nas przekonać do zmiany zdania, ale uznałyśmy, że nie warto z nią dyskutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja was do niczego nie chciałam ani przez minutę przekonywać, chciałam porozmawiać
Gdybym miała odnosić się do każdego postu każdej użytkowniczki to prawdopodobnie nie odeszłabym od kompa przez cały weekend, zwłaszcza, że w tej rozmowie jestem w mniejszości.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88478744]Jasne. Ja doskonale zrozumiałam, to ty masz się za niewiadomo kogo. Wymagasz dyskusji na poziomie, a sama nie potrafisz argumentować, nie odnosisz się do argumentów, nie masz wiedzy. Więc nie wiem, skąd ten twój pouczający ton i wielkie ego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak, mam przeogromne ego bo chcę żeby rozmowa trzymała się jakiegokolwiek poziomu i nie podoba mi się, kiedy jestem obrażana

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Ballantines_1, dyskutować, to można na temat filmu, książki, atrakcji turystycznej albo kuchni włoskiej, a nie na temat praw człowieka.

Ale nie no ok, chcesz wyrazić swoje zdanie? Wymienić się poglądami na temat wolności człowieka? Ok, nie ma problemu. Proszę bardzo. Porozmawiajmy o tym czy słusznie kobiety mają prawo wyborcze, bo może według ciebie nie powinny mieć. Może powinien być zakaz edukacji dziewczyn oraz powinny powrócić małżeństwa aranżowane, bo jak to tak kobieta śmie decydować o swoim losie. A co z czarnoskórymi? Może oni powinni być znowu niewolnikami? Powinni wrócić na plantacje bawełny? Jak myślisz? Nie, czekaj nie odpowiadaj. Przecież ty jesteś przeciwna prawom człowieka.

Wymagasz od nas dyskusji. Przecież podałyśmy dobre argumenty, ale ty oczywiście na nie nie odpowiedziałaś, tylko się obrażasz i robisz z nas wiedźmy. Chcesz rozmawiać? To rozmawiaj, a nie piszesz "nic nie zrozumiałyśmy", no widocznie ty też nie, albo nasze argumenty obaliły twoje i nie masz jaj, aby się do tego przyznać.


To, czy prawo do aborcji jest prawem człowieka jak widać też jest dyskusyjne, inaczej protestów by nie było, prawda?
I tak, można dyskutować, bo ja moimi poglądami nikogo nie krzywdzę i krzywdzić nie mam zamiaru - to co sobie uważam to moja sprawa, ale nie mam zamiaru opowiadać się w tej sprawie gdyby miało to zostać rozwiązana przez na przykład referendum (hipotetycznie, żeby za chwilę znowu nie wywołać burzy, że większość ma decydować o macicach). Nie mam zamiaru też nikogo werbować na żadną stronę.
Dalej - moje argumenty to nie byłą próba przekonania niczego do nikogo, bo milion pięćset sto dziewięćset razy pisałam, że sama niedawno byłam za aborcją. Bardziej traktowałam to jako wymianę światopoglądową. A tekst, że niczego nie zrozumiałyście dotyczył tego, że nie rozumiecie że taki sposób wypowiedzi nigdy nie doprowadzi was tam, gdzie chcecie. Nawet, kiedy argumenty są sensowne to czytający musi wręcz wyławiać je spośród rzeki agresji, wywodów myślowych (nawet w Twoim poście, który cytuję) i jako bonus nawet obelg. Odnosi więc przeciwny skutek.

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość

LOL i nad niektórymi naszymi sensownymi argumentami była skłonna się pochylić, ale... nad którymi? Przez to, że na forum za głośno krzyczymy, to za karę się nie dowiemy ��
Jeśli już tak bardzo Cię to ciekawi to chociażby ten o gwałtach, w tym małżeńskich. To jest argument i to solidny.

Jeśli chodzi o antykoncepcję to chciałabym jakieś opracowanie na ten temat bo autentycznie nigdy, przez 26 lat swojego życia nie spotkałam się z problemem z otrzymaniem recepty na tabletki w swoim otoczeniu, więc jestem dość mocno zdziwiona. Mało tego, jestem na forum związanym z problemem trądziku, gdzie jest chyba z 50 tys. kobiet i raczej widzę w drugą stronę, że tabletki są powszechnie stosowane NAWET do leczenia skóry.

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Ciekawe jakby rząd ruszył drażliwy dla niej temat, to czy też byłaby taka wyluzowana. Czy byłaby taka cwana, czy by nie przeklinała i nie krzyczała.
Nie, bo tak się niczego nigdy nie załatwi. A już na pewno nie przy tych rządach. Podaj mi jeden protest, który odniósł jakikolwiek skutek.


Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
To, że jedna z drugą z takim podejściem w rozmowie ignoruje albo bagatelizuje tokofobię, gwałt, pechową antykoncepcję czy inne mocne argumenty to pół biedy. Problemem jest to, że tacy ludzie bezczelnie i bezwzględnie decydują za innych. Tego drugiego nie zdzierżę.

A gdzie ja za Ciebie decyduję? Bo póki co to wyrażam swoje poglądy, które z tego co ja wiem mocy prawnej nie mają żadnej.

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2021-02-01 o 13:22
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-11 11:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.