Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 18:38   #61
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Lezy w ogole teraz ze mna na sali dziewczyna z terminiem na koniec kwietnia, z odchodzacymi wodami... Oby wylezala jak najdluzej, ale to dopiero trudna sytuacja.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
O jej oby do 30 tyg... Chociaż...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 19:18   #62
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Każdy będzie miał zapewne swoje typy, ale na początek chyba bardzo popularne są Pampers Premium Care i takie też kupiłam. W Empiku internetowym była korzystna oferta - za 85 zł box 148 pieluszek - połowa rozmiar 1, połowa 2, wysyłka pocztą gratis. Dzisiaj właśnie do mnie przyszły. Na razie nie będę dokupować więcej, bo może się okazać, że albo mi, albo dziecku nie pasują. Na początku zużywa się ok. 10-12 pieluszek dziennie.

A jeżeli chodzi o rozmiary to porównałam to co mam i 56 z H&M jest takie samo jak 50/56 z Lupilu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też na początku sprawdziły się premium care. Ale nie warto kupować za dużo jednych bo jakby było coś nie tak to będziesz musiała je komuś oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Nie chca mnie puscic poki sie lozysko nie podniesie... Mowia, ze na swoje ryzyko moge sobie wyjsc, ale nie jestem taka odwazna....
Ale psychicznie ciezko. Maz idzie 2.01 do szpitala tez na zabieg. Przeraza mnie ta perspektywa, ze synek zostanie bez zadnego z rodzicow na kilka dni... Malutki jeszcze jest.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Nie chce nic doradzać ale skoro nie plamisz a jest tylko brzeznie to duża szansa że się podniesie a jak nie to koło 34 tygodnia i tak będą chcieli cię położyć. A teraz wystarczy oszczędny tryb życia. Plamisz jeszcze? Daleko masz do szpitala? Wiem że to trudna decyzja.
Ja bym nie dała tyle rady bez córki. Współczuję sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 19:45   #63
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
U nas też na początku sprawdziły się premium care. Ale nie warto kupować za dużo jednych bo jakby było coś nie tak to będziesz musiała je komuś oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Nie chce nic doradzać ale skoro nie plamisz a jest tylko brzeznie to duża szansa że się podniesie a jak nie to koło 34 tygodnia i tak będą chcieli cię położyć. A teraz wystarczy oszczędny tryb życia. Plamisz jeszcze? Daleko masz do szpitala? Wiem że to trudna decyzja.
Ja bym nie dała tyle rady bez córki. Współczuję sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To sie niestety tylko latwo mowi, zeby sie wypisac na zadanie...
Ale nie ciagnijmy tematu, znikne chyba stad na jakis czas, zeby Wam tu nie smecic... Mam zly dzien, a takie sugerowanie, zeby podwazac decyzje lekarza naprawde w niczym nie pomaga...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 19:57   #64
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
To sie niestety tylko latwo mowi, zeby sie wypisac na zadanie...
Ale nie ciagnijmy tematu, znikne chyba stad na jakis czas, zeby Wam tu nie smecic... Mam zly dzien, a takie sugerowanie, zeby podwazac decyzje lekarza naprawde w niczym nie pomaga...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Słuchaj lekarza. Nie wypisuj się na żądanie. Tam jesteś bezpieczna.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:02   #65
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Sugar nie wypisuj się ani stąd ani ze szpitala. Dużo siły życzę. Synek da sobie radę, na pewno ma super opiekę. A ty też jesteś teraz pod dobrą opieką. Ten czas w końcu minie i będziecie wszyscy razem cali i zdrowi z maluszkiem. A to jest teraz najważniejsze!
Trzymam kciuki żeby się szybko podniosło i lekarze wypuścili cię do domu. Ja wiem, że mimo najszczerszych chęci w domu z dwulatkiem nie da się leżeć.... No nie ma takiej siły. Wg mnie wyjście i mówienie że będę się oszczędzać to nierealne. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:13   #66
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Sugar nie wypisuj się że szpitala. Mam nadzieję, że za niedługo jak będziesz tylko leżeć będzie lepiej i wrócisz do domu na ostatnie miesiące.

Życzę dużo zdrowia i wytrwałości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:13   #67
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Leczenie mojje mlodszej corki zaprowadzilo mas do szpitala. Zosia ma obustronne zapalenie pluc. I jestem z nią na oddziale. Mąż nie moze i zostałaby sama. Zasnela w koncu o22 i zaraz zaczely sie leki.. Syropy, pompy z lekami. Wiec spi mi na rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedne duzo sił dla Was i szybkiego powrotu do domu
Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Mnie też nie ma na liście. 4 ciąża będzie syn termin 24.04.

Też zamierzam kupić gondolę bo mam snapa ale przy okazji dowiedziałam się że do trenda naszego można dokupić koła pompowane i pasują bo sprawdzałam w sklepie😊.

Lozeczko kupimy chyba dostawne materiałowe z kinderkraft ktoś z was miał może takie i może się podzielić opinią.
ja dzisiaj stwierdzilam ze taniej wyhjdzie kupic uzywana gondole nawet w zestawie niz dokupic uzywana gondole do valco :/ juz oszaleje z tymi wozkami
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Beznadziejny ten rok... Niestety, szans na wypis na razie brak. Jestem zalamana...
Nie wiem jak to bedzie, ale nie wyobrazam sobie lezec tu kolejne 3 miesiace. Synek mnie zapomni...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
trzymaj się... nie wiem jak Cie pocieszyć, chyba nie da się ja ide do lekarza 2.01 i boje sie ze mnie polozy do konca... nie spie po nocach ze strachu... choc odpukac nie ma u mnie krwawienia ale mam swiadomosc, że to moze pojawic sie w kazdej chwili
choc pamietam, jak kiedys polozna mi powiedziala: starsze sobie poradzi, to w brzuszku jest calkowicie zalezne od Ciebie
Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Wszystkich dopisze tylko dopiero wstałam i mama mnie na zakupy wyciąga Mam jeszcze propozycje żeby rozbudować ten pierwszy post np. Dopisać listę wizyt, jakie mamy wózki, listę wyprawkową taką podstawową albo podpiąć jakieś przydatne linki. Co wy na to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poproszę o dopisanie dziewczynki Alicja
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar nie wypisuj się ani stąd ani ze szpitala. Dużo siły życzę. Synek da sobie radę, na pewno ma super opiekę. A ty też jesteś teraz pod dobrą opieką. Ten czas w końcu minie i będziecie wszyscy razem cali i zdrowi z maluszkiem. A to jest teraz najważniejsze!
Trzymam kciuki żeby się szybko podniosło i lekarze wypuścili cię do domu. Ja wiem, że mimo najszczerszych chęci w domu z dwulatkiem nie da się leżeć.... No nie ma takiej siły. Wg mnie wyjście i mówienie że będę się oszczędzać to nierealne. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja od swiat wstaje tylko do łązienki, po prysznic i ewentualnie do innego pokoju wiec da się jak ma sie wsparcie. Od czwartku przyjedzie moja mama, od 7.01 udalo sie jakims cudem znalezc nianie wiec mam nadziej, że to lezenie uchroni mnie przed szpitalem jak najdłużej
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 21:04   #68
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
To sie niestety tylko latwo mowi, zeby sie wypisac na zadanie...
Ale nie ciagnijmy tematu, znikne chyba stad na jakis czas, zeby Wam tu nie smecic... Mam zly dzien, a takie sugerowanie, zeby podwazac decyzje lekarza naprawde w niczym nie pomaga...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Nie znikaj Kochana, po to jesteśmy by wspierać się w trudnych dniach. I tak jak już pisałam, tu nie ma co dyskutować, lekarz każe leżeć w szpitalu to trzeba leżeć w szpitalu. To wbrew pozorom krótki okres, bardzo bolesny, ale bezpieczeństwo najważniejsze. Moja mam miała wszystkie ciąże zagrożone, moja starsza siostra musiała zamieszkać na 4 miesiące z babcią gdy miała 1,5 - 2 lata. Nie było innego wyjścia. Mama wspomina to do dziś, jak było jej z tym ciężko, ale wszystko dobrze się skończyło i to najważniejsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:08   #69
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
To sie niestety tylko latwo mowi, zeby sie wypisac na zadanie...
Ale nie ciagnijmy tematu, znikne chyba stad na jakis czas, zeby Wam tu nie smecic... Mam zly dzien, a takie sugerowanie, zeby podwazac decyzje lekarza naprawde w niczym nie pomaga...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Nie uciekaj od nas, jesteśmy od tego, żeby wzajemnie się wspierać. W żadnym wypadku nie wypisuj się, słuchaj lekarzy, maluch w brzuchu potrzebuje cię. Synek też, ale on sobie lepiej poradzi. Trzymaj się kochana oby nowy rok był bardziej łaskawy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:16   #70
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym lepszym roku



Czy mogę któraś z Was prosić o wiadomość prywatną czy widać co pisze. Znowu nie widzę 2 strony mimo że wcześniej była czytałam i pisałam tam. Nie ogarniam co się dzieje jestem zalogowana o co chwile taki cyrk. Nie moge tez odpowiadac na dany komentarz mam cos chyba zrypane😞
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 00:51   #71
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
To sie niestety tylko latwo mowi, zeby sie wypisac na zadanie...
Ale nie ciagnijmy tematu, znikne chyba stad na jakis czas, zeby Wam tu nie smecic... Mam zly dzien, a takie sugerowanie, zeby podwazac decyzje lekarza naprawde w niczym nie pomaga...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Nie chciałam cię urazić. Jeśli się tak poczułaś to przepraszam. Nie będę tego kontynuować.
Oby się szybko podniosło i mogła wrócić do synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 06:37   #72
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Sugar kochana zostań, przecież po to tu jesteśmy, żeby dzielić dobre i złe momenty i się wspierać.
Też uważam, że nie powinnaś się wypisywać na żądanie, lekarze wiedzą co jest najlepsze dla ciebie i maluszka. Pamiętaj, że to nie jest na zawsze, zostało nam raptem 3 miesiące do donoszonej ciąży! A potem masz całe życie i synek to zrozumie. Cały ten czas już w trójkę z maluchami odbijesz. Życzę duzo siły!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 07:12   #73
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny ja nam wszystkim życzę zdrowia.
Ja spędzilam dobę z małą corką w szpitalu ale juz jest z mężem. Tylko w innym a ja nie mogę ich odwuedzic bo są w szpitalu zakaznym z wirusem. Podobno z tydzien. Od 17 jestem w domu. Przeplakalam milion łez mimo, ze wiem, ze mąż sobie z nią poradzi. Ja jestem w domu z czterolatką ale mężowi bylo chyba psychicznie łatwiej. O22 spalysmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 07:37   #74
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Zaliczyłam 4kroplowki , czuję się fantastycznie teraz nwm co w nich było . Spałam od 9 do teraz 8:30 ,a strzelali to wiem . Policja i straż była rabneli a raczej puszczali fajerwerki pod męża firmową lawetę .


Idiotów nie brakuję )


Muszę też się wpisać na głównej stronie )

2, stycznia idę na 1 lekcję do szkoły rodzenia sama, chociaż opcja z partnerem była .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 07:38   #75
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Sugar zostan w szpitalu. Mam kolezanke co urodzila jakies 3,5mca przed terminem moze. Miala juz pessar i puscili ją do domu. Po 3 dniach kontrola u najlepszego lekarza, profesora. Kolo 17 ok, miala wytrzymac jeszcze ze 2 mce a o 23 juz ze skurczami byla w szpitalu. Mala urodzila sie przed 1 w nocy. Na szczescie juz ma ponad miesiąc, wagą minęła kikogram wlasnie ale idzie ku dobremu. Odpoczynek w domu to nie odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 10:13   #76
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Pytanko mam fotelik samochodowy dobiera się do auta ?
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 10:49   #77
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Pytanko mam fotelik samochodowy dobiera się do auta ?
Powinno. Bo każde auto ma inaczej pochylony kanapę, inna długość pasów itp.
W lupinie to aż tak ważne nie ejst ale w kolejnych fotelikach już tak.





Witam się w nowym roku. Najlepsze życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 11:30   #78
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Pytanko mam fotelik samochodowy dobiera się do auta ?
Myślę że z łupina można zaryzykować. Kolejny fotelik do auta. Na dobierałam w osiem gwiazdek. Miałam dwa upatrzone pan od razu stwierdził że w moim aucie nie zagrają. Nawet zamontował żeby pokazać. Zaproponował inny i mega różnica. Także drugi tylko z fachową obsługa. Ja mam tyłem do kierunku jazdy ten drugi a to na pewno obowiązkowo trzeba do auta dopasować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 12:39   #79
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Myślę że z łupina można zaryzykować. Kolejny fotelik do auta. Na dobierałam w osiem gwiazdek. Miałam dwa upatrzone pan od razu stwierdził że w moim aucie nie zagrają. Nawet zamontował żeby pokazać. Zaproponował inny i mega różnica. Także drugi tylko z fachową obsługa. Ja mam tyłem do kierunku jazdy ten drugi a to na pewno obowiązkowo trzeba do auta dopasować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbliższy w Warszawie u mnie nic nie ma . Do samochodu , mąż ma 4 samochody i raz taki raz takim jeździ ,brat ma inne, rodzice inne . Więc nie wiem jak to by wyglądało w praktyce.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 13:05   #80
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Witam w Nowym Roku
Przymierzam się do zakupu ręcznika dla dzidzi, doświadczone mamy ile sztuk zamówić na początek? 3 wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 13:35   #81
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Najbliższy w Warszawie u mnie nic nie ma . Do samochodu , mąż ma 4 samochody i raz taki raz takim jeździ ,brat ma inne, rodzice inne . Więc nie wiem jak to by wyglądało w praktyce.
tym bardziej ktos powinien doradzic ze sklepu
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 13:36   #82
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku
Przymierzam się do zakupu ręcznika dla dzidzi, doświadczone mamy ile sztuk zamówić na początek? 3 wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 wystarczy. Ja mialam 2. W razie awarii szly jeszcze flanele. A i pieluchy z materialu na początek i tak kladziesz na recznik i dopiero zestawem wycierasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 13:36   #83
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku
Przymierzam się do zakupu ręcznika dla dzidzi, doświadczone mamy ile sztuk zamówić na początek? 3 wystarcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi wystarczyly dwa
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 13:55   #84
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
3 wystarczy. Ja mialam 2. W razie awarii szly jeszcze flanele. A i pieluchy z materialu na początek i tak kladziesz na recznik i dopiero zestawem wycierasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wycieralam tylko ręcznikiem nic mi o takim zestawie nie było wiadomo. Ani na szkołę rodzenia ani w szpitalu też nie wspominali. Ale myślę że krzywda się dziecku nie stała z tym że synek należy do tych co to nawet odparzeń na pupie właściwe nie miał, może kilka razy. Zero wysypek i problemów ze skórą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 14:07   #85
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja miałam 3 ręczniki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 14:37   #86
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
tym bardziej ktos powinien doradzic ze sklepu
A mamy jeden fotelik nowy w domu . Może jakoś się dowiem czy on spoko . Przejechało dziecko kolegi cała Norwegię i Polskie w nim . Tylko coś bym dokupiła . U mnie nie ma nic takiego z fotelikami zwykłe sklepy ,Panie słabo znały się na wózkach jak pytałam ,a foteliki to jakieś 3 na krzyż ;/ W Trójmieście nie ma tego co wy piszecie niestety.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 15:00   #87
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
A mamy jeden fotelik nowy w domu . Może jakoś się dowiem czy on spoko . Przejechało dziecko kolegi cała Norwegię i Polskie w nim . Tylko coś bym dokupiła . U mnie nie ma nic takiego z fotelikami zwykłe sklepy ,Panie słabo znały się na wózkach jak pytałam ,a foteliki to jakieś 3 na krzyż ;/ W Trójmieście nie ma tego co wy piszecie niestety.
Według mapy w Gdańsku jest 8* i tylem.pl, a w Gdyni 8*. Znalazłam to w ramach szybkiego szukania w google

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 15:17   #88
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
A mamy jeden fotelik nowy w domu . Może jakoś się dowiem czy on spoko . Przejechało dziecko kolegi cała Norwegię i Polskie w nim . Tylko coś bym dokupiła . U mnie nie ma nic takiego z fotelikami zwykłe sklepy ,Panie słabo znały się na wózkach jak pytałam ,a foteliki to jakieś 3 na krzyż ;/ W Trójmieście nie ma tego co wy piszecie niestety.
to moze zapytaj na grupie 8* na fb? na pewno cos poradzą
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 17:43   #89
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ale zaczęłam nowy rok... Anginą ️. Jutro lekarz i pewnie antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 18:16   #90
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Do Gdańska mam 70 km ,ale na FB pytałam to napisali , że nie ma . Ja znam tylko Gdańsk na zasadzie jadę obwodnicą . Ale fakt dopiero jak młody będzie większy to fotelik ,bo te kubełkowe na te jazdę 1 km może być . Cenowo to pewnie kosmos będzie. Gdynia to wgl czarna magia .

Na kolkę wszyscy mówią niemieckie kropelki ,nawet sąsiadka przybiegła czy nie mamy już kupione to pożyczy. Ja to nawet nie wiedziałam , że to się już kupuję...



Dobra patrzyłam na inną stronę xd fotelik.info
Bo to wyskakuję na FB ciągle i tego w Trójmieście nie ma .
Myślam , że to samo .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.