On chce seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 16:52   #1
niveaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19

On chce seksu


Hmmm... nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy z nim. Jestem z facetem dopiero 2 miesiace, jest nam bardzo dobrze, jednak ostatnio, keidy to nie chciłam u niego nocować, zaczęło się coś psuć, stwierdził ze to nie ma racji bytu, bo on ma 21 lat a nie 15, i nie widzi zwiazku bez seksu, spoko szanuje jego zdanie jednak ja chce byc pewna tego ktoremu oddam sowje dziewictwo. Nie jestem na to gotowa teraz na pewno, on uwaa ze ejstem dziecinna, i gada same slogany typu, "nie bedzie wiedzial co bierze" bla bla bla, ze wiadomo, ze najpierw zawsze jest pociag fizyczny a milosc buduje sie miesiacami latami. Co o tym myslicie?
niveaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:12   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: On chce seksu

Jeżeli Ty nie jesteś gotowa i nie chcesz, to pozamiatane.
Jezeli rzeczywiście Cię kocha, to poczeka i zadba o to byś czuła sie dobrze i bezpiecznie z Nim.
Nic na siłe, a już na pewno nie oddawaj Mu sie, bo On tego oczekuje, zwłaszcza, jezeli Ty nie czujesz ochoty.
A ile Ty masz lat?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:15   #3
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: On chce seksu

Nie. Najpierw jest miłosc, potem seks. Jeżeli kolejnosc jest inna to jest to smutne, żałosne i przykre. Nie daj się wykorzystac chłopakowi, a już tym bardziej, że jesteście ze sobą zbyt krótko, a Ty jesteś dziewicą więc skoro nie jesteś gotowa to nie będzie przyjemne doświadczenie Byc może zależy mu tylko na jednym....
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'

Edytowane przez kcia161991
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:16
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:16   #4
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: On chce seksu

Dałabym kopa w i znalazła mężczyznę, który uszanuje moje normy moralne.
Z przykrością muszę Ci to napisać, ale ON NIE JEST CIEBIE WART!
Znajdź faceta, który uszanuje Twoje dziewictwo i Twoją decyzję i gotowość na jego stracenie.

Edit: dla mnie ten facet jest totalnym egoistą "nie będę wiedział co bierze" - i niestety, ale zależy mu na zaspokojeniu swoich potrzeb seksualnych, a nie na tym, żebyś czuła się bezpieczne. A ten argument "nie wie co bierze"... no po prostu szczyt szczytów! CHAM i nic więcej!
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho

Edytowane przez anulcia_88
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:20 Powód: dopisano
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:16   #5
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: On chce seksu

Nie ulegaj mu wbrew swojej woli!

Mało dżentelmeńsko sobie zagrał mówiąc "najpierw zawsze jest pociag fizyczny a milosc buduje sie miesiacami latami" hahah, finezji to w tym jest co nie miara kobieta nie to chce usłyszeć bo to już doskonale wie.

jeśli odmówiłaś a on się obraził to dla mnie sprawa byłaby jasna jak słońce
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:17   #6
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: On chce seksu

Burak. Nie idź z nim do łóżka pod wpływem jego namów. Bo to bzdura. Ja np musiałam się upewnić ze kocham człowieka z którym stracę dziewictwo. Wiedziałam o tym po pół roku a dziewictwo straciłam po roku. Facet miał 23 lata i żadnych pretensji bo też mnie kochał. Spotykacie się za krótko. Jeśli nie jesteś pewna powinnaś poczekać. 2 miesiące to bardzo mało czasu żeby kogoś dobrze poznać. Do tego stwierdzenie że pociąg fizyczny jest najpierw miłość się buduje latami a on nie będzie wiedział co bierze? Przepraszam Cię że to pisze ale to wskazuje na to że facetowi zależy przede wszystkim na seksie. Jeśli będzie w stanie poczekać na Ciebie to zaświadczy o szczerości jego uczuć.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:18   #7
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez niveaka Pokaż wiadomość
Hmmm... nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy z nim. Jestem z facetem dopiero 2 miesiace, jest nam bardzo dobrze, jednak ostatnio, keidy to nie chciłam u niego nocować, zaczęło się coś psuć, stwierdził ze to nie ma racji bytu, bo on ma 21 lat a nie 15, i nie widzi zwiazku bez seksu, spoko szanuje jego zdanie jednak ja chce byc pewna tego ktoremu oddam sowje dziewictwo. Nie jestem na to gotowa teraz na pewno, on uwaa ze ejstem dziecinna, i gada same slogany typu, "nie bedzie wiedzial co bierze" bla bla bla, ze wiadomo, ze najpierw zawsze jest pociag fizyczny a milosc buduje sie miesiacami latami. Co o tym myslicie?
jestem przekonana, że dziewczyny powiedzą Ci to, co chcesz usłyszeć - czyli czekaj na jedynego, nie spiesz się. oczywiście sama tak uważam, że nie warto się poświęcać i przełamywać na siłę, kiedy ma się jakieś wątpliwości. powinnaś pozostać w zgodzie ze sobą. nie uważam, żebyś była dziecinna (wręcz przeciwnie, dziecinnym byłoby przespać się z nim, żeby "go zatrzymać").

ale... druga strona medalu jest taka, że troche rozumiem faceta nie jestem z osób, które potrzebują do seksu wielkiej miłości. ja to lubię i także nie wyobrażam sobie bez tego związku

ale (ponownie) on nie powinien naciskać. gdyby był Tobą zauroczony, to na pewno poskromiłby swoje żądze i nie wymuszał na Tobie niczego. przemyśl to.. być może, że chodzi mu tylko o seks. bo sory, obrażać się?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:19   #8
magda1_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: On chce seksu

To co jest najważniejsze w tej sytuacji, to aby nie robić niczego wbrew sobie. Jeśli nie jesteś gotowa to nie powinnaś tego robić bo jedynie będziesz później żałować. Po pierwsze - czy kochasz go? czy on Cię kocha? (sądząc po jego tekście, to z jego strony może nie być uczucia).

Zorientuj się ile on miał dziewczyn, jak długo z nimi był itp. Facet może być typem który zalicza panienki.

Poza tym, jeśli usłyszałabym od swojego chłopaka tekst "muszę wiedzieć co biorę", to strzeliłabym mu w pysk, wyrzuciła za drzwi i kazała szukać innej. Zauważ, że gość w takiej chwili traktuje Cię jak przysłowiowy towar. Nie dawaj się. Porozmawiaj z nim poważnie. Nie możesz pozwolić aby traktował Cię tak jak teraz, ponieważ później to się nie zmieni. Musisz wyjść z założenia, że chłopaka trzeba sobie wychować. On najprawdopodobniej wychodzi z takiego samego założenia.

Jeśli proste argumenty nie wystarczą, a jego testy nadal będą świadczyły o tym, że nie traktuje Cię jak osobę, którą się kocha tylko rzecz, którą się "POSUWA" to zerwij z nim. Wierz mi, pomimo tego, że teraz wszystko kręci się wokół seksu, to można znaleźć fajnego chłopaka, który poczeka aż będziesz gotowa. Jak już poczujesz, że chcesz kochać się ze swoim chłopakiem, to z pewnością będą to bardzo fajne chwile.

Także nic na siłę. Jeśli się nie podoba, to niech szuka innej. Domyślam się, że jesteś młodsza od niego, a przynajmniej nie starsza.
magda1_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:21   #9
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: On chce seksu

Prostacko się zachowuje ten Twój chłopak. Nie ma prawa nic na Tobie wymuszać. Jeśli nie jesteś gotowa, nie rób tego. Jeśli będzie namawiał i naciskał to wniosek taki, że chodzi mu o jedno.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:23   #10
niveaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: On chce seksu

ja mam 20, on spal juz z kilkoma dziewczynami, jego mama jest bardzo wyrozumiala i nie widziala problemu w tym zebym nocowala u niego, on uwaza to tak jakby zakochac sie i pojsc w ciemno, niewiedzac co sie bierze, ale mowi ze tez ze nie rozpoczynalby tego jesli nie liczylby na to ze moze zrodzic sie z tego milosc. Sama nie wiem co o tym myslec...
niveaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:31   #11
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: On chce seksu

No ale miłość nie rodzi się od pójścia do łóżka...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:31   #12
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No ale miłość nie rodzi się od pójścia do łóżka...
otóż to...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:36   #13
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No ale miłość nie rodzi się od pójścia do łóżka...


Mój Tż zawsze powtarzał mi na początku Naszego związku, że pomimo tego, iż mnie pragnie poczeka - bo warto.
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:42   #14
marek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: On chce seksu

Jestem z dziewczyną dość długo. Uwielbiam seks. Jednak pomimo tego nigdy na swoją dziewczynę nie naciskałem. Zaczęliśmy kochać się po 8 miesiącach, a wcześniej znaliśmy się około pół roku.

Nie wyobrażam sobie abym mógł powiedzieć podobnie jak on do jakiejkolwiek dziewczyny. Jest to jawny brak szacunku dla drugiej osoby. Skoro napisałaś, że on miał wcześniej kilka dziewczyn, z którymi sypiał, to myślę, że jeśli pójdziesz z nim do łóżka, to będziesz kolejną na jego liście.

Zrobisz jak zechcesz. Ale z tego co czytałem, to jak na razie każdy pisze podobnie jak ja - nawet AGATKA13 o tym wspomina - choć jak sama twierdzi nie wyobraża sobie związku bez seksu, to fakt, że chłopak mocno i po chamsku naciska uznaje za złe traktowanie.
marek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:50   #15
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: On chce seksu

KOCHANA NIE RÓB TEGO!!!

Pierwszy raz powinien być cudowny, jakoś zaplanowany przez niego(albo wspólnie) a on Cie zaprasza do siebie bo mama, która pewnie śpi za ścianą jest wyrozumiała?! szczególnie powinno mu zależeć, żeby było wyjątkowo skoro wie, że jesteś dziewicą. I rzuca takie teksty??? Że najpierw seks a potem ewentualnie miłość. On to na Tobie wymusza i nie przeszkadzałoby mu że robi to wbrew Tobie?!
Wybacz, ale jak dla mnie facet jest skreślony i po czymś takim nie mogłabym na niego patrzeć. Jeżeli z nim zostaniesz to prędzej czy później mu ulegniesz i będziesz żałować. Zasługujesz na faceta, dla którego pierwszy raz z Tobą będzie równie ważny jak dla Ciebie, a nie tylko włożyć i wyjąć, bo jego zachowanie świadczy o tym, że z jego strony tak to niestety wygląda. Ale zrobisz jak uważasz. Pomyśl, czy naprawdę warto - naprawdę nie wszyscy faceci tacy są. Seks jest ważny, ale nie najważniejszy.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:03   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: On chce seksu

Cytat:
"nie bedzie wiedzial co bierze
Sorry, a Ty co jesteś, buty, żeby przymierzyc i zobaczyc czy pasuja?!

Ma 21 lat i sypiał juz z wieloma kobietami.... pogratulować szacunku do kobiet.

Miłośc, to Piękne Uczucie, które rodzi sie i rozkwita w zaufaniu i szacunku, a sex jest tego cudownym dopełnieniem i razem tworzą piekną całość...

Nie jestem romantyczką- sex jest fajny, daje super spełnienie i ważne jest aby być "Dopasowanym w łózku".
JEDNAK!!! Jednak to będzie Twój pierwszy raz. Ty nie jestes jeszcze w ogole ukształtowana w sprawach łózkowych. Gdyby był mądrym doświadczonym facetem wiedziałby, że jezeli poczeka zasłuży na Twoje zaufanie, to będzie miał idealna partnerke, gdyż, sex poznasz własnie z Nim... Jednak, jak dla mnie jest gów... który jeszcze mało wie o życiu, a Ty możesz być Jego kolejna "zabawka"
Myślałaś co będie jak się okaze, ze Mu "nie pasujesz"? A jak masz Mu pasować, lub nie- skoro to będzie Twój pierwszy raz i jeszcze nic nie wiesz?
To On powinien o Ciebie zadbać, poprowadzić w tym ekscytującym, ale i pełnym niepewności doznaniu.
Jednak, taki facet jak On chyba tego nie ogarnia....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:50   #17
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: On chce seksu

Jak kocha to poczeka a jak nie to trudno , lepiej żeby cie zostawił niż żebyś zrobiła coś co potem będziesz żałować.
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:56   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: On chce seksu

ja tez nie wyobrażam sobie związku bez seksu, ale 2 miesiące dla kobiety, która jeszcze nie jest gotowa, to za krótko by nabrać zaufania do partnera.
A tu mamy jeszcze prymitywny szantaż.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:45   #19
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: On chce seksu

Niech się z takim rozmachem lepiej zabierze za pójście z Tobą do lekarza i wybranie antykoncepcji co najwyżej - ale dopiero na etap, kiedy Ty już będziesz gotowa. Jesteś młoda, jesteś dziewicą, jesteś KOBIETĄ, którą ma się szanować. Nie jesteście ze sobą 2 lata i po ślubie, żeby się decydował "na kota w worku". Jesteście ze sobą DOPIERO 2 miesiące. Człowiek potrafi tyle wytrzymać bez seksu. On też.
Pogadaj z nim otwarcie i powiedz, że docelowo też tego seksu chcesz - ale jeszcze nie teraz. Niech zapracuje sobie na Twoje zaufanie. W końcu też nie chcesz "kupować kota w worku", no nie?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 20:50   #20
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: On chce seksu

Twój TŻ spalił wyścig już w garażu Te teksty to nie był strzał w dziesiątkę... Lepiej przyjrzyj się jego charakterowi i daj mu do zrozumienia, żeby troszkę wydoroślał... Jak nie widzi związku bez seksu po 2 miesiącach, to mu pokaż drzwi i będzie miał relację na żywo z takiego "nie widzenia"
krzysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:06   #21
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez krzysd Pokaż wiadomość
Jak nie widzi związku bez seksu po 2 miesiącach, to mu pokaż drzwi i będzie miał relację na żywo z takiego "nie widzenia"




Absolutnie genialny tekst Brawo
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:06   #22
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: On chce seksu

Co to za powiedzenie-nie wiem co biorę? Czyli co an początek seks-a jak mu się nie spodoba to papa?
Nie jesteś gotowa, chcesz go lepiej poznać-to normalne. Skoro on jest taki do przodu to trudno. jak poczeka to mu zależy. Jak będzie naciskał, obrażał sie-tak jak po tej nocy kiedy to nie chciałaś u niego nocować-to widocznie sensu nie ma.
anulcia88 mnie to samo facet powtarzał, ze chciałby bardzo, ale poczeka na moment w którym będę gotowa. I czekał bardzo długo
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:16   #23
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: On chce seksu

Zgadzam się. Nie wie co bierze? Ja odczekałem swoje i miałem takie "jazdy próbne", że zapomniałem ile czekałem

Rozumiem, że z perspektywy faceta, takie czekanie jest czasem bezcelowe, no ale to związek 2 partnerów, to po pierwsze, a po drugi, trochę szacunku, kultury, ogłady...

Powiedz mu, że będzie czekał tyle ile będzie trzeba - szczerość za szczerość.
krzysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:22   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
jestem przekonana, że dziewczyny powiedzą Ci to, co chcesz usłyszeć - czyli czekaj na jedynego, nie spiesz się. oczywiście sama tak uważam, że nie warto się poświęcać i przełamywać na siłę, kiedy ma się jakieś wątpliwości. powinnaś pozostać w zgodzie ze sobą. nie uważam, żebyś była dziecinna (wręcz przeciwnie, dziecinnym byłoby przespać się z nim, żeby "go zatrzymać").

ale... druga strona medalu jest taka, że troche rozumiem faceta nie jestem z osób, które potrzebują do seksu wielkiej miłości. ja to lubię i także nie wyobrażam sobie bez tego związku

ale (ponownie) on nie powinien naciskać. gdyby był Tobą zauroczony, to na pewno poskromiłby swoje żądze i nie wymuszał na Tobie niczego. przemyśl to.. być może, że chodzi mu tylko o seks. bo sory, obrażać się?
Mądre słowa. Całość.

Moim zdaniem nie pasujecie do siebie, macie całkiem inne spojrzenie na miłość, seks, inne oczekiwania. Wątpię, czy da się to pogodzić, a nawet jeśli teraz to się jakoś załagodzi, to za jakiś czas wyjdą inne kwiatki, różnice.

Ale, autorko wątku, nie rób z dziewictwa towaru, który komuś "oddajesz". Albo będziesz chciała z kimś się kochać (to ma być wzajemna czynność, przyjemna dla obydwu stron, łącząca ludzi w cudowny sposób), albo nie. Dla mnie takie kupczenie czymś jest tak samo niesmaczne, jak "oddawanie" się facetowi w zamian za coś - za jakieś korzyści, za to, aby z nami był. Może będziesz z facetem rok, może 5 lat - tego nie przewidzisz. Liczy się to, aby dobrze przeżyć dzień, być szczęśliwym teraz. Nastawianie się na to, że będziesz całe życie z tym, któremu "oddasz dziewictwo" może Ci przynieść wielkie rozczarowanie. Wybieraj mądrze, ale nie z myślą, że komuś masz coś dawać. Facet powinien Cię doceniać za całokształt, a nie za to, że jesteś, czy nie jesteś dziewicą i masz mu co dać. Masz do zaoferowania dużo, dużo więcej.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ja tez nie wyobrażam sobie związku bez seksu, ale 2 miesiące dla kobiety, która jeszcze nie jest gotowa, to za krótko by nabrać zaufania do partnera.
A tu mamy jeszcze prymitywny szantaż.
Krótko i mądrze.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:23
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:28   #25
niveaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: On chce seksu

mu chodzi o najblizsza przyszlosc, tylko ze on uwaza ze moze sie w ogole nie doczekac, w sumie znam go krotko i nie wiem co to bedzie, moze rzeczywiscie nic, a po ostatnich rozmowach z nim,jestem tego coraz bardziej pewna,"milosc powstaje latami i czy przez ten czas trzeba siedziec i patrzec sobie w oczy pomimo pierwotnemu instynktowi?"
niveaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:36   #26
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: On chce seksu

Za takie teksty pokazałabym mu drzwi.

Rozumie, gdyby tak mówił ale powtarzał, też ze poczeka tyle ile będzie trzeba... z jego strony tego nie ma. Jesteś dziewicą, nie jesteś gotowa, jak sama piszesz, więc nie daj się. Miłość nie rodzi się z pójścia do łóżka!! Seksem można wzmocnić uczucie i zacisnąć więź łącząca partnerów.

Dla mnie to jest śmieszne. Jesteście ze sobą 2 miesiące, facet wie, ze jesteś dziewica i nalega na seks mimo, że nie jesteś gotowa.

On nie jest dla Ciebie. Nie dasz mu Ty to da inna. Warto być z takim?
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:11   #27
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez niveaka Pokaż wiadomość
mu chodzi o najblizsza przyszlosc, tylko ze on uwaza ze moze sie w ogole nie doczekac, w sumie znam go krotko i nie wiem co to bedzie, moze rzeczywiscie nic, a po ostatnich rozmowach z nim,jestem tego coraz bardziej pewna,"milosc powstaje latami i czy przez ten czas trzeba siedziec i patrzec sobie w oczy pomimo pierwotnemu instynktowi?"
Powtórzę - burak!Poślij go w 5 diabłów! Miłość powstaje i w parę miesięcy ale on nie chce nawet tyle zaczekać. Faktycznie. Facet którym rządzą tylko pierwotne instynkty. Do tego raczej Cię nie szanuję. Nic z tego nie będzie..

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Za takie teksty pokazałabym mu drzwi.

Rozumie, gdyby tak mówił ale powtarzał, też ze poczeka tyle ile będzie trzeba... z jego strony tego nie ma. Jesteś dziewicą, nie jesteś gotowa, jak sama piszesz, więc nie daj się. Miłość nie rodzi się z pójścia do łóżka!! Seksem można wzmocnić uczucie i zacisnąć więź łącząca partnerów.

Dla mnie to jest śmieszne. Jesteście ze sobą 2 miesiące, facet wie, ze jesteś dziewica i nalega na seks mimo, że nie jesteś gotowa.

On nie jest dla Ciebie. Nie dasz mu Ty to da inna. Warto być z takim?


Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
(..)
Ale, autorko wątku, nie rób z dziewictwa towaru, który komuś "oddajesz". Albo będziesz chciała z kimś się kochać (to ma być wzajemna czynność, przyjemna dla obydwu stron, łącząca ludzi w cudowny sposób), albo nie. Dla mnie takie kupczenie czymś jest tak samo niesmaczne, jak "oddawanie" się facetowi w zamian za coś - za jakieś korzyści, za to, aby z nami był. Może będziesz z facetem rok, może 5 lat - tego nie przewidzisz. Liczy się to, aby dobrze przeżyć dzień, być szczęśliwym teraz. Nastawianie się na to, że będziesz całe życie z tym, któremu "oddasz dziewictwo" może Ci przynieść wielkie rozczarowanie. Wybieraj mądrze, ale nie z myślą, że komuś masz coś dawać. Facet powinien Cię doceniać za całokształt, a nie za to, że jesteś, czy nie jesteś dziewicą i masz mu co dać. Masz do zaoferowania dużo, dużo więcej.
(...)
Po prostu dla pewnych dziewczyn strata dziewictwa to coś ważnego. Dla mnie było i ważny byl dla mnie także wybór faceta z którym je stracę. W życiu nie pomyślałabym, że robię to dla niego i że jemu coś daję. W końcu to ja je traciłam. To dla mnie ma być ważne z kim, nie dla niego.

Pogrubione: I nie chodzi o to by zrobić to z tym Jedynym bo to bzdura, nikt tego nie przewidzi, ale żeby zrobić to z tym właściwym
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 00:51   #28
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: On chce seksu

skoro nie chcesz to nie. Skoro On tego nie akceptuje, to trudno. Masz dwa wyjścia albo oddasz mu się wbrew sobie i być może go zatrzymasz albo się z nim rozstaniesz i znajdziesz takiego, który nie będzie naciskał.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 08:19   #29
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez krzysd Pokaż wiadomość
Jak nie widzi związku bez seksu po 2 miesiącach, to mu pokaż drzwi i będzie miał relację na żywo z takiego "nie widzenia"
doskonałe podumowanie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:22   #30
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez niveaka Pokaż wiadomość
tylko ze on uwaza ze moze sie w ogole nie doczekac, (...) milosc powstaje latami i czy przez ten czas trzeba siedziec i patrzec sobie w oczy pomimo pierwotnemu instynktowi?"
Nie sądzę, żeby uważał, że może się w ogóle nie doczekać. Jak się kogoś naprawdę szanuje i jest się zakochanym, to się wierzy w czyjeś słowa. Skoro mu mówisz, że docelowo też chcesz seksu, to ma w to wierzyć.

On tymczasem mówi, że Ci nie wierzy. Tak naprawdę chodzi mu tylko o to, żeby fakt przespania się ze sobą PRZYSPIESZYĆ. Bo nie chce mu się na Ciebie poczekać. Bo nie umie się wczuć w sytuację młodej dziewczyny, dla której inicjacja jest ważna. Która nie chce się potem wpisywać do tematu "żałuję swojego pierwszego razu, bo zrobiłam to z kretynem, który chciał tylko seksu - a mogłam poczekać...".

Zgadzam się, że tu nie chodzi o przesadne zachowywanie dziewictwa i robienie z niego wartości na sprzedaż. O wiele piękniej jest przeżyć swój pierwszy raz z kimś, kto był przez nas kochany i kto kochał nas - przynajmniej na tamtą chwilę. Przecież rozstania się zdarzają i są normalne, ale życie teraźniejszością i chwilą nie oznacza trwonienia czasu na debili, co to się kierują tylko swoim "pierwotnym instynktem" A co on, z lasu właśnie wyszedł? To niech się nie zabiera za niedoświadczoną dziewczynę, która jest jeszcze dziewicą...

Też swego czasu byłam jako dziewica naciskana w podobny sposób. Poczekałam, byłego kopnęłam w tyłek, a teraz jestem szczęśliwa. Nie żałuję.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.