Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 23:35   #1231
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Cienkie i wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez nova31 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam nadzieję że mi pomożecie, drogie wizażanki Mam problem z moimi włosami już od ponad roku. Nie wiem czy to coś zmienia, ale choruję na niedoczynność tarczycy, która jest ustabilizowana. Włosy są strasznie cienkie, rzadkie a w dodatku strasznie wypadają. A gdy je czeszę - po prostu koszmar, nie dość, że jeden wielki kołtun, to jeszcze mam wrażenie, jakbym czesała perukę z cienkich gumek a nie włosy, one się rozciągają pod szczotką. Kiedyś farbowałam włosy, jednak od 2 lat nie miałam farby na włosach. Są one długości do ramion. Używałam już wielu kosmetyków (m.in serii Radical med, regenerum, avon) i nic mi nie pomaga. Biorę również preparaty takie jak skrzypovita czy revalid i nie widać zmian.
Proszę, powiedzcie, co robić?
Pozdrawiam.
Mi przy pierwszym podejściu pomógł Jantar, ale ja mam tak, że raz wcierka zadziała, a za drugim razem już nie.
Te suplementy które wymieniłaś są nic niewarte. Łykałam je, jeszcze merz spezial, to samo to jest wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Polecam ci łykać tran + jakieś witaminy. Dobry jest biotebal, to http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p2794-Calc..._100_mg_50_szt http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p7342-Oenobiol_Wypadanie_Wlosow. Ja aktualnie łykam od dwóch tygodni Solgar v75, za pół roku przyczaję się na to: Oenobiol ANTI-CHUTE. Obydwa ostatnie mają bardzo dobre opinie, ale fakt - są dosyć drogie.

To dziewczyny też polecają http://ukrainashop.com/opis/1393109/...osy-slabe.html
Ja wcieram seboradin men, ale za krótko żeby coś o nim powiedzieć.

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nych,t935.html
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:18   #1232
meryczery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Cienkie i wypadające włosy

ja łykam vitapil mama juz jakis miesiac prawie, bo opakowanie sie konczy, dermatolog polecil, bo bylam na wizycie, mi wlosy wypadaja po porodzie, to dlatego, takze mam nadzieje, ze sie to wszystko ustabilizuje i wroci do normy
meryczery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 07:23   #1233
svetta
Raczkowanie
 
Avatar svetta
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 110
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

kiedy ja sie stresuje albo czymś denerwuję to włosy rzeczywiście bardziej mi potem wypadają przez jakiś czas, staram się wtedy jeść dużo owoców i warzyw ale ostatnio miałam poważne problemy ze zdrowiem i bardzo sie tym martwiłam no i niestety włosy wypadają mi teraz garściami kupiłam sobie w aptece Biotebal (podobno bardzo dobry) i czekam na efekty
svetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:21   #1234
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Dziewczyny,czy ktoras z was moze mi polecic Pantostin? Czy ta wcierka ma jakies skutki uboczne? Po loxonie mialam kolatania serca i owlosienie na twarzy.Czy pantostin to bezpieczny lek?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 13:25   #1235
turasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

O hipocalcemi mozna sporo się dowiedziec pod tym linkiem: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-04 o 21:52 Powód: Link.
turasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:39   #1236
dulis
Przyczajenie
 
Avatar dulis
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Są jakieś sposoby na walkę z intensywnym wypadaniem włosów w przypadku wrażliwego, łuszczącego się skalpu, nie licząc suplementacji?

Sama łykałam kiedyś Biotebal, do tego wcierka z kozieradki i szampon z Equilibry przeciwko wypadaniu włosów - pomogło do tego stopnia, że po kilkukrotnym przeczesywaniu włosów palcami na dłoni nie zostawał ani jeden (a przed kuracją wyciągałam je niemalże pęczkami).

Są jakieś przeciwwskazania co do stosowania wcierek w przypadku wrażliwego skalpu? Szczególnie chodzi o kozieradkę i Jantar, bo te akurat mam w domu Equilibra może wysuszać, dlatego wolałabym jej siostrze nie polecać
Może mieć to jakieś znaczenie, dlatego dodam, że siostra jest w trakcie diagnostyki endokrynologicznej (nie tarczyca, a potencjalnie nadnercza).
dulis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:18   #1237
Kojakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cześć,
nie chce mi się czytać wszystkich postów zamieszczonych tutaj, po prostu napiszę co mi pomogło na wypadanie włosów. Otóż w wieku 22 lat zaczęły mi wypadać garściami, po 300-400 przy każdym myciu. Nie przejmowałem się bo miałem ich dużo i byłem młody. Ale po jakimś czasie zauważyłem prześwity. Poszedłem do lekarza i dostałem loxon 5%, z tego co się orientuje to nie wszyscy to chwalą, ale mi na początku pomógł. Jednak potem, mimo stosowania loxona, włosy nadal mi leciały. Brałem dodatkowo jakieś tabletki Vita pils. Wydaje mi się, że miałem na nie uczulenie więc odstawiłem (mniejsza o to). Po loxonie zakola mi zaczęły zarastać, ale prześwit zaczął się robić na czubku głowy. Dostałem Nezyr (steryd) i zamiast loxonu pani w aptece sprzedała mi Alopexy, który ma ten sam skład (nie wiem jak proporcje) co Loxon.
Teraz tak: Alopexy ma fajną strzykawkę, która pobiera dokładnie 1ml płynu. Odkąd stosuję to Alopexy to włosy nadal mi wypadają, ale odrastają równie szybko. Wziąłem 4 tabletki Nezyru(tylko dla mężczyzn) w między czasie, działa na włosy, ale i na popęd (spada). Dlatego tabletki te odstawiłem. Zamiast tego stwierdziłem, że brakuje mi witamin więc kupiłem witaminy dla sportowców z Olipmu (uprawiam dużo sportu). Biorę co 2-3 dni. Natomiast Alopexy 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Jest lepiej.

Uważam, że przy loxonie włosy mi leciały dlatego, że rozpylałem więcej płynu niż było to zalecane. Natomiast przy Alopexy stosuję dokładnie 1ml. Cierpliwie, a do celu. Dodatkowo przestałem się przejmować czymkolwiek i odpadł mi czynnik stresu, który też wpływa negatywnie na włosy.
Sam Nezyr obniża poziom testosteronu co pomaga na włosy, ale uważam, że lepiej mieć mniej włosów niż niedomagać. Zaznaczam, że nie każdy musi mieć problemy po tym leku.
Kojakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 13:03   #1238
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Okropne wypadanie włosów

Witam
Od zawsze mam bardzo gęste, kręcone włosy. Niestety jakiś miesiąc temu kupiłam szampon z Avonu, jakiś tam wzmacniający-nigdy wcześniej go nie używałam. Wszystko było w porządku, używałam go razem z siostrą i gdy zostało go około 1/3 w butelce i mi i mojej siostrze włosy zaczęły lecieć z głowy garściami-jak nigdy w życiu. Szampon poszedł do kosza momentalnie, kupiłyśmy szampon z czarnej rzepy, wsmarowujemy jantar od tygodnia i poprawy żadnej. Wiem, że musi to potrwać, ale wypada ich coraz więcej. Jestem przerażona Ja mam włosy farbowane na brąz szamponem koloryzującym z mariona a później szamponetką tej samej firmy. Włosów już nie prostuje, nie suszę a lecą strasznie. Mojej siostrze lat 9 podobnie, a oczywiście włosów nigdy nie farbowała wiec chyba nie to jest przyczyną. Co jakiś czas ściągam z ramion włosa, przy przeczesaniu ich palcami wypada z 5 co najmniej. Przeczytałam mnóstwo tematów na ten temat, jednak nikt nie miał takiego problemu po szamponie... Iść do lekarza czy jednak wstrzymać się jeszcze i poczekać na efekty? Fryzjerka powiedziała, że mogło to być jakieś uczulenie na składnik i to co ma wypaść jeszcze wypadnie. Ale ileż można? W tym miesiącu idę na wesele i nie mogę pokazać się w odrostach, muszę je znów zafarbować, ale już widzę tą podłogę we włosach... Dodaję zdjęcie sprzed chwili, z jednego czesania na mokro. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0442.jpg (49,2 KB, 51 załadowań)
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 22:21   #1239
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej, może zacznę od tego,że POTRZEBUJE POMOCY! chociaz zapewne od Was złotego środka nie dostanę.
Jestem już załamana, moje wlosy wypadają od ponad roku, mialam zawsze cienkie,ale mialam ich nawet dużo, biorąc pod uwagę to co mam teraz... wlosy wypadają mi z całej głowy,tak sądzę, strasznie przerzedziły mi się włosy, widzę to po tym jak dotykam w garści wlosy,ale i też po grzywce, nad którą niegdyś nie moglam zapanować, bo było jej dużo,a teraz koszmar. Najgorsze jest to,że wypadają mi też te krótkie. miałam, mam bardzo duzo stresu w swoim zyciu, czy naprawdę stres może powodować az takie spustoszenie na głowie? Badałam hormony, niby okej, mówią,że androgenowego nie mam, w sumie u mnie łysienie też nie jest ani dziedziczne,ani nic z tych rzeczy,więc chyba watpie.
czasami dochdozi do tego,ze placze z tego powodu, boje się,ze zostanę łysa, to mnie niszczy psychicznie. Rownież i morfologie mam w normie. Przecież żeby jeszcze mi odrastały małe włoski,to spoko, ale one wypadaja w proporcji. 3/4 do 1/4 KOSZMAR

W sumie nie wiem czy szukam u was porady,czy pocieszenia. Czy miał ktoś podobną sytuację spowodowaną stresem? W celu zapanowania nad stresem idę do psychologa i postaram się ogarnąć to moje życie. Obecnie uzywam ampułek do wcierania Artego i myje szamponem Pharmaceris do wypadajacych włosów... Nie pomaga,ale stosuje, bo co innego mi pozostaje...
Eside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:12   #1240
mmagdamm79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej!

Edytowane przez mmagdamm79
Czas edycji: 2016-08-06 o 00:32
mmagdamm79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 11:08   #1241
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

U mnie już w zasadzie lekarka nie wie co się dzieje. Mam trochę stresu związanego ze studiami ( zapisalam się na dodatkowe studia zaoczne). Al eczy mogło to aż tak bardzo spowodować wypadanie włosow? Co może taki psycholog pomóc? Przecież psycholog nie przypisze mi żadnych tabletek ;/
Na fundusz byłam ale dostałam jedynie kilka witamin, ktore mogłabym sobie kupić zresztą sama.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 06:48   #1242
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Nie spodzizeaj sie wiele po leczeniu na fundusz. Co z tego jak idziesz za darmo skoro wizyta najczęściej trwa dosłownie kilka minut i z moejgo doświadczenia wynika,że lekarze takie problemy traktują z lekceważeniem. Jeśli już chcesz iść do kogoś z wypadaniem włosów to do trychologa. Jest to specjalisacja, która specjalnie zajmuje się tymi problemami. Co do psychologa to również warto jest się zapisać jeśli podejrzewasz u siebie nerwicę. Taka wizyta może byc skuteczniejsza nawet niż leki.
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 12:35   #1243
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Własnie nie wiem co mi jest. Pisze,że mam troche stresu ostatnioi ale nie sądze abym miała nerwicę ( chociaż może sobie to wmawiam bo nie chcę się przed sobą przyznać,że mogę coś takiego mieć). Trycholog to lekarz czy kosmetyczka?
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:05   #1244
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Może być i to i to. Lepiej jest jednak moim zaniem wybrać się do dermatologa, który zajmuje się trychologią ( ja tak chodziłam) niż do kosmetyczki po jakimś kursie. Lekarz będzie miał znacnie wiekszą wiedzę. Zrobi Ci poza tym badania diagnostyczne takie jak trychogram czy badanie skóry głowy. Potem będzie mógł zaproponować zabiegi ( sama miałam osocze bogatopłytkowe na głowę - jest to w zasadzie jedyny najbardziezj skuteczny zabieg oprócz przeszczepu).
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:12   #1245
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

I jak efekty? Możesz napisać gdzie chodziłaś?
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:17   #1246
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

No chyba sobie zartujesz. Jedynie prywatnie. Na fundusz to Ci jedynie jakieś witaminy przypiszą.
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 17:31   #1247
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Dziewczyny, szukam porady na temat ampułek na wypadające włosy. Mogłaby któraś doradzić? Waham się nad zakupem ampułek Seboradin Niger https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...din-niger.html a Artego Easy Care T Rescue http://lokikoki.pl/product-pol-3836-...ml-Artego.html

Różnica cenowa jest spora, ale może któraś na podstawie składników w nich zawartych byłaby mi w stanie doradzić?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 13:29   #1248
Anulka9106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Question naturaloe czy equilibra - która firma do poprawy kondycji wlosów

Hej
Od pewnego czasu mam problem z dużą ilością wypadających włosów, które do tego się łamią i są przesuszone. Jak wiadomo, aloes ma dobre działanie, w związku z tym chciałabym zacząć go stosować. Poza samym stosowaniem roztworu Aloe Vera forever, interesuje mnie kuracja na włosy - na wzmocnienie, przeciwko wypadaniu, produkty firmy Naturaloe lub Equilibra. Czy używała któraś z Was tych produktów? Które firmę polecacie?


Pozdrawiam serdecznie,
Anna
Anulka9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 16:17   #1249
AnnMore1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej,

od jakiegoś czasu znów intensywnie wypadają mi włosy
Używam Dermeny i jakoś słabo mi pomaga.
Może macie inne sprawdzone sposoby?
AnnMore1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 14:10   #1250
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Na wypadajace wlosy kupilam spray babci agafii do wypadajacych wlosow, dodatkowo stosuje olejek nacomi mam nadzieje ze pomoze
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:05   #1251
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnnMore1986 Pokaż wiadomość
Hej,

od jakiegoś czasu znów intensywnie wypadają mi włosy
Używam Dermeny i jakoś słabo mi pomaga.
Może macie inne sprawdzone sposoby?
AnnMore1986, na wypadanie włosów nie zawsze pomagają kosmetyki. Jest mnóstwo przyczyn utraty włosów: niewłaściwa dieta, stres, anemia, niedoczynność i nadczynność tarczycy, problemy hormonalne, odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, podrażnienie skóry głowy itd. Ważne, aby zdiagnozować przyczynę. Można łykać wiele suplementów i stosować różne wcierki, ale nie u każdego te sposoby się sprawdzą. Zastanów się co się zmieniło u Ciebie przez ostatnie miesiące, co mogło wpłynąć na wypadanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 12:14   #1252
Tineke
Przyczajenie
 
Avatar Tineke
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej,
"niestety" muszę dołączyć do wątku, po lekach przeciwdepresyjnych wiele włosów mi wypadło

Póki co szukam czegoś skutecznego, łykam calcium - zauważyłam, że mam mocne i długie paznokcie, chociaż tyle.
Tineke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 21:38   #1253
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej, ja miałam problem związany z wypadaniem włosów po kilku miesiącach silnego stresu. Przez 4 miesiące brałam biotebal i mgiełkę do włosów radical. Teraz odstawiłam biotebal. U mnie efekty są. Włosy nie wypadają i rosną nowe. Może komuś to pomoże.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 17:18   #1254
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Khanna, zgadzam się z Tobą. Podstawa to zrobić badania: poziom żelaza, ferrytyny czy TSH. Nie tylko leczenie będzie różne zależnie od przyczyn, ale i wypadanie może być objawem innej choroby.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:46   #1255
Blondii4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Polecam klinikę zakrzewscy, a szczególnie Pana Marcina. Indywidualnie podchodzi do każdej klientki, mily, sympatyczny, we wszystkim doradzi, co najważniejsze nie naciąga na zbędne koszta. Naprawdę polecam, moja siostra miała problem z "łysieniem" i jej bardzo pomógł.
Blondii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:55   #1256
natkawal76
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Witam ja również zmagałam się z wypadaniem włosów. Koleżanka poleciła mi zabieg mezoterapie igłową. Wykonałam już 3 zabiegi, które są dość bolesne zaznaczam że ostrzykiwanie było osoczem pobranym z krwi. xx Włosy nie wypadają i pojawiły się nowe. Polecam spróbuj możne i tobie poprawi się kondycja włosów.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-06-13 o 11:28 Powód: reklama
natkawal76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 12:14   #1257
adam63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Faceta też dotyczy problem wypadających włosów, borykałem się z nim przez wiele lat Na szczęście zdecydowałem się na mikro pigmentację skóry głowy i nareszcie czuje się prawdziwym mężczyzną! xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-06-13 o 11:27 Powód: reklama
adam63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 12:06   #1258
Anna_poz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Lightbulb Problem z wypadaniem włosów (poznań)

Od dłuższego czasu mam dramatyczny problem z włosami. POMOCY
Przetestowałam już chyba wszystkie reklamowane witaminy na wypadanie włosów. Zrobiłam też badania krwi (z których wynika, że niby wszystko jest OK) a włosy jak wypadały tak wypadają dalej. Mam już mocne przerzedzenia i to wygląda bardzo słabo szczególnie w takie słoneczne dni jak teraz.
W każdym razie, szukam informacji i opinii o mezoterapii igłowej. Czytałam dużo i wiem, że jest to bardzo skuteczny zabieg u niektórych osób ale nie chcę drugi raz wyrzucać kasy na coś co będzie nie skuteczne - może ktoś tutaj ma doświadczenia z mezoterapią na skórę głowy?
Anna_poz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 13:10   #1259
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Problem z wypadaniem włosów (poznań)

A wśród tych badań krwi były także hormony?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 11:17   #1260
Jenny_poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z wypadaniem włosów (poznań)

Mezoterapia to dobre rozwiązanie dla osób które będą robić to regularnie. Jeden zabieg nic nie zmieni. Nie spodziewaj się cudów - włosy rosną powoli, ok.1cm na miesiąc więc pierwsze efekty zauważa się tak po około miesiącu lub dwóch.
W naszym Poznaniu jest świetny trycholog - ten Pan przyjmuje na Grunwaldzie. Dla mnie zabieg jest wart wydanych pieniędzy, przestałam tak obsesyjnie myśleć o włosach, szybko się przyzwyczaiłam, że przestały wypadać.
Jenny_poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-09 19:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.