EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY NIE? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 22:03   #1
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Arrow

EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY NIE?


hm a wiec zaczne od moich wlosow,mam wlosy do lopatek,falowane C(o ile sie odpowiednio je wysuszy nalozy pianke itd),ale niestety poniewaz nie lubie koloru moich wlosow,w ktorych moim zdaniem wygladam bardzo blado,wiec farbuje je na brazy itp.Jednakże po kazdym zabiegu mam ich mniej i mniej koncowki juz na ok10 cm sa bardzo cieniutkie,z natury mam cienke wlosy a wiec WIZAZANKI POMOZCIE ODNALEZC W MOICH WLOSACH PIEKNO,BO MOJA RODZINA MNIE MECZY ZEBYM WLOSY OBCIELA A JA KOCHAM MIEC WLOSY DLUGIE,A PRZYNAJMNIEJ CHCE JE OBCIAC NA JAKAS SUPER ODJAZDOWA FRYZURKE ZEBY MOJE FALOWANE WLOSY WYDAWALY SIE SLICZNE I GESTEWYBIERAM SIE DO LODZI I MYSLE ZE W WIEKSZYM MIESCIE BYLO BY TO MOZLIWE.POMOZCIE I PROSZE DAJCIE JAKIES FOTKI FAJNENAPRAWDE PROSZE Z CALEGO SERDUSZKA!!!!
P.S. zna ktos moze jakies fajne salony fryzjerskie w lodzi.
p.s. zalaczcie fotki i ratujcie bo ciagle o tym mysle i jestem w kropce-obcinac czy nie?
p.s. pierwsze trzy fotki sa ze stycznia teraz mam mniej wiecej ten sam kolor wlosow,ale jasniejszy i mecza mnie ciagle jasne przy glowie i rude odrosty,nastepne dwie sa sprzed roku.
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:24   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY NIE?

Witaj Skoro lubisz długie włosy i dobrze się w nich czujesz nie warto obcinać na całkiem krótko, bo możesz załować ,a włosy niestety szybko nie rosną jeżeli chcesz nadać im więcej objętości wycieniuj na całej długości wtedy loki będą sie lepiej układać, i pozbędziesz się zniszczonmych koncówek Stosuj też preparaty przeznaczone do kręconych włosów, jakies odżywki, maseczki itp. Skoro będziesz w Łodzi robic włoski to proponuje jakiś firmowy salon, można tam kupić od razu odpowienie kosmetyki Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:27   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY NIE?

Kika zdjęć fryzurek z kręconych włosów
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:17   #4
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY

jest dużo fotek z kręconymi włoskami na forum (i nie tylko). Poszukaj, może akurat znajdziesz cos co Ci się spodoba.
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:17   #5
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY

jest dużo fotek z kręconymi włoskami na forum (i nie tylko). Poszukaj, może akurat znajdziesz cos co Ci się spodoba. I odżywiaj, odżywiaj te włoski!! Bo są zniszczone...

ps. takie kreski zmniekszają oko i jak dla mnie wyglądasz w nich niekorzystnie. Pomysl o tym

Pozdrawiam!
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:47   #6
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY

Dziewczyna pyta o fryzure a nie o makijaż
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 13:36   #7
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: EKspresowa zmiana IMAGE!!:)Ektremalna przemiana potrzebna od zaraz!OBCINAC CZY

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Dziewczyna pyta o fryzure a nie o makijaż
Tak, wiem. Ale jak juz pyta (nawet o fryzure) a zauwazam cos co troche "gryzie" o oczy to czemu mam nie napisac?
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.